Benzer Yazılar

[PANN] SM bu yıl yeni kız grubu çıkarıyor

[PANN] SM bu yıl yeni kız grubu çıkarıyor

2020’de yeni bir star geliyor.
[…]
SM Entertainment yeni bir çaylak grubu çıkarıyor. S.E.S The Grace, SNSD, Fx, Red Velvet gibi kız grupları olan şirket, eşsiz, yeni bir görsellik ve müziğe sahip bir kız grubu çıkaracak. Red Velvet 2014’te çıktı, şirketin 6 yıl sonraki ilk kız grubu olacak. Yeni grubun yeni konsepti herkesi meraklandırıyor.

Gönderi tepkisi [+282, -21]

1. [+191, -14] Elindeki gruplarla ilgilen yahu

2. [+64, -22] Lütfen yeni bir şey çıkarın, Goeun ve Hina’yı bekliyorum

3. [+59, -19] RV’den sonra 6 yıl oldu, sonunda..! Umarım yeni kız grubu olsa bile Red Velvet ile ilgilenirler ㅠㅠ

4. [+41, -1] Anladım, şimdi NCT Dream’i kalıcı bir grup yap

5. [+35, -1] RV artık sunbae oldu, yeni bir kız grubu çıkarmaları mantıklı

6. [+31, -2] Umarım SNSD gibi bir grup gelir

7. [+30, -0] Lütfen NCT’nin karmaşık sistemini bu gruba uygulamayın…

8. [+23, -0] NCT’ye üye almayı kesin artık… NCTizenim ben ve sürekli üye eklemek yanlış

Kaynak: Pannchoa

41 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Miyalll

Sm in hic bir grubu kotü değil her grubu çok yetenekli ve başarılı oluyo bu grubunda öyle olacağini düşunüyorum ,uzun zamandırda merak ediyorum gelsinler artık

JenLisJisRos

Yeni çıkacak kız grubunu bende merakla bekliyorum snsd ve twice gibi bir grup olacak bence ama inşallah nct sistemi falan uygulamazlar tam üyeleri kafamda oturtuyorum arkasına hemen bi değişiklik oluyor o yüzden sadece belirli üyeler var hep kafamda ayrıca inşallah red velvet i ihmal etmezsin sm zaten wendy düştü dava bile açmadın üstüne bir de fx in canlı performanslarını sildin umarım bu sefer hayal kırıklığına uğramayız ne diyim

seulrene

Red Velvet için hoobae gelecek, mutluyum. Ama umarım elindeki grupları daha fazla kenara atmazsın SM.

Leila

Sm çikariyorsa o grubun kotu olma ihtimali sıfır.simdiye kadar ki tum gruplari o jenerasyonun başını cekti.bu da mukemmel olucak eminim.hic bir zaman sm in bu grubu kotuydu ya da digerlerinden geri kaliyor denilemedi.adamlar islerini guzel yapiyor.merakla bekliyorum

flumroi

Sonunda artık ya çok sevindim kızlar adına ne zamandır debut bekliyorlardır.
Bayadır bende merakla bekliyordum bu grubu Sm’in kız grupları çok iyi oluyor yetenek ve müzik olarak.

Pixy

Kızlar arasında 10 yıl 8 yıl stajyerlik yapmış üyeler var. Çok iyi hazırlanmışlardır eminim. Ön yargılı olmayın arkadaşlar Sm işi batırmazsa 4. Jenerasyonu iyi temsil edecek bir grup geliyor.

AYRON

Daha NCT’nin konseptini anlamadan, konseptini kabul etmeden NCTzen olup yok Dream kalıcı olsun, yok yeni üye eklenmesin diyenleri anlayamıyorum. NCT’nin konsepti belli, şu an grupta bulunan üyeler bile yeni gelenleri dışlamıyor ama hayran kitlesi yeni gelenleri hemen dışlamaya meyilli hareket ediyor. Gerçekten onları anlamıyorum.

nctzen

Gerçekten öyle, oysa ben yeni üye eklemelerine bayılıyorum. Yeni yetenekli insanlar keşfediyoruz üyeler bile hemen benimsiyor Yanyang Ten abi kardeş gibiler ve ben Xiaojun’a bayıldım harika bir vokal.

pendragonΔ

ben de bir nctzen olarak nct’nin konseptine aşığım. sürekli yeni birileri gelsin istiyorum. ama nct dream’imizi grup olarak bu haliyle görememek ve bir anda bir sürü kişinin gitmesi içten içe beni üzmüyor değil :(( ama yine de bunu kabullenmek gerek nct böyle bir grup. keşke insanlar düzgünce her şartı öğrenmeden fandoma girmese…

nctzen

zaten nctzensen bu sistemi kabul edip girmişsindir yoksa ne işin var sen beğenmedin diye değiştirecek değiller ya demi :))

