Joo Jin Mo sonunda hack skandalı hakkında açıklama yaptı

3

HABER: Joo Jin Mo açıklama yaptı, “Ekran görüntüleri kötü amaçlı editlenmişti, kadınların gizli kamera fotoğraflarını sızdırmadım” (resmi açıklama)

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,510, -126] Kötü amaçlı editlenmiş ha? O zaman orijinal dosyaları göster bize.

2. [+1,412, -136] Ama gerçek şu ki bir sürü kadınla yatıp kalktın ㅋㅋ

3. [+1,318, -109] Sektörden emekli olacağın onaylandı

4. [+120, -10] Meyve toplamayı o kadar çok seviyorsan çiftçi olsaydın (‘meyve toplamak’ = seks için kullanılan bir adlandırma)

5. [+108, -4] Onun gibi adamlar asla evlenmemeli

6. [+97, -6] Kötü amaçlı editlenmiş demesi mantıksız çünkü hep aynı tonda konuştuğu bir sürü konuşma var… açıklamasında yaptığı şeyleri yalanlamıyor, sadece aynı soruna dönüyor

7. [+79, -9] Yani yalanladığı tek şey gizli fotoğraflar çekip yaydığı?

8. [+72, -8] Başka kadınların fotoğraflarını onlardan onay almadan Jang Dong Gun’a göndermiş olman sızdırmak sayılıyor;; Ayrıca durum uygun olursa Katalk’tan ‘kanıt fotoğrafları’ göndereceğini söyledin, bu da sızdırmak sayılır. Neyse, bu senaryolardaki kadınları mağdur olarak görmüyorum, eminim onunla bir şeyler kazanmak için yatmışlardı

9. [+61, -5] Neyse~~ Dong Gun hyung hakkında ne yapacaksın?

10. [+60, -5] #1 O kadınlar fotoğraf çekmene izin verdi mi? #2 Kadınlar çıplak fotoğraflarını Jang Dong Gun’a göndermene izin verdi mi?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+97]m”Başka kadınların fotoğraflarını onlardan onay almadan Jang Dong Gun’a göndermiş olman sızdırmak sayılıyor;; Ayrıca durum uygun olursa Katalk’tan ‘kanıt fotoğrafları’ göndereceğini söyledin, bu da sızdırmak sayılır. Neyse, bu senaryolardaki kadınları mağdur olarak görmüyorum, eminim onunla bir şeyler kazanmak için yatmışlardı”

İkinci cümlenden sonra durmalıydın.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikEXID Hyerin şirketiyle kontratını iptal etti
Sonraki İçerikEXO-L hayran birliği SM’in Chen’i EXO’dan çıkarmasını istiyor
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments