Kim Heechul, eskiden sahiplendirdiği bir köpek hakkında kötü bir haber verdi

3
4512

l 2019051102000445200095111

HABER: Kim Heechul sahiplendirdiği yavru köpek hakkında güncelleme yaparken ağlayacaktı, ‘arka ayakları felç oldu’ “Onu verdiğim için benim suçum”

KAYNAK: Sports Kyunghyang via Nate

Kim Heechul: “Önceden Nasus diye bir köpek yavrusu vardı, hatırlıyor musunuz? İyi bir sahip ile tanıştıktan sonra benim yanımdan ayrıldı. Sahibi onu nasıl büyüttü bilmiyorum, ama Nasus’un çok hasta olduğunu duydum, çok üzüldüm ve biraz içtim. Arka bacaklarının felç olduğunu söylediler. ‘Onu bana geri verin, tedavi masraflarını ödemek istiyorum’ dedim. Ama sahibi istemedi. Köpek o kadar hasta ki onu uyutmam gerekiyor dedi. Köpeği sahiplendiyse sorumluluğunu alması gerekiyor. Ben de ‘Köpeği bana geri verin’ dedim, karşılığında ‘O zaman onu yetiştirmek için harcadığımız paraları bize geri öde’ dedi. ‘Bana bir rakam söyle’ dedim, bir şeyler söyleyip durdu, daha sonra teklifimi geri çevirdi. Köpeği onlara verdiğim için bütün bunlar benim suçum.”

1. [+3,892, -20] Köpeğin sahibi gerçekten bir can üzerinden para kazanmaya mı çalışıyor? ㅡㅡ Köpeğin tedavi masraflarını ödemek isteyen birinden nasıl köpeği yetiştirmek için yaptığın harcamaları ödemesini istersin?? Sahibi Nasus’u gerçekten önemseseydi böyle bir şey yapamazdı.

2. [+3,515, -34] Kim Heechul’un söylediği gibi, sahibi köpeğe bakmayı kabul etmiş, sorumluluk almalı.. ah

3. [+2,949, -29] Zaten terk edilmiş bir köpekti, sahibi niye daha çok sevmek yerine ona kötü muamele yaptı? Umarım cezalandırılır.

4. [+225, -1] Köpeği sahiplendirdiği için Kim Heechul’u eleştirenler.. siz köpek sahiplendirme diye bir şey duymadınız mı? Kendi evinde baktığı bir köpeği vermedi, geçici bir süre bu köpeğe baktı ve sonra isteyen birine verdi

5. [+219, -1] Köpeğin sahibi parasını geri istediği için tam bir pislik

6. [+185, -0] O kişi köpeği sağlıklı ve düzgün şekilde yetiştiremediği için özür dileyeceğine para istiyor ve tedavisini karşılamak isteyen birine köpeği vermiyor. Bunun neresi mantıklı ya?

7. [+157, -3] Köpecik acaba dayak yediği için mi felç kaldı, bunu kim yapabilir ya?

8. [+98, -0] Dünyada çok fazla pislik var. Böyle pislikler için tek çözüm ölüm cezası.

9. [+97, -5] Delirmişler mi? Normal bir köpek nasıl felç kaldı? Bir de onu yetiştirirken yaptıkları harcamaların geri ödenmesini mi istiyorlar?

10. [+89, -1] Çok kötü bu.. bence köpeği vermek istemiyor çünkü köpeğe yaptığı kötü şeylerin ortaya çıkmasından korkuyor.

KAYNAK: Naver

1. [+884, -6] Niye sorumluluğunu üstlenemeyeceğin bir köpeği sahiplenirsin ki? Kim Heechul tedavisini karşılamak istemiş, niye geri vermiyorsun? Bir cana bakıp, ihtiyacı olan tedaviyi karşılayacak kişiye vermeyi nasıl reddedebilirsin? Kim Heechul-ssi, güç bul ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

2. [+783, -3] Köpeğin sahibi, köpeği yetiştirme masraflarını nasıl geri istemiş anlamadım. Bunun basit bir alışveriş olduğunu mu sanıyor?

3. [+443, -4] Benim mahallemde yalnız yaşayan çok kişi var.. yalnızım diyerek bir evcil hayvan sahipleniyorlar, ama taşınma vakti geldiğinde hayvanı bir marketin önünde terk ediyorlar ya da tasmasını direğe bağlayarak bırakıp gidiyorlar..

4. [+240, -0] Lütfen o kişiyi şikayet et. Tedavi mümkünken para istiyor ve köpeği uyutmayı seçiyor, bu hayvana şiddettir.

5. [+48, -0] Köpek nasıl felç oldu~~~ ve neyin geri ödenmesini istiyor? Kim Heechul zaten tedavi masraflarını karşılamayı teklif etmiş, sahibi niye başka harcamaların karşılanmasını istiyor?? Aklından ne geçiyor anlamıyorum

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+187] Çok üzücü. Zavallı köpeğe çok acıdım, Heechul için üzüldüm, iyi bir kalbi var. Ne yazık ki bunu kötüye kullanmaya çalışan insanlar var. Köpeğin bu kadar hastalanmasına izin vermeleri korkunç.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikHyuna balon patlattığı fotoğraflar paylaştı
Sonraki İçerikBlack Pink’in ‘Ddu-Du Ddu-Du’ klibi 800 milyon izlenmeye ulaştı
3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
KINGEXO

“Şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi.”

KINGEXO

Heechul senin hiçbir suçun yok suçlu hissetmeni anlıyorum bu gerçekten zor bir durum.
Resmen sahiplendiği hayvanı göz göre göre ölüme yollamış bu çok canice Heechul ona geri vermesini söylemesine rağmen vermediyse kesinlikle adam köpeğe bir şey yaptı o yüzden vermiyor.

SURMEW-BTS

yazık ya çok korkunç bi durum, köpek için çok üzüldüm, Heechul Allah bilir nasıl kötü hissediyordur, sözde köpeğe bakan kişiler bence de köpeğe kötü baktı ve bişeyler yaptı, inşallah Heechul onları şikayet eder. Bakamayacaklarsa neden o köpeği sahiplendiler, ayrıca Heechul un geri alma teklifine ve önerdiği paraya olumsuz yanıt verdilersa onlardan kaynaklı bi sorun var ve köpeğe baktıkları süre boyunca harcadıkları parayı geri istemeleri çok korkunç sanki zorla sahiplendirildiler…..iğrenç…iğrenç.. can o can, duyguları olan bi varlık, süs eşyası değil…