Komedyen Jung Yong Guk, Jennie’nin menajeri hakkında anlattığı hikaye için özür diledi

63

HABER: Jung Yong Guk menajerin yasadışı park etmesi hikayesinde Jennie’den bahsetti.. öfkeli hayranlar sosyal medyada “Jennie’den özür dile!” dediler

KAYNAK: Bridge Econ via Nate

1. [+2,146, -30] İlk önce özür dilemesi gereken YG’nin menajeri değil mi? Restoranın sahibi bu adam, menajere oraya park etmeyin bile demiş.

2. [+2,007, -30] Menajeri yasak olan bir yere park ettiğini söyleyip uyarmış, ama yine de tüm siparişlere uymuş, niye özür dilesin ki??

3. [+1,736, -44] Ben de Jennie’yi severim ama suç Jennie’nin menajerine ait, niye mağdur özür dilesin? Delirdiniz mi siz? ㅋㅋㅋ Korkunç

4. [+106, -6] Jung Yong Guk’tan özür dilenmesi lazım, böyle bir şarkıcının hayranlarından ne beklenir ki zaten

5. [+102, -3] Jennie hayranları haydut gibi

6. [+93, -5] Adam yaşananı anlattı, niye özür dilesin ki? ㅋㅋㅋ Anlattığı şey Jennie ile ilgili değil menajeriyle ilgili, niye hayranlar öfkelenmiş?

7. [+82, -1] Menajere “Jennie’nin menajeri” dedi çünkü adam Jennie’nin menajeri, ne bu olay…

8. [+76, -1] Menajer yasak yere park etmeseydi bunlar yaşanmazdı

9. [+75, -1] YG hayranlarının kafası mı güzel? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Hepsi manyak gibi ㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+52, -2] Ne hata yaptı ki? Yasak yere park etmelerine rağmen içeri girip yemek yiyenlerin suçu. YG ceza ödemeyi umursamıyorsa bir sürü paraları var demektir.

HABER: [Röportaj] Jung Yong Guk ‘Black Pink Jennie tartışması hakkında özür dilerim’

KAYNAK: Starin via Nate

1. [+1,597, -33] Ve özür dilemesi gereken kişi ağzını kapalı tutuyor. Jung Yong Guk’un tek yaptığı şey yaşananı anlatmaktı, özür dilemek zorunda kalması ironik.

2. [+1,229, -20] Özür dilemesi gereken kişiden önce özür diledi ㅋㅋㅋ Acınası YG ㅋㅋ

3. [+1,127, -22] Ha? Niye özür diliyor?

4. [+62, -1] YG’nin ağzını kapalı tuttuğunu hiç duymadım, doğru demek

5. [+50, -6] Umarım Black Pink başarısız olur

KAYNAK: Naver

1. [+5,814, -49] Yapılan yanlışı açıklayan kişinin özür dilemek zorunda bırakılması ironik ㅋㅋ

2. [+2,820, -23] Yanlışları açıkladığınız için özür dilemeniz gerektiğini bilmiyordum..

3. [+2,594, -44] ㅋㅋ Özür dilemesi gereken bir şey mi bu? YG ve hayranları yüzünden amma çekti bu adam

4. [+2,263, -110] Bir yanlışı açıkladı, kötü mü yaptı?? Jennie’nin bunlardan hiç haberi olmadığını mı sanıyorsunuz? Hiçbir şey söylemediği için Jennie de suçlu.

5. [+1,596, -16] Asıl ondan özür dilenmesi gerekmiyor mu?

6. [+463, -4] Mağdur niye özür diliyor.. 1. Menajer yasak yere park etti 2. Menajer restoranın normalde yapmak zorunda olmadığı şekilde yemek hazırlanmasını istedi.. güçlerini kötüye kullanıyorlar, niye özür diliyor?

7. [+433, -1] Vay be~~~ inanılmaz hayran gücü diye buna denir. Yasak yere park ettiği için menajer eleştirilmeli, ama hayranlar yapılan yanlışı açıklayan kişiye saldırıyor.. Sizin gibiler yüzünden Seungri ve Jung Jun Young gibi canavarlar doğdu, biliyorsunuz değil mi?? Favori ünlünüzü desteklemeniz güzel, ama bir hayranın görevi favori ünlüsü yanlış bir şey yaptığında bunu ona söylemektir aynı zamanda..

8. [+325, -2] YG’deki kimse yasalardan korkmuyor~

9. [+287, -6] Black Pink hayranları haydut gibi

10. [+264, -2] Ünlüler niye kendilerini kraliyet ailesinden zannediyor? Birinin restoranının önüne arabanızı park ettiğinizi ve YG’nin cezayı ödeyeceğini düşündüğünüzü bir hayal etsenize? Dünya onların oyun parkı mı sanıyorlar??

KAYNAK: Naver

1. [+2,014, -52] Hiç bu kadar kaba hayranlar görmemiştim. Hayranların davranışlarını görünce, grubun niye bu kadar tartışması olduğunu da anladım. Bu grubun hayranlarından beklendiği gibi.

2. [+1,304, -24] Komedyenlerin zeki olduğunu biliyorsunuz değil mi? Samimi bir özür değil bu, kapak olsun diye özür diliyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Black Pink’in aptal hayranları bunun bile farkında değil muhtemelen ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

3. [+1,136, -9] Eleştiriyi yasak bir şeyi yapan kişiye yöneltmelisiniz, yanlışlığı açıklayan kişiye değil ㅋㅋ

4. [+802, -16] Hayransanız hayran gibi davranın. Bir mağdur yanlış şeyi yapan kişiye özür diliyor, bu sizce doğru mu? Hayranlar adama öyle bir saldırdı ki özür dilemek zorunda kaldı.  Ne saçma.. YG’de bir gün sessiz geçmiyor

5. [+255, -4] Bu kadar dedikodu çıkıyorken Jennie’nin prenses olmasına şaşırmamalı ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+215, -24] Bu restoranı daha önce BTS Jungkook, Wanna One Lee Daehwi, Astro Cha Eunwoo, Seventeen Minkyu vs gibi bir sürü ünlü ziyaret etti, hayranlar niye sadece Güney Doğu Asya’da popüler olan Black Pink Jennie gibi birinin reklam için kullanılacağını düşünüyor ki? BTS gibi bir dünya starı çoktan bu restorana gitti. Komedyen restoranını tanıtmak için bir kız grubu seçmek isteseydi en azından Twice seviyesinde birini seçerdi, Black Pink’i seçmezdi ㅋㅋㅋ

7. [+185, -2] Evet bu Jennie’nin suçu değil ama Jennie o arabadaydı. Tüm camlar kapalı değil sonuçta, restoranın tam önüne park edildiğini görünce bir rahatsızlığa sebep olduğunu anlamalıydı. Sık sık yurtdışına gidiyor, böyle basit bir şeyi bile düşünemiyor mu? Özürü YG dilemeli Jung Yong Guk değil.

8. [+122, -2] Hayranlar o kadar seviyesiz ki

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+292] “7. [+433, -1] Vay be~~~ inanılmaz hayran gücü diye buna denir. Yasak yere park ettiği için menajer eleştirilmeli, ama hayranlar yapılan yanlışı açıklayan kişiye saldırıyor.. Sizin gibiler yüzünden Seungri ve Jung Jun Young gibi canavarlar doğdu, biliyorsunuz değil mi?? Favori ünlünüzü desteklemeniz güzel, ama bir hayranın görevi favori ünlüsü yanlış bir şey yaptığında bunu ona söylemektir aynı zamanda..”

O KADAR DOĞRU Kİ. Bu davranışlar yüzünden oppalarınız p*zevenklik ve keşlik yapıyor. Kesin şunu.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikJennie’nin menajeri, arabayı parkın yasak olduğu bir yere park ettiği için eleştirildi
Sonraki İçerikHan Seohee, Instagram hikayelerini izleyen Kim Jaejoong’un onu ‘gözetlediğini’ iddia etti
63 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments