Benzer Yazılar

Joo Jin Mo sonunda hack skandalı hakkında açıklama yaptı

Joo Jin Mo sonunda hack skandalı hakkında açıklama yaptı

HABER: Joo Jin Mo açıklama yaptı, “Ekran görüntüleri kötü amaçlı editlenmişti, kadınların gizli kamera fotoğraflarını sızdırmadım” (resmi açıklama)

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,510, -126] Kötü amaçlı editlenmiş ha? O zaman orijinal dosyaları göster bize.

2. [+1,412, -136] Ama gerçek şu ki bir sürü kadınla yatıp kalktın ㅋㅋ

3. [+1,318, -109] Sektörden emekli olacağın onaylandı

4. [+120, -10] Meyve toplamayı o kadar çok seviyorsan çiftçi olsaydın (‘meyve toplamak’ = seks için kullanılan bir adlandırma)

5. [+108, -4] Onun gibi adamlar asla evlenmemeli

6. [+97, -6] Kötü amaçlı editlenmiş demesi mantıksız çünkü hep aynı tonda konuştuğu bir sürü konuşma var… açıklamasında yaptığı şeyleri yalanlamıyor, sadece aynı soruna dönüyor

7. [+79, -9] Yani yalanladığı tek şey gizli fotoğraflar çekip yaydığı?

8. [+72, -8] Başka kadınların fotoğraflarını onlardan onay almadan Jang Dong Gun’a göndermiş olman sızdırmak sayılıyor;; Ayrıca durum uygun olursa Katalk’tan ‘kanıt fotoğrafları’ göndereceğini söyledin, bu da sızdırmak sayılır. Neyse, bu senaryolardaki kadınları mağdur olarak görmüyorum, eminim onunla bir şeyler kazanmak için yatmışlardı

9. [+61, -5] Neyse~~ Dong Gun hyung hakkında ne yapacaksın?

10. [+60, -5] #1 O kadınlar fotoğraf çekmene izin verdi mi? #2 Kadınlar çıplak fotoğraflarını Jang Dong Gun’a göndermene izin verdi mi?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+97]m”Başka kadınların fotoğraflarını onlardan onay almadan Jang Dong Gun’a göndermiş olman sızdırmak sayılıyor;; Ayrıca durum uygun olursa Katalk’tan ‘kanıt fotoğrafları’ göndereceğini söyledin, bu da sızdırmak sayılır. Neyse, bu senaryolardaki kadınları mağdur olarak görmüyorum, eminim onunla bir şeyler kazanmak için yatmışlardı”

İkinci cümlenden sonra durmalıydın.

 

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
İğrençlik

arkadaşımın iş yerindeki tanıdığı bi erkek çalışan başka şehre atanmadan önce iş yerinde ki bütün erkeklere ”ben x ile yattım” demiş, o gün o kıza o işyerindeki tüm erkekler ”selam, merhaba, nasılsın” tarzı mesajlar atmış.. şerefsiz kızı kandırmış, sevgili rolü yapmış kızı terk etmiş ve arkasından dedikodu yaymış.. erkek milleti çok iğrenç… hem kızlarla yatmak isterler hem yattıkları kıza kötü muamele ederler hem de evlenirken ”bakire” kız isterler, hepsi şerefisz… (hadi belki bir iki düzgünü vardır)… böyle mesaj gruplarında da sürekli iğrenç içerikler paylaşıyorlar. hadi beraber oluyorsan ol bir sürü kızla ama bari gizlice izinsiz fotoğraf ve video çekme hadi… Read more »

Birferda

Umarim ders alırsın da bi daha yapmazsin

Lulululu

Uçkurunuza düşkün olmanız zerre umurumda değil ama bari kadınları bu şekilde mağdur etmeyin. Şerefsizler.

Yeni Yazılar