Kwon Mina AOA hakkında skandal yaratacak açıklamalar yapmaya devam ediyor

69
6112

0003624434 001 20210705161002715

HABER: Kwon Mina sosyal medyadan ayrılmayı reddediyor, neden Seolhyun’u eleştirdiği sorulduğunda ‘o bir yarasa gibi’

KAYNAK: Chosun via Naver

Mina Instagram’da bir canlı yayın yaptı, sevgilisinin eski kız arkadaşından özür diledi. Kendi travmasından, ortaokulda tecavüze uğramasından bahsetti. Sonra şöyle dedi, “Seks yapmayı gerçekten çok seven bir AOA üyesi var.”

Bir netizen yorum yaptı, “Bu söylediğin şu anda haberlere çıktı, forumlarda üye cinsel tacize uğruyor. Söylediğinin sorumluluğunu almayacak mısın?” Mina da cevap verdi, “Shin Jimin mi demek istiyorsun?”

Başka bir netizen sordu: “Niye vasiyetine Seolhyun’un ismini yazdın?” Mina cevap verdi, “Sebeplerim vardı. Büyük ihanet. O bir yarasa gibiydi. Kendisi yüksek bir pozisyondayken bana ne olduğu umurunda değilmiş gibiydi. Bulabildiğim belirli ayrıntıları yayınlayacağım. Bu arada, Seolhyun ve ben çok yakındık ve birbirimize çok bağlıydık. Ama ondan o şekilde bahsetmemin bir nedeni var.”

1. [+4,055, -215] Neden zorbalığa uğradığını şimdi anlayabiliyorum. Etrafınızda onun gibi birini tanıyorsanız, ondan uzak durun… onların dramına kapılıp ve her şeyinizi kaybedersiniz. Bunu yaşayanlar neden bahsettiğimi anlayacaktır.

2. [+1,542, -38] Normal olduğunu düşünmüyorum?

3. [+1,219, -67] Benim anladığıma göre Jimin ile arası kötüydü… ama diğer üyelerle iyiydi. Diğer üyeler Mina’nın hareketlerini görünce muhtemelen uzak durdular. Mina, Jimin’in lider olarak ona söylediklerini hak ediyordu. Saç çizgisi estetiği olmak için pratiğe katılmayan kendisiydi. Jimin de bayağı sert biri o yüzden sınırı aşmıştır ama bunun için tüm AOA’i mahvetmek… bu halkla dalga geçmek değil midir?!

4. [+962, -70] Neden ne olursa olsun Seolhyun’un onun yanında olmasını bekliyor? Seolhyun kendi kararlarını verebilir. Onu bu halde görünce her şeyin bir nedeni var diye düşünmeye başladım.

5. [+387, -5] Vay be.. Eskiden ona sempati duyardım ve onun için kötü hissederdim ama… sanki herkesi kendisiyle birlikte boğuyor gibi. Başkalarını kıskandığı için kendini mağdur durumuna sokuyor… Draması yüzünden etrafındaki herkesi tüketen türden bir insan. Ne olursa olsun onun gibi biriyle bağımı koparırdım;; onun gibi birini asla etrafınızda tutmayın

6. [+298, -8] Akıl hastası olduğunu söyleyerek Mina’yı korumaya devam eden aptallar, gidip onun sevgilisini aldatan erkek arkadaşıyla yaptığı Katalk konuşmalarına bir bakın. Kwon Mina ne yaptığını biliyordu. Sürekli kız arkadaştan bahsedip durdu, kendini araya sokabilir mi görmek için. Sürekli sormaya devam etti. Sonra hemen adamla yakın bir resim yükledi. Sadece buna bakarak bile onun karakteri hakkında çok şey söyleyebilirsiniz. Akıl hastası diyerek onu savunmayı kesin. Kendi istediklerini elde ettiği sürece doğruyu ve kötüyü umursamayan türden bir insan. Akıl hastası olmasını başkalarını incitmesi için bahane olarak kullanmayın… Mina sadece zalim biri!

7. [+292, -3] Kız arkadaşı olan bir erkeğe yürüyen ve sevgili olalı 100 gün olmamışken yakın fotoğraf atan kendisiyken birini seksten hoşlandığı için ifşa ederek büyük bir şey yaptığını düşünmesi çok komik ㅋㅋ

8. [+278, -8] Dürüst olmak gerekirse, üyeler onun tuhaflıklarından bıkıp ndan uzak durmuş ve Mina bunu zorbalık olarak yorumlamış gibi görünüyor

9. [+233, -5] Seolhyun’dan bahsetme şekline bakınca ne olduğunu anlayabilirsiniz. Stajyerken çok yakınlardı ama Seolhyun popüler oldukça programları yüzünden vakti kalmadı, Mina yalnız hissetmeye başladı, diğerleriyle de uyumlu değilmiş gibi hissediyordu, bu yüzden Seolhyun’a kin besledi

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+70] Kendisi tecavüze uğradı ya da uğramadı fark etmez, alacağı cinsel taciz yorumlarını ve aşağılamayı bilerek Seolhyun hakkında bu tür bilgileri yayınlaması doğru değil, bunu söylerse neler olacağını çok iyi biliyordu, o yüzden söyledi zaten. Artık Mina’ya olan anlayışımı kaybediyorum…

 

Kaynak: Netizenbuzz


[THEQOO] Kwon Mina “Seks yapmayı çok seven bir AOA üyesi var”

kwon mina theres an aoa member who enjoys having a sxual intercourse during the live broadcast 1image 2

“Bu söylediğin şu anda haberlere çıktı, forumlarda üye cinsel tacize uğruyor. Söylediğinin sorumluluğunu almayacak mısın?” 
Mina: “Bu Shin Jimin”

1. Artık kimse Mina’ya inanmıyor ama bence her seferinde böyle sınırı aşacak şeyler söylemesi komik. Sosyal medyayı bırakarak iyileşebileceği bir sağlık durumunda olduğunu sanmıyorum..

2. Wow AOA üyelerini bir otobüs altına attı resmen. Cinsel tacize uğrasınlar diye troll’lere malzeme veriyor

3. Lütfen dur..

4. Kadın ünlüler, özellikle kadın idoller hiçbir şey yapmayınca bile cinsel tacize uğruyorlar, Mina bunu herkesten iyi biliyor. Niye böyle bir şey söyledi?

5. Sınırı aştı, en kısa sürede tedavi görmesi şart

6. AOA’i Mina taciz ediyor

7. Mina doğru düzgün tedavi görsün ve AOA sektöre dönsün.

8. Keşke AOA üyeleri Kwon Mina’ya dava açsa.. gerçekten bu onların özel hayatı ve bir suç değil

9. Mina’nın derdi ne?

10. Vay be, AOA üyelerine çok üzülüyorum…

11. Peki Jimin ona karşı tam olarak ne hata yaptı? Acı çektiğini, babasının vefatı sırasında yanında olamadığını iddia ediyor -> yalan olduğu ortaya çıktı. Jimin’in kötü şarkı söylediği ve pratik yapmadığı için ona laf attığını söyledi -> yetenek konusunda eksikti pratiğe katılmadığı ve grupta göze battığı için Jimin’in onu eleştirme hakkı vardı çünkü lider olarak görevini yapıyordu. Jimin yurtlara erkek getiriyordu ve ‘eğleniyordu’ -> Birlikte yaşarken erkek arkadaşlarını yurda getirmenin diğerlerine yük olabileceği doğru, ama yurtta bile değilken bunu nereden biliyor? Kız arkadaşını aldatan bir adamla üstleri çıplak bir fotoğraf yayınlayan da Mina, bu yüzden şikayet etmeye hakkı var mı?; Rahim ağzı kanserini Jimin’den kaptığını söyledi -> rahim ağzı kanseri cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır, yani Jimin’in erkeğinden mi kaptı? Daha sonra stresinden dolayı hastalığının daha da şiddetli hale geldiğini söyledi ama Jimin’den ziyade geçmişte yattığı adamı suçlaması gerekmiyor mu?

12. Kurgu

13. Jimin’in zorba olup olmadığı konusunda yorum yapamam ama Mina burada Jimin’in özel hayatını tamamen ifşa ediyor?? Ama acaba doğru mu?? Jimin’i suçlamak için seks kelimelerini kullanmaya devam ediyor, ancak başka bir erkekle üstsüz bir fotoğraf yayınlayan ve rahim ağzı kanseri olan Kwon Mina??

14. Hayır ama… seks yapmaktan hoşlanmak suç mu? O bir suçlu değil;; Jimin’e küfür etmek için bir şeyler bulmaya çalışması komik ᄏᄏᄏᄏᄏᄏᄏ

15. Artık zorba Mina olmadı mı?

16. Yani hala Shin Jimin’in kariyerini mahvettiği ve tüm nefreti ona yönelttiği için hatalı olmadığını mı düşünüyor? Normal bir entelektüel seviyedeyse böyle bir şey yapmazdı. Shin Jimin çok haksızlığa uğramış hissediyor olmalı

17. Bu delilik, canı yayını gecenin bir yarısı izledim, kimsenin adını anmadı o yüzden yorum yapmayacaktım ama artık haddini aşıyor. Kadınlar başka kadınlar hakkında bu şeylerden bahsetmekten nefret eder, ama Mina bir kadın olarak başka bir kadının özel hayatı hakkında konuşuyor. Bu ciddi anlamda iğrenç

18. Bu seferr sınırı gerçekten aştı. Shin Jimin’e sürekli saldırıyor, Jimin  ne hissediyor acabaᅳᅳ

19. Jimin dava aç

20. Vay be Kwon Mina insan mı ya?

K: Knetizen & Pannchoa


[THEQOO] KWON MİNA JİMİN HAKKINDAKİ İFŞA GÖNDERİLERİNİ SİLDİ

image 3 1

İlk defa böyle birini görüyorum

1. Şu anda hasta ya da değil, gerçekten buna bir son vermesi gerek

2. İşler bu noktaya gelmişken hastaneye gitmesi gerekmiyor mu? Gittikçe kötüleşiyor bu durum

3. Kendi hayatı kötü durumdaydı ama AOA başarılı olmuştu bu yüzden araya girdi ve akıl hastalığıyla dırdıra başladı. AOA geri dönsün cidden.

4. Çevresinde kimse yok mu? Lütfen durdurun onu…

5. Bu saldırının tek taraflı olduğu okul zorbası vs mağdur durumundan çok farklı. Her şey Jimin yüzünden dedi ama doğru düzgün bir kanıt sunmadı, skandal çıktığından beri hikayesini değiştiriyor. Zorbalık mağdurlarına bir bakarsanız genellikle spesifik tarihlerde yaşanan her şeyi canlı canlı hatırlıyorlar

6. Yani canı yandığı için diğerlerini de mi acıtması gerekiyor?

7. Ama insanların Mina’ya fazla hoşgörülü davrandığı doğru, ilk defa bu kadar bebek yerine konan bir ünlü görüyorum

8. Aigoo… Jimin’e yazık…

9. Konuşmaları ve hareketleri kesinlikle nırmal değil. Umarım tedavi görüp yaptığı hatalar üzerine düşünür… İnsanlar ona acısın, onu anlasın diye depresyonunu kalkan olarak kullanmaması gerek. Sınırı aşarsa eleştiri alması doğru.

10. Hayır bu fazla korkutucu olmaya başladı..;;

 

K: Pannchoa

Önceki İçerik[PANN] Bugün LA’de takılan Rose ve Jennie
Sonraki İçerik[PANN] ITZY Ryujin erkek idoller arasında popüler gibi görünüyor
guest
69 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Aycik

Cidden artık tedavi olmalı ve sosyal medyadan uzak durmalı. Ailesinin duruma müdahale etmesi lazım.

karina

etmeye çalışmışlardır ama onları da kendimi keserim diye tehdit etmiştir bence

Got lalesi

Klinikteki hemsireye kendimi keserim demedigi kalmisti evet bu arada

I hate Rachel

Go Hye Sun olayına döndü, tamam anladık çok çektin bunun için insanlar sana yardım etmeye de çalışıyor ama konuştukça adamları nasıl indirdiysen öyle kaldırıyorsun. Yarın bir gün Jimin geri dönse bence Mina daha çok kafayı yiyecek. Ne bileyim bir yandan da üzülüyorum haline. Umarım tedavi olur.

merve

Başkalarının cinsel hayatıyla ilgili ne hakla konuşuyor? Zorbalık için kanıtlarım var deyip daha sonra polise vermemesi ile şüphelenmiştim. Burada inanmadığımı söyleyince de linç yemiştim. Kaç kişi AOA tanıyor da deli gibi Mina’yı savundu anlamış değilim. Tek bir delil bile yoktu. Dayanağınız neydi acaba? Her üyeye saldırdı kendisine destek olanlara dahil, şimdi çıkmış diğer üyeler zorbalık yapmadı medya çarpıttı diyor. Her üye senin sağlık sorunun yüzünden sessiz kaldı nefret yedi sırf kalkıp tekrar intihar etme diye. Çok manipülatif birisi. Her olaya Jimin’i katarak kurtulacağını sanıyor ama şu an zorbalık gören kişi Jimin. Yarın Jimin intihar etse ne olacak peki? Sen insansın… Read more »

Vivi

Sen aoa’ı yakından gördün galiba ki delil yok diyebiliyorsun. Aoa neyse Mina’da o zaten hepsi birbirini bulmuş ve Jimin suçlu suçlu olmasa yaptıklarını kabul edip sektörden elini ayağını çekmezdi.Şu grupları çok yakından tanıdığınızı iddia etmeyin bence

Last edited 29 gün önce by Vivi
merve

Jimin yaptıklarını hiç bir zaman kabul etmedi. Özür yazısına gidip bakabilirsin ne için özür dilemiş.

Vivi

Hadi ya yazık sana vljşvcojşjkknkvk

merve

🙂

Vivi

Kız özür dileyip sektörden silindi hadi naş

ÇELİK AYNA

Instagramda ona destek mesajları atan bazı insanları engellemiş değişik biri

Got lalesi

Polise gidecek param yok dava acacak param yok dedi sonra da nefret yorumu yapanlari (?) dava edicem dedi yani sadece ugradigi zorbalik icin parasi yok her sey icin var

jeyan

Offf siz de sazan gibi hemen teorilere başlamışsınız zorbalık doğru olmasaydı queendomdan sonra aoa medya oyunudur dizidir odur budur her yerde karşımıza çıkardı tüm üyeler de destekledi minayı hemen kuruntu yapip”yeaa ben demiştim diyorsunuz”

merve

Mina kendisine bir hemşirenin sinirli konuştuğunu ifade edip kadını sürekli bana niye böyle davranıyorsun diye yıldıran birisi, kadını işinden eden birisi. En ufak olayları büyütenin kim olduğunu gördük. Mina sadece Jimin’e değil her üyeye laf etti, seyirci kaldılar bla bla bla. Bana de ki Jimin Mina’ya şunu yaptı, ne yapmış? Bir tane iddiayı ortaya atıp kanıtladı mı? Hayır.
Ortada kanıt bile yokken niye inanayım. Çevresindeki herkes intihar edecek diye ağzını açıp bir şey diyemiyor. Mina yanında destek olan ailesine akrabasına kadar sırt çevirdi yalnızım dedi durdu. Pireyi deve yapan bir kız ve samimi bulmuyorum, “sazan” olmalık bi durum yok.

Last edited 28 gün önce by merve
Mirai

Mina’yı desteklemeyi bıraktım gerçekten kötü biri olduğunu düşünüyorum

Mirai

Bir yandan da üzülüyorum,sağlıklı bir insan bunları yapar mı

Last edited 30 gün önce by Mirai
tut cebimi burdan gidelim

evet bende böyle düşünüyorum

CHANEL

Zorbalıga uğradım dedin yanında olduk destekledik ee yeter artık sürekli senin inişli çıkışlı hareketlerini mi yorumlayacagız sosyal medya hesaplarının kontrol edilmesi lazım cdden sıkıldım

NİNE

Başlarda Mina’ya gerçekten üzülmüştüm ama gelinen noktada Jimin dışındaki AOA üyelerine daha çok üzülmeye başladım. Böyle birinin etrafımda olmasını asla istemem.

Tantuniayran

Tek kelime daha ederse kızın üstüne çullanıcam. Rahim ağzı kanserinin suçlusu olarak jimini hedef göstermesi ama Google amcada ararsa yaptığı haltlardan dolayı olduğunu anlayacak -_- .Yaptığı kötü eylemlerin tek suçlusu karşı taraftır anlayışında biri. Jimin masum asla demiyorum ama mina da suçsuz değil

Got lalesi

[+70] Kendisi tecavüze uğradı ya da uğramadı fark etmez, alacağı cinsel taciz yorumlarını ve aşağılamayı bilerek Seolhyun hakkında bu tür bilgileri yayınlaması doğru değil, bunu söylerse neler olacağını çok iyi biliyordu, o yüzden söyledi zaten. Artık Mina’ya olan anlayışımı kaybediyorum…

Gercekten suna kadar uzuluyordum ama artik yeter jimin disindaki uyelere uzulmeye basladim artik

Romancejenniecomeback

Sıkıldım bu kızdan

Mils*

Birinin özel hayatını kuduruk netizenlere malzeme yapmak daha büyük zorbalık değil mi? Jimin sosyal medyada tacize ugrasin diye seks hayatindan bahsedip duruyor surekli. Benim kpopla alakam yok, sadece kdrama izleyicisiyim, tanımıyordum da bu grubu onceden ama bu olay burada ilgimi cektigi icin takip ediyordum bastan beri. Bu kizin aciklamalarinda hep yanlis olan bir seyler vardi. Jimin masum değildir ki kendini fazla savunmadi ama boyle birinin etrafinda olup normal davranmak da kolay değil cidden, eminim Mina da onu cok tahrik etmistir. Ruh hastasi tum uyeleri birlikte mahvetti. Boyle surekli magdur edebiyati yapan zayif karakterli insanlar en korkunclar cidden.

SUNMI

Kafam çok karıştı. Bu bir intikam alma şekli mi, haklıyken haksız duruma düşmek mi yoksa tamamen palavra mı artık çözemiyorum. Birinin bu kızı durdurması lazım acilen.

karina

soruşturma başlatmayı reddetmesinden anlamalıydık her şeyi jiminle kafayı bozmuş sıyırmış yanında olsam telefonunu duvarda parçalarım beni bile boğdu üyeleri hayal edemiyorum

Hayrunnisa

BENCE Mina üyelere fena bilenmiş. Hepsinden intikam almak istiyor. Ve bunu yaparken en pis yöntemleri de kullanmaktan çekinmeyecek. Olaylar unutulmaya başlamışken internetten kanlı fotoğraf bulup, paylaşması en büyük kanıtıydı zaten.

jeyan

O onun bileği

Like a buldozzer

Mina gözünü seveyim psikolojik tedavi ol sosyal medyadan uzak dur her an açıklama yapma nolursu

Sel cheshire

Seks yapmayı sevmesinin nesi kötü tam olarak neyi açıklamak istedin durduk yere birinin elma sevdiğini söylemek gibi bir şey zorbalık polaylarıyla ne alakası var yani kız artık ne diyeceğini şaşırmış

Boom

Tövbee yarabbim..Böyle birini bende yanımda istemem aynı şu gençlik dizilerinde mağduru oynayıp milleti kandıran sonra oyunları ortaya çıkan kızlar gibi ya tövbee.Yaptıkları ve açıkladıkları çok yanlış kolaycana yalan söyleyebilecek bir tip.Açıklamalarıyla tamamen kendini mahvetti güven falanda kalmadı yani..

uwu

Sevgilisi olan biriyle üstsüz fotoğraf atıp daha sonra da “Sex yapmayı çok seven bir AOA üyesi var” açıklaması olmuş mu hiç? Her başı sıkıştığında Jimin’i kullanıyor lol. Bu böyle devam eder. Artık diğer tarafında konuşması gerekiyor. Ama tehdit ediyordur öldürürüm kendimi diye. Çok zor gerçekten.

nox skywalker

Sosyal medya ehliyeti diye bir şey olmalı. Mina hanımın psikolojisi bozuk(!) diye bir sürü insanin hayatı kaymamalı. Ki zaten aklı gayet yerindeymis gibi görünüyor. Açıkça bir sürü insanı hedef haline getirdi, zibilyon tane yalan söyledi, yüzsüz gibi her haltı yiyip başkalarına sallamaya devam ediyor. Kendi kaşınıyor su anda. Linç kültüründen korktuğunu falan da düşünmüyorum, hoşuna gidiyor muhtemelen. Kariyerinde hiç görmediği kadar ilgi gördü.

Voldemort'un Olmayan Burnu

“Seks yapmayı gerçekten çok seven bir AOA üyesi var.”
Seksin yemek yemek su içmek gibi bir ihtiyaç olduğunu biri arkadaşa söylesin. Ayrıca başkasının cinsel hayatını deşifre etmek ne kadar aşağılık bir hareket midem bulandı

what was the reason

ya bu kız için ilk başta üzülmüştüm ama şimdi saçmalamaya başladı. baya hemde. “destek gordum zaten ne yaparsam yapayım beni desteklerler” kafasinda mi? bu saatten sonra umrumda deil ne yaparsa yapsın. sıktı.

Kpop

Mina artık bana korkutucu gelmeye başladı. Önceden onu savunurdum ,onun tarafında olurdum ama artık beni rahatsız etmeye başladı. Yaptığı davranışlar yanlış ve akıl sağlığı ve geçmiş te yaşadığı kötü şeyler bu davranışları haklı çıkarmaz.

Leyla

Seks yapmayı sevmeyen yapmaz zaten yapsa da bu kişinin özel hayatıdır mina çok ileri gidiyor şok oldum resmen. Hele o rahim ağzı kanserini jimin yüzünden diyince gülmekten karnım ağrıdı işi yokuşa sürüyor ve sonunu gerçekten iyi görmüyorum umarım kimsenin canına zarar gelmeden atlatılır. Benim bu kadar üstüme gelinse açıkçası çok kötü olurdum zorbalık yaptıysa yaptı kız özrünü diledi daha ne istiyorsun be kadın

Rsm

Mina’nın tedavi olması lazım. Hem kendine hem bahsi geçen insanlara zarar veriyor. Bu söyledikleri yenilir yutulur şeyler değil. Jimin onu dava etse yeridir bence.

laleri

başta zorbalığa uğradığı ve psikolojik durumu kötü olduğu için kendisine üzülüyordum ama şu an kendisi de bir başkasına zorbalık yapıp onların psikolojisini bozmaya çalışıyor gibi. mina’ya sempatimi ve empatimi kaybettim artık.

Mirai

Seolhyun bu sektörde samimi olduğunu düşündüğüm nadir kişilerden bu olay ilk patladığında onun bu zorbalık meselelerine dahil olduğunu hiç düşünmedim.Seyirci olması kötü bir şey ama şartları bilmiyoruz (Olay çok yönlü diğer kızlar ne yapıcağını bilememiş olabilir ,anlamamış olabilir veya korkuyor olabilir)Choa da dahil tüm üyeler detaylı bir aciklama yapsa keşke onların bu olaylardaki duruşunu daha net görürüz belki.

Mina sosyal medyadan uzaklaşması lazım kendi kendini bitiriyor kızın ailesi ne yapıyor acaba kıza bir yardım etseler

Last edited 30 gün önce by Mirai
*****

Topuğuna değil direkt kafasına sıktı tek yapması gereken tedavi olmaktı ama artık bu durumunu kullanmaya başladı gibi geliyor çıkan her haberde biraz daha soğuyorum

aswium,minhoamaskzüyesiolan

Başka bir netizen sordu: “Niye vasiyetine Seolhyun’un ismini yazdın?” Mina cevap verdi, “Sebeplerim vardı. Büyük ihanet. O bir yarasa gibiydi. Kendisi yüksek bir pozisyondayken bana ne olduğu umurunda değilmiş gibiydi. Bulabildiğim belirli ayrıntıları yayınlayacağım. Bu arada, Seolhyun ve ben çok yakındık ve birbirimize çok bağlıydık. Ama ondan o şekilde bahsetmemin bir nedeni var.”
Acaba aralarında ne yaşandı birden bire bir soğukluk mu girdi yoksa Seolhyun ihanet gibi bir şey mi yaptı baksanıza eskiden yakındık diyor ama bir de neden zorbalığa uğradığını anlayabiliyorum diyen netizen kardeş kimse zorbalığa uğramayı hak etmez ne olursa olsun bu çok aşırı ağır bir şey

Sel cheshire

Daha önce üyelerin de jiminin arkasından konuşup yine de yüzüne gülmesinden bahsetmişti belki bununla ilgilidir seolhyuna olan nefreti

Vedatttttt

Mina’nın bu açıklamaları pek etik değil ama bence yaşananları söylüyor.Diger üyelerin de Jimin’den rahatsız olduğunu ama yanındayken hiçbir şey diyememeleri kızın zoruna gitmiş belli hatta Jimin’in seolhyun’ un arkasında da atıp tuttuğunu söylüyordu. Ne yalan söyleyeyim bu tarz şeyler günlük hayatımızda olduğu için pek yalan gelmiyor ama yinede böyle açıklaması hoş değil

nyx,,

her olaya jimin’i katarak, o olaylardan kurtulmaya çalışması aşırı saçma. jimin suçsuz demiyorum ama artık yaptığı her hareket ilgi çekmekten başka bir şey için değil gibi geliyor. böyle durumlarda tek üzüldüklerim olayla alakasız olmasına rağmen suçlanan kişiler.

Romancejenniecomeback

instada gördüm de bu kız olaylardan sonra sitelerde kendi ürünlerini kanser ilaçları yerine mi ne satıyormus falan filan konusma ssleri vardı dikkatli bakmadım da ruhsal olarak iyi olmadıgı kesin müdahele edilmesi gerek ya da herkesi parmagında oynatıyor bu da buyuk oyunculuk gerektirir

kun

o konuşmaların fake olduğu o gruptaki biri tarafından söylenmişti yalanmış

Lunia

Sus artık

Vivi

Mina’nın artık susması gerek olayları deştikçe suçlu konumuna düşüyor. Onu anlayabiliyorum ama artık dur demeli.

delulu

“Seks yapmayı gerçekten çok seven bir AOA üyesi var.”

eeeeee abi eee yani? zorbaliga ugrayip ugramamasi umrumda degil les gibi biri. agzindan cikan her kelimeden belli oluyor bu

ÇELİK AYNA

Bu kız harbi mal. Sanane milletin sex yapmayı sevip sevmemesinden. Bu kötü bir şey mi? En azından senin gibi sevgilisi olan biriyle çıkıp f*hişelik yapmamış.

Jhye

Ben de yakınım tarafından zorbalık gördüm sinirimi de öfkemi de sürekli içime atıyordum. Bir gün bi olay oldu ve o kişiyi görmezden gelmeye başladım ne olduğuna dair konuşmak isteyince de bunca zamandır bana yaptığı psikolojik baskıyı, nasıl değersiz hissetmeme neden olduğunu anlattım. Ve bana “Bilmiyordum” dedi. Bu cevabın ne kadar can yaktığını ve daha da fazla öfkeyle doldurduğunu çok iyi biliyorum. Ben de yakın arkadaşlarıma dert yandım, bazen ağır sözlerle bahsettim o kişiden ama hiçbir zaman böyle haklı çıkmak için veya evet sen zorlanmışsın, onlar kötü sen iyisin gibi tepkiler almak için çırpınmadım. Her zaman söylüyorum Jimin’e güvenmiyorum ama birisini… Read more »

Usagi

Bu iş artık ben sıçtım tüyü nereye dikeyim durumuna dönüştü

Zynpns

Zorbalığa uğradımı uğramadığı anlamadım. Böyle yaptıkça daha çok nefret alıyorsun

Kiminhayranıbu

Mide bulandırıcı artık

what was the reason

mina git tedavi ol.

Saske

Bu konuda kafam o kadar karıştı ki takip etmeyi bırakmaya karar verdim

ÇELİK AYNA

Zorbalığa uğradığına dair kanıtları vardı peki neden polise sunmadı? Jimin’in özür dileyip konuyu kapatması bence olayı uzatmamak içindi. Eğer konuşsa Mina kendini öldürmekle tehdit ederdi. Eğer Mina kendini öldürürse insanların gözünde katil olarak kalacaktı ve bu yüzden korkup sustu. Mina zorbalığa uğramaktan çok dışlandı bence. Ki üyeler de haklı böyle beyinsiz birini ben de yanımda istemezdim

neyse

AOA sadece biraz bekle bu gidişle Mina sayesinde geri dönüş yapacaksınız 👍

Birisi

Bence grup içinde Mina çok zor zamanlar yaşattı ya da dengesiz hareketleri oldu. Jimin’de fevri biri olduğu için sert çıkıyordu ve bunu Mina zorbalık olarak nitelendirmiş gibi. Hiç bir üyeye güvenmiyorum. Mina’da kafayı yemiş.

