Kim Jung Hyun özür mektubu yayınladı, Seo Yeji’nin reklam kontratları iptal oldu

63
3939

kim jung hyuns apology

“Merhaba ben Kim Jung Hyun.

‘Time’ dizisi başrolde olduğum ilk diziydi, benim için özel bir anlamı vardı; ama yönetmeni, senaristi, kadroyu ve personelleri hayal kırıklığına uğrattım. Özür dilerim. ‘Time’ basın konferansını kesik kesik hatırlıyorum. O zamanlarda benim bile onaylamadığım bir insan gibi davrandım. Geçmişteki davranışlarımdan çok pişmanım.

Özel hayatımın profesyonel hayatıma karışmasına izin vermeyi seçtim. Oyuncu ya da başrol olarak sorumluluk üstlenmedim. Bahane sunmadan özür diliyorum. ‘Time’ devam ederken diziden ayrılmam ve basın konferansındaki hareketlerim yanlıştı. Benim yüzümden zor zamanlar geçiren personellerden ve incinen aktris Seohyun’dan özür dilerim.

Zaman alsa bile onlardan ve zarar verdiğim herkesten şahsi olarak özür dilemem gerektiğini düşünüyorum. Ajansım O& Entertainment ve ismi utanılacak şekilde gündeme gelen Culture Depot’dan özür dilerim. Beni destekleyip bekleyen hayranlarımdan özür dilerim.

Endişelenen herkesten özür diliyorum. Bu mektubu yazarken söylediğim sözleri ve yaptığım yanlış hareketleri düşünecek zamanım oldu. Başka bir şansım daha olursa kıymet bilmemezlik yapmazdım, hem fiziksel hem psikolojik olarak kendine bakan bir oyuncu olurdum.

Özür dilerim.”

1. İyi bir oyuncu değilsin ve bir daha seni görmek istemiyorum, o yüzden lütfen ayrıl sektörden

2. Çok geç

3. Seni bir daha görmek istemiyorum, bay

4. Bu bir özürle bitecek bir şey değil, oyunculuğu bırak ve sektörden ayrıl

5. Lütfen sektörden ayrıl, oyuncu olmayı hak etmiyorsun

6. Kore’de senden daha iyi bir sürü oyuncu var~ artık televizyona çıkma

7. Özür dilesen de dilemesen de seni televizyonda görmek istemiyorum artık, bay

8. Yakışıklı değilsin, oyunculuğun kötü, hiçbir özelliğin yok, buna rağmen gördüğüm en profesyonel olmayan oyuncusun.. bay bay

9. Başka şansın olmayacak, bayyy~

10. Emekli ol, özür dilemenin yolu bu

a202104140265 1 20210414151132220

HABER: Kim Jung Hyun ” ‘Time’dan ayrılmak tamamen benim suçumdu…”

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+694] Seohyun gerçek bir azize. Sonuna kadar iyi iş çıkardı.

2. [+541] Olaylar yaşandığında özür dilemeliydin

3. [+298] Bir dizi prodüksiyonunu ciddiye almıyor herhalde? Tamam onun tek yapması gereken repliklerini ezberleyip çekimlere gelmek ama yüzlerce personel, stilist, ışık yönetmeni, ses yönetmeni, yazar çalışıyor dizilerde..

4. [+240] Özel hayatını iş hayatından ayıramıyorsan işe gelmeye zahmet etme

5. [+111] Özrünü Seo Yeji yayınlatmış gibi.. işte bu yüzden gaslighting çok korkutucu

6. [+52] Böyle yapacaksa niye oyuncu olmak istiyor ki?

7. [+42] Bahane uydurma… sadece daha kötü gösteriyor seni

0003093512 001 20210414200459238

HABER: Reklam piyasası skandallarından sonra Seo Yeji ile bağlarını kesti

KAYNAK: Han via Naver

1. [+1,431, -49] Ah, seni plastik canavar ajumma. İnsanlara karşı daha nazik olmalıydın.

2. [+1,088, -10] Gerçekten de bir psikopatmış

3. [+823, -13] Şimdi stresten daha da çok sigara içecek ㅋㅋㅋㅋ bırakmayı düşünmelisin Yeji-ya… ㅎ

4. [+555, -3] Onun yerine iyi karaktere sahip birini desteklemeyi tercih ederim

5. [+265, -15] Sonra gerekirse Afreeca’da BJ’lik yapabilir ㅋㅋ

6. [+105, -9] Kim Jung Hyun’u eleştiren haberler nerede? Seo Yeji kötü bir insan tamam ama bence bu durumda Kim Jung Hyun’un suçu daha kötü. Seo Yeji erkek arkadaşını manipüle etmiş olabilir ama… Kim Jung Hyun onun yüzünden bir dizinin çekimlerini mahvetti.

7. [+95, -1] Sektörün onu şimdi dışlamasına şaşırdım. Onunki gibi bir karakterin çoktan kötü bir üne sahip olması gerekirdi. Önemli olan tek şey imaj demek…

8. [+81, -1] Ergenken s*rt*k olanların büyüyünce de s*rt*k olduğunu fark ettim…

KAYNAK: Naver

1. [+777, -9] Yüzünü düzelttirdiği kadar kişiliğini düzeltmeliydi

2. [+336, -4] Psikolojik bir değerlendirme de yapılsın. Bu kadında ciddi bir terslik var.

3. [+233, -6] Sektörde işi bitti sanırım. Sadece gerçekten mütevazı olanlar hayatta kalabilir! Bütün bunlar kendi suçu, ne yapsın.

4. [+184, -5] Sektörün onu dışlamasını destekliyorum!! Bir daha onu görmek istemiyorum..

5. [+52, -0] Neden İspanya’da üniversiteye gittiğini iddia etti? Ağzını her açtığında nasıl bu kadar rahatça yalan söyleyebiliyor?

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+280] 3 yıl oldu bile ama hatırlıyorum, Seohyun dizi çekimleri bittikten sonra psikolojik destek almak zorunda kaldı ve sonra yeni bir diziye başlaması 2 yıl sürdü. Bu rolü kaptığında SM’den yeni ayrılmıştı, ajansı yoktu, yeni bir fırsat eline geçtiği için çok heyecanlı ve umutluydu ama tam bir facia oldu. Seohyun onu destekleyen bir ajansı olmadan her şeye kendi başına dayanmak zorunda kaldı. Senaryo defalarca değişti ve son birkaç bölümde tek başına çekim yaptı. Hyoyeon sette onu ziyaret edince Seohyun gözyaşlarına boğuldu. Ama kimseyi suçlamadı. Seohyun ve personeller/diğer oyuncular bu özrü çok daha erken almayı hak ediyordu, bunlar ifşa olmasaydı Kim Jung Hyun asla özür dilemezdi.
Neyse iş işten geçmiş, umarım derslerini almışlardır. İnsanlar hep idolleri küçümsüyor, oyunculuk oldu mu idollerin işi kolay diyorlar ama bu bir idolün gerçek profesyonellik gösterdiği ve bir oyuncunun sorunlu hareketler sergilediği harika bir örnek.

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikWendy, SBS personellerine 90 derece eğilerek selam verdi
Sonraki İçerik[PANN] Lee Jong Suk ve Kwon Nara sevgililer
guest
63 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
kudurtanexo

Bu zamana kadar gördüğüm en haklı yabancı yorumdu 👏

Burioos

B”k gibi gereksiz bir olay

sassyxie

Kim soohyun ile ne alakası var anlamadım en sonki dizilerinden mi acaba

thefilename:red

konudan bağımsız reveluv mısın hangi gruplarla ilgileniyorsun merak ediyorum ?☆

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Ben zamanında Müge Anlı’yı Kore’ye yollayalım da, tüm sektörün altından girsin üstünden çıksın demiştim. Bir ayda sektörü dut gibi silkeler 🤣

betül

Seohyun zamanında KJH hakkında kötü hiç bir şey demedi. Sağlık daha önce gelir demişti hatta. Gerçekten profesyonelliği den dolayı tebrik ederim.👏

Bu özür olayı neden şimdi ? Tedavi olduktan sonra da özür dileyebilirdin?

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Seohyun ne kadar zorluk çekmiş. Bu derece olduğunu bilmiyordum. Onun adına çok üzüldüm. Umarım her şey gönlünce olur.🖤

çok eğleniyorum

tamam şimdi iknizde sektörden ayrılın ve kaybolun

ahjumma deme bozuluyorum

İkisinin de kariyeri mahvoldu. Bakalım toparlayabilecekler mi? Aileleri zengin değilse bu konuma büyük zorluklarla gelmişlerdir. Başarılı olmaktan başka yolları da yoktur. Bir çok insanın böyle bir şansı hiç olmuyor. Belki de hayattaki tek şanslarını elleriyle mahvettiler. İnsan bunu kendine niye yapar anlamıyorum.

ahjumma deme bozuluyorum

Yabancı yoruma sonuna kadar katılıyorum. İdoller sektörde gerçekten çok küçümseniyor. Tamam bazıları çok yetenekli değil ama istisnasız herkes çok çalışıp emek veriyor. Çok yetenekli olmayıp popüler olan birçok oyuncu var. Onlara idoller kadar büyük tepki verilmiyor. İdoller sektörün şamar oğlanı gibi. Ben de bu olay çıkmasa Seohyun ve film ekibinin herhangi bir özür alacağını düşünmüyorum açıkçası. Seohyun bu olaydan çok etkilendi ve zor zamanlar gecirdi. Ama bu işin altından başarıyla kalktı. Bu olay onu daha güçlü kıldı. Umarım yolu hep açık olur.

Kado

Adamın çalıştığı diğer setlerden şikayet gelmedi o sebeple kötü biri değil bence ama psikolojik olarak çökük bir dönemde olduğu ortada Time dizisi zamanı ama başka birine de zarar vermiş oluyor zor bir olay yani Seohyun da 2 yıl çalışamamış bu yüzden umarim oturup insan akıllı bir özür almıştır.

NeNe

Yabancı yoruma harfiyen katılıyorum. Kore’de oyunculara bebek,idollere köpek muamelesi yapıyorlar. Üstelik çalışma şartlarına baksak idoller kendi sektörleri için çok daha büyük emekler veriyorlar.Bu toksik ikili bir idol çifti olsaydı neler neler söylerlerdi daha. Seohyun bir röportajında bahsetmişti. Son dakika da dizinin en önemli sahnelerinden biri olan senaryo değişmiş ve kıza bir anda 8 sayfalık yeni senaryo verilmiş,Seohyun panik içinde zar zor avutmuş kendini ve elinden geleni yapmış. Bu kalitesiz şero da kıza nasıl bir baskı yaptıysa kız oyunculuk kariyerine başlarken,dizi bitince ailesi ile kafasını toplamak için tatile çıktı.Kim bilir ne hayaller kurmuştu. Ayrıca oyuncular arasında böyle pislik olanlar dökülünce daha… Read more »

Last edited 2 ay önce by NeNe
Sananesiiii

Adamı savunmuyorum ama Twitter’da gördüğüme göre adam çekimlerden hemen sonra seohyunla özel olarak buluşup şahsi olarak özür dilemiş yani ilk özrünü şimdi dilemedi doğruysa hakkını yememek gerekir

YÜCE SOSHI

Yabancı yorumu hâlâ o adamı savunanlara okutturmak istiyorum.

betül

Şu an adama tedavi altındaymış.

betül

Bir set çalışanı da özrü üzerine tepki göstermiş.

Birferda

olan seohyuna oldu. bu olaylar olmasa özür falan dilemeyecekti. benim güzelim neler atlattı.

lsy

Ne yazıkkı ben ikisinin de sektörde işi bitti yorumlarına katılmıyorum bu çocuğun Time dizi zamanı bu yüzü asık skandalı çıktığında çok konuşuldu sanırım kimse hatırlamıyor, o zaman büyük olay oldu kabalığı vs. ama sonra Hyun bin in dizi kadrosuna girdi hem de öyle ünlü bi kadro ve diziye .Ve döndüğü zaman ama oyunculuğu çok iyi diye övdü aldı. Lee Byung Hun un skandalını sanırım burda pek kimse hatırlamaz ne olay olmuştu ama adam şu an yine baş tacı karakteri kötü ama oyunculuğu şahane deniyor siz bakın 1 sene dinlenirlerse ne ala. Zaman geçip az unutulunca geri dönüyorlar ve oyunculukları iyi… Read more »

yeahwhatever

seohyun bir kaç yıl önce oyunculuk yapmayı çok istediğini söylemişti. sonra bu iki ruh hastasına denk gelmiş. gerçekten çok üzgünüm seohyun adına. bi zahmet seodan özür dile, kız sizin iğrenç ilişkinizin kurbanı oldu. keşke dava açsa seo.

uykucu

2021’de olanlar 2014’ü aratmayi birak ezip geçti 😂😂Psikolojik sorunlar başkasının kariyerini mahvetmenin bahanesi olamaz. Seo yeji nasıl bu kadar iyi rol yaptığı belliymiş, meğer manyağın hayatı drama imiş 😂😂

Last edited 2 ay önce by uykucu
aceofyoona

nasıl ilk başrolü…? sizin başrol anlayışınız mı farklı, yoksa school 2017 ve welcome to waikiki’de oynayan adam başka biri miydi🙄

Krispi

School serilerinde başrol birden fazla kişi, Waikikide de kençana diyen adam falan da başroldü herhalde birebir tek başrol demek istemiş. Ama bana da mantıksız geldi çünkü başrol başroldür abi sonuçta sahnen çok ve etkilisi

BANGTANGWSN

Başrolden kast ettikleri tek başrollü diziler. Atıyorum cloy’da erkek başrol hyun bin, kadın başrol son ye jin. Bu tip roller başrol sayılıyor. School’da tam başrol değildi, waikiki’de ise klasik bir sitcom olarak paylaşılmış roller vardı. O yüzden Time ilk sayılıyor.

Mirajane

Olan Seohyun’a oldu.Üzüldüm onun 🥺 Ne is yapılırsa yapılsın profosyonel olmak gerek.

Aeri

Seohyun için çok üzülüyorum ya onun için o zamanlar çok zor geçmiştir.
Seo Ye Ji ve Kim Jung Hyun mesleklerinin getirdikleri sorumlulukları ve işleri yerine getiremeyeceklerdi madem neden oyuncu oldular yaptıkları şey sadece kendilerini değil bir sürü insanı etkiledi.

Last edited 2 ay önce by Aeri
bizbitmişiz

ADAM KENDİ EL YAZISIYLA FİLAN YAZMIŞ BU SAMİMİ OLMUŞ AMA ÖZÜRÜ BAYA GEÇ OLDU.SEO YE Jİ Bİ DİZİSİ VARDI ORDA OYUNCULUK FİLAN YAPMIYORMUŞ ZATEN KENDİSİ BİR PSİKOPATMIŞ.ŞİMDİ İKİSİDE SEKTÖRDEN AYRILSIN.BİDE SEO YE Jİ NİN ESTETİKSİZ HALİNİ NERDEN BULABİLİRİM

Last edited 2 ay önce by bizbitmişiz
Hadwyn

+

betül

Bu olayla alakasız ama Twitter’da bu hesap gazeteci adamın videolarındaki çeviriyor ve SongSong couple ile ilgili bir şeyler atmış. Okuduysanız az bunun da dedikodusunu yapalım.
https://twitter.com/YeniYunikon

Last edited 2 ay önce by betül
bizbitmişiz

LAN AVUKAT KADIN KOCASINI ALDATMIŞ MI OLUYOR.SJK DE KARISINI ALDATMIŞ OLUYOR

Last edited 2 ay önce by bizbitmişiz
kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Ne okudum ben.😭

Çinça

Avukat ile gerçekten çıkıyormuş adam. Ayrıca avukat da korede ünlüymüş baya

betül

İlk bu haberler çıktığında Joong Ki dedikoduyu başlatanlara dava açacağım dediği zaman şaşırmıştım demek bu yüzdenmiş.🤔

lsy

Bunun haberi zaten yapılmıştı ama reddettiler tabiki

Drbeyz

Bir haber reddedildi, dava açacağız dendi diye yalan haber olmuyormuş yani. Kimsenin lafına güvenemeyeceğiz o zaman :(((

Dr. Stranger

Park bogumla o kadar laf ettiler song hyekyo ya herkes bir şeyler var sandı. pbg yalanladı ama joon ki şirketten aniden ayrılınca(bogum ile aynı şirkettelerdi) herkes pbg ile shk arasında ilişki var dedi resmen iftiraymış hepsi. ilk davayı kadın açmış meğersem ya kadın haksız yere çok nefret aldı

betül

Aynen ikisine de üzülmüştüm o zamanlar. Herkes SHK kesin aldattı gibi davranmıştı.

Çinça

Kaos istedik de bu kadar değil

kkpop

yapımcılar sırf imajı iyi, popüler ve para getireceği, reyting kazandıracağı belli olan ama karakterleri kötü kişilere yer vermese dizi/filmlerde o zaman kimse kimseye böyle kötü davranmaya tenezzül edemez…. cidden sıkı çalışan, işine emeğine önem veren, saygılı ve gelişme potansiyeli yüksek kişilere rol vermeliler.

Ayla

Allah her zaman beyinle yaşı aynı oranda büyütsün. Aksi halde örneklerini görüyoruz . Eğitim almamış , kişisel ve psikolojik gelişimini tamamlayamamış insanların çoğu sonunda güme gidiyor . Söyleyecek çok sey var ama büyük konuştuğum her şey haftasına başıma geldigi için bir şey diyemiyorum ilişkileri hakkında

Selene

Yazık günah seohyuna

Yummyeon

Bazı yerlerde adamın halihazırda Seohyundan özür dilediği ikilinin adam tedavi olduktan sonra kafede buluştukları falan söyleniyordu. Demek hayranlar uydurmuş. Neyse umarım gerçek özrünü de dinlemiştir

betül

O olay ilk başta çıkmıştı ama set çalışanı demişti. Özür diledikten sonra da tavırları değişmedi diye.

Yummyeon

Bilmiyordum adam dizi sonrası özür diledi denmişti teşekkürler bilgi için

betül

Rica ederim

SeulgiWendy

Ben KJH’u school 2017’de tanımıştım ilk kez o dizinin kamera arkalarında Sejeong ile çok eğleniyorlardi çok samimi ve sıcak biri gelmişti bana birde tip olarak korenin ayilip bayıldığı bir tip değil ama oyunculuğunu begeniyirdum sonra Timeda Seohyun ile başrol olacaklarını duyunca hemen izlemeye karar vermiştim ama basın konferansinda Seohyunda kacinmasina açıkçası şok olmuştum Seohyun hiç bozuntuya vermedi ama gerçekten yaptığı çok kötüydü ben KJH’dan böyle kaba bir tavır beklemiyordum çünkü school 2017’deki hali ile alakası bile yoktu zaten o tavırlarından dolayı KJH baya elestrilmisti elestrenlerden biride bendim keşke özrünü o zaman dileseydi. Psikolojik tedavi için ara falan vermişti o aralar… Read more »

Mirajane

Psikolojik bir değerlendirme de yapılsın. Bu kadında ciddi bir terslik var.

nobody

junghyun profesyonelliğini mahvettiği için sektörden ayrılmalı yeji ise bu kadar kötü olduğu için farkındysanız yavaş yavaş çürüklerden kurtuluyoruz ilk önce jiso sonra bunlar

ıwashere

gördüğünüz üzere kendi inşa ettiğiniz kariyerinizi de tek bir hatayla kendiniz batırabiliyorsunuz

Eyenur

Bu olaylar patlak vermeseydi özür dilemeyeceğini hepimiz biliyoruz. Gerçekten üzgün olsaydı daha önceden dilerdi özrünü.

Eyenur

***Bazıları kjh’un daha önceden özür dilediğini söylüyo. Açıklık getireyim hemen. Bu olaylar ilk yaşandığında seohyun kjh’la kafede görüşüyo diyoki “derdin ne sevgilin yüzünden mi? “, kjh da “hayır hastayım” diyor. Seohyun da kjh’un hasta olduğunu düşünüyor kısaca..

Eyenur

Niye dislike attınız jskkslsls

army

Asla beklemedigim bir çift ve o kadından da asla böyle biri olmasını beklemiyordum ve neden kadının başrol oynadığı adamın resimlerini görüyorum çok karmaşık olay

Lalalulu

İlk başrolü Time değildi ki School 2017’de de başrol oynamıştı. Hayatları yalan bunların da.
Not: Hayranı değilim School 2017 dizisini Sejung için izlemiştim.

İmdaat

Bu hikayede yanan Seohyun oldu 😭🤧🤧🤧

JKW

Seo yeji hak ediyorsun manyak kadın seni ve neden anca dispatch haberinden sonra şimdi kalkip özür mektubu yayınlanıyor onu da hiç anlamadım ve kusura bakmayın ama zerre samimi de bulmadım. Bundan sonra isimlerinin geçtiği geçmiş-gelecek herhangi bir yapımı izlemem, tedavi olsun ikisi de. Seohyun güzelim, kalbinin ve emeğinin karşılığını mutlaka alırsın. Herkes ettiğini buluyor işte eninde sonunda, doğrusu da bu.

Last edited 2 ay önce by JKW
hanna

cidden dizideki partnerin çok önemli, go kyung pyo ve seohyun mesela seohyun private lives çekimlerinde çok mutlu görünüyordu. knowing bros’a beraber katıldıklarında iyi arkadaşlardı.

𐰢𐰘𐰋𐰠𐰼 𐰋𐰀 𐰀𐰡𐰃𐰣𐰞𐰺

Ne söylerseniz söyleyin kjh umarım hatasından ders almıştır

Exonun enayisi

O ezik el yazinla yazdigin ozur hicbir anlama gelmiyor seohyun ve tum calisanlari bunca zaman o kadar zor duruma sokmussun ki ayrica bu aciklanmasa boyle devam edecektin cunku ondan sonra farkli film dizilerde de bulunmussun ikiniz de igrenc hastalikli insanlarsiniz ve sektorde asla boyle kafa yapisinda insanlar bulunmamali sektorden ayrilin ve tedavi olun

Claralee

Fanlarımdan falan değil gerçekten üzdüğü ve zor durumda bıraktığı Seohyun’dan özür dilemeliydi…

aswium

sonunda özür diledin demek bir de fanların kızdan özür diledi kız affetti yok o depresyonda diyip vıdı vıdı ediyorlardı yabancı yorum haklı ortaya çıkmasa özür bile dilemezdin sen, üzgünüm amaher yönden yeri doldurulabilecek bir kişisin öyle ahım şahım bulunmaz hint kumaşı falan da değilsin umarımm sen ve senin gibiler yüzünden ister bir idol oyuncu olsun ister sadece oyuncu olsun hiç kimse bunları artık yaşamaz umarım

Acheron

Bir şansın daha olursa yine birileri tarafından manipüle edilip etrafındaki insanlara zarar vereceksin…

Kiminhayranıbu

grinin elli tonunda olan adamın kadın versiyonu bu o özel odasından var mıdır

SNSD'nin old ama gold SONE'ı

Arkadaşlar Seohyun’un ahını alırsa işte öyle olur. Aptallar