Kkaebsong

İnş yeni kız grubu çıkardığında Red velveti ‘de Fx gibi kenara atmaz

Nişu

Red velvet çıkalı 6yıl oldu ha var bee daha dün gibi aklımda sm umarım gruplarına eşit davranır seulginin solo haberini gördüm bi yerde umarım solo grup ikilisini kararında kullanırlar çünkü red velvetin grup kimyasını seviyorum ve bence çıkacak grupta kalabalık olacak fx ve red velvetten sonra kalabalık grup iyi gider

la cha ta

3. [+59, -19] RV’den sonra 6 yıl oldu, sonunda..! Umarım yeni kız grubu olsa bile Red Velvet ile ilgilenirler ㅠㅠ

Suna

Eğer Sm rookies’de bir değişiklik olmadıysa 7 kişilik grup bekliyorum ben. Yiyang çok güzeldi. Umarım çıkış yapar. Gruptan çok konsepti merak ediyorum ben. Bence SNSD gibi masum konsepti gelecek. Çünkü SM marjinal konseptleri hep 5 kişilik gruplarına veriyor.

svtscarat

[+41, -1] Anladım, şimdi NCT Dream’i kalıcı bir grup yap

Betüş

Sm ‘in genelde vocalleri çok iyi oluyor. Bakalım bu kız grubu nasıl olacak?

BlueElf

Bu kızların çoğunu smrookies’de gördüm çok yetenekli kızlar vardı Nct çıkış yaptı kızlar hala stajyer bekliyordu daha kaç yıl bekleyeceklerdi sonunda diyorum. Şu an kız grupları arasında tüm yuk RV’deydi GG solo kariyerlere yoğunlaşmış durumda ben GG donuşu zaten beklemiyorum olursa belki yine sürpriz bir tekli ile OhGG olabilir fx’de zaten üye kalmadı RV yeni cb yaptı ve talihsizlikler yaşadılar. Yeni grubun rengi nasıl olacak çok merak ettim.

nctzen

4. yorum +999999999…sonsuz
ve 8. yorum yeni yakışıklı ve yetenekli çocuklar görmek beni heyecanlandırıyor sadece anne TY ‘ya üzülüyorum

nctzen

Nct Dream yaşa göre mezun veren sistem bu yüzden reşit olan üyelerimizi Nct Dream den mezun ediyoruz. 127 sabit bir grup üye alımı yok hatta lideri olan tek grup o zaten. Nct U ya üye alımı serbest zaten öyle zırt pırt üye alımı yok dışardan uydurma şeyler. Ten Nct U nun bir parçası ama her Nct U debutun da yok mesela. Zaten Nct U ya comeback yapımı çok az oluyor comebacklerin geneli NCT 127 zaten. Dream in mezun üyelerine gelirsek Dream Kore de en çok tutulan Nct uniti Nct nin diğer ünitlerinden daha fazla album sattı bu yüzden iş para… Read more »

nctzen

profil fotoğrafın çok tatlı

nctzen

Tek üzüldüğüm nokta çocukların 2007-2008 doğumlu olması çok küçükler. Emin ol o kadar söylenti var ki Tayland da debut yapacak ünit Endonezya da debut yapacak ünit felan ve bu söylenti 2017 den beri var bana şahsi fikrimi sorarsan iki üç sene NCT 127 yi yurt dışında faaliyetler ile aktif hale getirecek. Bu yüzden unit açmak için daha zamanın var olduğunu düşünüyorum üye alımı Dream’e olur. Bu arada WayV ve bakmanı öneririm hepsi birbirinden yetenekli çocuklar

nctzen

black on black ten sonra 2021 white on white diyorsun 🙂 ot21 ne kadar görmesek de Ten ve Lucas ‘ın instagram yayınlarında Wayv üyeleriyle Nct nin diğer üyelerinden bahsetmesi çok güzel(Bu arada Wayv Sm’den daha iyi promosyon yapıyor yayınlarında Exo, Red Velvet şarkıları çalıyorlar.) SM’in sağı solu belli değil ki ama ben hala Yearbook bekliyorum. Düşünsene 21 üye de beraber dans ediyor 🙂 sahneye sığmazlar

Almina

Zamanı geldi artık ellerinde bir Red velvet var kızlar yılda 2 3 dönüş yapıyorlar konserlerii başladı programları yogun her yere onları kosturmamak için bir kız grubunun cıkması lazım

Loura

Umarım 10-15 kişilik bir grup değildir

*-*

Jahsjahs

Cansu

Kalabalık olsun ama sürekli üye eklenmese daha iyi olur.

Deniz

Konuyla alakasız ama NCT kaç kişiden oluşuyor ki ?

BlueElf

Bir Elf olarak ben bile düşündüm bir an haha şimdi baktım toplam 21 uyeymiş 🙂 Sm sabitlemediği surece insanların kafası karışmaya devam edecek Korede zaten en sevilen ve bilinen NCT Dream bu unuti sabitlemesi lazım bence yoksa çoğu kişi gruptan uzak durmaya devam edecek bu sistem gitmiyor işte.

Deniz

Sanırım Çin dışında 3 alt grup var , aslında böyle olunca fazla değil ama herhalde bir grubun sürekli üyeleri değişiyormuş o baya kafa karıştırıcı

BlueElf

Nct hayranları daha iyi bilir tabi benim bildiğim çin dışında Nct127 NctU ve NctDream var sanırım bu Dream’a ekleme yapılıyor heralde birde belli bir yaşa gelince mezun oluyorlar karışık değil ama İdol müziği takiplemeyenler dışında gruba yaklaşmıyor insanlar sabitleyip ekleme çıkarma yapmasalar daha çok ilgi çekecektir.

AYRON

NCT 21 üyeden oluşuyor, en büyükleri 1994 doğumlu, en küçükleri de 2002. Şu an resmi 3 unit var, WayV de Çin-Kore ilişkilerinden dolayı NCT’nin altında sayılmıyor ama oraya gelen 3 üyeyle 21 oluyor. Kore’de promosyon yapan 18 üye var. NCT127 tek sabit unit şu an, 11 kişi var orada. Her gelen comeback aynı üyelerle yapılıyor, eklenen üye kalıcı bir şekilde unitin parçası oluyor. NCT U şarkıdan şarkıya üyelerin değiştiği bir unit, hangi üyeler çıkacak şarkıyla uyumluysa onu ekliyorlar. Örneğin Boss şarkısında 7 üye varken, Stop Baby Don’t Stop şarkısında sadece iki üye var. NCT Dream reşit olmayan üyelerin bulunabileceği, reşit… Read more »

The Netizen

Bunca şeyi aklınızda mı tutuyorsunuz? korkulur sizden ajjdk

elly

ooff cidden nctnin sistemini anlayamamak için gerizekalı olmak gerekir iqnuz 70 civarıysa ve anlayamıyorsanız eyvallah

AYRON

Daha fazla şeyi de biliyorum, grup içi pozisyonlarını falan ya da sahne isimleriyle gerçek isimlerini djdjsjsjjdj Seventeen, The Boyz gibi kalabalık gruplara aşina olduğumdan benim için kolay ya. Üşenmeyip araştırınca öğreniyorsun.

Once and Twice

Bence snsd gibi 10 kisilik filan bi grup olcak

Maraz Ali

Sen önce şirketinde uzman psikolog grubu kur. İnsan çalıştırıyorsun şirkette makine değil herkesin psikolojisi yerlerde.

Sana

Şuan 2 seçenek var
1)SMin gözü Amerikada. Çok kalabalık bir kız grubu çıkarmayacak ama Snsd tarzında bir kız grubu çıkaracak. Visual bir grup olacak.
2) Rv Japonya’da diğer kız gruplarının gerisinde üstüne bir de JYP sadece Japonya’da faaliyet gerçekleştirecek Japon üyeleri olan kız grubunu bu yıl çıkaracak. Ve Japonya Amerikadan sonra en büyük müzik sektörü. Yani Rv’i Amerika odaklı bir grup yapıp Asya’nın ve özellikle Japonların seveceği tarzda bir kız grubu çıkaracak. En az 9 kişi olurlar o zaman. Ve yine Snsd tarzında olur.

Kira

SM elindekilerle ilgilenmedikçe onları kaybediyorsun farkında değilsin, elinde Soshi gibi bi kız grubu var, Boa gibi bi idol var, hâlâ NCT’ye verilen ilgi ve âlâkayı gösteremiyorsun. Ne demek yeni idol grubu?? Red Velveti’de f(x) gibi bi kenara atmayacaksan çıkar abicim grubunu ama ilgilenemeyecksin. O yüzden yapma

Baby

SM’i gram tanımıyorsun gg ve boayı asla kenara atmamıştır bir fx’e yaptı bu muameleyi GG grup olarak dönememe sebepleri artık solo kariyerlerinde isim bulmak istemeleri onlara ağırlık vermeleri oyunculuk ya da şarkıcılık ayrıca BoA uzun zamandir bir suru sarki cikardi ilgi göstermeyen insanlar olunca Sm ne yapsın

BlueElf

Evet BoA bu yıl 2 Kore birde Japon dönüşü yaptı Konser turlarına da Japonyada devam ediyor GG kızları da Solo ağırlıklı gidiyorlar Taeyeonda aynı şekilde iki Kore 1 Japon donuşu yaptı ve turlarına devam etmekte diğer kızlar oyunculuğa mclik falan gidiyorlar 🙂

Renjun

” Hâlâ nct ye verilen ilgi ve alakayı gösteremiyorsun ” burada ne demek istediğinizi çok merak ettim ben mi yanlış anladim yoksa siz mi hiçbir şey bilmeden klavyenizi kullandınız ?

Yeni Yazılar