[PANN] Bugün LA’de takılan Rose ve Jennie

279
11800

rose and jennies whereabouts in la today 1 rose and jennies whereabouts in la today 2

Gönderi tepkisi [+323, -53]

1. [+122, -26] İşte bu yüzden BLACKPINK o Amerikalı high-teen havasına sahip

2. [+109, -22] Manyak ilişkileri var,,

rose and jennie 1

3. [+86, -15] RoséJennie ❤️

rose and jennie 2

4. [+61, -6] Bu ikili Simi & Haze, modellik ve DJ’lik yapıyorlar.. ikizler, Kendall Jenner’ın en yakın arkadaşı Fai Khadra’nın küçük kardeşleri

5. [+37, -6] Rosé ve Jennie bu seksi unnilerin önünde bile uyumsuz durmuyorlar gerçekten

6. [+33, -3] RoséJennie ❤️

rose and jennie 3

K: Knetizen

Önceki İçerik[THEQOO] Taeyeon’un yeni şarkısı ‘Weekend’in son konsept teaserı yayınlandı
Sonraki İçerikKwon Mina AOA hakkında skandal yaratacak açıklamalar yapmaya devam ediyor
guest
279 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Bbk

Yg, Bp kızlarına ulaşılmaz imajı veriyor. Bir varyeteye programı izlerken anlatılan olaylarda kendini bulursun ve o anda o grup sana çekici, cana yakın ve samimi gelmeye başlar ya işte onu Bp de hiç bulamıyorum. Cidden sınıf farkı var gibi hissediyorum. Yaşadıkları, anlattıkları olaylar belki de bu yüzden dikkatimizi çekmiyor. Programlarda bile hep bilindik olaylar anlatılıyor. Kendilerini halka açmıyorlar gibi hep bir gizli kalan kısım var. Keşke biraz daha halka inebilseler ama dediğim gibi Bpye başka bir sınıftan gibi bir imaj veriliyor.

Last edited 29 gün önce by Bbk
Suna

YG’nin taktiği hep buydu ve işliyor gibi de.. YG gruplarına baktığımda kendimi Kardashian ailesini izlermiş gibi hissediyorum.

WhiteLuna

Hailey Sani diye bir Youtuber var Amerikada yaşıyor 1.3 M abonesi var , işte sizin ulaşılmaz gördüğünüz bir çok ünlüyü Jenner’leri Kardashianları gördüm diyordu ve o kadarda büyük bir şey değil yani oralarda yaşayan biraz bile ünü olan gençler partilere davet alıyor onlarla tanışıyor
Hailey onlardan uzak durduğunu söyledi artık o tür partilere gitmiyormuş kafa yapıları farklı diye
Demek istediğim BP üyeleri de o kadat üst sınıf değiller Korede de ulaşılması kolay olduklarını düşünüyorum bu yüzden çoğu idol ve oyuncuyla arkadaşlar.

Karrina

Aslında hep bir ulaşılmaz imajdalar ama bu önceden çok daha fazlaydı heleki 2019 dönemi ama sanki artık onlarda bu durumdan sıkılmış gibiler. Herne kadar globalde bu kadar popüler olursan ol doyumu bir yere kadar. Fanlar bile artık çok söylemeselerde batı işbirliklerinden sıkılmış durumdalar artık kore işbirliği olsun istiyolar. Bunu blackpink ve bts için beraber söylüyorm. Blink ve armyler dışında kimsede çok artık başarılarını ve ne yaptıkları merak ettiklerini sanmıyorm. Çünkü bir yerden sonra hep aynı aynı şeyleri yada ulaşılmaz gibi görünen taraflarını yada hep o herzamanki başarılarını, bilmem kaç milyon izlenmelerini insanlar artık merak dahi etmiyor bakıp geçiyor insanlar için… Read more »

Last edited 29 gün önce by Karrina
dream

YG sanki kızlara “lisa sen bad girl ol, rose sen masum saf kız rolüne bürün, jisoo sen parlamayacaksan seni arada arkaya atacaz, jennie sen de havalı olmaya çalış ama aşırıya kaçma biz seni zaten öne çıkaracaz” demiş gibi hissediyor insan fgbgfdhghh kızlar elbette çok yetnekli ve güzeller ama başarılarının yüzde 60’ı şirket ittirmesi olduğunu düşünüyorum.

ÇELİK AYNA

Jisoo mu asdckskzk o bu yeteneksizlikle oyuncu olmak için girdiği şirkette onca yetenek arasından idol olarak çıktığı için haline şükretsin. Bir de jenlisa sayesinde çıkış yaptığı grup dünya starı oldu

Hanna

YG nin taktiği bu hep medyaya oynuyorlar ve hep üst tabakadayız havası var aslında tam bir çöp yuvası YG şirketi ama öyle bi imaj yaratıyor ki medya ile birlikte hani kendileri bile inanıp kaptırıp gidiyorlar bence idolleri bile ya biz böyle değiliz neden olmadığımız gibi davranıyoruz diye kendilerini her gün sorguya çekiyor olabilir ya da yukarda söylediğim gibi kendini yalan dünyalarına kaptırınca biz çok özeliz ben farklıyım herkesten daha havalıyım diye ergen benmerkezciliğinde kapana kısılıp kalmışlar… olgunluk sağduyuluk desen dış kapının mandalı vaziyetinde! Ben aslında sadece kendilerini zorla bi yere yamamaya çalışan yapışkan insanlar görüyorum şu an ki durumlarını çok… Read more »

Hiiiii

Bp üylerı bana çok ulaşılmaz insanlar gibi geliyo.Kpop idolleri genelde nekadar lüks bi hayatta yaşasalar mütevazı yönlerini gösteriyolar ama bp de bunu göremiyorum.Bu fotoraflara bakıncada vay be nekadar zengin ve lüks bi hayatları var dedim.

Last edited 29 gün önce by Hiiiii
Deniz

Senin mütevazılık dediğin şey bana iki yüzlülükmüş gibi geliyor . Çoğu idol mütevazı olduğu için böyle davranmıyor , onlara verilen imaj bu . Ne kadar zengin olurlarsa olsunlar ” Sizden biriyiz .” imajları var . Mesela televizyonda bir paket ramen için sevinen biri normal hayatında bir 20 bin dolarlık bir hırka giymişti . Bu insanları kandırmaktan başka bir şey değil .

CHANEL

Varyetelerde basma don giyip tarladan sebze topluyorlar özel hayatlarında marka kıyafetten başka şey giymiyorlar evlerinde ki biblolar bile 23bin dolardan başlıyor korenin en iyi evlerinde kalıyorlar arabalar desen gırla eee böyle bizim karşımızda mütevazıyı oynadılar diye bizden mi oluyorlar yoo neden olsun adam milyonlar kazanıyor

Leyla

Varyetelerde don giyiniyorlar diye günlük hayatlarında da çapulcu gibi mi gezsinler söylediklerini pek mantıklı bulmadım. Genelleme yapmam gerekirse zaten koreliler lüks markalara takıntılılar parası olan alıyor yani. Varyetelerde amaç zaten izleyiciyi eğlendirmek ve stilistler kostümlerini ayarlıyor onlar demiyor ki ordan bana bi don getirin diye?

Last edited 29 gün önce by Leyla
CHANEL

Ben ondan mı bahsettim biz bizim için hazırlanan içeriklere bakarak kendimize çok yakın buluyoruz ama istersen bir koreye git bakalım biasının iki metre yakınına bile yaklaştırmaz seni koruma ordusu.Kaç fan biasının konserine gidip fanlıgı bırakıyor aramızdaki uçurumu anladım diyerek.Biz buradan içerikleri izleyip çok yakın buluyoruz ama gerçek hayatta görüpte konuşamayacagın insanlar onlar

Leyla

Zaten bunu anlamak için koreye gidenin aklına şaşarım ben, dünyaca ünlü insanlar yolda gördüğü herkesin iyi niyetli olduğunu nerden bilsinler sevenleri olduğu kadar sevmeyenleri de var tabiki yanına yaklastirmayacaklar 😄 varyetelerde ise belli bir senaryo var kostümler var stilistler makyözler yani düşündüğün gibi bir sınıf farkı zaten var ben o yüzden genellikle idolümü sosyal medyadan takip ediyorum

betül

Bu biraz gruptan gruba değişen bir şey. Şu an dehşet paralar kazanan gruplar var aynı zamanda hiç kazanmayan ya da çok az kazanan da. Yeonwoo( ex momoland) gruptayken hiç para kazanmadığını söylemişti.Düşün yani Momoland bir dönem çok başarılıydı onlar bile para almadıysa bu durumda birçok grup vardır.Ladies Code üyesi Ashley de benzer şeyler söylemişti.Stellar grubunun üyeleri de grup dağıldıktan sonra çok düzenli para kazanmadıklarını söylemişlerdi. Brave Girls bu yıl kar etmeye başlamış bir grup mesela. İşin aslı çok kazanan gruplarda var ama her grup da zengin değil. Yurtta,aynı odada 3-4 kişi kalan gruplar da var. Bence bu “ulaşılamaz” olma olayı… Read more »

Last edited 29 gün önce by betül
deden

Ya bi gidin onalr zengin ise hak ettiler de zengin oldular sen yıllarca gece gündüz hiç durmadan dans pratik yapıp sesin gidene kadar vokal çalışıp nefesi kesilene kadar rap çalıştın mı onalr yıllarca yaptılar yetmiyormuş gibi idol olduktan sonra da nefes alsalar bile linclendiler onalr zengin olamıyorum hak ettikleri için zenginler ve ayrıca onların bizden olamadı için illa fakir olmalarına gerek yok

Lavinia

Hayatım boyunca çok çalıştım ve en sonunda Türkiye’nin en iyi Tıp Fakültelerinden birini kazandım. Geçen gün sadece 1 saat uyuyabildim. O bahsettiğin idollerden bile çok çalıştım. Gözümün kanlanmadığı gün sayısı çok azdır. Koç üniversitesi kazanamadığım için ailemden günlerce azar yediğim oldu. Ne için? İleride ancak 40 yaşına gelip çok iyi bir cerrah olmak için. İdollerden fazla çalışıyorum ama sadece aylık aldığım burslar ve aile desteğim var. Milyonlarca dolarım yok. İdolleriniz CB dışında dergi çekimleri yapıyor. Onun dışında istedikleri gibi gezip eğlenebiliyorlar. Stajyerlik dönemlerinde zorluk çektiler diye gelip burada ağlamayın. Şimdi milyon dolarlar kazanıyorlar. Benden sadece 4 yaş büyük olan Rose… Read more »

Hiiiii

Benim söylemek istediğim şey şu mesala bi örnek veriyim Suho halk plajina gidiyodu metroya biniyodu parasi varmı var hatta sürüyle parası var.Bunu insanları kandırmak için yaptığınıda düşünmüyorum içinden geldiği için yapiyodu.

nicktir git

sürekli lüks hayatları olan bazı idoller lüksten sıkılmış olabiliyor. mesela messi adam dünyanın parasını kazanıyor ama geçen verdiği röportajda “normal bi insanmış gibi bi kafeye oturmak istiyorum normal biriymiş gibi biriyle sohbet etmek istiyorum” demişti adam haklı yani düşünsene bi yere gidiyosun hop “messi abi Allah rızası için bi imza” diye peşinden koşuyorlar ben olsam ben de sıkılırım o işsiz güçsüz lüks hayattan.

hunforlay

SUHO NE ALAKA?

Hiiiii

Bp de aşiri mütevazı olsun demiyorum tabi.Ama ig hesaplarına girip baktiğinda bile normal bi günden nomal bi haliyle olan resimleri okadar az ki full marka çekimleri bu yüzden bana aşırı ulaşılmaz insanlar gibi geliyo.

Zynpns

Bunun sebebi paylaştıkları en ufak şeylerde bile linç yemeleri , üyeleri birbiriyle karşılaştırmaları , o kadar çok linç yiyiyorlarki artık ig hesaplarındaki paylaşımların hemen hemen hepsi reklam.

Last edited 29 gün önce by Zynpns
Blinkto

Ne bekliyordun? Dünyanın en büyük markaları ile anlaşmaları var ve çoğu reklam çekimi. Arada bir selfie atıyorlar tabii ama ig zaten kullanmıyorlar gelen saçma sapan nefret yorumlardan dolayı.

CHANEL

İki elma 1 kilo et için varyetelerde delirip birbirlerini yemeleri sana daha mı samimi geliyor allah aşkına ya

Saniye

“varyete show”undalar, burun mu kıvırsınlar…? bunu samimiyete bağlamak saçma. bp de bir show’a çıksa ve ödül 2 elma 1 kilo et olsa onların da delireceğini biliyoruz sonuçta hepimiz? burada sorun idollerde değil toptan programların konseptinde bana kalırsa, samimiyet aramayın hiç.

Rachel Green

Lüks olmalarına bayılıyorum özellikle jensé aşırı ulaşılmaz ve marka isimler. Sanatçı dediğin böyle olur zaten, Rihanna gibi.Ona da da aşırı ulaşılmaz deniliyor ama hiç ikiyüzlü değil ve bence inanılmaz kafa dengi dürüst ve zeki birisi.
JB gibi isimlere zamanında ‘aaa daha çok genç çocuk, ne güzel kendimize yakım hissederiz’ dediler sonra olanları gördük 😂😂😂

levisgirl

Rihanna bir sanatçı değil ki iş kadını. 10 tane şarkıyı 30 kişi yazıp düzenliyorlar. Rihanna da marka ismi olarak bunu sunan insan.

jeyan

Kanka reklam modelliği ile sanatçı olunmuyor bir de az önce sen Rihanna ile bpi bir mi tuttun? Şu kpoptan biraz uzaklaşın gerçek hayata dönün

Ree.a

‘şu kpoptan biraz uzaklaşın gerçek hayata dönün’ resmen son bir yılda okuduğum en mantıklı nbt yorumu

Sakız

Bu yüzden halka çok fazla ulaşamadılar zaten twice ya da rv’e kıyasla.

mlscofield

Halka ulaşamadılar dediğin ne anlamda acaba hepsi gayet korede bilinen idoller lisa hariç tutuyorum örnek verir misin aklıma gelmiyor da

Sakız

Bence söylemeye çalıştığım gayet açık.
Kore’de şu an geçmişe nazaran daha tanınıyor olmalarının da büyük oranda Amerika popülerliğinin bir getirisi olduğunu düşünüyorum. Globale bakınca çok ünlüler ama çıkış yaptıkları ülke olan Kore’ye bakınca halk nezdinde bahsettiğim 2 grubun da gerisindeler.
O bahsedilen marka itibarlarda da fanların büyük etkisi var doğal olarak.

Sadece gerçekler

Şu an korede de en popüler kpop kız grubu blackpink yalnız. İki grubun gerisinde değil.

jeyan

En büyük örneği idollerinin kore arama motorunda isimleri çıksın diye Kore vpn partisi yapan hayranları

CHANEL

Geçen senden itibaren halkın 1 numaralı kız grubu oldula.Özellikle Jennie kore halkı tarafından çok seviliyor ki zaten Korede en çok sevilen idollerde 3.olmuş ve 1.Kadın idol

Sadece gerçekler

Bu niye bu kadar eksi almış ki hylt çıktığından beri 1 numaralar.

CHANEL

Sektörde herkes aynı zaten herkes çıt kırıldım tatlı bebekleri oynuyor arada böyle renklerede ihtiyacımız var bence

Red

Bp’in de zorlama şekilde aegyo vs. yaptıklarını, bebek gibi konuştuklarını gördük kaç kez aslında… Bunun tatlı bebekleri oynamakla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

CHANEL

Kore ye ayak uydurmak için öyleler ama global promolarda ya da belgesellerinde vs hiç öyle değiller özel hayatlarında kendilerini oldkları gibi yansıtıyorlar

Red

Bu dediğinin birçok idol için geçerli olduğunu düşünüyorum. Kore’nin eğlence programlarının konseptleri dolayısıyla diğer birçok idol de o şekilde davranıyor bence. Dolayısıyla bu birçoğunun gerçek hayatlarında farklı olmaları ikiyüzlülük yaptıkları anlamına gelmez.

CHANEL

İki yüzlülük mu dedim ben?Herkese verilmek istenen ciddi imajlar var arkadaşlar bu sektöru takip etmiyor musunuz? kimler kimle zorba çıkıyor sapık çıkıyor neler neler çıkıyor sonra bizde apışıp kalıyoruz ya bu nasıl böyle olur çok tatlı sessiz sakin bir kızdı ya da çok efendiydi diyerek.En büyük örnegi Seungrı mesela skandal öncesi grubun neşesiydi espirili tatlı hareketleri ile bilinirdi sonra neler neler patladı adamın yapmadıgı kalmamış şok oldu herkes özellikle zorbalar herkes şaşırdı imajdan konuşuyorum ben

Rachel Green

Evet lan…ben eskiden VIP’ydim hem de bias wreckerım se*ngriydi… yaşadığım şokun boyutunu hala hatırlıyorum

jungwu

zaten genelde girlcrush konseptine sahip gruplar ilk çıktığında şirketler halka sevdirmek için çok aeygo yapıyorlar abartılacak bir şey yok bunda blackpink’te de böyle oldu ama ilk yıllarındaydı son varyete showlarında falan gayet oldukları gibiler

Got lalesi

Bi yandan mutevaziligi idoller dikkat cekmek icin ben de sizdenim demek icin yaptigini dusunuyorum bi yandan da kisilikleri boyle ve cok iyilerrr diye dusunuyorum bence bu idolden idole degisiyor ve gercekten anliyosun rol mu yapiyo gercek mi

Blinkto

Of neden neden her fotoğraf attıklarında bir şeyler saçmalıyorsunuz. Al bak arkadaşları ile foto çekinmişler bir oyun salonunda. Oyun salonu ya oyun salonu neresi lüks bunun. Tabii anlarım ekonomimiz yüzüden çoğu normal şey artık lüks geliyor bize ama ne alakası var zenginlikle bunun ya? Mütevazı mütevazı…Zaten çoğu idol milyonları kaldırıyor ve bunu biliyoruz. Parasını göstermekten çekinmiyor, ne var bunda? Biliyor musunuz diğer müzik dallarında( pop hiphop vs) dolar cashların ile selfie çekinince “bu ne ya hiç mütevazi değil” demiyor insanlar sizin gibi. Cool, rich girl gibi övmelerde bulunuyorlar. Bir foto ya. Alt tarafı bir foto. Neden bu kadae canınız tutuştu?… Read more »

Hiiiii

Ben gayet sakinim bence sen sakin ol.Burada kötü bişey demedim sadece çok ulaşılmazlar geliyolar bana fanları ile ilişkileri çok uzak gibi başka gruplardan aldığım pozitif enerjiyi alamıyorum.

deden

Seninel aynı fikirdeyim çok haklısın bence ve idoller biz rmiyevazi filan gelmek.zorunda değil onalr adı üstünde idol onaltıncı.isi halka mutavezi gelmek değil ve bu foto yüzünden bu kadar yorum saçmalık

blingbling

çok önemli de sanki.. idoller bilmem kaç bin dolarlık çantaları ve kıyafetleri takarken mütevazi davransalar nolur, davranmasalar nolur. bu insanlar ünlü ve çok zenginler, durum böyleyken rol kesmelerindense, hayat tarzlarını olduğu gibi yansıtmalarını tercih ederim

Ayşe

Lüksü seviyorlar çünkü özellikle Jennie yani bu hayatı istediği aşırı belli. Şu hayat elinden gitse sanki yasayamaz imaji veriyo

Romancejenniecomeback

gezin kızlar gezin iyi hosta keske daha fazla müzik üzerine bir seyler yapsanız gerci collab icin gitmisler deniliyor taylorlaydı sanırım collablarda sıktı artık grup fanlar iletisim sıfır grup halinde ayda yılda bir araya geliyorlar oda dergi cekimi sarkılarını begeniyorum bana hitap ediyorlarda gerçekten etkileşim sıfır çekemem ben ayy bu arada bp fandomu ne kadar tuhaf yav kendi aralarında bolunuyor iç çatısma çok büyük solo stan fazlalıgındanda kaynaklı sanırım

CHANEL

Özellikle son zamanlarda benimde canımı sıkıyor tamam çaylak dönemi çektik zaten 2019 berbat geçti 2020 ikinci dönem çok güzeldi ama şimdi 2021 oldu 7 ay geçti tık yok böyle bir şirket olur mu ya bu kpop sektörü cidden beklemek can sıkmaya başladı

Romancejenniecomeback

eski sıkı fan olarak katılıyorum dediklerine hep bp için bir seyler gelicek bu sefer olucak falan filan biraz geçen sene gerçekten aktiflerdi sarkı bakımındanda bu sefer oldu dedim yine tık yok bu sene bi ot4 çekimi geldi galiba sadece bir de bir kaç roportaj galiba çekim geldigindede fanlar sevinmek yerine ay bu ortada şu surda buna özenilmemis of valla çekilmez ya bp için bilmiyorum yg neler düsünüyor üyeler sürekli daha fazlası gelicek diyorlar ama şirketin planlarına göre ortada bir sey yok 4+1 olayıda heyecanlandırdı beni sonra filmmis cidden kısa yoldan para kazanıyor daha geçen sene belgesel çıktı şaka gibi

CHANEL

Sektör çok dinamik bir sektör sen bu kızları ne zamana kadar saklayacaksın.Teddy de şimdi ne şarkılar vardır da bekletiyorlar ama fanlar yoruluyor içerik bekliyor şarkı bekliyor.Kızlarda hiç canlı açalım aman sürekli iletişim halinde olalım demiyorlar ki hakta veriyorum aldıkları nefret cidden normal değil Sadece birinin göz makyajı fazla olmuş diye bile geri kalanlar öyle bir linçleniyor ki benimde elim böyle binlerce insana canlı açmak için gitmezdi.Zaten bakıyorum bir idol çok aktif oluyor fanlarla mesela canlı yayın açıyor sürekli iletişim halinde sonra linçler yiyince kişi hemen sosyal medyadan uzaklaşıyor mesela Jk eskiden çok aktifti ama malesef bu nefret dolu insanlar yüzünden… Read more »

Rsm

2021 de geri dönüş yok gibi görünüyor. Boşuna bekliyoruz 😪

Wizard

Diğer grupların visual üyelerini parlatmalarına bak bi de ygye bak yg hiçbir zaman jisooya öyle aman aman bir fırsat sunmadı emin ol jisoo sadece yüzüyle gelmedi buraya

Blood

Diğer hangi şirketler visual üyeleri yg’ye göre daha çok parlatmış merak ettim :/

Wizard

Abi bu sektörde medya oyunlarıyla gündeme gelen visual üyeler olmadı mı oldu şirketleri en çok onların üzerine düştü mü düştü anlatmaya çalıştığım şey bu yg jisooya çok fazla bir fırsat sunmadı ki kız yüzüyle yükseldi densin

Blood

İşte jisoo hakkında konuşulan neredeyse tek şey -dizisi dışında- visual’ı, dergi çekimleri falan oldu bugüne kadar. Grubunda en çok öne atılan üye olmasa da en çok içerisinde bulunduğu haber içerikleri belli.
Direkt olarak sadece yüzüyle yükselmese de durum ortada.

Gerçeklerikonuşurumanlayana

irene seolhyun suzy vs

Wizard

Suzy bence yetenekli bir kızdı ama jyp çok üzerine düştüğü için anti kazandırdı ama seolhyuna katılıyorum gereğinden fazla medya oyunu yapıldı kıza yıllarca ikinci suzy olacak falan dediler

tut cebimi burdan gidelim

suzy, oyunculuk yapmıştı ve oyunculuk korede idollükten daha saygı goren bir meslek, dizilerde de oynayınca korede haliyle grubun en popüler üyesi oldu.( gong yoo ile de filmde oynamıştı hatta .) jyp üstüne gitti bundan dolayı,ayrıca miss a performanslarını izlerken vokali en sabit üye gelmiştir bana hep ,açıkçası medya oyunu yapıldığını veya yüzü ile ünlü olduğunu düşünmüyorum, yetenekli bir kızdı bence.

babyy

yg hariç tüm şirketler en çok visual üyeyi pushlar sm ve jypye bak küçük şirketlere bak bighite bak biraz jisoo antiliği düğmeni kapatıp gerçekçi olursan merakını giderirsin

Blood

sm’in de jyp’nin de genel olarak baktığımızda en çok öne çıkardıkları idoller visual üyeler değil ve visual üyeler öyle çok iş almıyorlar.
lol ayrıca siz kendinizi de idolünüzü de ne zannediyorsunuz bilmiyorum ama sandığınız kadar umrumda değilsiniz, ne diye tanımadığım etmediğim insana anti olayım? Yalan mı, kızın 20 haberinden 21’i ya visual’ı ya da dergi çekimleri. Gerçeği söyledik diye anti ilan edecek ve anlaşıldığı üzere çok da dolu olmayan insanları savunmak uğruna şekilden şekle girecek kadar vizyonsuz olmanız benim problemim değil. O yüzden benim yorumumun altını ağlama duvarına çevirmeyin.

babyy

nasıl değil ya şaka mısın sen ahagyuhjı suzy, irene, yoona, taeyong, kai, daha yeni debutlamış karina ve winter bile diğer üyelerinden ne kadar fazla iş almış bir bak. yalan değil sırf antiliğinden görmüyorsun belli ki. jisoo en ünlü gg’un görseli olarak çok büyük bir mistreatmenta uğruyor. eğri oturup doğru konuşalım dediğin gibi yıllarca görseliyle bile bu kadar para kazanmışsa bu duruma içerlenip 50 tane paragrafla ağlama duvarı yazan sensin tatlım. ayrıca jisoo lise mezunu, her zaman kitap okuyup kendini geliştiren biri? kpoptaki nadir kafası dolu insanlardan yani eleştirmeden önce biraz tanımanı öneririm

Wizard

Bu senin kendi düşüncen tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ben demek istediğim şeyi yukarıda belirttim zaten

babyy

jisoonun söz yazarlığı baya konuşuldu aslında? the albumden sonra ynkda ilk kez en çok line alan oydu ve ost seslendirmesini isteyen netizenler de olmuştu solosu beklenen idoller arasında ilk 10da sırf burada çevirilenlerle yorum yapma bence ayrıca yg kıza müzikal anlamda 5 yıldır promo vermemiş diğerleriyle eşit oranda konuşulmasını beklemek haksız rekabet

Sadece gerçekler

Jisoo un sesi diğer şirketlerin visual üyelerine göre gayet iyi.

CHANEL

Bende öyle düşnebilirdim ama kızlar sürekli daha fazla şarkı isitiyoruz daha fazla sizlerle yan yana olmak istiyoruz diyor.Rose kaç tane canlı yayın açtı solosu için ama Yg bir türlü çıkarmadı daha bu senenin başına kadar Rose kalsa çoktan çıkarmıştı.Tüm jenerasyon ödül törenlerinden ödül törenine gezince Blackpink sence çok mu mutlu oluyordur evde oturup onları izlemekten.Diğer gruplar promolardan promoya yeni şarkılar çıkarıp gezince kızlar daha çaylakten çok mu mutlu oluyolardır evde oturmaktan.Ayrıca bu kpop sektörü resmen köle sözleşmeleri var.şirket sana isterse bu sene 4 tane albüm geri dönüşü yapacaksın dese kuzu kuzu hepsini yapmak zorundasınşirket sana bu programların hepsine katılacaksın üstüne… Read more »

CHANEL

Sen bu sektörde çalışma planını çalışma dinamiyini gruplar mı veriyor sanıyorsun? K pop sektöru bu uyan canım şirket senin ne kadar çalıştırmak isterse o kadar çalışırsın şirket sana bu sene 1 tane albüm çıkaracak diyelim hayal et idolsun gidip Ceo ya ya ben bu sene 3 geri dönüş yapmak istiyorum de bakalım seni dinler mi? Siz ne sanıyorsunuz Ya da biz bu yıl çok yorulduk daha da şarkı çıkarma bize de bakalım sana ne diyecekler? Ameliyatlı hali ile hasta yatagından kalkıp hayran buluşmasına gelenler var.Sahneden bacagı çatlayıp dans edip tüm hafta çalışıp sonra hastaneye gidenler var ne sanıyorsun kendileri mi… Read more »

CHANEL

Yg şirketini tanımadığını çıkarıyorum buradan CL kariyerinin zirvesindeyken Korede Kraliçe diye parmakla gösterilirken bu şirket kadına albüm bile çıkarmadı albümü çöpe attı kı CL o zaman en güçlü halindeydi çok zengindi çok ünlüydü çok başarılırdı.Yg ne yaptı çıkaracagını söyledigi albümü çıkarmadı çektigi klibi bile yayınlamadı.Arkadaşlar siz Yg ile diğer şirketleri karıştırmayın Yg Bigbang hariç her grubu tek kalemde siler atar dönüp bakmaz bile 2ne1 iyi giderken grubu dağıttı kızlar çıkaracagı albüm için pratik odasındaydı mesela grubun bittigini bile söyleme tenezülünde bulunmadı.İkon geri dönüş vermedi lee hi neden ayrıldı şarkı vermiyor diye Siz ne sanıyorsunuz idolere falan mı soruyorlar https://netizenturkey.net/ygnin-cl-lee-hi-ve-lee-soohyun-icin-planlari-nedir/ iyi… Read more »

Last edited 29 gün önce by CHANEL
Blinkto

Jisoo sıfır yetenek mi?ALSLSLLWDLLWLWEL Off hep aynı muhabbet. İdolümü savunmak için uğraşmayacağım çünkü sizin ucuz eleştirileriniz gerçeği asla yansıtmıyor veya değiştiremez 🙂 Abi cidden gına geldi ya. Öncelikle Bp üyeleri idol olmak istedikleri için oldular. Bir fotoya bakıp O HOSSOYOTO BOLO VORMOYORLOR demek neyin kafası? Daha geçen 4+1 projelerini duyurdular. Ayırca weverse makaleside amerikaya müzik yapmak için gittikleri yazıyordu. Hayır anlamıyorum fanları olarak sadece bekliyoruz. Buna alıştık ve Bp böyle zaten. Siz fan olmayan kişiler ne ayak? Biz şikayet etmezken sizin ciyaklamanız garip. Belgeseli izleyen bilir. Teddy, biz çok fazla üretiyoruz ama en mükemmelini oluşturmaya çalışıyoruz dedi. Bu yüzden az… Read more »

Last edited 29 gün önce by Blinkto
Romancejenniecomeback

jisoo en yetersiz bulduğum üye bence arkadaşlarda haklö genel olarak zaten idollerin kaşı gözünü konuşuyor netizenler bu yüzden yorumsuz kalıcagım jisooya gelirsek sehunlajinle aynı hisleri alıyorum ondada ama gercekten caba gösteriyor dansını gelistirmiş karakter olarakta çok sevecen biri bu yüzden görmezden gelebiliyorum ve sesini ne kadar tek başına beğenmesemde grupla uyum saglıyor o yönünüde seviyorum sahsen oyunculugundan da pek umidim yok ama sasırabiliriz de

Blinkto

Yanlış kişiye cevap vermişim

Last edited 29 gün önce by Blinkto
Ria

Of Sehun’u bir sal artık yaa alakalı alakasız her haberde saçma sapan laf dokunduracak kadar hayatsızsın gerçekten.

Wizard

Visual üye diyince en yetersiz gibi saçma bir algı var galiba kime göre neye göre yetersiz oluyor bu insanlar

Romancejenniecomeback

genelleme olarak evet öyle sehunu hatta hikayesini anlatıyordu sm pesinden kosmus cocugu gorunce rapini gorup degil bak mesela lisa yarısmaya girip dansını gosterek ningning sarkı yarısmasındaydı galiba arada daglar kadar fark var visual uyeler boyle oluyor yani illaki visual olup yetenekli kisiler vardır irene ana rapper yaptıgı rap mi tekerleme mi belli degil jin ve jisoo tzuyu vokalleri yetersiz hadi tzuyude dans var sehun irenele aynı bak taeyong mu ney o cocugu gram sevmem sayfanın torpillisi ama yetenekli mi yetenekli hyunjinde winter yetenekli aynı sekilde yoonada öyle visual olup yetenekli olan çok insanda varmıs

Blinkto

Jisoo hakkında belli başlı görüşlerim yok değil. Evet Dansı bir Lisa kadar değil ama ben kötü olduğunu da düşünmüyorum. Çaba sarf edişini görebiliyoruz net bir şekilde ve bunu takdir ediyorum.Yani ortalamadır belki dansı ama göze çarpacak derecede ortalama değil Sesine gelirsek; Sesi bence güzel ya. Hani nasıl desem sesi öyle her şarkıya uyacak türden değil ama özellikle slow ve çok hızlı olmayan şarkılarda sesi güzel gidiyor. Mesela habits, yuki no hana ve love to hate me şarkılarında sesi cidden yakışıyor. Hani belki bpdeki en yeteneksiz üye olabilir ama kesinlike yeteneksiz değil. 3 büyüklerde çıkış yapmanın her zaman zor olduğunu dile… Read more »

Çinça

Yoona’ya yetenekli demen ve ırene Sehun , Jın , Jisoo ya yeteneksiz demen?

Gerçeklerikonuşurumanlayana

irene sehun konusunda haklı bence

Last edited 29 gün önce by Gerçeklerikonuşurumanlayana
Zoen

Anlamıyorum naughty’i yapalilen kaç kişi var sektörde? Monsterın albümünü dinlemediniz mi? Irene’e yeteneksiz demeniz için aptal falan olmanız gerekir? Naughty’in dansını yapabilmeniz için parmaklarınızın kırılması falan gerekir herhalde. Ki seulrene albümğnü dinlerken ırene’in sesinin ne kadar geliştiğini anlayabilirsiniz. Rap konusunda iyi değil ama vokali asla kötü değil kabul etmek gerek.

Romancejenniecomeback

Yoona merkez kavramını çıkartan idolken bu şahıslarla bu yorumu yapıp karsılastırdın mı cidden gayet yetenekli kadın vokali iyi dansı iyi oyunculuktada iyi saydıgın isimlerden misal jin olsun koyu armysin ya can damardan gireyim sey dediklerini gördün mü jin kendini gelistirdi vokali çok iyi ben genel olarak hangi tarz yorumlar yaptıklarını söyliyeyim saan jin çok yakısıklı o insan değil tarzı Bu yüzden üç hayırla uğurluyoruz seni Çinçacım iyi geceler

Wizard

Jin’in sesi güzel dansını da geliştirdi bence insanlar sizin hoşunuza gitmiyor diye yetersiz olmazlar bunu bir anlayın

Çinça

Oyunculuğu iyi mi oyuncu mu görmedin hayatında knk. Ayrıca bende ne zaman yoona haberlerine baksam “aman yarabbi bu kadın 30 yaşında mı, tanrıça Yoona , çok güzel kadın , mükemmel kadın , aaa fiziğine bak , yüzü gerçekten çok güzel vs… sanki sesiyle ya da oyunculuğu ile ya da yeteneğindeki ile ilgili haber var da gelip burda Jin’e sallıyorsun.

Last edited 28 gün önce by Çinça
Blinkto

Jisoo hakkında belli başlı görüşlerim yok değil. Evet Dansı bir Lisa kadar değil ama ben kötü olduğunu da düşünmüyorum. Çaba sarf edişini görebiliyoruz net bir şekilde ve bunu takdir ediyorum.Yani ortalamadır belki dansı ama göze çarpacak derecede ortalama değil Sesine gelirsek; Sesi bence güzel ya. Hani nasıl desem sesi öyle her şarkıya uyacak türden değil ama özellikle slow ve çok hızlı olmayan şarkılarda sesi güzel gidiyor. Mesela habits, yuki no hana ve love to hate me şarkılarında sesi cidden yakışıyor. Hani belki bpdeki en yeteneksiz üye olabilir ama kesinlike yeteneksiz değil. 3 büyüklerde çıkış yapmanın her zaman zor olduğunu dile… Read more »

nicktir git

jisoo yetneksiz değil bence ama fanların bazen durduk yere abarttıkları oluyor. Geçen en iyi kadın vokaller listesinde jisoo 1. olmuş babababa fanlara bak kendilerini iyi bişi yaptığını sanıp sözde idolünü yüceltmeye çalışıyorlar. Ama fan oylaması olduğu bariz belliydi. Yeteneksiz demiyorum ama sektörün en iyi kadın vokali seçmezdim ben olsam

Isaidno

Tüm yorumlarina katılıyoeum. Çok haklısın ama anlamak istemeyenler anlamıyorlar. Annelerini babalarını böyle savunmazlar şaşıyorum kalıyorum. Acınasılar cidden en yakın zamanda kendilerine bir hayat bulmalılar

Amann

Ay sizde sirf elestirmek(!) icin idollerin hayatini didik didik edip sonra da hayat edinin dersi veriyosunuz ya skwjejekekejdjdk

Isaidno

Yo kpop takip ediyorum ve gördüklerimi yazıyorum. Didik didik edenler ruh hastası fanlar. Bunun da ayrımını yapamıyorsan daha ne diyeyim sana

Sadece gerçekler

Yani geçen sene bu kadar öne çıkmışken ve en popüler oldukları dönemdelerken şarkı yayınlamaya devam etmemeleri çok garip. Üstelik hiç daesang kazanmamış bir grup bu. Şimdi kazanmayacaklarsa ne zaman? 3. Jenin sonuna yaklaştık yeniler geliyor yani. Daha önce sektörde kız grubunda en popüler olup da kazanamayan var mı acaba?

Iwashere

Yine kızacaksınız ama YG yine ayni taktiği uyguluyor. CL ve GD’de çok pis geri tepmişti.Halk iki üç bu tarz fotoğraftan zevk alıp sonrasında olumsuz yorum yapmaya başlıyor .Bir şirketin yönetim ve pr tarzı hiç mi değişmez be

Tokatlı Fıstık Burhan

Gördüğüm gibi aklıma bu geldi benim de. Allah’ın sır hikmeti senelerdir yolluyor sırayla Amerika’ya, bir sonunu göremedik. Neydi bi ara CL ile ilgili sürekli arka arkaya aynı haberler geliyordu. Müzik üzerine çalışmak için Amerika da diye diye en sonunda toptan Amerika ya yerleşti kadın.

Drbeyz

Jennie ve rose de müzik çalışmaları için gitti diyorlar ama bana yine cl’in haberleri gibi geldi valla. O da sürekli diplo ile takılıyordu. Selena gomez ile hiç Abd’ye gitmeden collab yapmışlardı bence şu an eğlenmeye gittiler. Müzik ile ilgili bir şeyler varsa da birkaç yıl sonra falan duyarız herhalde.

Last edited 29 gün önce by Drbeyz
Çinça

Jennie’de de aynısı olacağına o kadar eminim ki.

Tokatlı Fıstık Burhan

YG nin yeni kız grubu çıksın bence BP nin durumu ondan sonra belli olur. Ben şirketin yerinde olsam yakın zamanda asla yeni bir kız grubu çıkarmazdım orası ayrı. BP şu an ne yapsa hit oluyor, marka değerleri popülariteleri çok üst düzey. Bu ünü kullanabiliğim kadar kullanırdım, yeni grup çıkarıp ilgiyi dağıtmaya gerek yok bence. Ama bana da sonları 2NE1 gibi olacağa benziyor. Umarım kızlar kariyerlerinin devamını iyi planlıyorlardır, hoş planlamasalarda yeterince para kazandılar.

Last edited 29 gün önce by Tokatlı Fıstık Burhan
Çinça

Bence kpopta klasik olay, gruplar gerçekten çok popüler olur ve şirket değerlerini geçmeye başlarsa şak diye önlerini kesiyorlar. Gerçekten bu olay şu ana kadar bighit hariç ( zaten bi nevi bts kurdu diyelim ) her şirkette oluyor.

Ayşe

Sacma BP 3 yıl sonra aynı popülariteye sahip olacak mı belli bile değil. Teddy şarkıları yapan da zaten herhalde kız grubunu çıkaracak ki 4. Jenerasyonu sağlama alsın şirket. Aespa şimdiden dev gibi büyüdü. İki seneye Aespa ile BP bile yarisamaz. Millet yenilik istiyor çünkü. Ygnin yeni kız grubunu çıkarması bu yüzden bir an önce önemli

Çinça

Aespa fandomu dolardan hızlı yükseliyor

Drbeyz

Üyeler sürekli bir şeyler yapıyor ama hiçbir şey yapmıyorlar da aynı zamanda. Hep meşguller falan ama ortada bir şey yok. 2021’in ilk yarısında online konser, grupça dergi çekimi (promodan sayıyorum gözümüze çok gelsin diye) ve rose solo vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bu kadar pasiflik bana hayranlarla dalga geçmekmiş gibi geliyor artık kusura bakmayın. Eskiden bu kızlar şarkıcı değil modeller herhalde dendiğinde hayranlar çok tepki verirdi ama el insaf ya 5 seneden fazla süredir aktif bir grup olmalarına rağmen promo yaptıkları ve cidden aktif oldukları dönem o kadar az ki. Azıcık daha fazla içerik üretseler millet Lisa niye eve gidemiyor diye depresyona… Read more »

Last edited 29 gün önce by Drbeyz
Hayrunnisa

LİNÇ YİYECEĞİMİ BİLE BİLE YAZIYORUM. Bazı Blinkler çok toxic. Bu fotoğraf çekildikleri kız Jisoo hariç bütün üyeleri takip ediyor. Blink olan biri de “Jisoo dışlanıyor, grupta hak ettiği değeri almıyor” gibi saçma saçma şeyler söylemiş. Ve çoğu kişi de buna hak vermiş. Arkadaşlar herkesin mizacı aynı değildir. 2 tarafta kötü olmamasına rağmen ortak bir nokta bulamadığı için iletişim kuramıyor olabilir. Herşeyi de drama yapmayın lütfen

Wizard

Of cidden çok drama yapılıyor dj snake ilk lisayı takip etmişti aynı şekilde neden diğer kızları takip etmiyorsun tarzı şeyler yazdılar adama hep aynı tantana

nicktir git

ya abi takip etmeyebilir yani ne var bunda belki kadın ot3’dür olamaz mı… belki de jisoo ile yıldızları barışmadı belki de tanışmadıkları için takip etmemişlerdir belli olmaz. Sırf bu yüzden kadın linç yedi yazık valla

Sadece gerçekler

Jisoo İngilizce bilmediği için o kızlar da Korece bilmediği için konuşamıyor olabilirler en basitinden.d

Zynpns

Neden bu kadar çok nefret yorumu var. kızların tek yaptığı arkadaşlarıyla fotoğraf paylaşmak.

Milkshake :):

Kore dışında büyüdükleri için mi bilmiyorum ama bu ikilinin daha farklı bi arkadaşlığı var gibi.
Hepsinin birbiriyle arkadaşlık ilişkileri iyidir elbette fakat grubu 4lü olarak düşününce Rosè ve Jennie daha kafa dengi gibi.

Mirai

Lisa biraz ayrılıyor ve Jisoo daha çok abla rolünde gibi ben yakın olduklarını hissediyorum.Sadece arkadaşlıkları lisedeki popüler tayfa gibi bence

AÇIK

rose ve jennie daha sessiz ve içe dönük olanlar aslında jisoo ve lisa daha espirili gürültülü ve dışa dönük

CHANEL

Aslında en başından takip eden biri olarak Jennie ve Jısoo ilişkisi hep çok daha sıkıydı Lisa ve Rose ilişkiside zaten belgeseldede geçiyor Jennie ve Rose 2020 sonlarına doğru daha yakınlaştı

meow

evet hep jensoo chaelisa şeklinde ayrılıyor gibilerdi ama şimdi chaennie daha yakın duruyor ve manyak tatlılar

Sadece gerçekler

Taa ennn başta da jennie ve Lisa yakın gibiydi.

nicktir git

evet son zamanlarda chaennie shipperlar da artmaya başladı. Şuan r stanlar ile l stanlar pek iyi anlaşıyor denmez bence taraf değiştirdiler

Amanke

l stanlerle r stanler hicbi zaman anlasamamisti zaten l stanlerin anlasabildigi bi gg fandomu bilmiyorum jsjsheieekjef

nicktir git

Bı de son zamanlarda iyice toxiclestiler özellikle tiktok tayfa insanı çileden çıkarıyor. Kimseyle anlaşamamalarına şaşmamalı

Romancejenniecomeback

kafa dengi olarak olabilir zaten ikiside ulkelerinden farklı ortamda buyumusler daha dısarıya dönükler ama yakınlık olarak chaelisa jensoo gayet ortada

Heyuu

Jennie ve Rose çıkış zamanlarından bu yana kavgalı gibi olan ve en anlaşamayan ikili gibi bence. Özellikle ilk seneler aralarında soğuk rüzgarları çok hissetmiştim. Şimdi değiştiyse bilemem..

wine

çıkış zamanları chaennie birbirlerine “karıcığım” diye sesleniyorlardı aslında, nasıl kavgalı olduklarını çıkardın anlam veremedim açıkçası ama şu an eski yıllara göre çok daha yakınlar, bu bir gerçek

Eren

Buradaki yorumların çoğuna katılıyorum.Ama insanların kızları, özellikle Jennie’yi ulaşılmaz görmelerinin tek sebebinin şimdiki imajları olduğunu sanmıyorum.Kpop gruplarını takip eden çoğu kesim, ben de dahil, düşük ekonomik gelire sahip ailelere mensup insanlar.Ve bu insanlar hayata 5-0 falan geriden başlıyorlar.Bir yerlere gelebilmek için çok yetenekli olmaları ve köpek gibi çalışmaları gerekiyor.Çoğu zaman o da yetmiyor.İnsanlar, kendi hayat deneyimlerine benzeyen insanlarla daha kolay empati kuruyor. Onlar da kendileri gibi taşradan veya fakirlikten gelsin, emekleriyle yükselsin ama bu olduktan sonra geldikleri yerleri unutmasınlar istiyor.Army neden sürekli, ‘Bts küçük bir şirketten gelip bunları başardı’ diyor sizce?Sadece başarılarını takdir etmek için değil, onları örnek almak için.Onlar… Read more »

blingbling

bu site ne kadar boş bir yere döndü ya.. normal haberlere bile tahammülleri yok insanların, direkt linç etmek için tıklıyorlar habere. amma kastınız, altı üstü fotoğraf atmışlar konuyu nerelere getirmişsiniz

brontozor

katılıyorum gerçekten ya. idolleri niye bu kadar savunuyorsunuz babanız mı diyen insanların da paragraflarca nefret- pardon “eleştiri” yorumu yazması da oldukça ironik. fanlardan çok bilgi sahibiler nefret ettikleri- pardon yine düzeltiyorum “ısınamadıkları” idoller hakkında. bir de biz gerçekleri söylüyoruz diye dolanmaları ayrı komik. kim inandırdı seni senin gerçeği söylediğine ya? her olayın kötü tarafından bakan linçlemek için küçük bir olay olması için pusuda bekleyen hasetinden kavrulmuş hayatsız bir varlıksın sadece. üstüne alınan alınsın hadi bakalım

Sahra

Ahahah o kadar doğru ki yazdıkların kelimesi kelimesine katılıyorum. Şu korona, ekonomik çöküş, sınavlar vs derken insanlar tüm stresini buradan atıyor sanırım.

soleil

Herkes Rose ve Jennie’ye nefret yağdırıyor, Lisa evine gidemezken onlar LA’e gidiyor diye ama bu kızların suçu mu ya? Bp stanlar çok garip gerçekten grup stanlayan yok, herkes solo stan takılıyor ve hayranların o kadar büyük bir baskısı var ki ister istemez kızlara da yansıdığını düşünüyorum.

Ve yg kadar iğrenç bir şirket görmedim hayatımda. Her gece kendi elindeki grupları nasıl rezil ederim, dağıtırım, nefret toplarım diye düşünüyor olsa gerek.

betül

Konudan bağımsız göz makyajları çok hoşuma gitti.

Meanuka

Makyaj değilmiş sanırsam başka bir şeydi

jungwu

sticker olması lazım

Romancejenniecomeback

Hayret ayaklı gazete nasıl bilemedin doğrusunu stickerin buluş tarihini filan bulurdun sen

betül

Jsjjsksjsj Gece gece güldürdün.

Çinli kız

Renkli eyelinir

betül

Teşekkürler.

Sadece gerçekler

Ya instagramda bunun filtresi vardı. Aynı bu şekilde farklı yeşil, lacivert, kırmızı vs göz makyajı filtresiydi.d bulursam adını yazayım filtre aradan aratırsın.

betül

Teşekkürler.

Sadece gerçekler

Bulamadım onu ama eyeliner yazınca benzer renklileri çıktı fakat kendisi değil 🙁 🙁

jeyan

Simi ve hazenin markası sticker gibi reklam olarak paylaştılar sanırım

betül

Teşekkürler.

jungwu

kızlar sadece arkadaşlarıyla gezerken foto çekmişler yok ulaşılmaz havasında yok çok lüks anlamadım kızların ne yapmasını istiyorsunuz

Suna

BP ulaşılmaz takılıyor evet ama ulaşılabilir takılan hangi idole ulaşabildik ki? BP ünlü olarak bana daha gerçekçi geliyor bu yüzden. İdoller ulaşılmazlar ve bunu sonuna kadar hakkıyla yansıtıyorlar

Gerçeklerikonuşurumanlayana

öyle diger idoller gibi olmadıkları karaktere bürünmüyorlar zorla size kendilerini sevdirtmek için ödünde vermiyorlar bu tarz ortamda yetismis ona göre davranıyor bayılıyorum bu kıza onun hakkında bu kadar saçma düşüncelere sahip olup parmaklarını yorabiliyorsun onun senden haberi olmadan istedigi hayatı yasıyor

Blinkto

Cidden laf sokacağım diye mal mal şeyler yazmışsın çok boşsun kendine hayat edin klavye savaşçısı 👋

Gerçeklerikonuşurumanlayana

gezip tozup eglenmesinden çıkartıyorsun bu kadar senaryoyu pes karakteri hakkında bende sana garanti veremem kimin ne cıktıgı belli olmuyor ama cevresinde ünlü ünsüz herkes olumlu düsüncelerle jennieyi övüyorlar gerçi anlatmam hata gereksiz hatercılık oyununla günün stresini at bakalım

Kim

Niye fakir edebiyatı yapıldı anlamadım ben idolleri gözünüzde büyütüp ulaşılmaz gören sizlersiniz onlar da insan yiyorlar içiyorlar hata yapıyorlar ne yani bu kadar tantana

Last edited 29 gün önce by Kim
Kim

Ha bp müzisyen kimliğinden uzaklaştı cidden o da ayrı dava, neyse

Ree.a

Off evet o kadar haklısın ki, sonra idoller tuhaf tavır takınınca da laf ederler saçma yani. Daha fazla kazanıyorlar ama ötesi yok onlar da insan. Tuhaflar ya

aswium,minhoamaskzüyesiolan

konudan alakasız chaennie alt grup gelir mi sizce ya bence harika olurdu ikisinin vokali çok uyumlu bence alt grup olarak çok yakışırlardı birbirlerine

CHANEL

Ya şirket daha gruba şarkı çıkartamıyor.solo albüm diyor 2 tane şarkı atıyor tam albüm diyor 8 şarkı atıyor ortaya birde alt grup çıkarıp ona mı şarkı üretecek imkansız yg bu

Wizard

Yg hazır dediği soloları 3 senede zor yayınladı alt grup mu çıkaracak bir de

CHANEL

Şaka gibi cidden

aswium,minhoamaskzüyesiolan

benimkisi de hayal gücü arkadaşım anlarsın ya bu ikisinin vokallerinin birleşimini dinlemiştim ve gerçekten senkorize oluyorlardı onun dışında yg nin kolay kolay dönmemesi bana göre bir taktik aslında ama haklısın bunları bile kolay kolay yapmayan birisi nasıl alt grup çıkarsın ki aynen aynen çok doğru söylüyorsun

Rachel Green

Bence olabilir, GD ve Taeyang gibi olurlar. Popüler vokal ve popüler rapper stili

ÇELİK AYNA

Daha Lisa ve jisoonun soloları çıkmamışken channie alt grup gelirse solo stanler ortalığı yıkar.

Blackpinkyyyy

İdol neden bizden biriymiş gibi davransın anlamıuorum.biz onların müzik videolarını izliyoruz her kes yazmış bizden biri falan.arkadaşlar hepsi zengin ve istediklerini yapıyorlar.sizden biriyiz diyip para harcamasınlarmı,fotoğraf paylaşmasnlarmı?¿parası var yapıyo.bu arada konu mütevazilik olunca yalnız kpop da arıyorsunuz.diğer holywood yıldızlarını saymıyorsunuz.her şeyi kpopda arıyorsunuz.

Vivi

O paraları sizler sayesinde kazanıyorlar ve hiçbir idol ya da grup bu kadar ulaşılmaz, dokunulmazlık yapmadı kendilerine. Gerçi YG’nin grupları bu şekilde ama bir Treasure onlar gibi değil

Last edited 29 gün önce by Vivi
Sahra

Kusura bakma da televizyonda gördüğün diğer ünlüler de senden benden para kazanıyorlar, yiyorsa git de bakalım, “Benden para kazanıyorsun, o yüzden benim dediğimi yapacaksın! ” diye. Bazen gerçekten saçmalıyorsunuz. Kızların konserine mi gittin, lighstick mi aldın fanmeetinge mi katıldın? Bunları hayrına yapmıyorsun ki kardeşim. Karşılığında şarkı, TV şovu gibi birçok şey izliyorsun. Verdiğin parayla kızları mı satın aldığını sanıyorsun sen? Hayır müziklerini satın alıyorsun. Kızlar samimi mi gelmedi, şarkıları mı az? Takip etmek zorunda değilsin kimse kafana silah dayanmıyor? Kızların ne yapacaklarına karışma hakkına sahip değilsiniz üzgünüm.

Vivi

İlk önce okuduğunu anla sonra gel destan yaz olur mu? Her ünlü bizler sayesinde para kazanıyor bunu kimse inkar edemez. Her grup için aynı şey geçerli bu durum çünkü hepimiz insanız demi? Kimi doğuştan zengin olur kimi sonradan ama hiçbiri insan olduğunu unutmaz ben genel olarak konuştum nerenle anladın

Lunia

Saka mi yapiyorsun canim? Kpop ve apop ayni sey degil. Apoptakiler yetenege gore kazaniyor(çoğu) kpop imajla kazaniliyor ve fanlardan para kazandiklarina gore fanlarin ne dusundugu onemli

Zynpns

Sakin ol Jennie kimseye zararsız bir şekilde sadece göz kırpmış, ayrıca her göz kırpan Kylie veya kendall a özenmiyor

Janetiny

Neden bi anda tanımadığın biri için bu kadar nefret yorumu yazdın. Eleştiriden de çok uzak yazdıkların. Bu kadar nefret ediyorsan tıklama habere.

thom yorke's lotus flower dance iconic af

Vay be alt tarafı yabancı modellerle takılıp,sadece gözünü kırptığı için BUTTERFLY denen arkadaşımız kendi görmek istediği gibi görüp içindeki gereksiz öfkeyi nasıl hissiyat adı altına dizeler dizdiğini okuduk arkadaşlar,VAY BE SEN NE ÇOK BİLİYORSUN KIZLAR HAKKINDA herhalde önceki hayatında keşiş falandın;ulan sadece göz kırpmışlar stickerlar belli olsun diye yada onu da sktr et paşa gönülleri kırpmak istedi kırptı ama yok hanımefendi sinir oldu diye bu kızların bi f*hişe demediği kaldı ne yaşıyorsunuz.Bak mesela bende senin şu yorumunu okuyarak şöyle bir hissiyat aldım: kıskanç,kezban bir boş beleş muhtemelen psikolojik sorunları olan,artniyetli birisin.Ne kadar kolaymış değil mi insanlar hakkında hissiyat adı altında… Read more »

Blinkto

Sus anticik

thom yorke's lotus flower dance iconic af

Bak kardeşim elbette sadece iyi şeyler yazılmaz aksini iddia eden hiçbir tez yok ki benim yorumumdan niye böyle çıkarım yaptın orası bilinmez ancak senin yorumun bana artniyetli geldiği için sana cevap vermek istedim; emin ol saygılı bulduğum ve belirli çerçeve içinde yapılan her türlü eleştiriye ve yoruma saygım var ve bu sitede OBSESİF FAN muamelesi yapılacak en son insan bile değilimdir arada yorum yazıp çıktığım bi yer zaten;ayrıca bende olduk olmadık duruma bu “tahammülsüz fan”” etiketi yapıştırmanızdan bıktım ama tahammülüm olacak ki senin yazdığın gibi artniyetli bulduğum yorumlara cevap yazabiliyorum.Ayriyeten fanları falan değilim bu sektörde kimsenin fanı değilim ancak bu… Read more »

Last edited 29 gün önce by thom yorke's lotus flower dance iconic af
uwu

İki üç selfieden salak saçma tahminler yapan sensin. Sen kim Jennie kim ya ahahhah. Böyle burda salak salak boş yapıyorsun. İyi ki senin gibi hazımsız biri değilim de her gördüğüm BP haberine girip paragraf paragraf nefret yorumu yazmıyorum. Yoksa çok üzülürdüm halime. Hayır gerçekten niye anti olur ki bir insan? Kıskançlık seviyene hayran kaldım butterfly. Dünyanın öbür ucundaki insanları kıskanıp kafana göre analizler yapıyorsun. Yazık lan LSJDODJKCJXKDJDKXX Göz kırpabilir. Yani sonuçta fanları Blink yani hani. Blink. Ok?

Wizard

Jennienin kendi karakteri küçük tatlı bir kız gibi ama dış görünüş olarak çok çekici bir kız nasıl bir poz vermesini bekliyorsunuz ki abi kız gayet normal fotoğraf çekiliyor

Wizard

Butterfly ın bp kızlarıyla genel bir sorunu var sanırım

hhh

igsi kendi fan sayfası gibi açıklamaları hele narsistik bence küçük tatlı bi kız asla değil

Last edited 29 gün önce by hhh
thom yorke's lotus flower dance iconic af

Gerçekten bu sitede Bp’e sırf laf söylemek için laf söyleyen ne kadar çok kişi var bi bitmediniz,bunun için artık bir bahaneleri de olmasına bile gerek yok anlaşılan baksanıza sadece bir fotoğraftan Nemrut gibi olduklarından kendini ulaşılmaz statüde gördüklerini mi dersin yada sadece göz kırpma denilen basit bir kas hareketini yaptıkları için özenti, kasıntı mı ve nice buna benzer şeylerle ilişkilendirmelerinden anlayabilirsiniz,ulan alt tarafı bir fotoğraf siz görmek istediğinizi görüyorsunuz ayrıca Bp’in ulaşılmaz havası filan olduğunu iyi ki bir kişi söyledi hemen koyun gibi aynı şeyleri yazıp duruyorlar alakalı alakasız her yere.Evet,BP çok aktif olan bir grup değil ama sırf size… Read more »

aswium,minhoamaskzüyesiolan

şu hayatta olur ya hani ya da size oluyor mu bilmiyorum ama havalı popüler güzel ulaşılamaz ama sevdiğim erkeklerin sevdiği kızlar olurdu hep Blackpink de ara ara bana bu imajı veriyor ama yine de onları çok seviyorum ve destekliyorum ha bir de son olarak ilk fotoğraftaki Rosenin makyajı çok güzel olmuş kim yaptıysa artık ellerine sağlık

brontozor

ben de makyajlarını çok beğendim. kusurların kapatıldığı, kadınlara nasıl gözükmesi gerektiğini söyleyen makyaj anlayışı yerine böyle festival makyajlar daha çok hoşuma gidiyor. halseynin (sanırsam oydu) dediği gibi makyaj kendini ifade etme biçimi olarak kullanılmalı bence. çok öznel ve tartışmaya açık bir konu bu tabii

aswium,minhoamaskzüyesiolan

evet makyaj baya geniş bir konu ve tartışmaya açık bir konu öznel olduğu için de herkes kendince yorumluyor

Çinça

Çok fazla tantana yapmışsınız. Yok ulaşılmaz , edilemez bilmem ne. E zaten bütün idoller böyle ki 2-3 programa çıkıp bir kap yemek için ortalığı birbirine katıp saçma saçma kameralara oynamalarındansa kendileri gibi davranmaları daha iyi. Sonuçta hepsinin milyonlarca parası var , en lüks yerlerde takılıp en lüks markaların elçileri. Elinizi kolunuzu sallaya sallaya yanlarından geçebileceğinizi sanmıyorsunuz herhalde.

Mirai

1. [+122, -26] İşte bu yüzden BLACKPINK o Amerikalı high-teen havasına sahip ay evet bana da böyle bir hava veriyorlar

Grupta müzikal anlamda yetenekli olduğunu düşündüğüm üyeler ne yapıcaklar bilmiyorum ama şimdiden heyecanlandım

Last edited 29 gün önce by Mirai
AÇIK

hepsi yg’nin verdiği imajdan ibaret rose’nin şimdiye kadar ne bir besteciliği ne yazarlığı var güya kendi solosu için yazarlık yapmış ama 6 tane profesyonel yazar var ve rose credit alan son kişi yani 6 tane profesyonel yazar yazmış rose sonuncu ve en az katkı sağlayan kişi. müzisyen imajı yg’nin medya oyunundan ibaret bu bariz belli. o kadar baştan sona şarkı besteleyen idoller var onlara bu kadar müzisyen denilmiyor

AÇIK

eksileyenler bana gerçek bir bestecilik yazarlık yaptığı tek bir şey gösterin? müzisyen demekle bitmiyor o iş icraat sıfır

Net

Müzisyen görmedikleri lisanın bp şarkılarının çoğunda katkısı var sure thing so hot love to hate me as if your last raplerini kendi yazdı say so nün koreografisini bestesini sözünü kendi yazdı ama şirket lisaya bu imajı vermediği ya da almasına izin vermediği için chaennie müzisyen ikili oldu hadi jennienin 2 sarki da katkısı varda rosenin kendi solosu hariç bir muzisyenligini görmedik ondada sorulduğunda nereyi yazdım hatırlamıyorum diyordu kpopta herşey sana sirketin verdiği imaj eksilerdende belli oluyor

Malefiz

Say so nun bestesi çok kötüydü bu arada

net

bence degildi şarkıya uymuştu beğenmediysen daha iyisini sen yaparsın biz dinleriz senin engin beste bilgilerin hepimize iyi gelir

vivian

manyak ilişkileri var dediği de kendall jennerın kankasının kardeşleri yani sanırsın kendall jennerla takılıyorlar ahahahskahajs

blinkı

çok merak ettiysen kendall jennerın cadılar bayramı partisine de katıldı jennie sadece paylaşmadı kızlar bu arkadasları ile de fotoğraf atmadı arkadaşları paylaştı

Isaidno

Kendall Jenner ın partilerine isteyenin gidebiliyor olması peki ydnwus9sbsoqbhdkdk

blinkı

Seneye de sen katıl o zaman isteyen jennerların partisine gidebiliyorsa bekliyorum cadılar bayramında selfieni

Isaidno

Bilet parasını ver gideyim sanki dünya devi buluşlarıyla dünyayı sarsmış insanlar da bu kadar tantana yaptınız. Partiyi duyuruyor isteyen de gidiyor işte kalk sen de git allah allah ya ne zırvaladınız. Sizin görduğünüz gibi dev aynasinda değiller iste normal insanlar. Hatta Jennerlar vasifsızların önde gidenleri. Ablalatının se*s kasedi olmasaydi isimleri bile duyulmayacaktı. Ne mal insanlarsınız ya.

blinkı

Hasta mısın sen? Yorum atan insan jennerları kattığı için muhabbeti geçiyor. Ayrıca Jennienin katıldığı parti kendall’ın doğum günü+ hallowen partisiydi sokaktan her geçeni aldığını hiç sanmıyorum sanmıyoum da yani paranla girebileceğini. Ablasının s*ks kaseti çıktı çıkmadı şu an dünyanın en ünlü ailelerinden biri mi evet konusuluyor mu evet aileyi sevmesem bile bu iş böyle terbiyesizlik de etme karşında seni insan yerine koyarak cevap veren birisi var ben de bilirim seni anladığın dilden konuşmayı

jesuskryz

aa seyi mi diyorsun kendallin partisine katilip kenarda kosede takilmisti. kimse de umursamamisti kizi yazik harbi. boyle bir durum gelse basima utanip terk ederim ortami

blinkı

Kimse umursamamış mı smith ailesi ve arkadaş grubuyla dans ediyordu ddjjdjsksj ezik falan mısın tamam jennieyi sevme ama g*tünden element de uydurma hiç sağlıklı değil nefretiniz

Last edited 28 gün önce by blinkı
Saunersa

Jennie’nin kendal jennerin partisine katilmisligi var🤡

Çinça

O partilere katılmayan mı var Eylül Sani bile Kendall ile aynı partiye katılmış. Dediğim kişinin yabancı YouTube hesabı 1milyonlarda ki aynı instagram hesabı da öyle. Amerika bazında az tanınan biri. Ve bu olayların çok doğal olduğunu birçok kişinin aynı partilerde bulunduğunu söylüyor. Yani onlar bizim gibi tanrı gözüyle bakmıyor Jenner kardeşlere. BİR ŞEYİ DE ABARTMAYIN

uwu

Kendall ile aynı partiye katılmakla Kendall’ın partisine katılmak farklı bence.

Çinça

Kardeşim o partilere İnan çoğu kişi katılıyor. Ve siz her seferinde bp dünya çapında ünlü diyen insanlarsınız e bi zahmet katılsınlar o zaman. Sizin yaptığınız şey gibi her seferinde bts bi rekor kırdığında sanki ilk sefermiş gibi sevinen insanlar var ya onlar gibisiniz. Kendinizle çelişkilisiniz. Hem çok ünlü diyosunuz hem de ünlü olan bi şey yapınca ilk defa olmuş gibi davranıyorsunuz. Çözemedim sizi. Sizin sandığınız gibi Jenner ailesi falan halka o kadar da ulaşılmaz havası veren insanlar değiller. Her ne kadar ünlü kişilerle takılsalar da bir o kadar ünlü olmayan kişilerle de arkadaşlıkları var. Kendall ın birçok kez sokağın ortasında… Read more »

nicktir git

knk bizim sümüklü danla biliç bile kendall ile aynı mekanda takılmış hatta bi diyalog geçmiş aralarında çok da şey etmeye gerek yok yani 🙂

blingbling

takılma gibi bir şey yok aynı restoranta gitmiş, diyalog da geçmemiş kendall güvenliğe telefonu olan herkesi uyarmasını söylemiş fotoğraf çekmemeleri için

nicktir git

Daha öncelerden konuşmuşlugu var senin anlattığın farklı

Last edited 28 gün önce by nicktir git
Bennn

Amerika’ya müzik çalışmaları için gitmişler.Nasıl şarkılar ya da projeler gelicek çok merak ediyorum.

AÇIK

cevap vereyim hiçbir şey gelmeyecek

Blinkderler

Bebeklerimmm *-*

Wizard

Sadece söylenti yg çalışanı doğru değil dedi

Haneul

Rosie posie nin grup içinde daha fazla özgüvenli olması beni aşırı mutlu ediyor🙈. Eskiden pasif ve sessiz kalıyordu yayınlarda falan sadece 1 üye dikkatimi çekerdi artık tüm üyeler belli noktalarda kendilerini buldular ve gösterişliler. Herkesin yapısı bir değil biraz daha açılmalı belki diğer üyelere göre ama Rose nin özgüveni artık çok daha fazla 🤩

nicktir git

rose son zamanlarda harbi tatlı oldu yaa sanki samimileşti gibi insta keşfetim full rose komik anlar, tatlı videolar vs.

Haneul

Öyle 😂 açılıyor sanırım artık Dhdhdh bi gün blink olursam sebebi bu ikilidir🤩😂😂

Haneul

Arkadaşlar biri sizi aydınlatsın kızların normal bir haberi bu nefret postu değil ya da anticafe, derdiniz ne ? Ben ilgilenmediğim hicbir gruba girmem sizde girmeseniz ya?
Yaptiklariniz ne düzgün bir eleştiri ne de fikir habire kıyaslamışlar birileri ile yok samimi değiller falan kpop son 2 yıldır yıkıldı skandaldan farkında mısınız? Bizimkiler gerçekten samimi diye iddia edebilecek var mı çıkan tek bir haberle ne gruplar erimişken..

öylesine biri

millet eleştiri de mi yapmasın anlamıyorum sizi bir düşünceleri varsa bunu yazarlar her postta iyi şeyler yazılacak diye bir kural yok

Haneul

Yapmayın yahu bunu. Alakasız insanlara haber ve altına gelen yorumları okutun bu habere bu elestiriler (!) Ne alaka derler bariz bir linç çünkü bu. Şarkı söylediği bir haber vardır seviyeli şekilde vokalleri tartışılır ya da başka konularda ama sırf fotoğraf paylaştıkları yerlerde ulaşılmaz, başarısız, balon şişirme, samimi değiller yorumları bunların hangisi seviyeli bir eleştiri?

Sarı

Kızlara verilmeye çalışılan imaj zamanla daha da zorlama olarak görünüyor ve itiyor şahsen.

nicktir git

biraz abartmışsın sanki ben de pek sevmem ama salak kusmak istiyorum ne Allah için yapmayın bu kadar da ilerlemeyin…

Tell Me Your Wish

İş arkadaşlığı. Bp üyeleri bence birbirileri için iş arkadaşlığından ötede değiller istediğinizi savunun, yansıyor her hallerine.

Last edited 29 gün önce by Tell Me Your Wish
Whyy

Kızların aileleri bile görüşüyor düğünlere gittiler daha ne yapacaklar diğer gruplar can ciğer kuzu sarması sanki. En azından birbirlerine zorbalık saygısızlıkları yok. Kimse en iyi arkadaş olsunlar demiyor zaten. Sizde abarttınız birlikte büyüdüler resmen ailelerinde kaldığı oldu birbirlerinin. Takip etmediyseniz boş yapmayın ya.

babyy

evet ya birkaç kombinasyon hariç çok belli yakın olmadıkları

Lunia

Jisoo lisa ve lisa rosé yakinlar yemege gidiyirlar hatta lisa vlog atmisti kanalina jisoo ile

Ruya613

Kızlar yakınlığını,hep beraber gittikleri yerleri veya özel hayatlarını sosyal medyalarında paylaşmıyorlar fazlaca linç yedikleri için mesela jisoonun instagramda paylaştığı foto vardı daha yeni sayılır sadece kendisinin kafede olduğu,sonradan öğrendik kızların hepsinin orda olduğunu kızlar paylaşmadı foto,kafe sahibinin paylaşımı sayesinde öğrenildi.Yg içerik vermediği için beraber etkileşimlerini göremiyoruz.

Got lalesi

Ben de amerikada gezebilir miyim artik @corona ???

Romancejenniecomeback

keşke tek sıkıntı korona olsa

Got lalesi

Su icin bile harcama yapmasam vize ve ucak bileti alabilirim sanki yaaa kalani amerikada dilencilik

Romancejenniecomeback

dubaide dilenciler zengin oluyor diye uydurma söylentiler dönüyor ilk rotayı bura yapıp sonra amerikada yeriz

Got Lalesi

Dubaiye kosuyorum su annn

Rachel Green

malesef ben arastirdim yasak diye okudum dilencilik… o hayal de gitti

lurid

agalar kusura bakmayın da kpop sektörü sanatçıların çıktığı bir sektör değil.şu anlık.sektör de toplasan 30-40 grup şarkı yazıyor. geriye kalanın ellerine veriyorlar kaydediyorlar.bu durum bir benim mi canımı sıkıyor? the show da jennie kendi rap şartını yazdı Lisa da aynı şekil de göklere çıkarttınız fakat zaten işi müzik olduğu için yapmalı.itzy, twice,blackpink vs. geri dönüşlerinde bir şarkıyı adam akıllı yazdıklarını görmedik Lisa sen son as if it’s your love da rap partı yazdı.yani bilmiyorum sadece kaydetmekle olan şarkılarda sıfır samimiyet bence.bunu söylerken BP ye emek vermiyor demiyorum onlar yapılırken de bir iş gücü söz konusu.bir de stayi yazmışlardı galiba.

Satürn

Twice’ın neredeyse tüm bsideları üyeler tarafından yazılmış oluyor, hatta bütün üyeler en az bir şarkıyı yazdı/yazımında bulundu?

lurid

geri dönüşte ki ana şarkılarından bahsetmiştim.

RrRr

Blackpink grubunun neden bu kadar çok abartıldığını anlayamıyorum. Evet Çıkardıkları şarkılar gerçekten çok kaliteli ama bir şarkıcıya göre çok az şarkıları var yeterince emek vermiyorlar ve bu durumdan hiç rahatsız değiller gibi daha çok bireysel takılıyorlar hiç mi ilginizi çekmiyor bunlar gercekten merak ediyorum. Yetenek konusuna gelecek olursamda bi Lisa ve Jennie iyi Rose ve Jisoo herkesin abarttığı kadar iyi değil. Bende eskiden bir blinktim ama artık çok sıkıldım yg’ye de güvenmiyorum zaten ne kadar berbat bir şirket olduğunu herkes çok iyi biliyor hele ki Jennie’nin son skandallı tam bir hayel kırıklığıydı. Blackpink den böyle şeyler duymak çok üzücü.

Last edited 29 gün önce by RrRr
jungwu

aynen rrrr hiç emek vermiyorlar hiçbir şey bilmeyip anti yorumları görüp sakladığın ne kadar belli rosé’nin kendi kanalına attığı son videoyu izlesen bile sabahlara kadar çalışıp albümün hér şeyinde emek sarfettiklerini görürdün şirekt daha fazla şarkı çıkarttırmadıktan sonra kızlar ne kadar istese ne fark eder kaç defa kendileri söyledi daha fazla şarkı çıkartmak istediğini

RrRr

Sırf Blackpink hakkında kendi düşüncelerimi söyledim diye beni antilerle bir görmen gerçekten zavallıca gerçi şaşırmıyorum artık grubuna o kadar çok bağlanmışsın ki hiç bir eleştiriyi kabul edemiyorsun umarım bu bakış acısından en kısa zamanda kurtulursun. Yalnız ben emek vermiyorlar demedim gereken emeği tam anlamı ile vermiyorlar ben sadece buna değinmiştim sen ise abartmışsın önce bir lafı doğru anla. Sonra gel buraya öyle ahkam kes nerde emek veriyorlar ya şarkılarını başka bir adam hazırlıyor onlarda öğreniyor o kadar yani sen buna emek mi? Diyorsun gerçekten yalnız unuttuğun birşey varki Blackpink ünnilerin ne kadar da bu durumdan şikayetci gibi dursalarda bana oyle… Read more »

jungwu

kızlar şirkete ilk girdiklerinde zaten 2ne1’ın ilk yıllarıydı neyin ne olduğunu gördüklerinin de hayalleri için o kadar çalışmışken ayrılmanın o kadar kolay olduğunu düşünmüyorum şarkı konusunda da yg’nin kadın idollere olan tavrı belli cl’e bile anca son albümlerinde cr vermeye başladı kızlar da daha yeni yeni cr almaya başladılar ondan önce de kaç defa şarkı sözlerine katıldıklarını söylediler lisa aiiyl rap partını kendi yazdığını söylemişti hatta jennie jensoo staying yazımında katıldığını söylediğinde altyazılı değiştirdiler şirketin kadın düşmanlığı bu kadar belliyken ellerinden geleni yapıyorlar işte daha ne yapabilirler kim bilir daha bilmediğimiz neler oluyor ve blink değilim r stanim gruba da… Read more »

Last edited 29 gün önce by jungwu
RrRr

Tatlım bende zaten bunları bilerek böyle bir şirkette çıkış yapmayı seçmişler diyorum neden anlamak istemiyorsun sanki yg 2ne1 zamanından önce aynı değilmiydi.Yine aynı şeyleri yapıyordu. Böyle bir şirkette çıkış yapmak istediklerine göre demek ki bu durumdan memnunlar zamanında Jisoo’ya bile sormuşlar hatta sm ona teklifte bile bulunmuş Jisoo stajyerken yine yg’yi seçmiş sen gerçekten bu söylediklerine inanıyor musun? Lütfen artık saf ayağına yatmayın onlar herşeyin farkında. Yani tabiki şarkıları hazırlarken ufak tefekte olsa birşeyler ekliyorlar ben bu yaptıklarınında farkındayım zaten ama yetersiz kalıyor bana göre sonuçta Blackpink en iyi kız grubu olarak biliniyor haliylede popülerlikleri bu kıvamda olunca insanlar daha… Read more »

Last edited 29 gün önce by RrRr
Isaidno

👏👏👏

uwu

Gayet yetenekliler. Sen gömmeye yer aramışsın.

meow

chaennie’nin dinamiğini grup dinamiğinden daha çok seviyorum lisa ve jisoo biraz uyumsuz gibi geliyor tabii sadece benim fikrim bu yüzden subunit gelirse çok mutlu olurum

Usagi

Soldaki kızı seren serengil zannettim ya ndskdmdkdmdkdödksmdk

Lovesick

Kızlar şarkılarında madem başarılı o zaman bu tür makaleler yerine yeni şarkıları hakkında konuşmak istiyorum.

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Bu kızlar sizin nefret topunuz değil. Kız sadece bi fotoğraf paylaşmış yok samimi değiller yok grup değiller yok çok sololar yok iticiler imajları kötü yok fanları kötü yok ulaşılamazlar az şarkıları var oturuyorlar sesleri kötü rapler kötü dansları kötü vs vs kız sadece 1 fotoğraf paylaşmış şakamısınız ya siz ??? Fotoğraf paylaşmış sadece ne bu tantana? İnsta tayfaya laf ediyorsunuz ama onlardan bile beter burası cidden çok sıktınız neden her gruptan nefret ediliyor bunlar sizin hırs topunuz değil nefret için bu kadar zaman harcıycağınıza kendinize zaman harcayın lütfen ve fan değilseniz bu konular hakkında yorum yapmayın lütfen çünkü bunlar eleştiri… Read more »

yeonpark

grup gibi degiller la girl havasi veriyolar maalesef isinamiyorum

Vivi

Vallaha blackpink sahte haberler ile ünlendi ayrıca bts her ne kadar sevmesemde Yg globalde iyi olan bir şirket olsa bile onlar üzerinden blackpink’i tanıtmaya çalıştı. Şimdi bayağı eksi yerim ama malesef olan bu yani birde hiç akla gelmeyecek isimlerle çalışmaları onları bu kadar ünlü etti. Kendileri çabalamadı hayranları şarkı sözü yazıyorlar diyorlar ama kızlar sadece belli bir kısmı yazıyormuş o yazdıklarını teddy beğenmezse değiştiriyormuş öyle görmüştüm bir yerde. Yg çabaladı her şey için Yg’ye borçlu olmaları gerek

Last edited 29 gün önce by Vivi
blinkı

Blackpink aiiyl ile hot100 olan bubble listelerinde 1. Olmuştu yani öyle collab öncesi gelen bir popülerlikleri vardı düşündüğünüzün aksine blackpinkin popülerliğini olduğu yere getiren şarkılar da dddd ve kill this love sallarken mantıklı sallasanız keşke. Ayrıca Rosé albüm dizaynından tut şarkının her kısmında emeği olduğunu sadece belirli bir partta çalışmadığını kendi söyledi. Ayrıca teddy beğenmiyorsa kızların da beğenmediği yerleri değiştirdiklerini belgeselde anlatıyorlar internette var aç izle

Vivi

Ya sizinde ne dediyiniz belli değil arkadaş biri çıkar der hayır onlar debutundan beri bu konumda der diğeri çıkar aynı senin gibi yazar. Senin demene bakarsak zaten o zamanlara yakın bts patlak verdi Amerika da Avrupa da hatırlatırım. Ayrıca Rosé’nin solosunda yapımında yer aldığı yer kapak tasarımıymış sözlerde de bir kaç yeri yazmış hepsini değil ve Teddy kızlara söz hakkı vermiyor. Kendi üyeleriniz bile Teddy bizden ilham alarak yazıyor demişlerdi 🙂

Last edited 29 gün önce by Vivi
Vivi

-6 eski üzgünüm kızlarınız şarkı yazmıyor teddy yazıyor ne yaparsın

Got lalesi

Omggg kizlarin yazdigi sarkilar ossurtmus seni daha cikmamis sarki ready for loveda bile credit aldilar askim sen de o sirada gunes isigi girmeyen penceresiz odanda zirliyodun

Vivi

Kızların yazdığı şarkı? Hangisi? Yarım yamalak yazdıkları mı? Yoksa Teddy’in yazdıkları mı? 😭

Got Lalesi

Omgg anlasilan sadece seni degil anne babani da ossurtmuslar onun siniri var baya hadi kizlara iban falan yolla da odana bi pencere yaptir gunes isigi olmadan olmaz

Lunia

Anlamiyorum neden tanimadigin kisiler icin -ki kisilikleri buyuk ihtimalle gercek degil- milletin anne babasina boyle seyler soyluyorsun?

Got Lalesi

Insanlar sirf asla olamayacaklari insanlar oldugu icin idollere 7/24 sallayip digerleri de yesss ben de boyleyim diye katilirken sorun yok ben karsilik verince mi sorun var kes git o zaman hayal kurduklari insanlr icin bu kadar aglayip sacma sapan seyler soyleyip durmasnlar

blinkı

debutundan beri başarılı olmak ile şu anki başarıları çok farklı şeyler evet debutundan beri int olarak çok başarılılar ama blackpinki şu anki başarısına getiren şarkılar da kill this love ve dddd? Birbirimize zıt düşmüyoruz öbür türlü diyen insanla blackpink debutunda hem korede hem uluslarası rekor kırarak debut yaptı ama blackpinkin dddd ve ktl sayesinde edindiği popülerite daha farklı bir şey. Blackpink debutunda daha önce hiçbir kpop grubunun 1. Olamadığı listede birinci olarak debut yaptı ayrıca bts ve bp zaten isimlerini bp ve bts yaptığı dönemler çok uzak değil aksini söylemedim ama bts adı ile reklam yapan btsi ağzından düşürmeyen sabah… Read more »

Amann

Vay be galiba yine bp sevmeyen kisilerin bp seven kisilerden daha cok bilgi sahibi oldugu donemlere geldik… merhaba 2018/19 netizenturkey bp haberi tayfasi🙈

Vivi

Ee ne var bunda? Sevmeksek bile en azından bazı gerçekleri görebiliyoruz sizin aksinize 🙈

minnam jelibon

Çoğu kişi benim düşündüğüm gibi düşünüyormuş. Varyete şovlarında, instada, birçok yerde ulaşılamaz havası veriyor. Fakirliğimin farkında varmamı sağlıyorlar. Bu durum ne kadar iyi bilemem.
Şarkıları devrimde olsa bana samimi gelemiyorlar. Lütfen nefret etmeyin. Ben şarkılarını severek dinleyen birisiyim. Sadece sosyal medya ve varyete programlarında sahnede oldukları gibi doğal olmadıkları için bana samimi gelmiyorlar.

Hanna

Neden aşağıdaki yorumlarda hep bu grup için “ulaşılmaz” kelimesi kullanılmış ki arkadaşlar onlar ulaşılmaz değil şirketleri algı yaratarak size öyle görünmesini sağlıyor inanın bana göre oh my girl grubu bp den daha ulaşılmaz Kore de biz Kore’de değiliz tam olarak bazı şeyleri bilemeyiz ama medyayı biliyoruz ve insanlara neyi nasıl göstereceklerini biliyorlar aslında izleyici o kadar iyi biliyor tanıyorlar ki sizi istedikleri şekilde yönlendiriyorlar biraz farklı bakıp büyük resme odaklansanız aslında her şey çok net görünecek bu grupla ilgili sürekli haberler boy boy gösteriliyor üstelik hep lüks şekilde e haliyle insanlar da onlar hakkında böyle yorumlar yapıyor hep medyanın gücü… Read more »

babyy

sadece netizenlerden linç yememek için maske takan tek kişilerin onlar olması komik geldi foto çekildikten sonra anında küfrederek çıkarıyorlardır heralde ahahah bu arada ygnin yine abd medya oyunları..

catzsoul

jennie ve rose amerikaya gittigi ve muzik uzerine calistiklari icin kizlara olmelerini tecavuz edilmelerini jennienin hamile oldugu soyleyen lisa ve jisoo stanler jennie ve rosenin oraya bpin muzigini yapmaya gittigini duyunca napti 😀

Hello

Herkes (özellikle twice ve bts hayranları) BP kızlarının bir anda ünlü olmasının, 3 büyük şirketten birinde çıkış yaptıkları için şirket ittirmesi olduğunu ve kendilerinin çabalamadığını söylüyor. Arkadaşlar kusura bakmayın ama twice da JYPden çıkmadı mı? Neden hala blackpink kadar ünlü değiller? (Güney korede ünlüler falan demeyin çünkü güney Kore çocuk görünümlü ve çocukça davranan genç kızları seven pedofilik bi ülke)

Lovesick

jypde 2ne1 bigbang winner gibi tanınan sunbaeleri yoktu. İzlenme olarak kötü ama satış olarak twice geçen yıl ilk 3 e girebilen tek kız grubuydu

Çinça

Doğru olsun bence de. Ya ben anlamadım bu kızlar bir nevi yok sayılıyor ya gerçekten. Her seferinde grupta yokmuş gibi davranılıyor. Allahtan jisoo bi dizi çekti herkes onu söylüyor sürekli. Zaten çekilen dizi de bakalım Kore de yayınlanabilcek mi sürekli erteleniyor bi şeyler oluyor. Koskoca yg gitmiş böyle bir iş vermiş kıza baya olaylı dizi. Her neyse geçtim onu. Lisa haziranda dediler soloya temmuza ertelendi en son da eylüle ertelendi diye duydum. Aynı şekilde Rose gibi olucak sanırım. Anca 2 sene sonra görürüz solo. Niye böyle bu şirket anlamadım. Tek yapabildikleri şeyler dergi çekimleri. Onlar da olmasa..

Amann

Zaten 2023te lisa sozlesmeyi yenilerse unstanlemenin vakti gelmis demektir