Benzer Yazılar

JYP, Twice hayranlarının havaalanında güvenlik kurallarına uymasını istedi

JYP, Twice hayranlarının havaalanında güvenlik kurallarına uymasını istedi

HABER: JYP temsilcileri, “Twice havaalanında yaralandı.. lütfen güvenlik kurallarına uyun”

KAYNAK: Korea Ilbo via Nate

1. [+467, -15] Keşke grupları havaalanına takip eden hayranları cezalandırmanın bir yolu olsa. Onlarla birlikte aynı uçağa binen hayranlar bile var. Havaalanında güvenlik çok önemli ve bu hayranlar herkes için sorun çıkarıyor.

2. [+382, -19] Bir şarkıcıyı seviyorsanız eğer, onu sevdiğinizi gösterecek şekilde davranmalısınız… bu ne?

3. [+297, -70] İdollerin başına gelen kötü şeylerin sorumlusunun hayranlar olduğunu o kadar çok gördük ki!

4. [+18, -2] Havaalanına kadar gidip idolünü ittirip onlara dokunanlar gerçek hayran değildir. Ya stalkerdır ya da fotoğraflardan para kazanmaya çalışıyordur

5. [+13, -6] Son zamanlarda Jihyo için endişelenmiyorum… lütfen insanlara saygılı olun, köpek gibi çevrelerini sarmayın

6. [+8, -0] Hayranlar bunu sevgiden dolayı yapıyor ama bu sevgiyi güvenli bir uzaklıktan da onlara verebilirsiniz

7. [+6, -4] Güvenlik görevlileri ne yapıyordu?

8. [+4, -1] Gerçek hayranlar, ünlünün özel hayatına saygı duyarlar

JYP, Twice hayranlarının havaalanında güvenlik kurallarına uymasını istediJYP, Twice hayranlarının havaalanında güvenlik kurallarına uymasını istedi

HABER: Jihyo’nun gözyaşları… üyeler ona göz kulak oldu

KAYNAK: Money Today via Nate

1. [+996, -35] Hayranlar gerçekten sınırı aşıyor ㅡㅡ en azından düzenli durun!

2. [+910, -42] Hayranlar kendinizi lütfen agresif şekilde idollere atmayın

3. [+125, -73] Erkek arkadaşının depresyonda olması onu da çok üzüyordur…

4. [+101, -8] Twice üyelerinin yüz ifadeleri hep endişeli görünüyor, sanki çok stres altındalar gibi…

5. [+87, -7] Son zamanlarda Twice yorgunu da geçtim bildiğiniz endişeli, huzursuz görünüyor ㅜㅜ Keşke biraz ara verip dinlenseler ㅜㅜ onlar için üzülüyorum

6. [+82, -14] Koreli üyelerin kökenlerini kaybettiğini fark ettim, özellikle Jihyo. Sevgili yapması onun özel hayatıdır ama halkın gözü önündeyken çok zorlandığını o kadar çok belli ediyor ki. Lütfen kendine gel, ya da ruh halinle diğer üyeleri etkilemek yerine gruptan ayrıl.

7. [+51, -11] Twice niye her zaman üzgün görünüyor

8. [+51, -21] Düştüğü için mi ağlıyor?

KAYNAK: Naver

1. [+238, -13] Gerçek bir hayransanız eğer lütfen sınırı aşmayın. Güvenlik görevlileri lütfen daha dikkatli olsun…. tüm Once’lardan talebim

2. [+96, -15] Jihyo, güç bul, her şey iyi olacak ♡♡

3. [+82, -15] Bizim değerli Jihyo’muz, seni hep destekleyeceğim. Canın yanmasın, hep mutlu ol ❤️

4. [+66, -15] Jihyo-ya, senin sağlığın bizim önceliğimiz. Seni seviyorum. Keşke ara verebilsen.

5. [+16, -3] Hayran değilim ama ağladığı videoyu görünce kalbim acıdı. Ünlü olmak çok zor bir işe benziyor ㅠㅠ…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+222] “Koreli üyelerin kökenlerini kaybettiğini fark ettim, özellikle Jihyo. Sevgili yapması onun özel hayatıdır ama halkın gözü önündeyken çok zorlandığını o kadar çok belli ediyor ki. Lütfen kendine gel, ya da ruh halinle diğer üyeleri etkilemek yerine gruptan ayrıl.”

Söyleyecek sözüm yok… Onlar da insan, hayranlar onları sürekli taciz ederse eğer tabi ki zor zaman geçirdiklerini gösterecekler.

 

Kaynak: Netizenbuzz

28 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

6. [+82, -14] Koreli üyelerin kökenlerini kaybettiğini fark ettim, özellikle Jihyo. Sevgili yapması onun özel hayatıdır ama halkın gözü önündeyken çok zorlandığını o kadar çok belli ediyor ki. Lütfen kendine gel, ya da ruh halinle diğer üyeleri etkilemek yerine gruptan ayrıl.

Ulan ben buna küfür etmeyeyim de kim etsin? Sevgili yapmak, üzülmek, yorulmak kökenlerini kaybetmek mi??? Nasıl bi zihniyetiniz var ya! Bu kadın küçüklüğünden beri deliler gibi çalışıyor önceliğini grup üyelerine veriyor hayranı olmama rağmen bunu ben bile görebiliyorum ama aptal kore toplumu her halta kökenini kaybetmiş ayrıl diyor. Birisi şu salakları eğitsin artık.

GUCCI Global Ambassador KAI

82 kişinin bu yoruma katılması beni aşırı sinirlendirdi.

EXO-L ie

Allahım bu yorum neden bu kadar haklı.~😪

loonaverse

Ne alaka kökenleriyle yahu. Kız düşmüş canı acımıştır, o an siniri bozulmuştur, erkek arkadaşının hali zaten üzüyordur, yorgundur. İnsan bu kızlar insan. Üyeler o kadar çalışıyorlar ki cidden hepsi çok bitik görünüyorlar. JYP bir tatil yaptırsa kızlara hem fiziken hem ruhen dinlenebilecekleri iyi olur.

Yılgın

Jihyo için bunları sırf sevgilisi var diye söylemiyorlarsa bende neyim

seulrene

İnsanların zor zamanları olabilir. Neden sadece saygı duymayı denemiyorsunuz?

Hata

Jihyo son zamanlarda mutsuz gözüküyor, normalde konserlerde canlı olarak en iyi o söyler ama MAMA’da genellikle dudak oynattı, umarım geçici bir hastalıktır ve yakında iyi olur, zor bir zamandan geçtiği belli ama yakında atlatır umarım

Bir Army

Şu altıncı yorum ne saçmalamış öyle . Karşında ki insan be insan. Ne yapsın kız duygusuz mu olsun . Ne saçmalıyor bu yorumu yapan ve beğenen insanlar. Sinirlendim ya .

Betüş

Genel olarak hayranlığı abartmıyorlar mı insanlar? Kore’de daha fazla ama bizim ülkemizde de az değil. Geçen keşfette hercai sayfası gördüm. Yorumlar o kadar tuhaf ki . Neymiş efendim başrol erkek oyuncu kız arkadaşından ayrılmalı ve partneriyle evlenmeliymiş. Zaten genel olarak türk dizilerinden irite oluyorum. Böyle kişileri görünce alay etmekten alıkoyamıyorum kendimi. Twice için de şunu söyleyeyim. Gördüğüm en pozitif grup .Gerek gülümsemeleri, enerjileri vitamin gibi ama şu sıralar bir durum var , özellikle jihyo ile alakalı. Umarım hallolur ve mutlu olurlar. Çünkü gerçekten onları böyle görmeye alışık değilim.

