Benzer Yazılar

Kang Daniel, psikolojik sağlığına odaklanmak için tüm promosyonlarını durdurdu

Kang Daniel, psikolojik sağlığına odaklanmak için tüm promosyonlarını durdurdu

HABER: [ÖZEL] Kang Daniel geri dönüş promosyonlarını durdurdu.. yıl sonu törenlerine katılıp katılmayacağı belli değil

KAYNAK: Star News via Nate

1. [+438, -61] Kötü şeyler düşünme~ Sen sevgiyi hak eden birisin

2. [+402, -55] Kang Daniel, güç bul!

3. [+360, -64] Kang Daniel gibi daha büyük jenerasyonların bile sevdiği bir idol görmek zor. Umarım kötü sözlerin onu etkilemesine izin vermez. Şu anda önemli olan tedavi görmesi, umarım iyileşir ve daha iyi hissederek döner.

4. [+115, -8] Dün onu ‘My Little Old Boy’da izliyordum, annesi ona hep ‘mutlu musun’ diye soruyordu. Annesine ödülünü gösterdiğinde annesi ‘ödül umrumda değil, senin mutluluğun önemli’ diyordu. Bunu görmek beni duygulandırdı, son zamanlarda çektiği zorluklar da!

5. [+115, -14] Antiler böyle giderse birini daha öldürecek. Nefret yorumlarını kesin.

6. [+108, -15] Daniel, iyileş ㅠㅠ ihtiyacın olduğunda ara ver ve kötü şeyler düşünme

7. [+103, -13] Güç bul

8. [+87, -6] Kang Daniel, güç bul

9. [+81, -1] Şirketi iyi bir karar vermiş, paradan önce sağlığı gelmeli. Umarım ailesiyle vakit geçirir ve ara verir. İyi hissettiği zaman sahneye dönebilir. Güç bul!

10. [+77, -2] Kötü şeyler düşünme. Antiler zaten hasta insanlar.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+190] Onu uzaktan takip eden biri olarak konuşuyorum, gerçekten bu kadar nefreti hak etmiyor. Bu yılın başında mahkemesi sürüyorken CJ Ent onun hakkında pis medya oyunları yapmaya başladı, Dispatch para karşılığı onun ilişkisini ortaya çıkardı (mahkeme sürüyordu, o dönemde psikolojik desteğe ihtiyacı vardı) ve en çok nefreti Wanna One üyeleriyle yemeye gitmediği zaman aldı (bu tamamen CJ tarafından ayarlanmış gibiydi çünkü yemekten önce ve sonra çok medya oyunu yapıldı, restoranın her yerinde de kamera vardı) Birden Kang Daniel’in olgun olmayan hayranlarının kalbi kırıldı, diğer W1 üyelerinin hayranları ve Produce’tan kalma antileri bir araya gelip onun hakkında kötü dedikodular yaymaya başladılar, 11 yıldır K-popu takip ediyorum ama ilk defa bu kadar sistemli çalışan antiler gördüm. Söylediği en küçük şeyler bile çarpıtıldı ve internette yayıldı. Halbuki söylediği şeyin videosunu izlediğinizde hiç de sorun yapılacak bir şey söylemediğini görüyorsunuz. Çıkış yaptığından beri sadece sıkı çalıştı. Onun gibi birinin internette isimsiz ezikler tarafından zorbalığa uğradığını görmek üzücü. Umarım güzelce dinlenip yakında iyileşebilir

 

Kaynak: Netizenbuzz

23 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Luvi

Bu sektörün ne kadar leş olduğunu, bugün seviliyosan yarın nefret alabilme ihtimalini düşünüp güçlü psikolojiye sahip olan ve etkilenmeyecek kişiler bence ünlü olmalı. Aksi taktirde olan kendilerine sağlıklarına ve psikolojilerine oluyo..

Luvi

İnsanların düşünce yapısı değişmiyo, öyleler ve öyle olmaya devam edecekler. O yüzden ünlü olmak isteyenlere hitaben yazdım, gayette düzgün üslupla yazdım. Lafı çarpıtma, hadi işine.

Luvi

İnsanların düşünce yapısına göre hayatlarına yön vermesi bencede saçma ama ortada olan da bir şey var, anlatamıyorum galiba..?? Göz göre göre bu sektöre giriliyosa psikolojik zayıflığa da gerek yok o zaman..?? Değneğin iki tarafı da temiz değil neticede.
Ayrıca senin üslubuna göre konuştum ben. Yazık diyeceksen kendine de.

Birferda

nefret yorumu yazan insanlara sabah akşam bir doz insanlık bir doz empati bir doz saygı veresim geliyor. yok yada konsantre beyin verelim.

Miyalll

Bir zamanlar çok seviyorum dediniz insanı suan okadar kötü eleştiriler yapıyosunuz ki çok iki yüzlüsünüz oysaki hiç birinide hakketmiyo insanlarınin hayallerini gerçekleştirmesi insanların mutlu olması size batıyo galiba.Güçlu oll Daniii seviyorumm senii💟💟

...

Çok fazla yükleniyorlar çocuğa. Oysa pırıl pırıl işini severek yapan biri. Umarım iyi olursun Daniel-ahhh

db db

Arkadaşım bir önceki söylediğin sonrakine uymuyor. çok yükleniyorlar diyorsun ama senin yazdıklarını görmeyecekleri için mi bu yorumları yapıyorsun:

https://netizenturkey.net/jyp-twice-hayranlarinin-havaalaninda-guvenlik-kurallarina-uymasini-istedi/#comment-52642

Destinesia

Arkadaş sağlıklı bir halde değil en iyisi eksileyip geçin

...

Twice’ın sahtekarlık yapması tüm idollerin aynı oyunu yaptığı anlamına gelmiyor.

Betüş

Ben artık diyecek laf bulamıyorum şu sektörün çirkinliği hakkında.

:D?

Umarım etrafındakilerin sevgisini hissedebilir. Yaptıkları iş zaten çok zorken üstüne ne yaparsan yap nefret yorumu almak kim bilir nasıl hissettiriyordur. Umarım Daniel hakkında kötü haberler almayız. Çünkü ne zaman böyle bir haber çıksa bir şey olacak diye düşündüğümden kalbim acıyor. Daniel’i takip etmesem bile böyle hissediyorum.

Anti Savar

Çok ilginç, şu yarışmadan beri çocuğu yere göğe sığdıramıyorlardı. Bilmiyorum, ne zaman haberine girsem altında hep sevecen şeyler yazılı olurdu. Şimdi böyle olması tuhaf geldi.

Irony

Hala seveni çok tabiki ama her insan hakkında nefret yorumh görünce içten içe kafasına takar ve üzülür 🙁

Nişu

Abi neden bi insana nefret duyarsın ki hele ki bu sana hiç bir zararı olmayan hayatında hiç görmediğin veya bir iki kere gördüğün insansa..çok saçma. Danielin sadece bir yayınına denk gelmiştim ve inanılmaz tatlı şeker biri umarım iyi olur

raslantı

Yabancı yorum çok haklı.

Eyenur

Ruh sağlığı her şeyden önemli. Umarım kısa sürede kendini toplayabilir.

Rsm

Keske ben de senin gibi calistigim ise ara verip psikolojik problemlerimle ilgilenebilsem. Guc bul Daniel!

Krystal benim karım ok?Sulli-Hara❤️

😢😭😭Bu kadar ciddi olduğunu düşünmemiştim

Sel

Kang danieli o kadar çok seviyorumki mutlu olacaksa uzun süre promosyon yaomasa da sorun degil wanna one da çok sıkı çalıştı rap olsun vokal olsun mükemmel bir dans yetenegı de var yakışıklı ve fizigide iyi chungha nasıl zirveyi yaşıyorsa daniel de o potansiyelde onu her zaman bekleyecegim bekleyecegiz

Sel

BU HABERIN ALTINDA BILE HEPINIZ BIR B*K BILMEDEN SALLAMISTINIZ KENDI YORUMLARIMI BULUP KENDIMLE GURUR DUYDUM 🙂

https://netizenturkey.net/pann-wanna-one-uyeleri-birlikte-yemek-yedi-kang-daniel-ve-yoon-jisung-yoktu/

höf

Yabancı yorum o kadar haklı ki. Uzaktan takip etmesine rağmen bu kadar detaylı bilmesi beni şaşırttı açıkçası. W1 yemeğini ayarlayan Daniel’in o zamanlar davalı olduğu eski şirketi olmasına rağmen Daniel yemeğe gitmedi diye demediklerini bırakmayan bir kısım wannable tayfa şu an etrafta OT10 diye geziyor ve Daniel’e etmedikleri hakareti bırakmıyorlar. (Daniel’in üyelerle arasının bozuk olmadığını bilmelerine rağmen inatla buna devam etmeleri aptallığın kaçıncı seviyesi bilemiyorum…) Hem Producedan kalma antileri hem wannable antileri hem de ilişkisi yüzünden fandomundan ayrılan ergen antileri birleşince bu yıl en fazla nefret aldığı yıl oldu. Cidden dayanılacak gibi değil biz buradan olayları sadece yüzeysel görüyoruz ama… Read more »

EXO-L ie

Yabancı yorum ++

The Netizen

Zirveyi çok hızlı gördü ve bunu sevmeyen, başarısına katlanamayan insanlar oldu. Ama aynı şekilde çok şey yaşıyor, niye sevgili oldu demiyorum asla, ama yine de mahkemesinin bitmesini, şarkısını çıkarmasını bekleseydi. Jihyo için demiyorum çünkü zaten yeterince tecrübesi var, sıkı çalıştı,sevgilisi olabilir. Keşke Jihyo kendi gibi tecrübeli birisiyle olsaydı. Kim ilk adımı attı onu da bilmiyorum ama şu anda hem Jihyo hem Daniel perişan!! İnş bu zor zamanı birlikte atlatırlar. ☹️

Yeni Yazılar