Benzer Yazılar

Rapçi B-Free, BTS’ten özür diledi

Rapçi B-Free, BTS'ten özür dilediRapçi B-Free, BTS'ten özür diledi

HABER: Rapçi B-Free 6 yıl önce BTS RM ve Suga hakkındaki sözleri için özür diledi

KAYNAK: Seoul News via Nate

1. [+1,554, -21] Şimdi bir önemi varmış gibi ㅋㅋㅋ

2. [+1,399, -16] İlgi çekmek istiyor… Senin varlığından haberleri olduğunu sanmıyorum ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+1,245, -14] Niye? Niye şimdi?…?

4. [+122, -3] Şimdi özür diliyor çünkü BTS’ten bahsedince isminin haberlere çıkacağını biliyor ㅋㅋ tam bir serseri

5. [+97, -2] İlgi çekmek için elinden geleni yapmak zorunda

6. [+81, -1] RM ve Suga çok küçükken onlar hakkında bir sürü kötü şey söyledi, şimdi dünya starı oldukları için özür mü diliyor? Hiç samimi değil. Ne yazık ki insanlar senin gibi ezik hip hop’çıları seveceğine makyaj yapan idol rapçileri seviyor. Hayatının geri kalanını nugu olarak geçir

7. [+80, -3] Olay çıkaran bir nugu daha ㅋㅋ sessiz ol

8. [+69, -2] Özürü hak edenin sadece BTS olmadığına eminim?

9. [+62, -3] En büyük intikam başarıdır, BTS ile gurur duyuyorum

10. [+53, -2] BTS şöhretinden faydalanmaya çalışıyor

Rapçi B-Free, BTS'ten özür diledi

KAYNAK: Naver

1. [+2,391, -11] BTS’e ‘BTS b*tches’ dedi ve yüzlerine karşı onları kötü şekilde aşağıladı. Şimdi ilgi istediği için özür diliyor, lütfen ona bunu vermeyin.

2. [+986, -8] ^^ Biz ona özür dilemeye zahmet etme dedik ama tabi dinlemiyor ^^

3. [+560, -1] Kim?

4. [+445, -2] Kimse tanımıyor bu adamı, niye ünlü kısmında haberi..

5. [+371, -4] Nugu..

6. [+123, -0] Suga o zaman 20 yaşındaydı ve Namjoon 19 yaşındaydı, onu dinlerken sessiz kaldıklarını düşünmek hala beni üzüyor, gerçi eminim çaylak oldukları için de korktular ㅜ BTS adaletini kazandı, önemli olan bu. Bu adam sessiz olup özür dilemeyi de kesmeli.

7. [+116, -2] Diss attığı o videoyu hala izleyemiyorum. Yüzlerine o kadar kaba şeyler söyledi ki yüz ifadelerini görmeye katlanamıyorum

8. [+101, -2] BTS’e diss attım diye daha popüler oldular demişti ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ acınası, takmayın bu troll’ü

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+123] Müzisyenler olarak onlara saygısızlık yaptı ve sonra da bir daha BTS’i görürsem tokatlarım onları dedi. O kaba röportaj işte bu:

Şimdi BTS popüler diye ilgi çekmek için özür diliyor. Pislik!

 

Kaynak: Netizenbuzz

57 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Journey

En büyük intikam başarıdır

Olga

Gercekten, katılıyorum. BTS su an popüler olmasaydı özür dilermidi? Popülerlikten faydalanıyor.

:D?

Bu olay olduğunda aşırı sinirlenmiştik fandomca. Diss adı altında hakaretler savurup durmuştu. Her şeyin bir adabı var sonuçta. Sınırı yıllar önce aştı ve simdi yalandan özür diliyor. BTS hiç popüler olmasaydı bu sahte özrü dileyeceğini sanmıyorum zaten. Tamamen bizimkilerin adını ve ününü kullanarak ilgi çekmeye çalışıyor ama çoktan hip hop çöplüğünde yer buldu kendine. 😀

SURMEW-BTS

bundan bir kaç yıl önce bu adama BTS ve hakaret ettiği bi kişiyi daha sorup hangisinden özür dilemeyi seçersin diye sordular o da diğer kişiyi seçti. Rapçiler rap kültürü gereği birbirlerine diss atarlar ya da karşılıklı düello tarzı rap savaşı yaparlar ama bunun da bi adamı vardır ve hakaret küfür yerine gerçektenden zekice sözlerle diss atarsın ama bu adam o gün RM ve SUGA ya bütün rapperlar oturup söyleşi tarzı bi konuşma yaparken hakaret etti, aşağıladı. Sırf makyaj yapıyorlar diye, idol rapçi olmayı seçtiler diye. Şimdi de kalkmış özür diliyor , yıllar sonra, elbette özrün zamanı olmaz ama gerçekten de… Read more »

Eth

Bir de yüzlerine bakarak mi söyledi ? Of çok kırıcı

Bahar

O zamanlar tanınmıyolar küçük derme çatma bi şirketteler diye yüzlerine acımasızca hakaret eden adam şimdi af dileyip yalvarıyor mdkdkdk ACIYORUM SADECE, BTS sizinle o kadar gurur duyuyorum ki💜

Kooki

“Benden nefret etsen de beni tanıyorsun
Hiç yorum almamaktansa nefret yorumlarını tercih ederim.
Ben seninkini bilmiyorum ama sen benim ismimi biliyorsun.”
-Kim Namjoon
Bangtana yaptığımı hatırlatırsam varlığımın yokluğumun belli olmadığı bu sektörde kendimi gösterebilirim demiş galiba. Nefret yorumlarını bile isteyecek kadar aciz, insanların gözünde o kadar “yok” ki..

Dalgomi🐶

İLAHİ ADALET. Daha öncede izlemiştim bu ikinci izleyişim ve videoyu soğukkanlılıkla izlemeye çalıştım ama gerçekten boğazım düğümlendi çok saygısızca ve arsızca konuşmuş diss atarsın anlarım ama bu şekilde konuşmamak gerekiyor küfür hakaret etmeden de diss atılabiliyor. Ama BTS ve bir Armynin yapması gereken tek şey zirveden gülerek izlemek o kadar acınası görünüyor ki. Nefret yorumu yazmak hatta habere tıklamak bile bu adam için fazla inanın bunu bile haketmiyor. Zamanında saçma sapan şeylerle canlarını sıktığın çocuklar şuan tüm dünyayı sallıyyor ve sen o kadar yıkıksınki onların adı altında prim yapmaya çalışıyorsun.

Mevy

Çocuklar başarıları ile her şeyi kanıtladı zaten.. lütfen sus aşağıladıktan sonra özür dilemenin ne anlamı var

Bir Army

Bunu görünce ilk hesabın B free’ye ait olduğundan emin olamadım sahte bir hesap diye düşündüm yorumları okuyunca onun olduğunu gördüm .Bu özürden sonra ki rt attığı ve yazdığı tweeti gördükten sonra dalga geçmek ve ilgi çekmek için yapılan bir davranış olarak görüyorum keşke hiç kimse aradığı ilgiyi buna vermeseydi twitter hesabında. Adam ilgi çekmek için yazdı ve bir günlüğüne olsa da istediği ilgiyi aldı şarkı reklamı yaptı .Onun özürü varlığı umurumuzda olmaması lazım .Flop gelmiş flop gitsin .

SURMEW-BTS

aynen hiç tepki vermemek lazım. eğer hiç kimse gidip attığı tweet in altına yorum yazmasa, etkileşime geçmese adam art niyetli amacına ulaşmaz.

Bir Army

Kesinlikle , amacına ulaştırma da yardımcı olmayalım buna.

Ceren

7. [+116, -2] Diss attığı o videoyu hala izleyemiyorum. Yüzlerine o kadar kaba şeyler söyledi ki yüz ifadelerini görmeye katlanamıyorum
bu ben hala izlemedim, izleyemiyorum

Moşp

Ne gurursuz yüzsüz insanlar var ya

deliyimben

Zamanında çocukların suratına bakmayan,yerden yere vuran Koreliler bile şuan onlara tapıyorken bu özür ne kadar şaşırtıcı? Samimiyet yok prim var.

Mel

Müzik kariyerin bittiği için ağlamaya devam et

aRMyley

Tüm bu zorlukları yaşamamızı sağlayan herkes pisliğinde boğulur inşallah. Zamanında küçümsemek, sektörden dışlamak için kırk takla atan şeref yoksunları şimdi de olmayan popüleriteleri tehlikeye düşer düşmez BTS’i anıyor. Şu aşağılık insanlar artık pis ağızlarına BTS adını almasın. Şimdi kudurun. Hepiniz sürünürken BTS hak ettiği hayatın en güzelini yaşıyor.

Delixx

Herhalde insanların onunla ilgilenmediğini hissetti ve ilgi çekmeye çalışıyor

yeahbitch

BTS bu kadar ünlüyken bu nugu yu umursar mı sizce? BTS ile gurur duyuyorum

Selin

Kimse merak etmiyor seni unuttuk bile 👋

Buse

Spotify’da 18 milyon dinlenen sanatçıyla 17 bin dinlenen sanatçı(!) kafa kafaya mı? 😅 Ne derler bilirsiniz “Başarı bir intikamdır.” BTS’in çaylak olduğu zamanlarda laf atmayı seven (ve EXO’ya da aynısını yaptı) korkak gibi özür dilersin. Kliplerin yarım milyonu dahi geçmiyor, kendini bir hip-hop’çu sanıyorsun. Ama dislike rekorun var? “Onlar makyaj yapıyor” demesini bilirsin ama “NEW WAVE” klibinde boya gibi makyajın vardı. Bir aralar BTS’den özür diledin(!) ama Balance Game’den “BTS’den mi özür dilersin yoksa San-E’den mi?” sorusuna da San-E demiştin. Ulan laf ettiğin BTS ve Taehyung’un şirin köpeği senden daha popüler be. B-Quiet (B-Free’nin yeni adı) unutuldun ve kimse seni… Read more »

Zamane

Ahhh. O videoyu izlerken o kadar üzülmüştüm ki o videoyu bir kere izledim bir daha izlemedim.
Şimdi sen neredesin repçi bey Suga ve Rm nerede artık özür dilesen ne yazar
9. Netizenin dediği gibi en büyük intikam başarıdır .. ve BTS 6 yılın sonunda dünya çapında bir grup başka söze gerek yok…

yoyeo

Gerçekten onların eskiden çektiği çok şey varmış ve bu onlardan yalnızca biri. Ön yargılarım için özür dilerim bangtan. Gelecekte de hep mutlu yaşayın ve bolca ödül kazanın.

seulrene

Böyle rahatlıkla kabaca ve terbiyesizce konuşabildiğin insanları prim için kullanmak nasıl bir his acaba?

gezegentozu

D A E N G

Eth

Rezil … Özü kötü olan insan hep kötüdür ..özrü samimi değil . Bir kere en başta ; büyük olsun , küçük olsun, popüler olsun , olmasın kimsenin kalbini kırmayacaksin saygısızlık yapmayacaksın …gerçekten en sinir olduğum şey kalp kırmak ..özrünün zerre kadar kıymeti yok

Kpop

Şu pisliğe ihtiyaç duyduğu ilgiyi vermeyin. ARMY lere tavsiyem asla bu adama cevap yazmayın. İstediği bu çünkü.

Ajaa

Allah’in buyuklugune bak cocuklara soven cogu kisi ettigi laflari tek tek yemek zorunda kaldi hic bir zaman yalniz yurumeyeceksiniz.Yaptiklari haksizliklar onlari ezdi siz yukseldiniz.

GirlsLikeSunset

İster istemez kahkaha attım jxnsbqxjs

Biri

Konuyu bilmiyorum ama grup bana çok itici geliyor. Run bts izledim çok yapmacık geldiler bana.

Heartthrob

Okuduğunu anlamıyor musun? Madem itici buluyorsun buraya gelip yazma zahmetine de gitmeseydin. Ki bu düşüncelerin bu konu altında yazılacak şeyler değil.

SURMEW-BTS

Boşver canım, şu tarz yorum yapanlara cevap vermeyin, tek amacı ARMY yi kızdırmak, ben sadece gülüp geçiyorum. Kendide inanmıyordur yazdığına amacı belli, insanları kızdırıp, dikkatlerini çekmek ya da gıcıklığına. Grubu tanımayıp Run BTS izlemekte bi garip….

aRMyley

Hahaha cidden insan bir oturur BTS kimdir nedir nasıl müzikleri vardır der araştırır. Adam resmen 1. leveli geçmeden oyunu bitirmek istiyor. Hayret ediyorum ve artık umursayıp sinirlenemiyorum bile. 😂

Biri

Kendilerini ve müziklerini araştırmadığımı dinlemediğimi nerden biliyorsun pardon da? Atıp tutmak kolay tabi. Böyle işinize geliyor çünkü

Biri

Grubu tanımadığımı nerden biliyorsun? Oturdum ve araştırdım ama bu olay çok eski illa bilmem gerekmiyor.

SURMEW-BTS

tanısaydınız samimi , itici gelmezdiler, yapmacık gelmezdiler bence… neyse … daha da yazmaya gerek yok… biliyorum ki birbirimize karşı ne yazsak boş… fanwara girmeye gerek yok… iyi günler diliyorum…. sizin düşünce ve fikirlerinizi asla değiştiremem.
“İnsanlardaki önyargıyı parçalamak, benim atomu parçalamamdan çok daha zor ” demiş Einstein.

Biri

Önyargıyla ilgisi ne? Önyargılı olsam çabalamam ki. Gidip izlemem dinlemem. Tanısaydınız böyle gelmezdi demişsiniz ama herkese aynı gelmek zorunda değil ki bu nasıl saçma bakış açısı? Eğer öyle olsaydı her insan aynı kişileri severdi samimi bulurdu. Benim samimi bulduğumu siz bulmayabilirsiniz size yapmacık davranıyormuş gibi gelebilir. Tam tersi de olabilir şuan olduğu gibi. Anlamadığınız nokta herkese samimi gelicek diye bir şey yok saygı duymalısınız. Hakaret olmadığı sürece insanların düşüncelerine saygılı olmalısınız.

Biri

Haber grupla ilgili olduğuna göre grupla ilgili istediğimi yazabilirim. İnsanların düşüncelerine tahammülünüz bile yok

Delixx

Bu haberin altına yazılacak yorummu bu :/

Biri

Grubun adı geçiyor grupla ilgili düşüncemi söylüyorum. Sanki başka grubun haberinin altına onlardan bahsetmişim gibi konuşma

Delixx

.

Kpop

hı hı tamam.
arkadaşlar BTS bu kişiye itici gelmiş, yapmacık gelmiş, o zaman tamam smaimi değiller , okey, bundan böyle böyle biline BTS samimi değil….. 😀
(dervişin fikri ne ise zikri de o olur, bir insanın kalbi ve ruhu kötüyse karşısındakini de öyle görür. zaten belli bir önyargısı varsa kişinin o grupla ilgili illaki öyle gelir gözüne…..)

Biri

Önyargılı olsam izlemem dinlemem tanımaya çalışmam. Bazı insanlara yapmacık gelebilir. Bazılarına samimi gelebilir normal. Ben onlara şöylesiniz böylesiniz mi dedim? Hakaret falan mı ettim? Yapmadım. Düşüncemi dile getirdim. Herkes sizinle aynı görüşte olmayabilir niye katlanamıyorsunuz buna?

Kpop

şu videoyu bi izleyiniz ve adam şu çocuklara neler demiş bi görünüz, konu BTS diye BTS le ilgili herşeyi yazamazsınız, adam çocukları aşağıladı küçümsedi, cinsiyetçi yaklaşımı ile de kadınlara hakaret etti, fanlarada hakaret etti. şu an ki özrüde hiç samimi değil, gelmiş twitter dan özür diliyor. ve siz gelmiş BTS itici, yapmacık diyorsunuz. madem size göre itici ve yapmacık BTS le ilgli haberlere girmeyiniz, yorum yazmayınız, RM ve SUGA burada 19 -20 yaşlarındaydılar, çaylaklardı ve o kadar insanın önünde hakaret etti ikisinede. sözde 2016 da da özür dilemiş ama gelmiş şimdi prim için twitter dan özür diliyor. çocuklara siz erkeksiniz… Read more »

Kpop

herkes sevmeye bilir, kimse sevecek diye bişey yok, aynı görüşü de paylaşmayabiliriz, ama sözde kendi düşünceniz diye ”itici” ” yapmacık” demeye hakkınız yok , madem itici ve yapmacıklar gelip burada vaktinizi boşa harcamayınız.

Biri

Cümlemi “öyleler” şeklinde kurmadım fark var. Bana öyle geldiler dedim. Ben burda hiçbir hakaret göremiyorum. Abartmayın bence. Grubunuzu yapmacık bulan onlara öyle his veren bir ton insan var. Saygılı olmayı öğrenin diycem ama fandomun durumu ortada. Şarkıyı beğenmedim diyen birine bile etmediğiniz laf kalmadı. Sanki herkes sevmek beğenmek zorundaymış givi davranmanız sıktı artık. Ama adınızın hakkını iyi veriyorsunuz tebrik ederim Çomarmy’ler…

aRMyley

Çomarmy diye ismimiz mi varmış sjjdksjdkfkskdj Üzgünüm ama karşında dünyanın en büyük fandomu duruyor yiğidim sjsjdjjd BTS’i zorla sev de demiyoruz sadece gelip itici ve yapmacık demen yanlış. Bu BTS olsun ya da başka grup olsun. Bence hiçbir fandomun hoşlanmayacağı bir durum.

SURMEW-BTS

Kendilerine benzer bi yorum gelse, sanki tepki vermezler gibi, sözde gelip kendi hür düşüncelerini belirtiyorlar. Düşünce özgürlüğü adı altında insanlara hakaret edip, bunu inkar ediyorlar. neyse İLAHİ ADALET, KARMA, K-ARMY bizden yana 🙂 😉

Kpop

SİZE KARŞI İTİCİ VE YAPMACIK GELEN BİR GRUBUN HABERİNE GİRİYORSUNUZ, MADEM ”İTİCİ”LER SİZİ İTMELİYDİLER… bu haber BTS e onlar çaylakken hakaret eden birinin şimdi grup ünlü ve popüler oldu diye özür dileyip prim kazanması hakkında, gelip konu dışı yorum yapıyorsunuz… o kadar itici ve yapmacıklar ki konu dışı yorum bile yapmaya değer sizin için… ayrıca konuyu değiştirip BTS in şarkısını beğenmeyen birine karşı ARMY lerin etmediği laftan vs bahsediyorsunuz gititkçe sapıyorsunuz…. bize hakaret edip ”çomarmy-ler” demeniz sizin ne kadar seviyeli, kalieli düzgün bir müzik sever olduğunu gösteriyor, Allah için ne kadar da saygılı ve önyargısızsınız…. sözde düşünce özgürlüğü adı altında… Read more »

Kooki

Hangi fandomda olduğun anlaşıldı şimdi sdffdsd insanlar neden sevmediği itici bulduğu bir grubun haberlerini okur anlamıyorum. Benim haberlerini okumaya bile tenezzül etmediğim, düşüncesinin bile midemi bulandırdığı onlarca grup var hatta bu gruplardan biri de senin grubundur ha. Ama hiç bir haberinin altına “yapmacık” çok “iticiler” tarzı yorum yapmadım neden çünkü zamanımı harcamayacağım kadar değersizler benim için. Siz neden böyle olamıyorsunuz?? Neden sürekli peşimizdesiniz? Her seferinde bize saldırıp cevabınızı aldığınızda army çok kötü diyorsunuz. Army şarkıyı beğenmeyenleri bile linçliyor diyorsunuz. Şarkımıx için b*k gibi diyen insanları napalım? Teşekkürler mi diyelim. Şarkı benim tarzıma uymuyor o yüzden beğenmedim diyen birinin linçlendiğini görmedim… Read more »

SURMEW-BTS

aradığım yorum. her türlü sözü yazıyorlar, insanları tahrik edip, kışkırtıyorlar, sonra tepki görünce kötü olan biz oluyoruz, ARMY kötü oluyor. ”her türlü terbiyesizlik var ama temas yok”… içinde sinkaflı kelime geçmiyor diye sözde hakaret etmiyorlar, ama her türlü kötüleme ve hakareti yapıyorlar, küfürden daha kötü sözler sarfediyorlar, aşağılama, iğneleme, karalama, hor görme, imalı sözler vs vs yazıyorlar yazıyorlar, başınada bir ”bence” söz de kendi ”özgür düşünceleri” vs yazıyorlar. saygılı, düzgün, iyi niyetli, yapıcı olumsuz eleştiri olsa saygı duyarız ama hiçbiri yok….

bcn

aynen kesin çocukları tanımaya çalışmışsindir ama tebrik ederim bi yere kadar güzel kivirdin jddjdjdjdjdjdjdjdjd cidden dedim allah allah nasıl oluyor ama son anda belli ettin yine kıskançlıktan tırnağını yiyen biri olduğunu hadi canim hadi sana burdan ekmek yok aynen bts çok samimiyetsiz.s.s iyyy hele comarmy .s.s evlerden uzak

Biri

Kıskanılacak bir grup değiller makyajlı burunları havada kendilerini bir şey sanan veletler nxmCşapwğq O kadar yapmacıklar ki iğrenç görünüyorlar. Çomar grubun çormar fanları sizi.

Kpop

Ne kadar da düzgün cümleler kurup, kendinizi saygılı bi şekilde ifade ediyorsunuz. Allah için cümleleriniz kendi özgür düşüncelerinizi ifade ediyor ve kesinlikle saygı duyulması gerekiyor :s …. RESMEN HİÇBİR HAKARET İÇERMİYOR…. AMA ARMY ”ÇOMAR”… HI HI TAMAM…….
Siz böyle iğrenç ve saygısızca cümleler kurup hakaretler ediyorsunuz, bütün nefretinizi ”kudurarak” ağzınızda salyalarla kusuyorsunuz, sonra ARMY size cevap verince ”ÇOMAR ARMY”…..çok şükür çomarım sizin gibi de değilim.

Seyulh

Anti olduğu net belli uğraşmayın boşuna arkadaşlar.Bunlar böyle yok tanımaya çalıştım yok izledim. Tek yaptıkları eleştiri. Ne emeği görürler ne başarıyı. Tek yapabildikleri oturdukları yerden kötülemek.

bre

Kimse sana grubu sevmen gerektiğini söylemiyor zaten, sevmiyorsan sevme. “Yapmacık” gelmiş, pekii? Teşekkür edelim o halde? Saygıya bu kadar değer veriyorsun madem gelip de böyle bir gönderiye bu tarz bir yorum yapma, ne dersin? “Hakaret olmadığı sürece insanların düşüncelerine saygılı olmalısınız.” “O kadar yapmacıklar ki iğrenç görünüyorlar. Çomar grubun çormar fanları sizi” Bak bu ikisi de tamamen senin sözlerin. Tutarsızlıkta zirve? “Makyajlı burunları havada kendilerini bir şey sanan veletler” sözünden de amacının ne olduğu çok belli, enayi değiliz. Ve anlamını bilmediğin kelimeleri kullanmasan keşke. (çomar? saygı? ve çomar deyip saygı beklemek??????) TDK’li günler dilerim.

Buse

@Biri Yapmacık derken kendinden mi bahsettin?

Adamlar RUN BTS ile eğleniyorlar sen de anca “yöpmöcök hörökötlörö vör” dersin?

Az ötede havla

Yeni Yazılar