Ree.a

Mina kendini haklıyken haksız duruma düşürüyor resmen…

lurid

yalnız bu hiç normal değil.ya kendi kafasında bir şeyler kurup anlatıyor. ya da olanların üzerine daha da ekleyip anlatıyor. bir yandan da üzülüyorum yaşadığı şeyler eğer drama queen’likten ibaret değilse diye ama acil bu hesabına el konulmalı.çünkü kendi acılarını etrafa zehirleyici bir şekilde saçıyor.bu kişinin etrafında olanları da dibe çeker. sevgilisi olan adamla sevgili oluyor sonra da özür diliyor.kusura bakma da k@hp€lik bu.ya gündemde kalmak için yırtınıyor ya da cidden artık tedavi olmalı.yazık.

Litzz

Mina’nin bunlari yapmasi diger uyelerin masum oldugu anlamina gelmez. Hepsi de igrencler bana gore.

yeahwhatever

Mina’nın psikolojisi aşırı bozuk,ve birinin zorla yardım aldırması lazım.ZORLA
ayrıca Hala jimin ne yaptı yazanlar görüyorum.Üzdü

Twice

Önceden Mina’yı desteklerdim ama şimdi Jimin ve Mina dışındaki üyelere üzülüyorum. Mina’nın psikolojik olarak iyi olduğunu düşünmüyorum. Gündemde kalmak için hep Jimin’i kullanıyor, bazı olayları çarpıtıyor ve mantıksız açıklamaları var. Bu seks mevzusuna gelirsek, cinsellik bir ihtiyaçtır ve başka birinin cinsel hayatını bu şekilde deşifre etmek çok iğrenç bir durum. Mina’nın psikolojik tedavi alması lazım.

zen

valla kimse kusura bakmasın biri bana 10 yıl zorbalık yapsa ve bir şekilde intikam alabileceğim bir yol doğarsa hiç acımam sonuna kadar giderim ne yaparsa yapsın içi soğumayacak zaten mental olarak o kadar kötü durumdaki o çocuk tarafından kandırılması çok normal incinmiş insanlar bu tarz istismarlara açık olur ayrıca diğerlerini bilmem ama seolhyunu yakından görmüş ve 1.5 saat geçirmiş biri olarak söylüyorum korkunç bir insan yanında çalışanlara allah sabır versin köle gibi davranıyordu hepsine hayır birde hep derdim yardımlar falan yapıyor bir sürü ne iyi insan falan ama yalan dolan şok olmuştum

Moonie

Seolhyun ile nasıl 1,5 saat vakit geçirdin anlatsana biraz ahsjdhahaj Mina’ya nasıl davrandığını bilemem ama beraber çalıştığı kişiler her zaman kibarlığını övüp, memnun olduğunu söylüyolardı. Sen biraz uydurdun heralde :s

zen

2018’de İstanbul İstinye’de lüks bir mağaza da kendisini görme şerefine nail oldum maalesef ben duyduğuma değil gördüğüme inanırım sizin neye inandığınız bilmem umrumda da değil

Aswium, minhoamaskzüyesiolan

Ya Kaç gündür Taeil editleri görüyordum bugün de kendine hesap açmış kimin büyüsü bu bilmiyorum ama şu sıralar çok sık gördükten sonra nedense baya hoşuma gitti Instagram açması (Taeil hayranı olanlar gözünüz aydın jfjdj) kendi de çok hoş zaten pek tanımıyorum ama ileride hayranı olabilirim belki küçük bir ihtimal bile olsa da son olarak evet buraya yazdım çünkü bunun haber olup olmayacağını bilmiyorum çoğunlukla da olmuyor zaten o yüzden içimde kalmasın diye buraya yazıyorum o kadar

Aswium, minhoamaskzüyesiolan

Ne kudurdunuz be ne olmuş Taeil Instagram açtı haberi verdiysem içimden geldi m.lllar