Nam Taehyun’un Winner’dan ayrıldıktan sonra yaptığı açıklama dikkat çekti

39

HABER: Nam Taehyun’un eski açıklamaları yeniden ilgi çekti, “Winner’dan ayrılmamın sebebi? Ben her şeyi gizli tutuyorken sesinizi kesin”

KAYNAK: Mydaily via Naver

Geçen yıl Nam Taehyun sosyal medyaya şunu yazmıştı, “Ayrılma sebeplerimi detaylıca anlatsam kötü etkilenen ben olurum mu sanıyorsunuz? Ben her şeyi gizli tutuyorken sesinizi kesin, nefret yorumları yapmayı kesin.”

1. [+13,662, -120] Ben sevgilimi aldatmıyorum

2. [+7,516, -121] Sessiz kalman gerekiyor ㅋㅋ çünkü senin karakterin de berbat

3. [+2,857, -195] Ne? Neyi gizli tutuyorsun? Buna sadakat mı diyor, yoksa onlara şantaj yapacak bir şeyi olduğunu mu düşünüyor? YG’nin suçlarına ortak olduğunu düşünmedi mi hiç? Bir duruş seç ve o şekilde devam et.

4. [+2,251, -169] Demek başından beri YG’nin karanlık sırlarını biliyordu ㅡㅡ

5. [+562, -13] Ne yani? Televizyonda YG’nin ona verdiği desteği özlediğinden bahsediyordu. Yang Hyun Suk’a video mektup bile gönderdi. Onlardan bir farkı yok.

6. [+607, -156] Siz Black Pink’in de bunları bilmediğini mi sanıyorsunuz? Onlar da mı masum sizce????

7. [+526, -75] YG hayranları aldatmak ile uyuşturucu kullanmayı aynı şey olarak görüyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ istediği kadar aldatsın yine de bir keşten daha iyi ㅋㅋ

8. [+419, -13] Yang Hyun Suk hiçbir zaman kontratında yıllar kalmış bir sanatçıyı rahat rahat gönderecek biri değildi. Bence ikisi de birbirine şantaj yapabilirdi, bu yüzden Yang Hyun Suk gitmesine izin verdi ve Nam Taehyun da karşılığında sessiz kaldı.

9. [+369, -18] Hiçbir zaman Han Seohee gibi şikayet etmedi, hep ağzını kapalı tuttu. Onu alkışlamaya falan gerek yok.

10. [+266, -54] Winner hayranları aldatma skandalını uyuşturucu skandalıyla aynı seviyede tutarak gruplarını korumaya çalışıyorlar, bu tehlikeli bir şey. Uyuşturucu toplumu mahvedebilecek bir şey, aldatmak ise sadece ilişkiyi mahveder.

11. [+207, -15] Uyuşturucu kullanmamış olabilir ama sevgilisini aldattı

12. [+190, -13] Tüm YG sanatçıları şirketlerinde uyuşturucu kullananlar olduğunu biliyordu, Yang Hyun Suk’un bunu saklamaya çalıştığını biliyordu, eminim. Bu da hepsini sorunlu yapar. Şirketlerinde uyuşturucu kullanıldığını bile bile sessiz kalanlar da suç ortağıdır.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+490] Black Pink ve diğer tüm YG sanatçılarının şirketlerinde neler yaşandığını bildiklerine hepimiz %100 eminiz. Ama ne yapabilirlerdi ki? Kendi şirketlerini ifşa ederlerse kariyerleri saniyeler içinde yok olurdu. Eğitim aldılar, yıllarını başarılı bir ünlü olmak için harcadılar, bunun için değil. Kendilerini öldürmektense sessiz kalmaları daha iyiydi.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikJun Somi ‘Music Core’da ‘Birthday’ ile çıkış yaptı
Sonraki İçerikTaeyeon depresyondan muzdarip olduğunu açıkladı
39 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments