Jungyeon havaalanında Momo'yu sırtında taşıdı

HABER: Twice Jugyeon ‘sırtında Momo’yla eve döndü’

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+358, -55] Kaç kadın gerçek yüzlerini makyajın ardında gizliyor? Ünlüler bile böyleyse..

2. [+296, -36] Sen kimsin?

3. [+163, -26] Seo Kap Sook’u görüyorum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+28, -13] Instagram’daki sahte kızlardan 100 kat daha güzel.. orada herkes birbirine benziyor

5. [+19, -7] Twice yabancı üyeleri olmadan bugünkü kadar popüler olmazdı bence. Bir gün Soshi gibi bireysel aktivitelerine odaklanmaları gereken zaman gelecek, solo yapmak yada oyunculuk gibi, Koreli üyelerin hiçbirinin bu alanlarda parlayacağını sanmıyorum

6. [+14, -6] Makyaj yap~

7. [+13, -5] SNSD Sooyoung’a bakıyor gibiyim

8. [+13, -5] Kısa saçla çok güzeldi

9. [+8, -2] SNSD Sooyoung mı bu?

10. [+6, -2] Nugu??

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+152] Ne bekliyordunuz, Singapur konserinden HEMEN sonra Kore’ye döndüler, Barbie bebek gibi mi görünmesini bekliyordunuz. Tüm üyeler yorgun ama en azından gazetecilere gülümsüyorlar.

 

Kaynak: Netizenbuzz

39 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yoyeo

Yabancı yoruma katılıyorum. Ayrıca yüzünde makyaj olunca ‘bu ne böyle makyajdan başka bir şey değil’ diyorlar, makyajı çıkarınca da ‘makyaj yap.’ Bir kez olsun görünüşü hakkında yorum yapmayı kesip konserde ne kadar harika iş çıkardıklarını söyleyebilir misiniz? Her kim olursa olsun, onlar da etten kemikten insan, düşünceleriniz yüzünden etkilenebiliyor.

Dalgomi🐶

10. [+6, -2] Nugu??

Umarım bilinçli bir şekilde yazmamışsındır bunu. Ve Jeong-yeon olması gerekmiyor mu yoksa ben mi yanlış biliyorum? Ayrıca kızlar çok yorgun buna rağmen gülümsüyorlar ve hala enerjileri yüksek.

sel

korecede eo u aynı harf zaten

/InSomnia/

Sooyoung güzel kadın bi salın artık yeter yeter

The Netizen

Ben Snsd Sooyoung’u da beğeniyorum ayrıca bence Jeoyeong makyajsız çok daha güzel.
Bazen makyaj yakıştıramıyorum ona. Burada farklı hiçbir şey yok, 2 renk tonu açık olsaydı bayılmıştınız.

Bir adet once

[+152] Ne bekliyordunuz, Singapur konserinden HEMEN sonra Kore’ye döndüler, Barbie bebek gibi mi görünmesini bekliyordunuz. Tüm üyeler yorgun ama en azından gazetecilere gülümsüyorlar.

Aynen öyle kardeşleri şuan psikolojik tedavi gördüğü için konsere katılamıyo bu yüzden yeterince üzgünler kollarında serum izleri vücutlarında ağrı kesici bantlarıyla konser vermek için saatlerce uçak yolculuğu yapıyolar bütün üyeler psikolojik ve fiziksel olarak yorgun olmasına rağmen bunu fanlarına göstermemek için hep güldüler ve sorun MAKYAJSIZ olması mı? Bu kişiler idol miss korea değil.

Miyallll

Son zamanlarada kötü günler geçiriyosunuz sizi mutlu görmek benide mutlu ediyoo💟💟💟

db db

Bir haftada kaç tane konserleri oluyor Allah aşkına!! Sürekli havaalanı fotoğraflarına denk geliyorum. YETER YA!! Kızlara ne biçim bir çalışma programı yapmışlar.. Her ay comeback yapıyorlar gibi hissediyorum. Bıktım bu durumdan. Bir Once olmamama rağmen çıkışlarından beri takip ediyorum Twice’ı. Ve cidden son zamanlarda o kadar çalışıyorlar ki kızlar sürekli hasta oluyor. EY JYP KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VER ADAMIM! KÖLE Mİ ÇALIŞTIRIYORSUN!

db db

Ve İNSANLAR hala ‘makyaj yap yok onu yap yok şunu yap’ diye saçma konuşuyorlar. Yeteeer

Sananeey

Bende bir Once olarak yorumun alnından öpüyorum 👏

Ece

Ay kıçlarıma bak sanırsn kendileri angelina jolie

5HINee_Forever

Ben de ilk gördüğümde tanıyamadım. Ama yabancı yorum haklı. Ve kusura bakmayın ama o yere göğe sığdıramadığınız idollerde makyajlarını silince muhtemelen böyle görünürler. Ne bekliyorsunuz

SURMEW-BTS

gayet güzel ve tatlı bi fotoğraf ve kız gülümsüyor ve makyajlı çıkmak yerine makyajsız doğal çıkmış ve yüzünü maske, gözlük, şapka vs ile saklamamış, o kadar yoğun programa rağmen, kendiside yorgun ve hastalanan üyeler nedeniyle üzgün olmasına rağmen gülümsemiş ve grup arkadaşı Momo yu sırtında taşıyor, bence kızın takdir edilmesi lazım.

