ILLIT’ten Wonhee Ayak Bileğini Yaraladı

5

ILLIT’ten Wonhee, ayak bileği sakatlığı nedeniyle grubun yaklaşan programlanmış aktivitelerine katılımını sınırlayacak.

14 Haziran’da BELIFT LAB, Wonhee’nin bu hafta başında ayak bileğinden yaralandığını ve bir doktor tarafından korse takması ve “her türlü aşırı hareketi en aza indirmesi” tavsiyesinde bulunduğunu duyurdu.

Sonuç olarak, Wonhee yaklaşan 2024 Weverse Con Festivali’nde sahnede ILLIT’in geri kalanına katılacak olsa da performansları sırasında koreografiye katılmadan oturmaya devam edecek.

BELIFT LAB ayrıca Wonhee’nin ILLIT’in geri kalan faaliyetlerine katılımının onun durumuna ve iyileşmesine göre ayarlanacağını belirtti.

Ajansın açıklamasının tamamı şu şekilde:

Merhaba.
Biz, BELIFT LAB.

ILLIT üyesi Wonhee’nin sağlığı ve yaklaşan programı hakkında size bazı bilgiler vermek istiyoruz.

Wonhee, bu hafta başında içerik çekerken ayak bileğinden yaralandı ve o zamandan beri tıbbi müdahale görüyor. Sağlık personeli ona korse takmasını ve aşırı hareketleri en aza indirmesini tavsiye etti. Wonhee, AliExpress 2024 Weverse Con Festivali performansına katılabilecek ancak koreografiye katılmadan sahnede oturmaya devam edecek. Cömert anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Sanatçı, grubun önceden ayarladığı tüm toplantılara katılmaya son derece kararlı; ancak katılımı koşullara bağlı olarak ayarlanacak ve sağlık personelinin önerdiği şekilde iyileşmesi en üst öncelik haline getirilecektir.

Wonhee’nin tedavisine ve iyileşmesine yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız ki mümkün olan en kısa sürede hayranlarına tamamen sağlıklı şekilde dönebilsin.
Teşekkür ederiz.

 

 

K: soompi

Önceki İçerikMy Name Is Gabriel İçin İlk Posterler Yayınlandı
Sonraki İçerikKim Hieora, Zorbalık Suçları Ardından SNS Sessizliğini Sonlandırdı
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments