Kang Daniel'in komşuları, evden çöpleri Jihyo'nun çıkardığını anlattı

HABER: Kang Daniel ♥ Twice’s Jihyo confirm relationship… new idol couple is born

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+1,969, -285] Güzel bir ilişkiniz olsun. Yirmili yaşlarında bir erkek ve kadının birbiriyle ilgilenmesinde yanlış bir şey yok. İdoller bunları saklamak zorunda olmamalı, dürüst olmak en iyisi!

2. [+1,083, -61] Daniel’in hayranları şimdi bununla sorunları yokmuş gibi davranacaklar ㅋㅋ

3. [+586, -66] Geri dönüşten hemen sonra ilişki onayı… ikisinin de hayranı değilim, ama hayranlar için üzüldüm

4. [+136, -10] Hayranların zihinsel çöküş yaşadığını duydum. 460 bin albüm aldılar;;; pişmanlık

5. [+124, -8] Daniel şu anda ne yapması gerektiğini bilmezse eğer kariyeri pek uzun süreli olmaz

6. [+109, -9] Aptal hayranların harcadığı paraları Jihyo’yla ateşli geceler yaşamak için kullandı desenize ㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+89, -6] Kang Ta: Teşekkürler Dispatch~~♡

8. [+87, -11] Dispatch bu haberi 20 Temmuz’da yazmış, niye yayınlamak için şimdiyi beklediler? Hayranlar albümleri alsın diye mi?

Kang Daniel'in komşuları, evden çöpleri Jihyo'nun çıkardığını anlattı

HABER: Hannamdong UN Village sakinleri açıkladı, “Jihyo’yu çöpleri geri dönüşüme çıkarırken gördük”

KAYNAK: E-Today via Nate

1. [+1,858, -181] Yok artık ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ birlikte yaşıyorlarmış resmen ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+1,587, -107] Jihyo-ya… ㅠㅠ Seolhyun’dan hiçbir şey öğrenmediniz mi?

3. [+1,580, -221] Soju şişelerini geri dönüşüme çıkarmak ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ikinize de elveda

4. [+233, -8] Kang Daniel’in kendi evi, kendi çöpünü kendisi atmalıydı, niye kız arkadaşına yaptırdı bunu? Nasıl çöpleri Jihyo’ya attırabilir?; Birlikte mi yaşıyorlar?

5. [+206, -9] Dürüst olursak Twice’ın en az popüleri Jihyo bu yüzden pek sorun değil ama… Kang Daniel ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ şirket skandalı, Yook Jidan ve Hong Kong’lu sponsor skandallarından sonra.. nasıl böyle davranabilir? Demek ki daha fazla büyümek kaderinde yokmuş

6. [+184, -1] Lütfen kendi çöpünü kendin at

7. [+179, -5] Çöpü kız arkadaşına attırıyor..

8. [+168, -3] Bence Kang Daniel’in bir gün daha büyük bir skandalı çıkacak, bütün bunlar sadece aegyoydu

9. [+150, -16] Cidden mi? Kız arkadaşın evine ziyarete geliyor ve ona çöpleri attırıyorsun?? Jihyo gerçekten aşık herhalde, başka açıklaması yok

10. [+138, -9] Bu Jihyo’nun imajını biraz etkileyecek.. Yetişkin olduğu için içebilir, sorun değil ama Yoona ya da Suzy’nin erkek arkadaşlarının evinden soju şişeleri attığı haberi çıksaydı ne olurdu düşünün, imajları mahvolurdu

11. [+137, -8] Birlikte mi yaşıyorlar?

12. [+95, -19] Wonder Girls’ü lider Sunye mahvetti. Twice’ı lider Jihyo mahvedecek.

13. [+91, -9] Komşular özellikle de soju şişeleri attıklarını söyleyerek onları kötü etkiliyor.. niye daha düzgün şeyler yaparak takılmadılar? Erkek arkadaşının evinde içki içmenin anlamı nedir? Ve sonra onun için çöpleri kızın çıkarması?

Kang Daniel'in komşuları, evden çöpleri Jihyo'nun çıkardığını anlattıKang Daniel'in komşuları, evden çöpleri Jihyo'nun çıkardığını anlattı

KAYNAK: Naver

1. [+7,463, -233] Millet hatırlatayım, Kang Daniel Jihyo’yla çıkmasaydı bile sizinle çıkmayacaktı zaten, sinirlenmeyi kesin

2. [+4,311, -178] Daha yeni çıkış yaptı ama nasıl lüks bir villada yaşayabiliyor.. haksızlık

3. [+3,871, -254] O bir erkek, niye sevgili yapmak istemesin? Biraz far sürüp sahnede oynadığı ve ‘baby baby’ diye şarkı söylediği sürece banka hesabına para yatıran ATM’leri var sonuçta ㅋㅋ

4. [+2,758, -392] İlk hafta 470 bin albüm alan hayranlarına böyle teşekkür ediyor

5. [+1,490, -61] Şu geri dönüşüm olayı ㅋㅋㅋ

6. [+821, -18] Niye kendi geri dönüşümünü kendin yapamadın~ niye kız arkadaşına yaptırdın

7. [+771, -22] Bu adamın uzun bir kariyeri olmayacak. Daha yeni çıkış yaptı ve şimdiden sevgili haberi öyle mi? Yook Jidam’la olan haberi de çıkış öncesindeydi..

8. [+528, -18] Kang Daniel’in aptal hayranları deli gibi albüm alırken Daniel bu parayı Jihyo ile vakit geçirebileceği pahalı bir villa almaya harcadı ㅋㅋ

9. [+469, -13] “Soju şişeleri ve kutuları Jihyo geri dönüşüme çıkardı”… yok artık, Jihyo da ünlü biri, Kang Daniel niye başkasına yaptırmadı bunu?

10. [+464, -14] Jihyo gibi bir kadınla çıkıyor ve ona geri dönüşümünü yaptırıyor ha? Jihyo’nun erkeklerde standartını yükseltmesi lazım.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+115] “1. [+7,463, -233] Millet hatırlatayım, Kang Daniel Jihyo’yla çıkmasaydı bile sizinle çıkmayacaktı zaten, sinirlenmeyi kesin”

Aynen öyle

Kaynak: Netizenbuzz

98 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Shelly

Bu geri dönüşüm işi neden insanların bu kadar gözüne battı anlamadım. Zaten sürekli buluşuyorlarmış, yani ev artık kızın da evi olmuş gibi bir durum var bence bu kadar rahat olduklarına göre, o zaman çöp çıkarmak neden bu kadar büyük bir olay olsun? Gören görmeyen de kızı temizlikçi olarak kullanıyor sanır. Saçma ve aşırı bir tepki bence.

Sooji

Kesinlikle. Çiftlerin birbirlerine yardım etmesi çok tatlı bir olay. Kimse kimsenin hizmetçiligini yapmıyor sadece yardım ediyorlar birbirlerine. Ancak insanlar en ufak şeyi bile yanlış yöne çekiyorlar maalesef.

Mel

O değil de kang daniela bakınca süs manyağı estetik canavarlarıyla çıkacak bi imajı var gibi ama jihyoyu tavlamış?? Şanslı pislik jcdnnssh

Xrx

Vallahi de öyle. Kaptı güzel kızı dkdkwnks

db db

evet arkadaşlar yukarıda da “hayalleri suya düşmüş insanlar”ın yorumlarını okuduk

db db

sevgililer de bitir işte bu kadar ayrıntıya ne gerek var Allah aşkına!! komşular ile röportaj mı yaptınız cidden????

İstanbul

Jihyo çok kibar biri. Muhtemelen zorla “ben atacağım çöpleri” diye tutturmuştur. Ne var bunda? Ayrıca içkiyi su gibi içen bir millet neden soju meselesine bu kadar takılmış bilemedim. Ayrıca benden 2 yaş büyük olmalarına rağmen lüx villa ve arabaları olması moralimi bozmadı değil 😂😂 bende gidem de 25 kuruşluk cipsimi yiyem 😂Daniel i takip etmiyorum ama jihyo gerçekten iyi kalpli birisi. Umarım mutlu olurlar. Twice in takıntıli erkek fanları , Daniel inde takıntılı kadın fanları var. Umarım jennie ve Kai ilişkisinde ki gibi olmaz sonları ve mutlu olurlar

GirlsLikeSunset

25 kuruşluk cips mi kaldı? En az 50 kuruş😂

selenn

toplu alınca 25 e geliyordıur belki :DD

Drbel

Bence daniel biraz daha kendini işine verseydi daha iyi olurdu. Daha yeni çıktın, hayranlara özel bir albüm dedin, ki daha iyi olabilirdi ama biraz daha çabalasaydın keşke. Normalde yeni çıkış yapan birinin sevgili skandalı çıkarsa kariyeri mahvolur ama bir şey olmaz herhalde daniele. Bir de fanservisle meşhur olduğu için böyle tepkileri normal buluyorum, fanlarına sevgilin gibi davranırsan onlarda böyle triplere girer. Gençsiniz kanınız kaynıyor o kadar güzel kız var etrafınızda anlıyorum ama keşke çaktırmadan devam etseydiniz.

db db

” fanlarına sevgilin gibi davranırsan onlarda böyle triplere girer.” *alkış* *alkış* *alkış*

Ben

Kesinlikle kesinlikle… İdollerin sorunu sevgilileri olması değil fanlarına sevgili gibi davranması.

İstanbul

Daniel böyle mi bilmiyorum ama sana katılıyorum. Zamanında fanlarına kız arkadaşımsınız , yüzük parmağınız bana ait, benim sevgilim fanlarim diyen idoller sevgili haberleri çıkınca fanlarından anlayış beklemesin bence. Çünkü fanlarına özel hayatlarına karışma iznini idol vermiş oluyor. Ama onun dışında idol hayranlarıyla arasındaki mesafeyi koruduğu halde fanları özel hayatına karışıyorsa o zaman fanlarda bir sıkıntı vardır.

B.A.B.Y

6. [+109, -9] Aptal hayranların harcadığı paraları Jihyo’yla ateşli geceler yaşamak için kullandı desenize ㅋㅋㅋㅋㅋ

Bu arkadaşın iğrenç zihniyetini yaptığı yorumdan net bir şekilde anlayabiliyoruz…

ExoVelvet

han nam dong UN Village hill
on do ge so da rul bo myeo
You & me
UN Village hill
na ran hi u rin da rul bo myeo
You & me relax and chillin’
Ben çok yakistirdim hayırlısı olsun

ExoVelvet

Haberi okuduğumdan beri kafamda un village çalıyor skskdksnjd çok güzel şarkı ama yav

aeriel

netizenler niye böyle ya hayranların geneli kabullenmiş gibiydi Twitter da, sinirli oldukları şey daniel birçok sorunun arasında sevgili yapması olmuş yani ben öyle gördüm tahmin edilemez bir çiftti ama yakışıyorlar. ayrıca jihyo en az popüler üye mi? şaka mısınız ya hiç twice’ın fancam izlenmlerini falan görmediniz sanırım?

aeriel

bu yorumun neyine eksi attınız allah aşkına çok merak ediyorum

Ajaa

Yazıklar olsun Daniel oppa bunu nasil bana yaparsın senin albümlerini aldım ben zaten Jihyo olmasa kesin benimle evlenirdi !!!

Ajaa

comment image

aRMyley

Siz çıldırmışsınız. Sevgilinizin evinde içemez misiniz yani? Bunu yadırgayanlar da dünyanın en geniş topluluğu, gerçekten hayretlik. Peki çöpleri atmasındaki normal olmayan durum ne peki? Yorumları okurken cidden kal geldi. İnanılmaz bir zeka yapısı diyeceğim de ortada zekaya dahil bir kırıntı göremiyorum.

balrimnyk

uzun zamandır birliktelermiş çok sık evine gittiği için alışmıştır atmıştır kasmayın bu kadar yok evinde içki içmişte bilmem ne anası mısın babası mı sanane.

İstanbul

2019 başı: BLACKPİNK
2019 ortası: TWİCE
2019 sonu: RED VELVET bekliyoruz sayın dispatch 😅
Kizlar çıkış yapalı 5 yıl oldu ama hala ses seda yok. Gerçi onların iyiliği için açıklanmasa daha iyi olur ama yinede merak ediyorum. Gerçi benim neden hiçbir üyenin ilişkisinin açıklanmadığı üzerine bir tahminim var ama olsun

Sooji

Umarım ilişkileri varsa bile yakalanmaz RV. Zaten çok fazla nefret yorumu alıyorlar. Onlar için zor olur.

Nö9

hatırlatmasana ya dispatch unutmuştur onları fjdhjd

Luvluv

Benimde bazı tahminlerim var hdhdbdb RV normalde bile boş yere nefret alan bir grup o yüzden belli bir süre daha gizli yaşamaları daha iyi onlar için.

Armyrv

Ya tahminlerinizi söylesenize çok merak ettim tabi sizin için sıkıntı olmazsa

Lllll

Benim için degil de bazıları için sıkıntı olabilir o yüzden söylemek istemiyorum.:)

skjas

ülkenizde zaten su niyetine içki tüketiyorsunuz sanki yasak bir şey yapmışlar gibi davranmanız jdjsjjsdjdjdjdndndsjsjsj ayrıca ne var yani ben de arkadaşımdan çıkarken çöpü varsa kapının önünde atıyorum bu beni kullanmak mi oluyor ne alaka

The Netizen

Jihyo 10 numara kadın, belli ki anaç olduğu, sevdiklerine değer verdiği için de çöpü çıkarıyor. Ama bana göre “Kang Daniel” overrated! Haberlere sürekli çıkıyordu, herkes ona bayılıyor falan, şaşırıyordum kim bu, niye bu kadar büyütüldü. Zaten sonra şirlet işlerinden biraz gözden düşmüştü. Bence Jihyo daha iyisini hakkediyor.

aeriel

ya güya bu site de ne çok daniel unstan varmış also kimse senin düşüncelerin umursamıyor teşekkürler.

The Netizen

Düşüncelerini umursamadığın insanlara yorum yapma, çünkü onlar da senin cevabını umursamıyor. Haberin olsun

aeriel

ah umursamışsın ki cevap verdin muah

ExoVelvet

Ya ben iki taraf içinde daha iyisini hak ediyor lafını anlamıyorum. Ha skandali olur vs tamam da ama yok .iki taraf birbirini seviyorsa sorun ne? Belki çok iyi bir erkek arkadaş ve Jihyo da mutludur. Birinin ünü onun kalitesini kişiliğini tartacak bir şey değil sonuçta

Acelya

Tanımadığınız bilmediğiniz bir insana overrated demeniz lol. Nasıl bir idolü araştırıp seviyorsanız, araştırmadığınız bilmediginiz birine bok atmayın bi zahmet.

SUNMİ

Netizen yorumları: Gluk gluk

Ece

İkisi de beraber içki içemezmi bunlara ne battı bu kadar

Once since birth

Evet sonuçta yetişkin insanlar

Sooji

Medyaya güvenmeyin arkadaslar o kadar. 2 soju şişesi bile çıkarsa bir ton laf ediliyor. İnsanlar çok acımasızlar. Birbirlerini seviyorlarsa gerçekten umarım çok mutlu olurlar.

Ben

Hiç bi grubun fanı değilim ama çıkan her ilişki haberinde yıkılıyorum. Çünkü sürekli çok çalışıyoruz nefes alacak vaktimiz yok tatil bile yapamıyoruz diye yakınan idolleri buldukları her boş anda gizlice sevgilileriyle buluşmaları beni kötü hissettiriyor. İdoller çok çalıştırılıyor diye çok üzülüyorum sonra bunları öğrenince duygularımla oynanmış gibi hissediyorum. Normal bi hayat yaşıyorlar ama sürekli mağdur rolü yapıyorlar.

VipSone

Mantıken Daniel ‘in en sıkıntılı olduğu dönemde sevgilisinin olması en doğrusu zaten. Sıkıntılı mı nesiniz kız çocuğun demekki her zorluğunda yanında olmuş. Hayranı olduğunuz insan açısından ne kadar güzel birsey buna nasıl kötü gözle bakıyorsunuz? Hayatlarının en güzel döneminde sevdikleri insanlarla olmazlarsa asıl o zaman tüm idoller depresyona girip mutsuz modda olurlar. Şarkı dinleyin yeter siz çok yorum yapmayın bunun adı fanlık değil

Once since birth

6. [+109, -9] Aptal hayranların harcadığı paraları Jihyo’yla ateşli geceler yaşamak için kullandı desenize ㅋㅋㅋㅋㅋ

Ne alaka a*k Evi sırf Jihyo için almadı herhalde

GirlsLikeSunset

Afedersiniz ama salak mısınız yoksa salak ayağına mı yatıyorsunuz? Altta kendini zeki sanan bir kullanıcı olayı cinsiyet eşitliğine bağlamış. Bu bir adamın eşinin atması için işe giderken eline verdiği çöple aynı durum. İkiliye nefret kusmak için böyle bir konuyu öne sürmeyin çünkü rezil görünüyorsunuz.

Armyy

Mutluluklar..😊😊😊

Sananeey

Güzel kudurmuşlar.

wheepup

Gerçek hayranlar zaten o albümleri aldıkları için pişman olmazlar, libidosu yüksek çocuğu kimseyle paylaşamayan boş beleş fanlar pişman olur👍🏻

Şeyma

Aklıma hep baekhyunun UN Village şarkısı geliyor😂😂😂
https://youtu.be/2VKH0Mtj72Q

Zamane

Ben çok sevindim, mutlu olsunlar .
Korenin idol tabularını yıksınlar güzelce…
İdolsen kimseyle çıkamazsın ne..
Neymiş hayranlardan para alıp başka kızlara yediriyormuş Allahım yaaa😡😡
Ne yapsınlar uyuşturucu mu kullansınlar ya da barlarda tanıştıkları kızları ilaçla bayıltıp tecavüz mü etsinler veya hayranları sayesinde kazandıkları parayla kadın ticaretine mi başlasınlar. Adam gibi hayatlarını yaşıyorlar size ne 😡

army

siz evde çöpü dışarı atmıyormusunuz? niye garipsediniz?

:D?

Şu netizenlerin ilişki ‘skandalı’ çıkmış insanları ekran önünde aegyo yapıp arka tarafta kadınları taciz eden, vergi kaçıran, uyuşturucu kullananlarla bir tutması gerçekten beni çıldırtıyor. Bunlar ne biçim yorumlar ya. Resmen Jihyo’ya da Seolhyun’a yaptıkları gibi muamele edecekler. Böyle şeylerde kadında suç bulup nasıl hakkında senaryo yazabiliyorlar merak ediyorum.

QueenSS

Jihyonun şu ana kadar hiç kötü bir skandalı çıkmadı her zaman çok çabaladı ama sırf erkek arkadaşıyla soju içti diye grubu batıran kişi mi olacakmış? Ünlülerin özel alanlarına keşke bu kadar karışmasalar😒

deatheater

Ya abi ben akrabalarıma gittiğimde bile çöpü kullandığım için değişiyorum insanlar benim çöpümü temizlemek zorunda değiller diye. Siz aynı evi paylaşan insanlar için çöp muhabbeti yapıyorsunuz andkdjdkdjejsjdhe

Bende kalsin

Hamgi kafayla böyle yorumlar yapıyorlar anlamıyorum

Bende kalsin

Son zamanlar da jihyo’ ya düşüyordum ben daniel ne yaptın sen djdkdkdkdkkd. Twice en az popüler üyesi olduğuna emin miyiz ? Şahsen kendilerinin fancamları fazlaca popüler

hutazone

Bu netizenlerin hiç sevgilisi olmamış sanırım. Çöpleri çıkartmaktan daha normal bir şey yok

puf

Bu Kore sevgili haberlerini neden bu kadar büyütüyor ya, kendileri özel hayatlarında gayet birileriyle takılırken idoller sevgili yapınca bok atıyolar jdjsks Ve dediklerinin aksine Daniel bu olay yüzünden pek de fan kaybetmedi. Zaten fanlarının çoğu olgun ve neyin ne olduğunu bilen insanlar. Rahat bırakın çifti, sadece tebrik etmek bu kadar zor olmamalı 😪

O-O

Daniel bence yakın zamanda daha büyük bir skandal ile karşımıza çıkacak. Görüntüsü ve davranışları resmen melek yüzlü şeytan. Fazla hayal kurmayın ahahahhahahahahahahjakais

ikonik

Yok artık , ne ?nasıl bi tepki bu sırf çöp attı diye ? nolmuş ikiside sahne ve kamera ışıkları söndüğünde sıradan insanlar ?!çöp attı diye eline yapışmadı ya ya da zorla attırmadı ya Daineilim alala ha bu arada sanki başka bişe yiyip içiyormuş gibi bu korelilerde soju şisesine takmış!!
Ha birde ne dedikoducu komuşlarmış öyle.. yorumlardan anladığım akadrıyla çok lüks bi semtte oturuyor ama böyle dedikoducu kültürsüz insanlarla dolu.. sky castle misiniz siz?

SUNMİ

İdoller alkol kullanamaz diye bir şey mi var bu kadar ayıplamak için bir kere dahi içmemiş olmanız lazım

Baby

Ulan o değilde nefret yorumu yazan kızın fandomunu buldum dnxjjdjdjdns

Miyallll

Oo demekii orda kaliyooo wayyy sonuna kadardestekliyomm evlenin

JenBellaShakespare

God Jihyo’ya en az popüler olan demişler 0.0 komil

Sobbie

Daniel zor zamanlarında dışarı bile çıkmadığını söyleyerek gerçekten haklıymış baksanıza çöpleri bile sevgilisine attırıyomuş zaaaaaaaaa :DD

Lucia

Oha birlikte mi yaşıyorlar harbiden ? ay evlilik yakın o zaman

SUNMİ

Birlikte yaşamıyorlar Jihyo sık sık Danielı ziyarete gidiyor

SURMEW-BTS

Jihyo ve Daniel i tebrik ederim, inşallah sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir birliktelikleri olur ve birbirlerini üzmezler. Ben de Jihyo nun çöpü çıkarmasına şaşırdım ama şu anlamda: biri görse anlayacaklar, yakalanacaklar ki yakalandılar zaten ama demek ki bu korkuyu duymadılar, Kang Daniel Güney Kore nin en pahalı ve en yüksek tabaka insanlarının bulunduğu yerde yaşıyor, demek ki oradaki insanlar önemsemez diye de düşündüler. Magazincilerin de sevgili oldukları ortaya çıkınca gidip komşulara sorular sorması da çok komik ve terbiyesizce vr özel hayata saldırıdır kaldı ki bunu haber yapmakta özel hayat ihlalidir. Ama sözde her fanlar hem de fan olmayanlar magazincilere ne… Read more »

Cansu

Ben hiç beklemiyordum ama bence gayet iyi bir çift olmuşlar yani görünüş açısından falan da öyle. Bir de senenin başından beri sevgililer Kai-Jennie çifti gibi oldu bitti değil ehehehehhe umarım mutlu olurlar

lol

çıkarken şunları da götürüver demiş asdfgh

Limpi

Yook Jidan ve Hong Kong’lu sponsor skandalı nedir? Jihyo nun sponsor dedikoduları mı çıkmış.?

Mel

Jihyo değil daniel için söylenmiş bunlar

B.A.B.Y

Jihyo’nun değil Daniel’in. Ama neydi tam net hatırlamıyorum. Sitede Daniel’i aratarak haberi bulabilirsin

ikonik

biraz alakasız olacak ama , nasıl profil resmi koydun yani ben yapamadım da 😀

/InSomnia/

gravatar diye site var ordan yapabilirsin

ikonik

teşekkürler cevap için^^

WangWang

Mutlularsa bize bir şey demek düşmez, umarım uzun süreli güzel bir ilişkileri olur. Ikisi de sevdiğim insanlar.
Ama gerçekten aşırı beklenmedik bir çift valla şaşkınlıktan ölüyorum şu an çok uyumsuzlar ya bağdaştırabildiğim tek bir noktaları bile yok. Nasıl tanıştılar sevgili oldular o kadar merak ediyorum ki WJŞGPŞEWXGLEPŞGW
Vee başka bir postun altına asıl kazanan Minhyun demiştim birisi linç etmişti bak haklı çıktım

WangWang

Bu arada yazdıktan sonra farkettim. Birileri gelip boşuna duyar kasmasın ben gayet destekliyorum ve hiçbir sorun yok. Asıl kazanan Minhyun diye arkadaşa atıfta bulunmamın sebebi Kore’de hoş karşılanmıyor olması ve kariyerlerini etkilemesi. Tamamen netizenlere göre yaptığım bir yorum.

Selin

3 büyük kız grubundan açıklanmayan bir Red Velvet kaldı. Onların da açıklanmama sebebini tahmin edebiliyorum en azından aralarından birinin yani :)) Dispatch malummm.. Böyle giderse de zor açıklanır. :))) Tahminlerin doğru çıkacak mı bakalim

XxX

Tahminler ne çok merak ettim.😃

Nihahaha

Yeri Taeyong ilişkinin açıklanmasına ihtiyaç kalmadı. Sağır sultan bile duydu. Dispatch’in bile yayınlama şevki kalmamıştır

db db

erkek arkadaşının çöplerini atınca feminstliğini kaybeden Türk netoşları görmemizi sağladı bu haber. hayırlı olsun. bunu yapan erkek olsaydı ne tepki vereceklerdi çok merak ediyorum

Luvluv

Buna eksi verende ne bilim yani… Haklı.

Rey

Twice erkek hayranları oldukça fazla olduğu için nefret yorumlari hep daniel geliyor. Ama twice promo zamani Dispatch bu haberi yapmamıs daniel solo çıkış yapınca haberi yayınlamış, daniel bu yıl zor zamanlar geçirdi sanarken kendisi ilişki içerindeymiş.. Dispatch açıkladığı çiftlerin çoğu ayrılıyor zaten