Benzer Yazılar

EXID Hyerin şirketiyle kontratını iptal etti

EXID Hyerin şirketiyle kontratını iptal ettiHABER: [ÖZEL] EXID Hyelin şirketsiz piyasasına katıldı… “Kısa süre önce kontratını bitirdi”

KAYNAK: X Sports News via Nate

1. [+769, -25] EXID en başlarda başarılı değilken diğer üyelere yemek alabilmek için yarı-zamanlı işlerde çalışıyordu, öyle nazik biri… ona nereye giderse gitsin iyi şanslar diliyorum!

2. [+447, -61] EXID’yi gerçekten Hani ayakta tuttu

3. [+311, -44] KARA Nicole yolundan gidecek bence…

4. [+36, -9] Hyelin-ssi ile aynı programda çalışmış bir PD’yim. Yüzü kadar masum bir kalbi var ve onun için en iyisini diliyorum. Seni destekliyorum!

5. [+28, -7] Nasıl yani tüm işi Hani yaptı.. Müzikleri dinlerseniz Hyelin’siz EXID olmadığını görürsünüz

6. [+22, -3] Eğlence şovlarında iyiydi, onun için en iyisini diliyorum

7. [+20, -6] Bilmiyorum… grupta varlığı en az hissedilen üye oydu bence. Ünlüler için sahne karizması ve varlığını hissettirmek çok önemli, tek bir fotoğrafta nasıl görünüyorsun, halk seni o an nasıl görüyor..

8. [+14, -4] Her zaman Solji’nin gölgesinde kaldı ama çoğu kız grubu ana vokalinden daha iyi bir vokali var

9. [+14, -3] Grup bitti o zaman

10. [+13, -1] Kontratının tarihi dolmamış, kontratını iptal etmiş

11. [+10, -1] EXID bile ayakta kalamıyor

12. [+9, -2] Eğlence şovlarında iyi iş çıkarır bence

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+187] “[+769, -25] EXID en başlarda başarılı değilken diğer üyelere yemek alabilmek için yarı-zamanlı işlerde çalışıyordu, öyle nazik biri… ona nereye giderse gitsin iyi şanslar diliyorum!”

Bu yaptığı gerçekten inanılmaz, EXID’nin geleceği o zamanlar belirsiz olsa da sıkı çalıştı ve grupta kaldı. Gerçekten grubuna sadıktı ve bağlıydı, şimdi istediği yola gitmeyi hak ediyor!

 

Kaynak: Netizenbuzz

10 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
wheepup

Hyelin çok tatlı ve düşünceli bir insan Solji ara verdiğinde gerçekten çok çalışmıştı. Güçlü bir vokali var ve eğlenceli biri umarım hep başarılı olur<3

EXID-Bad girl for you Japonca single çıkardılar dinlemeyi unutmayın:))))))

Birferda

Haber başlığının düzeltilmesini arz ederim.

Kdlfşsşdş

Sorun ne ki

Birferda

Haber hyelinle ilgili başlıkta hani yaziyor

Birferda

İlgili düzeltme için teşekkür ederim. Saygılarımla.

Exovelvet

EXID Hani sayesinde popüler oldu ama grubu stabil tutan bütün üyelerdi. Hyelin cidden çok iyi bir vokal hakkında hayırlısı olur umarım

venus

başka bir grupta ana vokal olacak kadar güçlü bir sesi var. solji’nin yokluğunda çok yoruldu ama çok iyi iş çıkardı. eğlence şovlarında zaten çok iyi. ayrıca cidden çok düşünceli. promosyon zamanlarında üyelere yemek hazırlıyordu o yoğunluklarının arasında. exid dağılmadı yalnızca üyeler farklı şirketlerde. hyelin’in muhteşem sesini dinlemek isterseniz;
https://m.youtube.com/watch?v=JaSijAh_s4o
https://m.youtube.com/watch?v=jHN42G63NGY
bu da youtube kanalı;
https://m.youtube.com/channel/UCpIoLNkDt__JCSuIkUy2IYA/featured

Yılgın

Hyelin ve İnfinite Woohyun benim için aynı durumda ikisi de çok iyi vokaller ama grupların daki daha iyi vokallerin yanında öne çıkamıyorlar neyse şaşırmadım desem yalan olur Exid üyeleri çok seviyordu onu başarılar dilerim

Minnii

Sesi bence çok inceydi o yüzden iyi bi vokalmiş gibi gelmiyodu bana. Gruptan ayrılma sebebini merak ettim ben..?? Grup popülerken her şey iyiydi de etkisini yitirince mi ayrıldı? EXID’in şarkıları bence güzeldi ama biraz zor tutundular sektörde. Yani tamamen şans işiydi. Şans bitince yine ellerinde bir şey kalmadı. Yazık olacak..

Kdlfşsşdş

Gruptan ayrılmadı şirketten ayrıldı. Hani ve Jeonghwa gibi. Onlar ayrıldıktan sonra bile grubun dağılmadığını göstermek için Me&You yu çıkardılar. Grubun dağıldığını söylemeyin lütfen.

Yeni Yazılar