Benzer Yazılar

Lee Hi, kontratının bitmesiyle birlikte YG’den ayrıldı

Lee Hi, kontratının bitmesiyle birlikte YG'den ayrıldı

HABER: Lee Hi’nin YG ile kontratı sona erdi… “Birbirimizin geleceğini destekliyoruz” [resmi açıklama]

KAYNAK: Sports Donga via Nate

1. [+1,825, -23] YG’den kaçmanı tebrik ederim

2. [+1,602, -19] YG ile yenilemediği için aferin demek istiyorum

3. [+1,411, -20] Sonunda YG’nin mücevher kurusundan ayrıldı. Umarım iyi bir şirkete girip başarılı olur. Sesini çok beğeniyorum.

4. [+40, -3] JYP ile kontratı biten ünlüler: her zaman Park Jin Young ve şirkete teşekkür ederler
SM ile kontratı biten ünlüler: Lee Soo Man’e teşekkür eder ama şirketten nefret ettiklerini belli ederler
YG ile kontratı biten ünlüler: asla Yang Hyun Suk ya da şirketten bahsetmeyip onları hiç tanımıyor gibi devam ederler

5. [+39, -2] Şimdi sadece AkMu kaldı, çabuk kaçın ㅜ

6. [+37, -12] Evet YG Lee Hi için bir engeldi ama onu 1 numara yapan da YG’ydi… Lee Hi YG’ye gitmeseydi Park Jimin gibi hiç birincilik alamadan ortadan kaybolurdu

7. [+26, -4] Park Jimin ve Baek Ahyeon JYP ile anlaşma yenilemedi, Lee Hi YG ile yenilemedi. Umarım hepsi iyi şirketlere geçip daha sık albüm çıkarırlar.

8. [+24, -8] Vay be ㅜㅜㅜ Lee Hi, tebrikler ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ onun için çok mutluyum…

9. [+23, -1] YG niye ona 2-3 yıl albüm vermedi hala anlamıyorum, diğer şarkıcıları durmadan promosyon yaparken hem de

10. [+17, -1] Çok mutlu bir haber

Lee Hi, kontratının bitmesiyle birlikte YG'den ayrıldı

KAYNAK: Naver

1. [+1,461, -14] YG’den kaçışın için tebrikler

2. [+481, -12] JYP kadın solo sanatçılarını idare edemiyor, Mystic ya da Antenna gibi bir sürü solo sanatçısı olan bir şirkete gitmeli

3. [+229, -34] Bence JYP ya da Mystic çok uyar ona

4. [+154, -6] Çok zorluk çekmiş olmalı. Umarım iyi bir şirkete geçip iyi şarkılarla döner.

5. [+90, -8] Y G K A Ç I Ş

6. [+63, -2] AkMu da kaçtı mı tamamdır

7. [+24, -6] Eleme zamanında JYP yerine YG’yi seçmişti çünkü özel hayatında çok kısıtlama istemiyordu… ama şimdi JYP gibi sizi izleyip düzgün şekilde büyüdüğünü gören bir ebeveyne ihtiyacı olduğunu gördü bence… O zamanlar fazla küçüktü, iyi seçim yapamadı… ve YG fazla açgözlüydü…

8. [+16, -1] Güzel elveda (X) güzel kaçış (O)

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+36] Umarım Minzy’ninki gibi bir şirkete geçmez, tek dileğim bu.

 

Kaynak: Netizenbuzz

21 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Skz

Jyp:Sanatçımızın psikolojik problemleri olduğu için ara verdi.
Sm:psikolojik rahatsızlığı olabilir ama umrumda değil çalişsın ve intihar eder.
Yg:Psikolojik bir bunalım mi var al uyuşturucu

selen

allah seni ya shadjdhsjdhsjk yg ye baya güldüm

Aswium

ya sen ne mükemmel bir tespitçisin ya gıkherheogı3hg8ohrtjıj

Mathilda

Jyp çok melek doğru haha Got7 hayranı olarak yazıyorum Jyp sadece kız gruplarına önem verir bizden önce 2pm hayranlarıda bunu soylerdi ve evet stray kids ve Day6da yaptığı muameleler ortada. Ha birde birşey anlamadan şirketten kapı dışarı olabiliyorsun oda cabası.

Skz

Ben kimseye melek demedim han psikolojisi bozuktu jyp onu kamera önüne çıkartmadı(kırmızı halılardaki fotoğraf çekimi).imza etkinliklerine katılmak yerine dinlendirildi.aynisi got7 yugyeom dun rahatsiz olduğu için mbc gayeona katılmadı.Ben sadece idolleri rahatsızlandığı zaman veya psikolojik problemleri olduğu zaman onları koruyor çalıştırmıyor veya idolleri ne intihar ediyor nede uyuşturucu kullanıyor diye haberleri çikoyor.ve 2pm den herkes taecyon hariç jypyle sözlesme yeniledi ve 2pm jyp de director oldu.

değinmek istediğim nokta bu başka yönlere çekmeye çalışmayın

Mathilda

Jackson’a sürekli ozur diletmeleri psikolojik bozuklukları var diye sürekli bahane edip ara verdirtiliyor ama onları durmaksızın çalıştırıp yada yıllardır arkadaş oldukları grup arkadaşlarını gruplarından atıp (Stray Kids Woojin) gibi onların psikolojisini zaten kendisi bozuyor gayette melek gibi gormuşsun benim tek dileğim Got7’nın o şirketten ayrılması Jyp’nin erkek gruplarına muamelesi hiç bir zaman iyi olmadı. İntihar konusunda o insanlarda tedavi görüyorlardı keşke insanlar onlara destek olsalardı. Jyp’nin ismi evet intihar ve uyuşturucu ile anılmıyor ama onlarında ismi tarikat ile anılıyor.

Skz

Ablacim ben melek demiyorum son kez söylüyorum en azından kimse intihar etmedi veya uyuşturucu kullanmadı diyorum.anladın mi?sürekli olayları başa yere çekip insanı yorum yaptığına binpisman ediyorsunuz.

Kdlfşsşdş

Sana sonuna kadar katılıyorum. JYP tüm şirketler arasında en iyisi ama bu melek bir şirlet olduğunu göstermez. Sadece kötünün iyisi ama bazı geri zekalıların kafası basmıyor bunu anlamaya ve JYP’yi kötülemeye çalışıyorlar. Kötü yanlarının farkındayız zaten ama en azından hiçbir grup promosyonsuz kalmadı (f(x) gibi) ya da üyeler ayrıldığında televizyona yasak konmadı (dbsk-jyj) üyelere çirkinsiniz diye sürekli onurları kırılmadı (2ne1) ya da daha sayamayacağım bir sürü şey. Evet tüm şirketler kötü ama onların yanında JYP baya baya en iyisi. En azından idollerin değer veriyor ve çalışanları da hep saygılı. Ha sonuna da ekleyeyim bu yorumu bir ahgase ve stay olarak… Read more »

Mathilda

Park jimin ve Baek yerine’e ne olduğuna bir bakın promosyon bile yapılmadı kızlara 🙂 MissA’nın diğer üyeleri? Fei şirketten ayrılmamıştı bile ortada yoklar Got7’na yapılan o iğrenç muameleler bizi rahatsız ediyor bir çaylak kadar bile sure alamıyor hepimiz biliyoruz ki Jyp kız gruplarına çalışıyor siz memnunsanız bilemeyeceğim ama erkek gruplarına yapılmayan promosyonlarını biz çok iyi biliyoruz Day6 yıllardı promosyonsuzluktan bir arpa boyu yol katetti Stray Kids zaten saldım çayıra mevlam kayıra Jyp kotunun iyisi dermiydim hiç demezdim hepsi aynı b*kn laciverti.

Hye Su

Neden Winner, iKON ve Blackpink’i görmezden geliyor bu salaklar ya? Lee Hi ve AKMU suçsuzda bu üç grup mu suçlu? Yılın son gününde bile insanı sinir ediyorlar.

Army&buddyland

Lee hi o iğrenç şirketten kaçışını tebrik ederim.

Muziksever

Evet YG kötü bir şirket ama altında olan gruplarin tüm şarkılarını seviyorum. Blackpink, Bigbang, Akmu, Winner, Lee hi, 2ne1 bunların şarkıları tam bana hitap ediyor.
Wonder Girls, Girls’ Generation şarkılarını çok iyi bilmemekle bana hitap ettiğini söyleyemem. Yani evet YG’yi sevmiyorum ama şarkıları çok iyi 🤐 Bu da bu yılın son itirafı olsun fjfjf
Herkese sevdikleriyle mutlu,huzurlu,sağlıklı bir yıl diliyorum. Mutlu yıllar 🎉🎄🎊

Red0457

Çünkü şarkıların suçu yokkk 😭😭

Once since birth

Mutlu yıllar sana da 💘

violet #ktl

Lee Hi 2-3 yıl albüm almazken diğer sanatçılar albüm mü alıyordu? Jskskdkfkkf yg bünyesinde olan kimsenin hiçbir zamaan doğru düzgün promo ve albüm almadığını ne zaman anlayacaksınız ya… Neyseee Hayi de umarım CL gibi hemeeen biriken şarkılarını yayınlarrr. Darısı WINKONPINK ve AKMU’ya artık. 💃🏼💃🏼

134340

Bence solo sanatçılar idollere çok odaklı şirketlerle çalışmamalı. Şirket iyi de kötü de olsa gerekli olan önemi solo sanatçılara veremiyor genelde.
Lee Hi kendisiyle iyi ilgilenecek bir şirket bulup istediği kadar şarkı yapabilir umarım.

Hgs

Yg ye istediginiz kadar sallayın durun bunu sırf yg sanatçılarına kininizden ve onların dolaylı olarak ygnin düştüğü görmek için yapıyorsunuz ama kötü bir haberim var yg bugün tekrardan hisseleri
en değerli şirket oldu ve hala yükselişte ve yg gruplari için promosyonlar daha yeni yeni başladı…yg bir fırtınadir önünde duramazsiniz onlar düşer ama hep daha güçlü bir şekilde ayağa kalkar ha bu arada bu kızımıza kolay gelsin bakalim yg yerine kimi tercih edecek ..sirketin değil kızımızin kaybı onun gibi onlarca yetenekli çocuk gelir gecer.. bu arada ona da sıradan bir şirkette başarılar ..

Army&buddyland

Lee hi o iğrenç şirketten kaçışını tebrik ederim

Betüş

Kesinlikle akmu da ayrılmalı oradan .

la cha ta

ACAYİP MUTLUYUM ŞU AN

selen

sevgili bı şirket kurma vakti .

Yeni Yazılar