Kim Hieora, Zorbalık Suçları Ardından SNS Sessizliğini Sonlandırdı

3

Aktris Kim Hieora, okuldaki zorbalık suçlamaları nedeniyle uzun bir aradan sonra sosyal medyaya geri döndü.

Nisan 2024’te Kim Hieora’nın ajansı Gram Entertainment, aktrisin kendisini suçlayanlardan özür dilediğini kamuoyuna bildiren resmi bir açıklama paylaştı.

“Kim Hieora, geçen yılki tartışmaya dahil olan taraflarla bir araya geldi ve bir anlaşmaya varmadan önce uzun süre birbirlerinin anılarını doğruladı. O günden sonra birbirlerinin hayatlarına kök salmayı kabul ettiler.”
— Gram Entertainment

 

Ajans ayrıca aktrisin hayatı hakkında düşünmek için zaman ayırdığını paylaştı ve hayranlarına, aldığı sevginin karşılığını vermek için hayatını özenle yaşayacağına dair güvence verdi.

 

“Tartışmanın ardından Kim Hieroa, hayatına eleştirel bir gözle bakmak için zaman ayırdı ve toplumun sorumlu bir üyesi olmak için ne yapması gerektiğini kendine sordu. O zamandan beri, halktan gördüğü sevginin karşılığını hayatını özenle yaşayarak ödeyeceğini belirtti. Endişeye neden olduğumuz için özür dileriz ve Kim Hieora’ya güvenen ve onu bekleyen hayranlara teşekkür ederiz.” 
— Gram Entertainment

 

 

Kim Hieora, okuldaki şiddet suçlamalarının ortasında Frida müzikalinde sahne alıyordu ancak faaliyetleri sınırlıydı. Ajansının nisan ayındaki açıklamasından sonra bile sosyal medya platformlarından uzak durmaya devam etti.

 

Aktris nihayet 12 Haziranda anlamlı bir hikayeyle Instagram’a geri döndü. Bir etiketin üzerinde “Sana cesaret veren bir beslenme kutusu” yazan bir fotoğraf yayınladı; çoğu kişi bunun, okuldaki zorbalık tartışmasını tamamladıktan sonra duygularını ifade etme yolu olduğunu düşündü.

The Glory’yle üne kavuşan ve The Uncanny Counter 2’yle popülaritesini pekiştiren Kim, Eylül 2023’te kendisine okullarda ciddi zorbalık suçlamaları yöneltildiğinde hızla gözden düştü.

 

 

 

K: koreaboo

Önceki İçerikILLIT’ten Wonhee Ayak Bileğini Yaraladı
Sonraki İçerikNayeon’un “ABCD”deki Y2K Konseptine Tepkiler
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments