Kim Heechul sevgili haberi için özür diledi, Youtube’a bir süre ara verecek

27

HABER: Kim Heechul, “Özür dilerim”… Momo ile ilişkisini onayladıktan sonra YouTube’a bile ara veriyor

KAYNAK: Hankyung via Naver

1. [+3,306, -41] Niye özür diliyorsun?? Yanlış bir şey yapmadın.

2. [+1,213, -19] Bacağını sakatlayıp sahneye çıkamadığında da suçlu hissedip özür dilemişti. Sevgili yapmak sorun değil… Bir sürü ünlüye arkadaş oldun, hayranlarını da gerçekten seviyorsun, bunu biliyorum. Fazla üzülme… hayatını biraz daha bencilce yaşa.

3. [+851, -14] Özür dileyecek ne var~~???

4. [+548, -35] Oppa özür dilersen kalbimiz acır ㅜㅜ Heechul oppa nefret yorumları yüzünden çok sevdiği kardeşlerini kaybetti, lütfen nefret yorumu yazmayın ㅜㅜ özellikle de dedikoduları yazmayın… Hayranlarından fazla özür dileme. ELFlerin çoğu seni tebrik ediyor, eminim fark etmişsindir.

5. [+389, -14] Hyung, 2005’ten beri SuJu’yu severim. Fazla üzülme ve mutlu bir ilişki yaşa!

6. [+62, -1] Niye sevgilisi olduğu için özür diliyor ㅠㅠ mutlu ol!!

7. [+51, -5] Neden özür diliyor? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ umarım evliliğe kadar gider

8. [+41, -1] Özür dileyecek bir şey yok ㅠㅜㅠㅜㅜㅜㅜㅜ Kim Heechul 15 yıldır özel hayatında hiç sorun çıkarmadı, hayranlarını incitmemek için hep sıkı çalıştı, tüm Elfler bilir

9. [+35, -1] Özürünün sebebi nedir…?

10. [+37, -5] Bence abartıyor Youtube’a video yüklemeye devam et.. kimse kötü bir şey demiyor, ayrıca suç işlemiyorsun

HABER: “Sevgili konusunda Twice…” Park Jin Young’un eskiden Kim Heechul’u test ettiği bir konuşması ilgi çekti (ft. Momo)

KAYNAK: Segye Ilbo via Nate

1. [+909, -91] Herkes ilişkileri sorun yaratmaz diyor ama Kim Heechul şarkıcılık kariyerinin sonuna geldi ve eğlence starı, popülaritesi sevgili yapmakla değişmez. Momo ise popüler bir idol şarkıcı. Sevgilisi olması popülaritesini düşürecek ve ayrılırlarsa Momo’nun kaybı daha çok olacak.

2. [+908, -18] Bence Kim Heechul önce ondan hoşlandı ve iddia edilenden çok daha uzun süre önce çıkmaya başladılar ㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+621, -29] Herkes Kim Heechul’un iyi bir adam olduğunu biliyor ama… Momo hala aktif bir kız grubunun üyesi. Kim Heechul’un yapabileceği en iyi şey ilişkilerini sessiz sakin yaşamaları olur, öyle olsun ki insanlar “Hala sevgililer mi ya?” diye sorsun. Momo’nun yaptığı her şeyde Kim Heechul’un ismi anılmamalı. Ne olursa olsun uzun ve mutlu bir ilişki dilerim.

4. [+80, -2] Momo’nun ilişki yaşaması Twice’ın popülaritesini etkilemez… ama Sana ve Nayeon’un sevgilileri ortaya çıktığı anda popülariteleri büyük bir düşüş yaşar

5. [+58, -9] Benim şaşırdığım şey, Momo’nun en popüler kız grubunun bir üyesi olması ama herkesin onu tebrik etmesi. Bir tane bile nefret yorumu görmedim. Hayranlar sürekli “Sana olmadığı sürece sorun yok” diyorlar, ben de anladım ki Twice’ın her şeyi bitirebilecek üyesi Sana. Sevgili haberlerinin kız gruplarını nasıl etkileyebildiğini gördük. Suzy’nin Lee Min Ho ile skandalı miss A’i mahvetti, Seolhyun’un Zico ile skandalı AOA’i mahvetti. Sana’nın sevgili skandalı çıkarsa Twice mahvolur.

6. [+33, -1] Heechul’un 38 yaşında olduğunu bilmiyordum.. gerçekten bir ajusshi ㅜㅜ

7. [+31, -24] Kim Heechul çok derin düşüncelere sahip birine benziyor, bence sorun yaşamayacaklar

8. [+21, -1] Sevgili haberleri yüzünden popülaritenin düşmesi 10 yıl önce doğruydu ama artık değil. Hayranlar fandomdan ayrılsa da ayrılanların çoğu anne babasının harçlıklarıyla geçinen ergen kızlar oluyor. Heechul bizim çağımızın en sevilen ünlülerinden biri, Momo’nun onunla çıkarak kaybedeceği bir şey yok. Popülaritesi düşerse eğer anti-Japon algısından ötürü düşer, sevgili yaptı diye değil…

9. [+19, -5] Aralarındaki yaş farkını Tony ve Hyeri çiftindeki kadar hissetmiyorum niyeyse;; umarım ayrılmazlar

10. [+18, -1] Twice’ın hayran forumunda Sana olmadığı sürece sorun yok deyip duruyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+23] Sana için çok üzülüyorum. Şaka olsa bile “Sana olmadığı sürece sorun yok” lafı onu bayağı strese sokuyordur.

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik[PANN] SM bu yıl yeni kız grubu çıkarıyor
Sonraki İçerikDaesung, sahip olduğu binada yapılan yasadışı işlerden ötürü ceza almayacak
27 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments