Kyulkyung Pledis ile kontratını tek taraflı olarak iptal etti, yasal savaş başladı

HABER: Pledis temsilcileri, “Joo Kyulkyung kontratını ihlal ediyor… Yasal işlem başlatmak zorundayız”

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+2,677, -30] İşte bu yüzden o bir Çinli

2. [+2,491, -23] Bütün bunlara rağmen şirketler niye Çinlileri almaya devam ediyor? Hepsi aynı şeyi yapıyor. Yeterince para ve şöhret kazanınca kendi kendilerine kontratı iptal ediyorlar.

3. [+2,195, -25] Çinli bir üyeden beklendiği gibi, şimdiden ihanet etti

4. [+142, -3] Çinliler niye kontratları tuvalet kağıdı sanıyor? Tüm dünya piyasasından kovulmalılar

5. [+129, -4] Lütfen K-Pop gruplarına Japon ya da Çinlileri almayın, hep ihanet ediyorlar;;

6. [+122, -10] İşte, cevabımızı aldık, Pristin’in dağılmasının sebebi buydu. Bu yüzden Çinli üyeleri almayın diyoruz. Alıyorsanız da geçici üye olsunlar.

7. [+113, -2] Bahse varım Sungso’nun da skandalı çıkacak

8. [+112, -4] Çinli hainler yine başladılar

9. [+84, -2] SM çok çekti, küçük şirketlerin de çekeceğine eminim

10. [+54, -2] Şirketlerin sırtları acımıyor mu? Bu kadar zamandır Çinliler bıçakladıktan sonra? Ama Çinlileri alıp duruyorlar

11. [+50, -2] Çin piyasasındaki simsarları yakalamamız gerekㅡㅡ bu kadar eğitip yetiştirilen sanatçıların gitmesi hiç adil değil ㅡㅡ

12. [+46, -2] SuJu Hankyung, EXO ve şimdi Joo Kyulkyung, onlara güven olmuyor…

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+212] Pledis Pristin’e karşı büyük pislik yaptı, orası kesin. Ama Kyulkyung bir avukat tutup kontratını düzgün şekilde iptal etmeliydi, geçerli bir sebep sunmadan kontratını iptal ettiğini söylediği bir email yeterli değil. Grup dağıldıktan sonra Kyulkyung Pledis ile anlaşma imzalama kararını verdi ve şimdi Pledis çalışanlarıyla iletişim kurmayı reddediyor

 

Kaynak: Netizenbuzz

22
Kimler Neler Demiş?

avatar
9 Comment threads
13 Thread replies
15 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
AlitaAaaCodenamebluejungJoshua♡ Yorum yapanlar
  Abone Ol  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Meryem
Ziyaretçi
Meryem

Bu ırkçılık mı bilmiyorum ama neden bütün Çinliler aynı şeyi yapıyor? Hepsi Kore’de ünlü olup ülkelerine gidiyorlar??

JKW
Ziyaretçi
JKW

Para..

rundevilrun
Ziyaretçi
rundevilrun

şirketi grubunu bir sebep vermeden dağıttı kızın ne yapmasını bekliyorsunuz ki o bir idol şirketinde çürümek istememesi normal

Codenameblue
Ziyaretçi
Codenameblue

O yüzden mi “grup dağıldıktan sonra bile” şirkette kaldı? O zaman ayrılacaktı. Şimdi böyle şeyler yapması onu kötü duruma düşürecek, bunu bilmiyor veyahut da düşünemiyor mu?

Meryem
Ziyaretçi
Meryem

@rundevilrun genel olarak bahsettim yalnız?

Alita
Ziyaretçi
Alita

Çinli idollerin kendilerini kurtarma şansları var çünkü. Eğer şirket çöp gibi davranırsa kendi ülkelerinde devam edebilirler ama koreli idollerin öyle bir şansı yok. Bunun ırklar bir alakası yok yani.

Blue
Ziyaretçi
Blue

Abi bu nasıl bi kafa kız kontratını iptal etmek istemekle çok haklı.Pledis Pristin’e 2 sene boyunca cb yaptırmadı kızlar çürüdüler resmen ve bunun suçlusu Kyulkyung değildi evet Kyulkyung çinli ve çinde katıldığı programlar falan vardı ama grubu bırakmadı hiçbir zaman.Pristine geri dönüş yaptırsaydı şirket Kyulkyung geri dönüşe katılırdı.Pledisin ne pislik bi şirket olduğunu bilmeyen var mı cidden gelmiş hala çinli muhabbeti yapıyosunuz?Şitketten ayrılıp diğer Pristin kızlarıyla beraber Hinapia’da olmasını isterdim ama IOI yeniden birleşecek muhabbeti vardı bu yüzden Pristin’in lideri Nayoung bile Hinapia’ya katılmadı.Şu an IOI da yalan olmuş gibi geliyor bana ama umarım birleşirler tekrar.

nostalgia
Ziyaretçi
nostalgia

Pledis’i biliyoruz ama yabancı hayran haklı. Diğer kızlar iptal ederken o kalmayı seçti. Kalmayı seçtiyse buna uygun davranmalıydı. Nayoung kendi isteğiyle Hinapia’ya katılmamış gibi söylemişsin ama uzunca bir süre şirket aradı. Şirket reddetme durumunda değildi.

Blue
Ziyaretçi
Blue

Nayoung kendi isteğiyle katılmadı zaten Hinapia’ya?IOI’ın yeniden birleşme durumu vardı o da o yüzden diğerleriyle devam etmemeyi seçti.

nostalgia
Ziyaretçi
nostalgia

IOI yeniden birleşecek diye niye ayrı olmayı seçsin? Diğer kızların grubu yok mu? Ne dediğin bile belli değil, önce bir karar ver daha sonra konuş. Nayoung Hinapia için düşünülmedi zaten. O kendisi istememiş gibi davranma diyorum sen tekrar o istemedi zaten diyorsun.

Blue
Ziyaretçi
Blue

Ne saçmaladığını kendin bile bilmiyosun.Hinapiadaki kızların hepsi(1 kişi hariç) Pristin üyesi zaten.Kyulkyung da Nayoung da isteseydi Hinapia’ya giderdi.Diğer kızların grubu yok mu diyosun ee pristin dağılmıştı zaten gidecek başka grup mu vardı?Kızların çoğu anlaşıp bir şirkete geçti Nayoung kendi istemedi çünkü IOI’ın birleşme gibi durumu vardı bunu anlamak bu kadar zor değil heralde?

jung
Ziyaretçi
jung

kyulkyung en büyük gelir kaynağıydı sence hop diye iptal etmesine izin verdiler mi cidden düşünüyo musun bunu… diğerleri bodrumda tıkılı kalırken bile kyung kendi ülkesinde çalışıuodu çünkü pledis sadece parayı önemsiyo 😀

Alicehan
Ziyaretçi
Alicehan

After School’a sahip çıkamayan şirket elbette ki bu grubu da harcardı. Yine de gerçekten kontrat imzaladıktan sonra kafana göre ben gidiyorum diyemezsin. Çinlilerin Kore sayesinde ünlü olup ülkelerinde çalışmaya devam etmek istemeleri bir gerçek. Özellikle yorucu çalışmak yerine oyuncu olmayı falan tercih ediyorlar. Keşke önceden o da ayrılsaymış. Böyle şirket de kötü görünüyor kendisi de.

Meanuka
Ziyaretçi
Meanuka

Yabancı yoruma katılıyorum

May ile
Ziyaretçi
May ile

Pledisin Pristine yaptıklarından sonra şirket için çok üzülemedim. Şirkette durduk yere sanki kızlar başarısızcaymışcasına aniden grubu dağıttı, Kyullkung’un yaptığı ile aynı şey.

Majo
Ziyaretçi
Majo

Kyulkyung çoktan Kore’ye güle güle etmişti o yüzden şaşırmadım.
Umarım ilerde mutlu olacağı karalar verir.

BIKTIM
Ziyaretçi
BIKTIM

Kız haklı değil mi? Boşu boşuna korede duruyor… Zaten çinli diye nefes alsa ırkçılık yapıyorlar. Ki bunu geçtim grubu dağıldı şirket yüzünden…
Ben hala wee woo şarkılarını dinliyorum…

Joshua♡
Ziyaretçi
Joshua♡

Kyulkyung bu konuda haksız. Pledis kız grupları için bir mezar, bunu biliyoruz zaten ama Kyulkyung yeterince destekleniyordu pledis tarafından. Şovlara yollandı, Çin’de solo çıkış yapmasına dahi izin verildi. Kyulkyung’u severdim ama bunlar yeni başlayan şeyler değildi. Çinli üyeler hep nefret alıyorlar zaten. Kendi kafasına göre kontratı iptal ettireceğine Pristin’in kontratı iptal edildiğinde o da iptal ettirseydi. Emin ol Pledis’i zerre sevmem, ama bu konuda Kyulkyung haksız.

jung
Ziyaretçi
jung

baskı altında bırakılma olasılığını neden düşünmüyosun? hangi şirket en büyük para kaynağını ‘ay gitmek mi istiyorsun 🙁 tamam iptal edelim kontratı’ diyerek bırakır? ayrıca kyulkyung bunun için eylülden beri uğraşıyo demek ki zoe durumda kaldı ki bi emaile kadar düştü kız

jung
Ziyaretçi
jung

buna niye eksi yorum attınız ki :d

jung
Ziyaretçi
jung

ya aptallara bak kız zorla tutuluyo o şirkette başından beri gerizekalılar bi de çinlileri almayın diyolar KIZ PRISTINDEKİ EN İYİ GELİR KAYNAĞIYDI HEM KOREDEN HEM ÇİNDEN PARA GETİRDİ o yüzden pristin üyeleri kontrat yenilemezken o şirket baskısıyla yenilemek zorunda kaldı, ayrıca bunu yapmak için 2019 eylülden beri uğraşıyo anlık bi şey değil… artı olarak jieqiong ile diğerlerini bir tutamazsınız, kızın kalmak için bir nedeni yok grubunu durduk yere dağıttınız üstüne adam akıllı etkinlik vermediniz ve sosyal aktivitelere bile katılmasına izin vermediniz… pledisin bok olduğunu bilmenize rağmen kız sırf çinli diye onu haksız yere düşürmeniz insanlık dışı

Aaa
Ziyaretçi
Aaa

Hankyung hakkında konuşmaya cürret etmeyin çocuğu maskeyle sahne almaya zorladınız. Tonlarca ırkçılık yaptınız. Hala utanmadan arkasından konuşuyorsunuz. Pislikler.