Moşp

Şu popüler şirketlerin idolleri gerçekten insana benziyo ve çok daha güzeller estetikten gözleri burunları yüzleri kaymamış hiç olmazsa öyle yapma idoller ve koreli manken vb insan var ki böyle yüzlere bakınca oh be insan diyorum ki kız makyajsız bile güzel derdi ne bunların ya

bSakura

Onları her halleriyle seviyorum. Hep mutlu, sağlıklı ve huzurlu olurlar umarım.

Çabucak iyileş Mina🙏💜

Mrs.

Twice üyelerini makyajsız halleri ile normal yaşantılarında gören insanlar Twice’ın güzelliğini her defasında vurguluyor kötü fotoğraf çekimleri gazeteci tuzakları olmadan görenler..
Yabancı yorum çok haklı kızlar çok fazla çalışıyorlar fiziksel yorgunlukları yetmiyormuş gibi birde psikolojik savaş veriyorlar onları gülerken görmek hayranları için çok büyük anlam taşıyor💗

QueenSS

7. [+13, -5] SNSD Sooyoung’a bakıyor gibiyim

Jeongyeon bu iltifat için teşekkür ediyor 💋

Mel

Kız gayet güzel? O yorgunlukla bazı suratsızlar gibi nemrutluk yapmayıp gülümsediğine şükredin

Cansu

O kadar makyajdan sonra yüzünde yine de bir şey yok bu bile güzellik sayılmalı ya.

wheepup

Çomar netizenler sizin gözünüzde bok mu var anlamıyorum ki neresi çirkin şimdi bu kızın? Ayrıca Sooyoung’a o kadar benzettiyseniz fazla güzel olması gerekmiyor mu:)))

GirlsLikeSunset

Günde 2.5 saat uyuyan birine göre çok dinç ve gülümsemeyi biliyor

SUNMİ

“Nugu??”

FJSKFKSKCKSKCKSKCKSK

Jisoooo

Bu haberi başka bi sitede daha gördüm ve güzel yorumlarda vardı. Burda neden sadece nefret yorumları var anlamadım. Neyse twicenin bunca yoğunluğa rağmen gazetecilere gülümsemesi bile ne kadar takdire şayan olduklarını zaten gösteriyor. Bırakında makyajda yapmayi versinler.

jeongyeon neden bu kdr mükemmel

Eminim bu klavye başındaki mal netolardan çok daha güzelsin jeongyeon

Twice

Son yorum o kadar haklı ki…

Öl de ölelim Jessica reis

Kız çirkin mi değil mi beni ilgilendirmiyor da Sooyoung büyük bir farkla daha güzel.

/InSomnia/

oppaaaaaaa

db db

Boş yapma sağdan devam et.

/InSomnia/

sevgi amaçlı söylemiştim dsndkejkw yabancılarda böyle yapıyor yorum okurken görmüştüm mesela zaten fotoğraf o kadar hoşuma gitti ki indirdim djdjd

db db

kusura bakma o zaman. yanlıs anlaşılma olmuş

suna

Korelilerin çoğu makyajdan ibaret makyaj çıktıktan sonra güzel olabilen bir iki kişi var zaten. Twice’da da gerçekten güzel olan 3-4 üye var gerisi saç makyaj giyim kuşam. Jungyeon kesinlikle güzel değil.

TheLand

korelilerin geneli makyajsız çirkin.

Hata

Sen de makyaj yap sen de güzel ol o zaman :d

Sobbie

@Hata; Nerden biliyosun karşındaki insanın güzel olup olmadığını? Madem kendini savunmak için şartladın bari mantıklı ol da sırıtmasın

Cool

Jungyeon kesinlikle güzel değil bla bla bla ne zaman bırakacaksın bu çok bilmiş tavırlarını? Ben güzel bulmuyorum ya da bana hitap etmiyor diyebilirsin. Şu her şeyi ben bilirim tavırlarınızdan da sizden de gına geldi artık. Sen kimsin de kesinlikle güzel değil lafını kullanıyorsun? Sana sorsalardı keşke. Sana tek bir şey söyleyeceğim ve bir daha da muhattap olmak gibi bir hata yapmayacağım. Umarım yaşattığını yaşarsın bayan bilmiş.

Once since birth

Senin bir kere olsun Twice’a laf etmediğini ne zaman göreceğiz?

GirlsLikeSunset

Hiçbir zaman bu varlık TWICE’a sallama konusunda çok istikrarlı bir şekilde devam ediyor

Mini

Makyajsız değil yalnız burda. Dudağında ruj var ve yüzü de parlıyo bir şeyler sürdüğü bariz. Tamamen makyajsız olsa nasıl olurdu acaba ahajalfigişşaaşşaşşfş Kore bakım ve makyajları sayesinde hemen hemen her ünlünün güzel göründüğünü ne zaman anlayacaksınız acaba..

GirlsLikeSunset

Nete jeongyeon no make up yaz bakalım ne çıkıyor