Jun Somi ‘Music Core’da ‘Birthday’ ile çıkış yaptı

67

HABER: ‘Show! Music Core’ Jun Somi’nin solo çıkışı… ‘Birthday’ ve ‘Dizzy Dizzy’

KAYNAK: Mydaily via Nate

1. [+1,416, -85] YG’ye gitmek yerine JYP’de kalıp bekleseydi IOI’ın birleşmesine katılabilirdi ve yeniden zirveye çıkardı. Şans tek başına yeterli olmuyor işte, zamanlama da çok önemli..

2. [+1,146, -185] İşte hayat böyle yapıyor bazen. YG’ye gitmesi gerçekten şeytanın işiydi. Yetenekli ama hiçbir şey onun için iyi gitmiyor. Endişelenmeyin, eminim güzel şeyler gelecek başına. Kim bilir, belki de ileride inanılmaz bir eş bulur, Ham Sowon’a olduğu gibi.

3. [+988, -110] Başarısızlık gibi geliyor kulağa

4. [+145, -13] Güzel bir Ida Daussy geri dönüş yapıyor gibi geldi. Jun Somi solo yerine miss A gibi dört üyeli bir grupta daha iyi olurdu

5. [+114, -8] Vay be, gerçekten bu şarkıyla mı çıkış yaptı? Halkı dalgaya mı alıyor? Star potansiyeli var ama böyle bir şarkı çıkarmak, bir de şanssızken..

6. [+101, -17] Yaşına rağmen şu şirin tazelik yok onda. Yirmili yaşlarının ortasında-sonunda gibi görünüyor. YG’nin imajı şu anda berbat, tam da Somi’nin albümü çıktığı anda. IOI hayranları da solosu yüzünden IOI birleşmesine katılmayacağı için Somi’ye kızgın. Jennie’nin solosuna kıyasla şarkı çok kötü ve sıkıcı. Somi’nin at suratı var, çabuk yaşlanıyor, Son Dambi gibi seksi bir konsept ona daha çok uyardı ama bu tarz konseptler uzun vadede ülkemizde tutmuyor. Seksi konsept yapan tüm kız grupları ve şarkıcılar flop oldu.

7. [+95, -4] “Güzel bir Ida Daussy” ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ cidden ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

8. [+79, -4] İnsanlar star potansiyeli var deyip duruyor ama bilemiyorum. Başarılı kadın soloistlerin hepsinde sizi çeken bir şeyler var ama Somi’de bu yok, performansı çok karmaşık ve meşgul görünüyor.. belki de yüz ifadeleri olmuyordur?

9. [+75, -4] Ah… bir göz attım, tam bir flop gibiydi. IOI’dan özür dileyip onu almalarını rica etmeli.

10. [+70, -8] Pes etsin.. bugünlerde solo çıkmayı düşünmek için bile en az Ailee seviyesinde olmak gerek.

11. [+58, -4] Flop gibiydi

12. [+57, -2] Bunu showcase’te niye göstermedi anlıyorum.. kıyafetleri Jennie’ninkinden ilham alınmış ama yetenekleri çok daha düşük, yüzünde ifade yok, şarkıyı fısıldadı.. IOI’ın merkezi olarak parlıyordu, ne oldu? Yetenekleri azalmış gibi.. pratik yapmak yerine ne yapıyordu?

13. [+42, -2] Star potansiyeli olabilir ama halkı çekecek albenisi yok

14. [+36, -3] Vokal pratiği yapmadı mı..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+61] Şarkısı çok kötü ve Somi’de sahne karizması yok.. sıkıcı

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikJun Somi çıkış showcase’inde yeterince hazır olmadığı için eleştiri aldı
Sonraki İçerikNam Taehyun’un Winner’dan ayrıldıktan sonra yaptığı açıklama dikkat çekti
67 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments