Benzer Yazılar

Jun Jin, hayranların Lee Minwoo’ya inanıp onun için dua etmelerini istedi

Jun Jin, hayranların Lee Minwoo'ya inanıp onun için dua etmelerini istediHABER: Jun Jin Lee Minwoo’nun skandalından bahsetti “Lütfen ona inanın ve onun için dua edin”

KAYNAK: TV Daily via Nate

1. [+1,473, -131] Senin sessiz kalman en iyisi olur…

2. [+1,435, -107] Hyung… sen onlarla birlikte miydin? Birlikte değilsen lütfen sessiz kal. Neye istersek ona inanırız. Yüzümüze karşı yalan söylerken ağlayan ünlüler bile var. Minwoo hyung’un soruşturma sonuçları açıklandıktan sonra kendi kararımızı veririz.

3. [+1,105, -73] Susup bu olaya karışmış insanların kendi aralarında halletmesine izin vermesi gerek..

4. [+58, -21] Ona inanmamızı istemen tam tersi bir etki yaratıyor.. çünkü senin de bir farkın yok ondan.

5. [+53, -20] Ünlüler niye böyle abazan şeyler yapıp etkilenmeden hayatlarına devam edeceklerini sanıyorlar bilmiyorum, özellikle de bugünün dünyasında.

6. [+34, -4] Sen niye açıklama yapıyorsun??

7. [+24, -4] Bu palyaçoların çoğu henüz yakalanmadı, hiçbirinin normal olduğunu düşünmüyorum!!

8. [+21, -2] Shinhwa hyunglar… hepinizin hayranıyım ama bence artık evlenip durulmak için emek harcamaya başlamanız gerekiyor, yaşınız gereği. Daha gençken böyle skandallara girmek ‘gençlik, çocuksuluk’ diye affedilebilir ama artık kırklı yaşlarınıza geldiniz. Daha dikkatli olma zamanı geldi.. iyi bir kadınla evlenin ve durulun. Shinhwa hayranlarının da endişeleri azalır böylece..

9. [+20, -13] Jun Jin gece kulüplerinde bulduğu kadınlarla tek gecelik ilişki yaşamasıyla ünlüydü, ta ki bir kadın onun çıplak fotolarını çekene dek. Kamu hizmeti Shinhwa, gece kulübü Shinhwa, hepsi bir avuç suçlu ama hayranları onların imajını düzeltti. Gerçekten, bütün birinci nesil idoller ve hayranları bir avuç psikopat.

10. [+18, -5] Sen kendin için endişelen

11. [+15, -6] Hatırlıyor musunuz uzun zaman önce Jun Jin bir motelde bir kadınla tek gecelik ilişki yaşamıştı ve kadın fotoğraflarını çekmişti ㅋㅋㅋㅋ

12. [+13, -0] Bu yaşta böyle olmak.. ah…

13. [+12, -1] Dua etmekle yaşananlar nasıl değişecek? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+210] Yorumlar haklı, sessiz kalmalıydı.

 

Kaynak: Netizenbuzz

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Yılgın

Grup arkadaşları ve hayranlar idoller hata yaptığın da savunma yapmanın durumu daha kötüye götürdüğünün farkına varsa keşke sessiz kalmak en iyisi suçsuzsa er yada geç ortaya çıkar

Kill This Love Shot

Bence böyle durumlarda yapabileceğiniz en iyi açıklama “tüm gerçekler ortaya çıkmalı” olmalı bu herkes için faydalı bir açıkkama olur

SURMEW-BTS

Bence de Jun Jin sessiz kalmalıydı, SHINHWA geçmişte gece hayatıyla da konuşuluyormuş, millet GANGNAM a kulübe gitseniz SHINHWA üyeleriyle karşılaşırsınız vs diyormuş onlar hakkında, elbette gece kulüplerinde kadınlarla takılıp, onlarla birlikte olmak ayrı bir şey, kadının rızası dışında ona dokunmak farklı bi şey, en son haberlere göre Min Woo dan şikayetçi olan kadın şikayetini geri çekmiş ama elbette kamera görüntüleri, tanıklar, polis soruşturması sonucu belirler, kaldı ki polise de güvenilmez.

SURMEW-BTS

Olay tamamen alkol yüzünden sarhoş olmakla alakalı, inşallah Min Woo bundan sonra çok içmez, sarhoş olmaz, dileğim bütün sanatçılar için geçerli. Bu olay cidden çok üzücü ve can sıkıcı. Facebok Shinhwa Turkey de olayla ilgili açıklama: Liveworks Company olayla ilgili bir açıklama yaptı ve davanın daha önce düşürüldüğünü açıkladı. Bu geceki paylaşımlarımızda da açıkladığımız gibi Minwoo o gün arkadaşları ile içmeye gitmişti. Sosyal medya paylaşımlarında da görmüştük. Konu ile ilgili çok fazla açıklama yapılmamış ama anladığımız kadarıyla Minwoo kadını öpmüş ama ortada zorlama yokmuş. Kadın da ertesi gün gidip Minwoo’yu kendisini zorla öptü diye şikayet ediyor. Fakat daha sonra kadın… Read more »

saklıkalan

shinhwa grubunu çok severim birbirlerine gerçekten bağlılar, göstermelik değil. ilk defa da arkadaşına destek veren birini gördüm, destek vermesine sevindim. düşünceleri açıklamak, arkadaşına güvenmek güzel şeyler, en azından diğer idoller gibi ot gibi davranmıyor.

Ajaa

Bu taktik seungrinin.kiz kardesini aklima getirdi yemezler sucluysan ortaya çıkar inşallah

Zamane

Adam bir cümle yazmış
Yemediği laf kalmamış😂😂
Sanki netolara hak verdim gibi😂

Yeni Yazılar