Kim Heechul 'Matching Survival'da Kim Kibum'u görünce duygulandı

HABER: Kim Heechul Kim Kibum’u görünce duygulandı “Eski zamanları hatırlattı”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+656, -18] Vay be, hala eskisi kadar yakışıklı

2. [+618, -45] Kim Heechul kaba biri gibi görünse de sevgi dolu bir kalbi var. İnsanlarla harika ilişkileri var.

3. [+413, -15] Sesini sevdim, Shin Dong Wook hissiyatı var.

4. [+96, -9] Ben Kim Kibum’un hep utangaç, kadınsı bir yanı olduğunu düşünmüştüm. Daha sorunlu olmalarına rağmen hala grupta olan üyeler varken niye ayrıldı emin değilim.

5. [+86, -1] SuJu’dan niye ayrıldığını merak ediyorum. Grup çıkış yaptığında en çok ilgi çeken oydu. Kangin’in ona zorbalık yaptığı gifler paylaşılıyordu, ben de anlaşmazlıktan ötürü ayrıldı diye düşünmüştüm… Oyunculuk bahanesine inanmıyorum çünkü Choi Siwon ikisini birlikte yürütebildi

6. [+73, -1] Super Junior ilk çıkış yaptığında Kim Kibum grubu diye dalga geçiliyordu.. zaman uçup gidiyor

7. [+45, -0] Kim Kibum ve Kim Heechul Super Junior ile çıkış yaptıklarında ‘Banolim’den ötürü zaten popülerlerdi… şarkıcılık ona uymadı ya da oyunculuk kariyeri konusunda açgözlülük yaptı, bilmiyorum ama kariyeri yükselmedi. Bence Kim Kibum ayrılmasaydı Super Junior şu ankinden daha popüler olurdu.

8. [+30, -0] ‘Banolim’de oldukları zamanı hatırladım

9. [+25, -0] Grup çıkış yaptıktan sonra niye ayrıldı hep merak etmiştim, Kim Kibum ve Kim Heechul en popüler iyi üyeydi.

10. [+20, -0] Çok kilo vermiş. SuJu’dan ayrıldıktan sonra çok kilo aldığı için çirkinleştiğini hatırlıyorum.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+251] Bence Kibum idol olmak istemediği için SuJu’dan ayrıldı, bu kadar basit. Şarkı söyleyip dans etmek herkesin sevdiği bir şey değil

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
xoo

Aralarındaki bağın bu denli kuvvetli olması çok güzel. Heechul’ün Hangeng’e karşı da bir zaafı var. Heechul gerçekten şirketin kuklası olmayan idollerden.

BlueElf

Aslında diğer SuJu uyelerindede aynı samimiyet ve bağ var şirketten problemli şekilde ayrılan Jaejoong ve Junsu ile görüşüyorlar stajyerlikten beri arkadaşlar herşey isteyince oluyor yeter ki samimiyet olsun bazı şeyleri bahane etmeye gerek yok.

Jisooo

Katılıyorum

BlueElf

Yabancı yorum doğru Kim Bum’umuz idol olmak istemdiği için ayrıldı biz her zaman SuJu 13 kişi olarak kabul ettik gidenlerde kalanlarda hep bizim bir parçamızdır Hangeng’de aynı şekilde dans etmek idol olmak istemediği için ayrıldı evet gittiklerinde çok ağladık uzulduk ama onlar hep arkadaşlıkları ile anıldılar birbirine bu kadar bağlı grup sektorde çok az bulursunuz hepsi gostermelik kaç grup ayrılan arkadaşları ile bir araya geliyor ki isteyince herşey mümkün onların samimiyeti yeter bize çok kıymetliler çok eski günleri yad etmek Bonolim dinlemeye gidiyorum 🙂

May

Öh ben bu kadar kalabalık bilmiyordum…

BlueElf

Haha evet aralarında espri konusuda oluyordu Kore’nin ilk en kalabalık grubudur ayrıca sadece alt grubumuzda yer alan Henry ve zhoumi’de var 13+2 🙂

Cansu

Aslında ayrılma sebebi şu Super Junior üyeleri değişen bir grup olacaktı yani 1 üye 2 sene promosyon yaptıktan sonra ayrılacaktı ( after school’da ki mezun olma muhabbeti gibi) ama sonra SM kalıcı yapmaya karar verdi Kim Kibum’da bu karara karşı çıktı ve ayrıldı. Bu kadar yani.

Suna

Yanlış hatırlamıyorsam Kim Kibum’da Minho gibi oyunculuk için girip idol grubuna sokulanlardan. Baştan beri hayalin olmayan bir şeyi bu denli ağır çalışma ortamıyla kabul etmek çok zor olmuştur. Bu yüzden ayrıldığını düşünüyorum. İyi mi yaptı kötü mü yaptı bilemem ama aşırı yakışıklı biriydi.

B.A.B.Y

Kibum şu anda olduğu yerde mutlu görünüyor. En önemlisi bu.

SURMEW-BTS

Kibum un Suju dan ayrılışına üzülmüştüm ama bu onun hayatı onun kararı, o yüzden hep saygı duydum ve önemli olan mutlu olmaları, Suju her zaman ayrılıp giden üyelere saygı gösteren ve dostlukları da devam eden bi grup oldu, önemli olan da bu.

Midddzz

Ben Kim Kibum’un çıkış yapmadan önce çok popüler olduğunu bu yüzden Super Junior popüler olana dek grupta kalmasını istediklerini ardından oyunculuğa geçiş yapabileceğini söylediklerini hatırlıyorum. Hatta SM izin vermeyince aktivitelerini durdurdu ve sözleşme bitene kadar bekledi. Sonrası malum.