GUCCI Global Ambassador KAI

“6. [+82, -14] Koreli üyelerin kökenlerini kaybettiğini fark ettim, özellikle Jihyo. Sevgili yapması onun özel hayatıdır ama halkın gözü önündeyken çok zorlandığını o kadar çok belli ediyor ki. Lütfen kendine gel, ya da ruh halinle diğer üyeleri etkilemek yerine gruptan ayrıl.”

İdolleri insan olarak görmeyen ve sadece hayranların eğlencesi için çalışan makineler olarak gören Koreliler mi HMMM EN SEVDİĞİM

db db

Bir kerelik tatille olacak iş değil bu. Kızların programları çok karışık. 1 Kore comebacki 1 japonya comebacki aralara da konserler ödül törenleri fanmeetingler derken perişan oluyorlar. Jyp sanatçılarının geri dönüşlerini yıl içerisine dağıtmalı. Bir veya iki grup promosyon yaparken diğerleri dinlenmeli. Olmaz ki böyle. Evet kızlar muhteşem bir gelir kaynağı ama durmadan çalışırlarsa da hiç iyi şeyler olacakmış gibi durmuyor.

db db

Şu havaalanı geleneğini de yavaş yavaş bitirin. Fanların giremeyeceği çıkışları kullanın, sadece güvendiğiniz gazetecileri alın içeriye olsun bitsin. Niye her seferinde izdiham oluşuyor ki??

Almina

Senin ne haddine gruptan ayrıl demek hayran olmadığın o kadar belli ki Jihyo bu grubun bel kemiği neşesi mama da bunu daha iyi anladım.. Daha 25 ine varmamış bir kız ulusun kız grubunun lideri olarak üstünde büyük bir sorumluluk var zaten üyeleri bir arada tutuyor onlara güç veriyor hep böyle oldu ama Jihyo için bu yıl zordu önce o iğrenç taciz skandallarında sırf benzerlikten dolayı kızın adını geçirdiler sonra sevgili olayı ardından Mina nın durumu tam düzeliyor her şey derken sakatlıklar en sonda da Daniel in durumu ki bu basit bir üzülme de değil Hara Sulli den sonra insan korkuyor… Read more »

Herneyse

Oldu canım. Sırf senin gibi tek hücreli asalak istedi diye kız sürekli mutlu görünecekmiş taciz edilse bile yoksa gruptan -yıllarca emek verdiği – ayrılacakmış. Gerçekten çok sinirleniyorum. Insanların emeklerini bi çırpıda silmek bu kadar kolay değil.

EXO-L ie

Seni seviyorum Jihyo. Mutlu ol.

Didem.x1

Jihyo’nun başka sorunlari varmış gibi görünüyor sanki kızın ruhu çekilmiş neden acaba?

anonim

Videoyu izlediniz mi bilmiyorum gerçekten güvenlik yeterli değildi, Jyp nin daha iyi iş yapması lazım. Ayrıca ben gazetecilerin daha büyük sorun olduğunu düşünüyorum. Resmen kameraları ünlülerin yüzlerine sokuyorlar kişisel alan falan umurlarında değil.
Neden ünlüleri direk arka kapıdan çıkarmıyorlarsa havaalanında çekince ne oluyor, çok saçma bir kültür.

Hcea

Sadece jihyo değil grupta çok yorgun görünüyor. Bu sene çok çalıştılar ve daeseng almayı hak ediyorlardı. Üzücü.. Umarım ilerde toparlayabilirler.

mabel

Kökeniniz bozuksa demek ki. Kızda sıkıntı yok sıkıntı sizin karakterinizde. gazeteciler de bu yaşananları tetikliyor. Orada sadece hayranlar yok muhabirler de kızlara nefes aldırmıyor. Ne havaalanı imiş arkadaş. Bu kadar abartılcak ne varsa. Her şeyi geçtim yolcular hiç mi şikayet etmiyor. Havaalanını kullananan diğer insanlar için de rahatsızlık ve saygı diyorlar ha ha . Diğer yolculara ,kişisel alana saygıyı öğrenin önce.

VipSone

Twice tarzım olan bi grup değil hicbi zaman fani da olmadım sitede bilen bilir yeni gruplardan sadece blackpink seviyorum. Ama şu kızlara acımak için fan değil insan olmak gerekiyor. O kadar fazla çalışıyorlar ki üstüne bide özel hayatlarında ve halka açık yerlerde böyle muamelelere maruz kalıyorlar gerçekten insan şoktan konuşamıyor ya bu kadar mı vicdansız oldunuz. Hele jihyo konusunda o kadar üzülüyorum ki. Sevgilisi yeterince zor zaman geçirmiyor gibi bide kötü bi dönemden gecen sevgilisi ile ilgili onun üstüne gidiyorlar. Cok fazla çalıştığınızı herkes görüyor kızlar güç bulun ve çok zor olsa da şu toksik insan toplulugunu umursamayın❤️ (en üstte… Read more »

jung

6. [+82, -14] Koreli üyelerin kökenlerini kaybettiğini fark ettim, özellikle Jihyo. Sevgili yapması onun özel hayatıdır ama halkın gözü önündeyken çok zorlandığını o kadar çok belli ediyor ki. Lütfen kendine gel, ya da ruh halinle diğer üyeleri etkilemek yerine gruptan ayrıl

bu nasıl aptal bi yorum ya

JenBellaShakespare

6. [+82, -14] Koreli üyelerin kökenlerini kaybettiğini fark ettim, özellikle Jihyo. Sevgili yapması onun özel hayatıdır ama halkın gözü önündeyken çok zorlandığını o kadar çok belli ediyor ki. Lütfen kendine gel, ya da ruh halinle diğer üyeleri etkilemek yerine gruptan ayrıl.

Bu p*çin söylediği şeylerin aynısını J*m*n de söylemiş minaya, yanı sizin gibi p*çlerin j*m*ni linçlemeri çok iğrenç, ilk kendinizi düzeltin pislik torbaları.

...

Tüm idoller aynı zorlukları yaşıyor. Ama hepsi hala gülümsemeye devam ediyor. Twice son zamanlarda fazla acıtasyon yapmaya başladılar. Bence artık kendilerini bir şey sandıkları için üyeler gerçek yüzlerini göstermeye başladı. Özellikle Jihyo 180 derece değişti. Tamam en zavallı sensin tamam tamam. Sevgilinle fingirdeşinken yorgun değilsin ama de mi? Ucuz

Bir Army

Bu ne vicdansız bir yorum. Yazık…

Betüş

Sen her haberde böylesin. Asıl sen dikkat çekmeye çalışıyorsun ucuz ve üslupsuz yorumlarınla sevgili üç nokta !

...

Ahahhaha Allah aşkına bulsana sonra dava kağıtlarını adreslerinizde görünce ağlamayın.

GirlsLikeSunset

Sen ne haysiyetsiz bir şeysin ya. Bu kızlar çıkışlarından beri sürekli linç yiyor. Defalarca ölümle tehdit edildiler. 20’li yaşlarında bir kıza asılsız iftiralar atıldı. Üstüne üstlük konseptleri gereği sahnede,hava limanında,varyetelerde her yerde gülümsemek zorundalar. 4 yıl aralıksız çalışmanın sonucunda üyeler fiziksel olarak hiç iyi değil. Üstüne üstlük adam gibi dinlenemediler bile. Chaeng belirsiz bir sağlık sebebinden dolayı 2 kere konsere katılamadı. Mina zaten anksiyete. Sevdikleriniz depresyon,anksiyeteyle savaşırken kimse sizden Polyanna’yı oynamanızı bekleyemez. Bunların üstüne bir de Nayeon’a takıntılı biri var. Adam resmen şizofren. Oturduğun yerden insanların neler yaşadığını bilmeden sallamak çok kolay değil mi? Açıyorum sana ve sizin gibilere. Kendi… Read more »

Nehir

Sus lan kezban. Jihyo dan sanane. SANANEEEE boş beleş bir insansın

Yeni Yazılar