Wendy, SBS personellerine 90 derece eğilerek selam verdi

117
5063

screenshot 3 screenshot 4 screenshot 5

HABER: Red Velvet Wendy, uzun zaman sonraki ilk performansında SBS personellerine 90 derece eğilerek selam verdi

KAYNAK: Insight via Instagram

1. [+504] Bunun haber olmasının sebebi, SBS yüzünden ağır yaralanması, bir yıl boyunca kariyerine ara vermesi ve yüzünde değişiklikler olması. Bütün bunlara rağmen hiç kin tutmadan herkese selam verdi.

2. [+160] İdoller ya da ünlüler popüler olduktan sonra personellere eğilmeyince ya da selam vermeyince çok sinirleniyorum. Bir gün yok olacaklar zaten.

3. [+44] SBS’e… katlanamıyorum……..

4. [+35] Seungwan’dan beklendiği gibi

5. [+24] Son Seungwan gerçek bir melek. İki yıl önce SBS ekipmanlarını kontrol etmediği için Seungwan 3.5 metre yükseklikten düştü ve ağır yaralandı. Ben olsam SBS’e küfür ederdim ama Seungwan saygılı karakterini ve melek olduğunu kanıtladı.

6. [+26] Ne kadar nazik bir kalp

7. [+93] Irene’den ne kadar farklı

8. [+3] Meleğimiz Seungwanie 😍

9. [+2] Bu kadar zamandır nasıl içinde tuttu bilmiyorum. Ben o kadar öfkelenirdim ki gece uyuyamazdım bile.

10. [+86] Vay be ben olsam her fırsatta SBS’e küfür ederdim. SBS Wendy’den doğru düzgün özür bile dilemedi ama Wendy büyüklük bende kalsın diyerek onlara saygıyla selam veriyor.

11. [+70] Wendy çok nazik biri. Grubuyla birlikte ‘Psycho’ promosu yapamamasının sebebi SBS ama onlara eğilerek selam veriyor ㅋㅋㅋ ben olay çıkarırdım~

12. [+23] Fazla nazik. Ben olsam performansımın ortasında ‘lanet olsun SBS’ deyip ayrılırdım.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+114] SBS’te çalışan bir sürü kişi var, niye suçsuz insanlara kaba davransın ki?

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikIOI, grubun beşinci yılında bir araya gelecek
Sonraki İçerikKim Jung Hyun özür mektubu yayınladı, Seo Yeji’nin reklam kontratları iptal oldu
guest
117 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
violet #hylt

Sm bence sbs için program ayarlamamalıydı kıza. Bana kalırsa psikolojik olarak da travmatik. 1 yılını çaldılar, hem de Red Velvet’ın en güçlü geri dönüşlerinden birini yaptığı dönemdi o yıl. Ayrıca yeni yıla giriyorduk yani… Şirketlerin böyle şeylere tepki koyması gerek. Sbs Wendy’nin olayından sonra doğru düzgün bir özür dilemekten bile acizdi.

Burioos

Yerinde olsam kibar davranmak şöyle dursun SBS programlarına bile çıkamazdım ama malesef programını şirketi ayarlıyor

Last edited 2 ay önce by Burioos
Aeri

Yabancı yorumunda dediği gibi bir sürü çalışan var ,hepsinin olayla ilgisi de yoktur selam vermesi en normali,vermese daha büyük tepki alırdı.
Ama SBSte parformans segilemek zor olmuştur onun için ya

Last edited 2 ay önce by Aeri
forexo

sitede alakasız her haberde chanyeolü katıp exolleri küçük düşürmek isteyen arkadaşlar umarım wendye de chanyeole vermemizi istediğiniz tepkiyi vermişsinizdir malum skandal çıktıktan sonra z*coyla düet yapmıştı kendisi. onun haricinde ırkçılıkla alakalı olayları da çıkmıştı diye hatırlıyorum, her haberde alakalı alakasız birilerine sallıyoruz ama wendy unutuldu galiba :d burada herkes joyu övmeyi de çok seviyor ama o da any song challengeına katılmıştı :d hwasa ve chungha da :d madem her haberde chanyeolü linçliyoruz çifte standart yapmayalım kadınları da linçleyelim

BRIAN

Valla zico destekleyenleri gömeceksek yoo jae suk gibi Korenin en sevilen komedyeninden başlayarak herkesi eleyecğiz bigbang i gdragonu hala seven idoller ve ünlüler onu ne yapıyoruz valla bana saçma geliyor artık zicoyu destekleyenlerle zico’nun şerefsizliği bir tutmak çünkü zico marka degeri olan biri halk tarafından her ne kadar istemesekte seviliyor özelliklede bu challenge yapan ünlüler oluyor iki taraflı çıkar ilişkisi nokta.

ilvos

bide bize çifte standart yapıyorsunuz derler hxnzjsj hepsinin yerine chanyeol linç edildi deyince de kabul etmezler :d çok haklısın, bahsedilen hep buydu.

Ayşe

Abi gerizekali misiniz bu kız ölümden döndü gelip dert ettiğin şeye bak. Vicdansız

Armyrv

Bu nasıl bir mantık ya kız ölümden döndü sizin konuştuğunuz konulara bakın zaten biraz akıllı olsaydınız herşeyi yani sm için konuşuyorum şirketleri tarafından ayarlandığını bilirdiniz. Zico’nun hatasını diğer ünlülelere mal edecek kadar safsınız yazık.

Lover

Wendy haberi beklediğini Rosé katmadan söylesen. Rosé 1 ay oldu cikali daha wendy yeni çıktı bir bekle. Ayrıca Rosé çok daha fazla habere konu olacak etkinliklere katıldı şu an wendy bir yere katılmadı Kore de bildiğim kadarıyla katıldıkça atılır.

Vivi

Rosé ne alaka?

RrRr

Rose ile bu konunun ne alakası var? Ama şunu belirteyim Wendy Rose dan bin kat yetenekli Wendy’nin sesi yeter.

Lover

Önceden yorum atılmıştı atan kişi silmiş cevaplar duruyor kimse durup dururken katmadi yani emin ol. Ayrıca karşılaştırma yapmana gerek yoktu sana göre olan bir şey bana göre ise farklı bin kat yetenekli diyebileceğim bir durum yok açıkçası bana göre.

Why

Birde bayıl istersen demek ki gazeteciler magazin yazmıyor ne yapsınlar adminler.

JKW

Kiz 2 tescilli dünya rekoru kırdı, albüm satışlarında ve global listelerde vs bir kadın solo ve genel anlamda solo sanatçı olarak onlarca rekor kırdı,yeni dönüm noktaları oluşturdu ama gel gör ki onların haberi gelmedi, dolayısıyla bilmeden boş konuşan insanlar da oldu. Keske gelseydi ama biraz da iyiki gelmedi diyorum, kızın başarısı zaten ortada bu değişmez ama burdan bağımsız insanlar bazen posttan alakasiz gerçekten saygısız yorumlar da yapabiliyor. Bu hoş değil.

Last edited 2 ay önce by JKW
Lover

O da doğru haberle alakası yokken kızı gömmeye çalışanlarla doldu resmen ama şu eksi artı hilesinden sonra çok da şaşırmadım toplanmış bile olabilirler grupça hakaret edip eksilemek için. Hiç görmediğim kullanıcılarla doldu bir anda ortalık.

JKW

Bu başka bir yoruma yazılan cevaptı ama o yorum silinince alakasiz ortada kalmış. O yoruma verilen pek çok verilen cevap alakasız ortalığa saçılmış. Yanlış anlamayın, gereksiz yere karşılaştırma felan yapmıyorum aslında.

Last edited 1 ay önce by JKW
JKW

Rose kim kanka, ben tanımıyorum? Ve kusura bakma da burda en basit haberinde bile kıza eleştiri adi altında öyle saygısızlıklar yapılmış ki, çıkarılan ve sırf bazi insanlar kendi zevklerine hitap etmeyip beğenmedi diye o 2 şarkı üzerinden roséye, sanatçı kişiliğine ve hatta emeğine öyle nefret kusulmuş ki bu sitede ben hayretler içinde okudum, en ufak bir postta bile. Gazeteciler de ne yapsın aç çakalların ciğerini bildiklerinden kız hakkında ne yazsalar biliyorlar ki patlayacak veya şöyle düşünebilirsin bp ve üyesi rosé gglar ve genelde idol grupları içinde kpopu ve dolayisiyla koreyi globalde temsil ettiği bilinen gruplardan ve idollerden biri, daha fazla… Read more »

Last edited 2 ay önce by JKW
JKW

Sitenin bazı konularda eksiği var. Bir yorum silinince ona yazılan cevaplar ortada saçma sapan kalıyor qwsjsh

Last edited 1 ay önce by JKW
Notoday

Evet herkes birine cevap veriyor gibi ben de diyorum kimle konuşuyorlar fkckcöcö

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Ben SBS’i;

kuzeytekinoğlununikoniktulumu

Yüce Rabbim bu mübarek ayda duy sesimizi. Amin🙏

Çinça

Biri personellere merhaba bile denilmemesini söylerken biri de 90 derece eğilip selam veriyor.

Yummyeon

Wendy underrated diğer üyelere göre ama benim için hep zirve Şahsen harika bir sesi var, dansını da çok geliştirilmişti Irene ile aynı seviyedeydi nerdeyse (kaza öncesi), rapini bile seviyordum. Varyetelerde grubunu kurtaran üyelerden, İngilizce biliyor oluşu da liderin sorumluluğunu azaltıyor. Yeteneklerinin yanı sıra o her konsepti kaldıran arası, su gibi güzelliği, her ortama ayak uyduran güzel kişiliği… Bilmiyorum dostlar bence çok underrated bu kadın ya da ben çok aşığım. Neyse bence her ikisi de. Bazı idollerin en ufak şeyleri bile binbir posta konu oluyor bu kadını ne zaman fark edecekler artık. Yeteneklerini, kişiliğini, aurasını, sesini konuşmak yerine sürekli sbs olayı… Read more »

Cl’in mikrofonu

Underrated değil de underappreciated. Yani Red Velvet K-POP’da tanınır bir grup ama grup içinde çok değeri bilinmiyor. Tanınırken tanınmıyor gibi. Onun dışında yorumuna katılıyorum. Wendy RV’in gizli hazinesi.

Last edited 1 ay önce by Cl’in mikrofonu
Rej

Blackpink üyelerini salın artık allah aşkına bir şeye de kızları katmayın

teletabi

Wendy benim, aynı anda hem nazik hem de havalı bulduğum nadir kişilerden birisi. Gerçekten ben olsam doksan dereceye kadar eğilmezdim

Last edited 2 ay önce by teletabi
nayuta

çoğu idolün imaj peşinde olduğunu biliyorum ama wendy gerçekten gram kötü enerji alabildiğim biri değil ya çok pozitif, hep etrafına karşı kibar biri gibi umarım solo dönemi başarılı geçer

mlscofield

Roseyi neden için işine kattın anlamadım demek ki wendy onun kadar ses getirememiş burda bile wendy haberinde full övme maks 100 yorum var rose haberinde kızı 400 yorum gömdünüz hangisinin haberi daha mantıklı sence gazeteci için?

ilvos

Wendy çok kibar biri
Yine de sbs’e çıkmasını istemezdim :/

Bennn

Wendy çok nazik ve tatlı bi kişiliğe sahip .Keşke biraz da wendy’nin başarısı ,sahnesi ,sesi filan böyle haberler çıksa

Meanuka

Rosé nin haberlerini okuma o zaman

uykucu

sm tüm olanlardan sonra sbs özür dilememesine rağmen sbs’in programına gönderiyor ya, ne diyeyim…..

Rosé

Ben olsam SBS shlowlarına bile çıkmam ama yabancı yorum da haklı

JKW

Wendy’nin sahnelerini izlemek o kadar keyifli ki bayıldım,şarkıya da birkaç gündür fena taktım. Tam yağmurda dinlemelik. Ve sahnedeki o nasıl güzel bir dekordur, cennet gibi. Merak ediyorum bir günde mi çekiliyor bu sahneler ve hazırlıklar vs, bilen var mı ? O nasıl bir emek ve dekordur. Ve eleştirim de var biraz ; oturarak söylediğinden sesi biraz nasıl söylesem sallantılıydı hafif, fazla güçlü bir ses diyemem ama çok duru ve eğitimli bir ses tabiki. Seste güç, yüksek notaya çıkmaktan farklı bir şey yanlış anlamayın lütfen. Canlı söyleyip yüzü güler şekilde onu görmek güzeldi. Umarım ilk win’ini alır.

Rose

Olan sadece son seung wan’ e oldu.

BANGTANGWSN

Yine de biraz rahatsız hissederdim ben, en azından sbs şovuna gitmezdim falan çünkü objektif düşünebilecek bir olay yaşamadı. Yine de bir kanatsız melek😍

kdramahayattır

‘Best Girl’ evet aynen öyle

Bir sone

Wendy idoller arasında gerçekten samimi bulduğum ve iyi ve güzel bir karaktere sahip olduğunu düşündüğüm nadir idollerden çok ağır bir kaza atlatmasına rağmen kendini toparlayarak parlak gülümsemesi ile geri döndüğü için mutluyum SBS doğru düzgün bir özür dahi dinlememişken onun her şeye rağmen bu kadar saygılı olması takdire şayan gerçekten bu kazada çalışan herkesin suçu yok elbet ama insan ister istemez bir mesafeli olur kaza anı aklına gelir ne diyebilirim ki o gerçekten iyi biri

Exonun enayisi

Acikcasi ben o calisanlara elindeki mikrofonu sokardim ama wendy gercekten asiri saygili o sbs calisanlarina bile saygiyla egiliyo

Exonun enayisi

Ayrica keske sbs’e cikmasaydi ama sm iste idolu olumden donse de bir swy yapmiyor lol

Lambanur

Kin tutmak ne işine yarayacak ki arkadaşlar zaten olan oldu kızın hayatının 2 yılı tahmin edemeyeceğimiz bir biçimde mahvoldu ve bir özür bile dilenmedi ama o sbse küfretse ne yazar etmese ne yazar kaba davransa ne yazar davranmasa ne yazar adam olsalardı kızın ayağına kapanıp af dilerlerdi anlamıycak kişiye istediğiniz şeyi yapın bir halta yaramıyor

aswium

5. [+24] Son Seungwan gerçek bir melek. İki yıl önce SBS ekipmanlarını kontrol etmediği için Seungwan 3.5 metre yükseklikten düştü ve ağır yaralandı. Ben olsam SBS’e küfür ederdim ama Seungwan saygılı karakterini ve melek olduğunu kanıtladı.
evet bu çok doğru sbs kendinden utansın

Cl’in mikrofonu

Yabancı yoruma hem katılıyorum hem de çok katılmıyorum. Çünkü Wendy SBS’de bir travma atlattı. Yani karşısında kimin olduğu önemli değil. SBS mi? SBS. Yani bu kibarlık her yiğidin harcı değil bence. Özellikle bu olaydan sonra. Bu arada SM sen şaka mısın? Bu olaylar yaşandı ve sen kızı SBS’e mi gönderdin? Neyse önemli olan Wendy’nin nasıl hissettiği. Bu arada performans çok güzeldi! Tebrikler~ <3

Fatma Zehra

Ya bir şey soracağım. Herkes Rosé demiş ama ben anlamadım. Yani Wendy ile ilgisi ne? Acaba haber başlığı ben görmeden önce başka mıydı? Bilen yazabilir mi? 🙃

JKW

Yok, bir yorum vardı da ona cevap yazıldı da sildi herhalde yorumunu. Bir yorum silindiğinde ona yazılan cevaplar sonra garip şekilde ortada kalıyor. Açıkçası öyle pek fena bir yorum değildi.

Last edited 1 ay önce by JKW
Cl’in mikrofonu

Sağol açıklama için. Bende diyorum haberde Rose yok ki, ne oluyor?

Fatma Zehra

Ya bende bakıyorum Wendy ve Rosé? Ne alaka dedim ama keşke ekleme yapmasalr cidden sıktı artık. Teşekkürler bu arada

Kpop

Wendy için SBS e gitmek zor olmuş olmalı ama gene de gitti ve personellere kibar davrandı, elbette yabancı yorumun dediği gibi sonuçta aynı çalışanlar değildir gene de zor. Wendy çok kibar ,nazik ve sabırlı biri belli ki. Umarım bir daha benzer şeyler yaşamaz ,çok yetenekli ve güzel sesi olan bi ses sanatçısı ayrıca çok güzel ve sevimli. Başarılar diliyorum.

Kafayı yemeden nasıl dururum taktik verin

Wendy hakkında konuşmak yerine BP Rv popülaritesi kıyaslayan insanlar görüyorum kimse de asla birbirini dinlemiyor içinden everyway that i can söylüyor şaka gibisiniz gerçekten lütfen artık saygılı olmayı öğrenin bu size zor geliyorsa da fazla göz önünde olmayın çünkü artık sıkıldım

Biri yorum attı Rosé hakkında bir suru haber cıktı Wendy doğru düzgün yok gibisinden tepki gösterdik Rosé ne alaka bu haberde diye sonra silindi yorum tepki gösterenler kaldı

Kafayı yemeden nasıl dururum taktik verin

Anladım umarım insanlar beyinlerini kullanmayı yakın zamanda öğrenir o zaman herkes delirdi gerçekten

Valla alakasız haberlerde konunun dönüp dolaşıp kızlara gelmesinden bende çok sıkıldım nasıl oluyor bilmiyorum ama yapiyorlar oluyor yani sinirlenmekte haklısın umarım biter bu durum

Cl’in mikrofonu

Cidden ya hem Rose hem de Wendy çok şeker çok yetenekli kızlar. Ne gerek var birini üste çıkarmaya? Çok toksik bir davranış bu ya.

love yorself

çok kibar

Salçalı Ekmek

Tek suçlu sbs değil bence daha çok SM suçlu. Çünkü kendi idolünün asla psikolojisini düşünmüyor. Red Velvet için üyeler adına en kötü sene 2020 olabilir. Eminim üyeler bir çok kez SM ile kavga etmiştir sırf bu yüzden, haklılarda.

Twiceblack

Wendy’nin herşeye rağmen hala saygılı oluşunu gerçekten çok seviyorum ama yine de herşeyin sorumlusu sbs keşke katılmasaydı gerçi böyle demem birşeyi değiştirmez sm ne derse yapmak zorunda.

Last edited 1 ay önce by Twiceblack
Krystal Reis Konuşuyor

pp gözüküyor mu?

V TEAHYUNG

PP nasıl ekliyorsun ?

Krystal Reis Konuşuyor

Gravatar’dan

V TEAHYUNG

Tamam sagolasın

dancemachinelisa

rose ile herhangi bir rv üyesini karşılaştırmak doğru mu ? Rose cok daha popüler

Saerom

Kore haber sitesi oldugunu dusunursek rv üyelerinin bazıları korede Roseden daha populer . BPde korede jennie ve jisoo cok popüler ama irene filan jisoodan daha populer olabilir

Lover

Aslında kız grubu marka itibarda birtek Irene BP üyelerine denk diğerleri yüksek degil. Genelde yüksek sıralarda oluyor BP üyeleri

Saerom

Joy da popüler ya

Lover

Popüler zaten ama sayısal istatistiklere fan kitlesine bakınca yine düşük kalıyorlar albüm satışları olsun nereden bakarsak bakalım Irene denk geliyor bir.

sassyxie

marka itibarı sıralaması fanı çok çalışana yarıyor halk ile bağlantılı değil RV üyeleri halk arasında çok popüler tanınan kişisel yeni çıkış yapmış grupların fanları Instagram marka itibarı sıralaması yükseltmek için bir sürü yorum yapıyor

Lover

Aslında bağlantılı o atılan yorumlar çok küçük etki yapıyor en çok platformlarda aramalar dinleme ismini aratma reklam değeri gibi şeyler önemli yorum etkinliği gibi olaylar yeni popüler oldu bu marka itibar için ondan önce de BP üyeleri Lisa hariç iyiydi. 2020 yılına kadar Jennie baya ünlüydü ama bu yıl bütün üyeler çok popüler oldu. Bundan bahsetmiştim aslinda.

Yummyeon

Kız grubu itibar sıralaması tam olarak popülerlik ve halk tanınırlığını ifade etmiyor. Yeni çıkan gglerden de üyeler giriyor bazen top20ye, Eski ve pek aktif olmayan bir idol giremiyor mesela ama yeni çıkan idolü kimse tanımazken diğer kadın idol aşşırı bilindik olabiliyor

Lover

Tabiki ama başka etkenlerde göz önünde olsun yine Irene denk hadi birde joy olabilir oyunculuktan bakarak ama wendy değil şu an için. Evet çok seviliyor ama solo olarak da aşırı güce sahip değiller. Program reytingleri falan mesela BP üyeleri ortalama üstü alıyor çoğu zaman.

Yummyeon

Ben zaten genel algıyı düzeltmek istedim Wendy daha popüler gibi bir şey kast etmiyorum. Zaten benim için pek bir şey fark etmiyor. Popülerliğin getirdiği bir ton şey var onun yerine Wendyinin şu anki gibi yeterli ve öz sevilmesini isterim. Wendy bilenlerden sevmeyen yoktur onun gibi

Lover

Bence de bu çok daha iyi büyük grupların üyeleri de grup adı altında olduğundan daha şarkı dinlenilmeden linç ediliyor. Daha fazla toxic kitlesi oluyor.

sassyxie

Halk tarafından tanılırlığı en yüksek kız grubu üyeleri RV üyeleriydi en son ama BP bu yıl olağanüstü bir başarı sergiledi yurtdışında da o yüzden ırkçılığa uğrayan Lisa bile çok çok popüler şu an

Lover

Aynen öyle 2019 için bende rv üyeleri kesinlikle daha tanınır derdim ama 2020 BP yılı oldu bütün üyeler aşırı popüler oldu sonunda programlara katıldılar bunun da etkisi var tabi.

jeyan

marka itibarı için türk kpopies bile çalışıyor ona bile ele geçirdiler

JKW

🥀Rosé🥀

Last edited 2 ay önce by JKW
Armyrv

Ne anlamda popüler pardon yetenek olarak olsun yada popülerlik olarak olsun Rose’u geçecek Red Velvet üyeleri var kimse kusura bakmasın yetenek olarak Wendy Rose dan her türlü çok iyi sololarını karşılaştırdığımda bile arada ki büyük farkı göre biliyorum her şeyden önemlisi Seulgi lider vokal olmasına rağmen Blackpink’in ana vokalinden bin kat yetenekli hatta bunu rose bile kabul etti sen daha neyin ispatlama peşindesin kore de ise Irene’nin Joy’un popülerliğinden bahsetmeme gerek yoktur heralde Joy solo çıkış yapmadan neler başardı Rose solo çıkış yaptı durumu ortada yani komik olma lütfen.

Why

Rosé çıkış yaptı durumu ortada derken Quinnes rekoru falan kırmış hâli mi ortada. Kız satış rekorları izlenme dinlenme sıralama ne varsa kırdı. Kendi grubunun 1. Olmadığı listelerde birinci oldu tüm BTS üyelerinin solo dinlenmelerini bile geçti 2 şarkıyla bari adam akıllı karşılaştırsaydın. İster sevme ister beğenme ama ortada bir gerçek var BP grubun en underrated uyesi bile aşırı popüler özellikle bu yıl daha çok halk tanınırlığı oldu. Yetenek açısından bence wendy daha yetenekli ama aura olarak Rosé çok daha güçlü Koreliler ikisinin de sesini çok beğeniyor yani. Rv üyelerinin grup ile kırdığı rekorları BP üyeleri solo bile kırdı. Yetenekli veya… Read more »

Armyrv

Sen galiba Joy’un ostsinin başarılarını bilmiyorsun kız solo çıkış yapmadı ama solo çıkış yapmış hatta çok iyi hatırlıyorum içinde Jennie de vardı çok rahat bir şekilde ilk beşe girdi ve birçok alanlarda birinci oldu dikkatini çekerim bak Joy bunları solo çıkış yapmadan başardı All kill bile yapmışlığı var Rose’un beklenen solosu bunu yapabildi mi? hayır siz kendi gruplarınızı fazla yükseklerde görüyorsunuz cidden yazık Wendy’yi saymıyorum bile öyle bir anlatmışsın ki görende hiç başarısı yok sanır Wendy de gayet başarılıydı aradan zaman geçsin o zaman görürüm ben seni bak en azından o kadar kör degilmişsin yetenek açısından Wendy’nin daha iyi olduğunu… Read more »

Why

Allah’a şükür kör değilim herkesin başarısı ortada reddetmen senin kör olduğunu gösterir şahsen. Ayrıca çok yükseklerde de görmüyorum bu kadar insan sevip dinliyorsa sorgulamak sana düşmez. Dinlediğin BTS çoğu çaylak gruplara göre kötü vokale sahip bu yüzden yüceltme konusunda pek konusmazdım şahsen. Hani Exo fanı olsan anlarım ama BTS dinleyip BP kötülemek komik oluyor. Ayrıca Rosé daha şarkısı çıkmadan pak yapmıştı Kore listelerinde kendi grubundan bile stabil şu an dikkatli incelemeler.

Armyrv

Ben kimsenin başarısını görmezden gelmedim asıl siz blinkler görmezden geliyorsunuz Wendy’yi kullanarak kötü bir şekilde Rose’u övuyorsunuz ben sadece Red Velvet’in de başarılı bir grup olduğunu Wendy’nin de başarılı olduğunu belirttim neler başardıklarından söz ettim sadece yani bunu tek Blackpink yapmıyor sizin şu başka gruplardan iyiyiz ya boş duyar kasmanızdan bıktık artık ben sadece bunun yanlış olduğunu dile getirdim ve sana Red Velvet’in Blackpink’i gectigi birçok basarılarını bile sayabilirim umarım anlıyorsundur bu arada konunun Bts ile ne ilgisi var evet Exo uyelerinin cok iyi sesleri var ama Bts’in de abartılacak kadar kötü sesleri yok en azından o zor danslarına rağmen… Read more »

Red Velvet Manyağı

[+93] Irene’den ne kadar farklı
Dedi pezevenk destekçisi hayvan tacizcisi oppacısı

Salçalı Ekmek

LSÖKDQNQWLN

Red Velvet Manyağı

Oha eksiciye biri çok fena gaz vermiş

Sıla

Niye Rv’yi Bp’le karşılaştırıyosunuz ya. İki grubunda tarzları farklı. Rose ve Wendy de farklı konseptlerle geldiler zaten. Bp daha popüler olabilir ama bu Rv’nin popüler olmadığını göstermez. Lütfen saygı göstermeyi öğrenin artık. Şarkıların keyfini çıkarın ya salın artık şu grupları.

Sıla

Neyse when this rain stop’s müthiş şarkı bence

holyjongin

Irene ne alaka bayilin bi de ya

dancemachinelisa

irene zorbayken wendy böyle değil diyor işte ?

Twiceblack

Boş yapma… Görende seni 7/24 İrene’nin yanında sanacak.

NeNe

İkisinin personele olan tavırları karşılaştırılmış olabilir mi acaba? Hani birisi olan bitene rağmen 90 derece eğilip selam veriyor,öteki personelin kendisinin önünde eğilip,ayakkabısını bağlamasını istiyor ya. Hele ki iki üye de aynı grupta olunca karşılaştırmakta haklılar bence.

Twiceblack

“Personelin kendisinin önünde eğilip,ayakkabısını bağlamasını istiyor.” yalnız bu dediğiniz haber ile ilgili ortada bir kanıt yok madem Irene böyle birşey demiş bana kanıt olarak resmi birşey gösterebilir misin? Gerçekten ne göstereceksin merak ediyorum. Irene sadece stilist’İ ile tartıştı abartmayın isterseniz yaptığınız yorumlar sınırını aşıyor.

Last edited 1 ay önce by Twiceblack
Burioos

Oh no, do you smell that?
The War is coming

Rubyjane

BP üyeleri (Taylandlı hariç) basta Jennie olmak üzere Kore’de çok popüler. Rose haberlerini daha çok görmemiz bu yuzdendir. Tabii Yg çok promo yaptı o da var kısaca Rose Wendy’den daha popi

Lover

Taylandlı hariç ne ya yuh. Birde ırkçı çıktı. İsmi var hani söyleyebilirsin korkma.

Rubyjane

Irkçılık mı yuh :d birinin milliyetini söylemek ırkçılık mı oldu lol gördüğünüz tüm duyarları unutun…

Saerom

Ya yukarıdai boş user kötü anlamda kullanmış olabilir ama ben ülke adıyla seslenilmesinin kötü bir şey oldugunu dusunmuyorum. Mesela birisi bana Türk dese np derdim. Zamanında sınıfta suriyeli ögrenci oldugunda hocam o suriyeli demenin ayıp oldugunu dusunurdum ama mantıken birisi hocam o türk dese bana np yani .Konudan alakasız ama içimi döktüm

Lover

Zaten o user yazdığı için kötü anlamda olduğuna eminim normalde empati yaparım hemen yargılamam ama amacı oldukça belki bir user.

jeyan

suriyeli ne alakaSBSIHSDISDOLISDIOS sınıfta onlarca karışık ırk varken size türk diyemez zaten de suriyeli diye belirtmesi np değil ask

Rej

Ben sana daha ne desem bilmiyorum utanman falan da mı yok git kendini yetiştir çık git şurdan artık yordun insanı ya

Rej

Gerçekten bu kadar yüzsüz olunmaz şaka gibisin insan gibi söyleyincede anlamıyorsun kaç kere kız laf yedi senin yüzünden hala yorum yazıyorsun sabir gerçekten

Rubyjane

Eksiye bak bana eksi vermek için uçak modunu aç kapa yapa yapa telefonunuzu s*ktiniz. Gidin bir nefes alın çimlere dokunun

Rej

Kardesim asıl sen çık bir nefes al kendine gel farkında değil misin sen normal yorumlar yapmadığının hayret bir şey. Ayrıca Lisa korede gayette biliniyor ırkçı kesim istediği kadar yapabilir ırkçılıklarını zararları olmaz kızın dünyada popüleritesinin şakası yok şuan acı ama gerçek kabullen bunu

Drbeyz

Bir şey diyeceğim sen cidden sana uçak moduyla mı eksi verildiğini düşünüyorsun dhbdjdh Söylediklerinle alakalı olma ihtimali yok mu yani? Bence onlar gayet organik eksiler

Last edited 1 ay önce by Drbeyz
Mirajane

Jsjshsjhdd kimsenin ac kapa yapmadığına eminim yorumlarından dolayı eksi alıyorsun

Cl’in mikrofonu

Hayır insanlar seni cidden haksız buluyor. Siteyi kalitesizleştiriyorsun.

Rubyjane

Site zaten artık kalitesiz. Artı eksi bile gerçek fikir ve görüşleri yansıtmıyor. Bunca sıkıntı arasında ben mi problemim ki birine cevap vermiştim durup dururken yazmadım

Cl’in mikrofonu

Artı eksi umrumda değil senin yorumlarının çoğu en azından bana göre kalitesiz.

Rubyjane

Bir arkadaşa cevap vermiştim o yorumunu silmis. Yani durup dururken yazmadım haberiniz olsun

Cl’in mikrofonu

Onu biliyoruz zaten sıkıntı yorumunda ırkçı söylemler var.

LilM

reziller siz boyle yaptikce kiz daha da yukselecek KARMA ✍🏻🤍

Twiceblack

Ne kadar da komiksin ya sen şimdi grubunu böyle yaparak yücelttin övdün mü sanıyorsun?

Armyrv

Anlaşılan Wendy’nin Rose dan daha yetenekli oluşu seni kudurtmuş kykpktyıjru

Amann

Wendynin roseden daha yetenekli oldugunu dusunebilirsin ama bi insan buna neden kudursun ki? Rose, wendy gibi siyahi kadinlarin konusma tarzini taklit edecek bi insan degil sonucta hersey karakterde bitmiyo mu?

Armyrv

Wendy Rose dan daha yetenekli bunu sizde çok iyi biliyorsunuz arkadaşın bunu bildiği halde böyle bir yorum yapması komiğime gitti sadece yaptığı yorumdan ne kadarda kudurduğu belli oluyor hem bu olayın siyahi kadınlarla ne ilgisi var o olayın gercek yüzünü bile bilmiyorsun hem herşeyi geçtim o arkadaşları bile sorun etmedi. Bilmediğin konular hakkında boş konuşma lütfen.

Why

Ay bir git Wendy daha yetenekli ise onu dinle diğerini kötüleme madem yapıyorsun yarası olan gocunur sen sevmezsin sesini kimisi sever ne boş yaptın ya. Rosé gayet yetenekli birisi müzik yapmayı çalmayı biliyor dans olarak ana dansçı potansiyelinde vokal olarak.hem ince hem kalın kullanabiliyor ve en önemlisi grup içinde parlayan uyumlu nazik biri. Coachella ve The Show da en çok Jennie ve Rosé konuşuldu bu sitede dahil. Kendi idolünüz daha az popülerse hırsını başkalarından çıkarma mümkünse.

Armyrv

Ben kötülemiyorum canım olanı söylüyorum saygılı bir şekilde yalnız ben sesine laf etmedim zaten sesi güzel ki şarkıcı olmuş ben direk yeteneklerini karşılaştırdım ve sonuçta ortada ve buna rağmen Rose iyi diye biliyorsan sen baya baya zevksizmişsin sağırmışsın derim yani hem bir kaç defa canlı söyledi diye en iyisi olmuyor ondan iyi olan büssürü sanatcı var bunu sadece Wendy için demiyorum bu arada şu kişi şu kadar popüler felan diyipte laf yarışına girmeyeceğim Red Velvet üyeleri de gayet popüler hatta kanıt olarak sana bir çok şey sayabilirim ama sen buna değmezsin sen devam et kendi grubun haricinde ki grupların başarılarını… Read more »

Why

Rv üyeleri popüler zaten ama senin için acı olacak BP kadar değiller bunu demek için sağır kör olmak lazım hadi şimdi ağlama git Stream kas gayette başarılı buluyorum Wendy ve Rv grubunu salak saçma karşılaştırma yapan sensin. Ayrıca insanlar Rosé’nin sesini beğenemez mi bu ne saçma sen begenmezsin anlarım da begenene sağır demek de biraz seviyesizce. Bende seulgi’nin sesini beğenmiyorum ha yetenekli evet ama tonu güzel değil ama dinleyene sağır zevksiz diyemem. Bangtanimdabangtanim yan çar misin nesin işine hadi.

Armyrv

Blackpink dünyanın promasyonunu yaptı burakta o kadar da popüler olsunlar ama Red Velvet’e baktığımda özellikle psycho era için diyorum. 0 promasyonla Blackpink’i bile salladılar birinciliğimizi bile alamadılar herkes yılın sarkısı kesinlikle Red Velvet’e gitmeli diyordu madem senin grubun dünya starı her yerde ünlü o zaman bircok alanda neden dünyanın promasyonunu yapmalarına rağmen büyük ödülleri alamıyor bana bir söyler misin? Bu arada Benim kimsenin başarısına Rose’un sesine laf ettiğim yok ben sadece yukarıda bir güzel saçmalayan arkadaşa cevap verdim herseye sazan gibi atlayan da sendin Blackpink evet basarılı bir grup ama bazı konularda yetersiz kalıyorlar ben sadece bunu söyledim konuyu baska… Read more »