Benzer Yazılar

Wonho hayranları New York Times Square reklamı için GoFundMe kampanyası başlattı

Wonho hayranları New York Times Square reklamı için GoFundMe kampanyası başlattı

HABER: “Wonho’yu geri getirin” Hayranlar New York reklamı için gofundme başlattı

KAYNAK: Kukmin Ilbo via Nate

1. [+338, -1] O parayı Wonho’ya versinler, Wonho onlar için özel olarak şarkı söyleyip dans etsin

2. [+295, -1] Ülkemizi tüm dünyaya utandırmak için mi???

3. [+245, -1] Aptal hayranlar inanılmaz

4. [+15, -0] Hiç utanmıyorlar ㅋㅋㅋ

5. [+13, -0] Wonho’ya para harcayacağınıza gidin sizi yetiştiren anen babanıza lezzetli bir şeyler alın, sizi manyaklar

6. [+7, -0] Bu yüzden onlara köpek ve domuz deniyor işte

7. [+7, -1] Kafayı mı yemişler? Hayran kızların deli olduğunu biliyorum, ama bu ilbe ve megalia ile aynı seviyede bir psikolojik rahatsızlık. İdrak yeteneklerinin olmadığını görmek inanılmaz.

8. [+7, -0] Kış geliyor. O parayla anne babanıza sıcak tutacak eldivenler alın…

9. [+6, -0] Böyle bir şarkıcının hayranlarından beklendiği gibi. Suçlular sektörden sürülmelidir.

10. [+5, -0] Gerçekten delirmişler. Bu yüzden daha sağlıklı bir fandom kültürü oluşturmak için uğraşan diğer fandomlar da onlarla aynı kefeye konuluyor.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+314] O parayla Wonho’nun borcunu ödeyin bari sfdfds

Kaynak: Netizenbuzz

26 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
starlight

Yahu fanları topluca gruba geri dönmesini istiyor. İkiye ayrılmış bir fandom bile yokken ne bu yargılama? Hadi çok büyük suçlar işledi diyelim. -Seungri meselesi örneğin. Fanlarından hala savunan ve gruba girmesini isteyen vardır. Ancak bunun tartışılması bile imkansız oluyor.Nedeni basit kamuda ağır bir davası var ve ağır suçlar işledi.- Bu mesele ise öyle değil. Fikir ayrılığı yok. Çocuk elbette çok hatalı ama gruba para kazandıracak, ilgi verecek olan gerçek kişiler fanlar. Üyeleri ve fanları çocuğun Monsta X ile ile beraber devam etmesini istiyorsa Starship fanları dinlemeli ve gruba geri almalı. Ayrıca o iki manyak hakkında her şeyi biliyoruz. İnstagram hesapları… Read more »

monkyun

Ya bu nasıl mütiş bi yorum alnı olsa da öpsem

Irony

Ay harika yazmışsın yemin ederim. Bende böyle düşünüyorum

Lia ama tapmayan

Seungrinin üzerinde ispatlanmis bir suçu yok yalniz. Wonhonun var ama seungrinin yok. sadece sen dediğin için açıklayayım dedim. Hatta armyler ve diger antiler diyorlar ki bu yüzden Yg para yedirdiği için aklandi. Sizleri bilmem de şu wonho olayi ile seungri olayi ayni be. Ustelik seungrinin kanitlanmis sucu da yok ahjdk boşuna edebiyat yapıyorsunuz. İki idolle de ilgilenmiyorum ama çok boş ya valla.

True

Seungrinin ispatlanmış suçu mu yok ahahahah yapmayın arkadaşlar Allah aşkına ya. Tabi polis bunlara süre verip delilleri ortadan kaldırmalarından bahsediyorsak bilemeyeceğim jdjdjd

Starlight

suçu var ama ispatlandı, ceza aldı gibi şeyler yazmadım ben. seungri konusuyla ilgili neyi kıyasladığım çok açık ve net.

............

Borcunu ödememesi,karşı tarafın dediği gibi hırsızlık söz konusuysa zararı şimdiye kadar karşılamaması çok yanlış ama tuhaf değil mi geçmişte olan şeylerin bugün konuşulması? Niye bir insan bunca zaman bekler ifşa etmek için? Bir menfaat/çıkar söz konusuydu bence.

estuko

bunca zaman neden borcunu ödememiş? çıkarla alakası olduğunu düşünmüyorum… eşyalarını çalıyor, paranı geri vermiyor ve insanlar bu yaptıklarını bilmeden onu “aaa ne kadar tatlıı” diye izliyorlar. benim başıma gelse yediremezdim bu durumu. ifşalayan kişinin bunu yapacak cesareti yoktu bence ama en sonunda sabrı taştı

?????

Kendin diyon yediremezdim diye böyle bir durumda sana bu kadar zarar veren birine bunca zaman sabırlı olup sessiz kalamazdın on kere söylerdin herifin gerçek yüzü aha bu diye. İfşa edenler öyle pısırık diyeceğimiz türden tipler değil o yüzden akıllarda soru işareti oluyor mantıken olayın aslı ne kimin ne çıkardı vardı acaba diye. Bence Soheenin olaya dahil olması dahada ilginç bu olayın arkasından başka bir şeyler daha çıkacak gibi

6894

Wonho daha yeni yeni para kazanmaya başladı. 2 yıl olmamıştır bile. Ve diğer üyelerden daha düşük para alıyor.

Nobler

Bak ne güzel diyorsun, ama bu kız ne yapıyor biliyor musun? ”Wonho seni çok özledim.” deyip Instagram’da ikisinin olduğun bir fotoğrafı paylaşıyor. Tarih çok da eski değil,iki sene önce.

Annaclon

[+314] O parayla Wonho’nun borcunu ödeyin bari sfdfds

Oops

Jisooo

Geçmişte yaşanılan şeyler yüzünden insanlar toplumdan soyutlanmamali ve onlara ikinci bir şans verilmeli. Ki wonho sanırım maddi durumu iyi olan bi ailede büyümemiş bu yüzden kötü şeyler yasayan ve deneyimleyen milyonlarca genç ve çocuk var dünyada ne yani sırf gençken yaptıkları hatalar yüzünden hepsine sırt mi dönelim. Ama wonho keşke ünlü olduktan sonra borcunu ödeyip şu uyusturucu denen seye bulasmasaymis uyusturucu kullanarak sadece kendisine zarar verdi ama borcunu ödemeyip üstüne dava açması hala bazı şeyler üstüne düşünmesi gerektiği anlamına geliyor tabi ki de hatalarından ders çıkarıp bir daha aynı seyleri yapmazsa istediği mesleğe devam edebilir sonuçta hayranları da kimse zorlamıyor… Read more »

KINGEXO

Uzun süredir gördüğüm en mantıklı yorum.

Duygu

Ki Wonho uyuşturucuya bulaştığında daha çıkış yapmamıştı bile

JuST

Wonho’yu tanımayanlar için bir Monbebe olarak yorum yapacağım. Wonho maddi durumu kötü olan bir ailede büyüdü. Evlerine haciz geldiğinde annesi ona eve gelmemesini söylüyormuş. Bir vlogda küçükken yaramazlık yaptığı zaman gece veya gündüz farketmez annesinin onu evden dışarıya attığını söylemişti. Bu onun kötü arkadaşlıklar etmesinin nedeni. Uyuşturucu ise Wonho gruptan çıktıktan sonra ortaya atılan bir iddia. İçtiyse bile bu geçmişte yaptığı bir şey,şimdi değil. Zaten Wonho’nun şimdi içtiği tek şey protein tozu. Birkaç yorumda ”Gerçek yüzünü gördük.” tarzında şeyler gördüğüm için yazdım bunu da. Monsta X, 2017 Kasımında birincilik aldı. Birincilik almadan önce telefonlarında hat yoktu. Menajerden izinsiz aileleriyle bile… Read more »

Call me Phoenix

Arkadaşlar hiç kimse “yapmamıştır” ya da “benim oppam öyle biri değil” demiyor. Azıcık düşünsenize, tüm fandom hatta başka fandomlar bile çocuğun hatalarını kabul ettikleri halde sevmeye, desteklemeye devam ediyorlar. Neden? Bu çocuk onlara ne kattı? Hayatlarına nasıl etki etti de bu kadar değerli oldu? Ne kadar sağlam bir güven verdi de bir daha yapmayacağına güveniyorlar? Bu kadar insan neden hala onun için çabalıyor?? Insanların neden hala ona inandığını bilmeden “salaklar, hala savunuyorlar” demek çok kolay. Keşke araştırıp sormasanız bile en azından merak etseydiniz neden bu kadar insanın hala vazgeçemediğini. Kimse sadece yakışıklı bulduğu ya da müziğini sevdiği biri için bu… Read more »

Lulu

Bizim ülke de olsa farklı olurdu geçmişte hata yapmış gelecekte de yapabilir hepimiz yapabiliriz parası varken ödemediyse mutlaka bir şey vardır diye düşünüyorum ünlü olmasan neyse kimse farketmez ama ünlüysen o parayı yinede ödemesi lazımdı başına bu yüzden dert açıldı herhangi bir madde kullandıysa geçmişte kalmıştır öyle düşünüyorum 🤔 ama bu hayatta herkes ikinci bir şansı hakeder bir de Koreliler bizim gibi değil biz daha çabuk affediyoruz birde bizde sanatçılar hata yaptıysa çıkar bir yerde konuşur o konuşmazsa da bizim magazinciler doğruyu bulur Koreliler bir sanatçı öldükten sonra pişman oluyorlar baştan kendi önce yüceltiyorlar bir dedikodu çıktımı gerçekmi sahtemi araştırmadan… Read more »

Ayla

Abi madem borcun var ve yediğin bokları bu kız biliyorsa ne diye kızın damarına basıp kızı dava ediyorsun jherbjhe Yaptıkları çok aptalcaydı ve kızları her ne kadar sevmesem de haklılardı . Ne kadar zengin olursan ol borç borçtur vermek zorundasın . En başından özür dileyip borcunu verseydi belki işler bu hale gelmezdi .

Lucia

Yabancı yorum 😂😂😂😂😅

İğrençlik

Neden bu yorum eksileniyor, yabancı yorum doğru demiş, borcunu ödeyin adamın, görülen o ki ne şirket ne de kendisi ödemediler bu borcu ve olay buralara kadar geldi, Jang Dae Eun a borcunu ödeseydiler olay bu kadar büyümezdi.

ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

Ay bu hayranlar çıldırmış gerçekten

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Yabancı yorum SKSJSKS

Lia ama tapmayan

Wonho melek diyecekler resmen ahsjdkf

...

Parasını bir suçluya harcayan insanları görmek ne acı. Fazla zavallısınız

6894

Of ezberlediğiniz şeyleri papağan gibi söyleyin. Sanane? Para bizim değil mi? Görmek istemiyorsan habere girme, böylelikle hem görmemiş hem de yorum yapmamış olursun.

Yeni Yazılar