Kim Heechul en sevdiği lise öğretmeniyle görüşünce ağladı

9
4934

201911032111410410 1201911032111410410 2

HABER: Kim Heechul lisedeki öğretmenine sarılıp ağladı “Siz bana iyi öğrettiğiniz için başım hiç belaya girmedi”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+557, -9] Doğru… Kim Heechul hiçbir zaman sorun yaratmadı.. öğretmeni onunla çok gurur duyuyordur

2. [+479, -11] Super Junior’ın en çalışkan üyesi ve hiç skandal çıkarmadı. Gerçekten çok çalışıyor!

3. [+445, -9] İmajından ötürü skandal çıkaracağını düşünürsünüz ama hiç skandalı olmaması inanılmaz ㅋㅋ

4. [+30, -1] Hayatta müteşekkir olduğunuz bir kişi varsa bile kötü bir yola düşmek zor.. Şöhret ve zenginlikten ötürü sarhoş olan, çıkardıkları skandallardan dolayı hiç utanmayan bir sürü ünlü var, bence üzücü bir hayat yaşıyorlar çünkü etraflarında onlara bu şekilde güvenip inanan kimse olmadığı anlamına geliyor bu…

5. [+26, -0] İnsanlar düzeltilemez, bu yüzden lisedeki hareketlerin her zaman hayatının geri kalanında da nasıl biri olacağına işarettir. Lisede hep geç kalan ve dersleri asan öğrenciler gelecekte işe de geç kalıyorlar.

6. [+17, -0] 10 yıl önce Hankyung hala gruptayken bir TV şovundalardı, yurtlarını gösteriyorlardı, diğer üyeler Hankyung’u görmezden geliyor gibi davranırken Heechul ona çok ilgi gösterip onunla ilgilenmişti, şaşırmıştım…

7. [+11, -1] Super Junior’ın son galibi

8. [+1, -0] Ağlarken bile çok yakışıklıydı;;;;

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+378] Çıkış yaptığından beri Heechul’un bencil kişiliği ve bir sürü kız arkadaşı olması gibi şeylerle dalga geçiliyor, ama buna rağmen harika bir kişiliği var ve bir sürü ikinci jenerasyondan erkek idol skandala karışmasına rağmen hiç başı belaya girmedi. Gerçekten samimi biri, yeni grupları ve trendleri öğrenmeye çalışıyor, bu yüzden hala bu kadar popüler.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikPO niye sosyal medya hesabı olmadığını açıkladı
Sonraki İçerikWonho hayranları New York Times Square reklamı için GoFundMe kampanyası başlattı
9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
İğrençlik

Heechul harika bir insan, dış görünüşü ve sivri dili yüzünden onun hakkında yanlış düşünenler olabilir ama çok samimi ve dürüst ve sevgi dolu bir insan.

BlueElf

Yani şu yorumları okusam sizleri de tanımasam Heechul’a dünyayı dar ettiğiniz günler hiç olmadı sanacağım haha ya adam sizden neler çekti ya Heenim hep içi dışı bir bir insan olduğu için zaten bir açığını bulamıyordunuz sürekli sakatlığı askerliği arkadaşları ile ilgili nefret yorumları yaptınız o tüm SuJu üyeleri gibi çok zor zamanlar geçirdi ama üzgünüm siz orda değildiniz ELFler yanındaydı. Gelip bide hala Hankyung’a diğerleri kötü davranıyordu demişsiniz ya pesss diyorum adam sizin pis ırkçılığınızdan gitti kaçtı kurtuldu Hankyung’un ayrıldıktan sonra bile SuJu üyeleriyle görüştüğü resimler var üstelik hatta üyeler ödül aldıklarında Hankyung’ada teşekkür ettiler ayrıldıktan sonra nasıl bu yorumları… Read more »

Levi Ackerman

Heechul cidden iyi bir insan. Bunca yıl böyle temizce yaşamış olması bile ona saygı duymama sebep oluyor

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

+1, -0] Ağlarken bile çok yakışıklıydı;;;;

KINGEXO

Kalbinin güzelliğini hissedebiliyorum. Umarım bizi hayal kırıklığına uğratmaz çünkü sektördeki en güvendiğim kişi kendisi.

Polaris

Crayon Pop Ellin’in haberini ne zaman çevireceksiniz

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Ne oldu?

Polaris

Ya bildiğim tek yabancı dil almanca olunca ingilizceden hiçbir şey anlamadım sadece anladığım tek şey birisini dolandırmış ama adam razı olmuş falan kdkdksls

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Sksksks sağol Nb ye bakayım bir