Sulli yeni Instagram fotoğrafında pembe bir elf gibi görünüyorSulli yeni Instagram fotoğrafında pembe bir elf gibi görünüyor

HABER: Sulli, sütyensiz = pembe saç + pembe lensler… ‘alışılmadık görüntü’

KAYNAK: News 24 via Naver

1. [+393, -11] Dürüst olmak gerekirse ben de yazın sütyen takmak istemiyorum ama cesaret edemiyorum

2. [+221, -5] Ben de sütyenimi çıkarmak istiyorum, çok rahatsız ediyor ve boğucu

3. [+93, -4] Erkekler sütyensiz olmanın ne kadar rahat olduğunu bilmiyor.. çoğu kadın Sulli kadar cesur değil ve sadece evde sütyenlerini çıkarıyorlar. Onu anlamıyoruz değil yani. Özgüvenini destekliyorum.

4. [+79, -60] Yani sütyen takınca rahatsız oluyor ama renkli lens takmayı sorun etmiyor?? İlgi rspusu

5. [+17, -0] Evet, sütyenler çok rahatsız edici.. eve girdiğimde yaptığım ilk şey sütyenimi çıkarmak

6. [+10, -1] Bugünlerde bralet var, dikişsiz sütyenler var, çok hafifler. Sütyen takmayınca rahat ediyorsanız sorun değil ama diğer kadınları da sütyensiz gezmeye zorlamanıza gerek yok.

7. [+9, -3] Yazın sütyen takmak istemiyorum~ Sulli fighting!

8. [+11, -7] Hmm… yani sütyen rahatsız ediyor ama kısa bir etek ve topuklu giyince rahatsız olmuyor?…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+220] Bu yorumlar s*ktirip gitsin, Sulli’yi yılllardır ilk kez bu kadar sağlıklı görüyorum, hem fiziksel hem ruhsal açıdan. Umarım iyidir. Goblin klibini izlemediyseniz izleyin! K-Pop dünyasında yeni bir nefse gibi oldu şu an

 

Kaynak: Netizenbuzz

15
Kimler Neler Demiş?

avatar
12 Comment threads
3 Thread replies
14 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
GirlsLikeSunsetNotRealMeryemPuppyeolHeartthrob Yorum yapanlar
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
xoo
Ziyaretçi
xoo

Sorun şu. Ünlülerin yaptığını biz yapamıyoruz. Sulli sütyen takmaz çünkü o modern çevrede yaşıyor diğer ünlüler de. Biz diğer kadınlar öyle gezsek toplu taşımada tacize uğrarız, hemcinslerimizden dinsiz, edep yoksunu muamelesi alırız. Sulli’ye sosyal medyadan sallayanlar yüzüne birşey söyleyemez ama. Kız o açıdan rahat.
Ayrıca kazağındaki yazıya dikkat edin.

Hata
Ziyaretçi
Hata

4. [+79, -60] Yani sütyen takınca rahatsız oluyor ama renkli lens takmayı sorun etmiyor?? İlgi rspusu
Yarım saattir aradaki benzerliği anlamaya çalıştım hala anlayamadım delircem flmslfmekdm

delululu
Ziyaretçi
delululu

4. [+79, -60] Yani sütyen takınca rahatsız oluyor ama renkli lens takmayı sorun etmiyor?? İlgi rspusu
LAN AHAHHAHHA NE ALAKA OLMMM JDJASFÖSDHGLŞERHDN

SeulgiWendy
Ziyaretçi
SeulgiWendy

Tişört’undeki yazıyı okuyun bence orda anlatıyor herşeyi ayrıca yabancı yoruma katılıyorum yeni klibini izledim gerçekten Sulli’ye f(x)’e yaptıklarından dolayı sinir olsamda izlediğim en değişik kpop klibi ve dinlediğim şarkıydı. Ozunde kotu biri olduğunu düşünmüyorum Sulli’nin ama bir donem bence depresyon geçirdi ve atlatıyor gibi sağlıklı gözükmesine ve yapılan nefret yorumlarına takmamasına sevindim.

SURMEW-BTS
Ziyaretçi
SURMEW-BTS

çok güzel, sağlıklı ve iyi gözüküyor, önemli olan da bu, inşallah hep iyi olur.

Heartthrob
Ziyaretçi
Heartthrob

Ne kadar gereksiz şeyleri konuşuyorsunuz Sulli çok güzel ve mutlu gerisini boşverin.

Meryem
Ziyaretçi
Meryem

Sütyensiz olmak gerçekten çok rahat. Geniş üstler giydiğim zaman ben de çıkarıyorum ve aşırı rahat oluyor ve hiç göze çarpmıyor. Tavsiye ederim

5HINee_Forever
Ziyaretçi
5HINee_Forever

bence sorun bu kızın sütyen takıp takmaması değil. Takmayınca gündeme geleceğini ve böyle bir post paylaşılacağını biliyor. O yüzden bu durumu bu kadar gözlerine sokuyor… İlgi çekmek için yapmıyor olsaydı kesinlikle onu desteklerdim ama geçmişte düzgün olan imajını kendi elleriyle mahvediyor… en azından benim açımdan öyle. Ama gerçekten şu anki halinden mutluysa ve psikolojik olarak sağlıklıysa onun adına mutlu olurum.

NotReal
Ziyaretçi
NotReal

Bence Sulli f(x)’ten ayrılmakla en iyisini yaptı. Nefret kusup sinirlenmeyin şu açıdan diyordum, sürekli Sulli’i bahane edip grup geri dönemiyor diyorlardı. Sulli gruptan ayrıldı 2 yıl f(x) geri dönüşü yok? Luna’mı bambaşka bir kişiliğe soktular. Victoria’mı Çine sürdüler resmen. Amber ve Krystal meleklerim müthiş yeteneklerine rağmen ortalıklarda yoklar. Bu yeni olan bir şey değil. F(x) çıkış yaptı yapalı SM onu ezikliyor. Yine EXO-L olanlar yanlış anlamasın ama sayfayı uzun zamandır takip edenler bilir. F(x) konser veriyor diye kızları 5 dakika gözüktürüp bütün konsere EXO üyelerini sokan bir şirket SM. Resmen f(x) hep araya sıkıştırılan oldu. Astları olanlar fandom ismi almışken… Read more »

SeulgiWendy
Ziyaretçi
SeulgiWendy

Bence olaya yabancı olduğun için bu yorumu yaptığını var sayıyorum çünkü Sulli’nin promosyonlara gelmemesi şarkı kayıtlarına gelmemesi gibi bir suru sebepten ötürü kızların cbleri erteleniyordu bu 1.si 2. Sulli gruptan ayrıldıltan 2 yıl sonra değil 1 yıl sonra 4 kişi cb yaptılar ve F(x) zaten çıkışlarından beri sürekli cb yapan bir grup değil 3. Victoria çine sürülmedi kendisi bir Çin vatandaşı ve Kore-Çin arasındaki politik gerilim arasında kalmamak için promosyonlarına Çin’de kendi studyosunu açarak devam etti bu arada Amber ve Krystal’da boş durmadı Kry oyunculuk ve Amber sololarını yayınladı.Bahsettiğin konserler Smtown konserleri orada her Sm sanatçısı çıkıp kendi 1-2 şarkı… Read more »

GirlsLikeSunset
Ziyaretçi
GirlsLikeSunset

+11, -7] Hmm… yani sütyen rahatsız ediyor ama kısa bir etek ve topuklu giyince rahatsız olmuyor?…
Kessss

Ddm
Ziyaretçi
Ddm

Bu kizda bedeniyle ün salıyor.

사람이
Ziyaretçi
사람이

Bu kız da sütyen takmayarak ünlü oldu şaka gibi akdgowğzçföxlsp

Whatever
Ziyaretçi
Whatever

Yok canım. Grubunun başarısı sayesinde zaten tanınan biriydi? ayrıca gülüşü, enerjisi ve visualı ile insan meyve lakabını alan ilk ünlü. Hatta ünlü şeftali Sulli kendisi, yeri ayrı kim inkar ederse etsin çok daha popüler olduğu dönemler bile vardı

Puppyeol
Ziyaretçi
Puppyeol

Bunu yazarak kpop’ta yeni olduğunu söyledin aslında. Sulli uzun bir dönem kpop’ın en ünlü kadın idollerindendi.