Benzer Yazılar

Lee Min Ho, Kim Eun Sook’un yeni dizisinde yer alacak

Lee Min Ho, Kim Eun Sook'un yeni dizisinde yer alacak

HABER: Lee Min Ho senarist Kim Eun Sook’un ‘The King’ dizisiyle dönecek.. ‘The Heirs’ dizisinden 6 yıl sonra yine birlikte çalışıyorlar

KAYNAK: OSEN via Nate

1. [+511, -36] Vay be, senarist Kim Eun Sook ile çalışıyor… geri dönüş dizisini iyi seçmiş.

2. [+371, -45] Bir dizi seçtiğini duymak sevindirdi beni

3. [+330, -43] Vay be, ‘The Heirs’dan sonra ikinci kez, sabırsızlandım

4. [+54, -26] Aigoo, biraz hayal kırıklığına uğradım… pek sık görmediğimiz başka bir erkek oyuncu görmeyi umuyordum ben, başka bir gençlik starını değil.. Lee Min Ho’nun oyunculuk tarzından bıktım artık, ondan daha iyi bir sürü oyuncu var, gerçekten başka birini seçemediler mi?

5. [+46, -12] Bu adam niye popüler ve niye başrolleri oynuyor hala anlamıyorum. Yakışıklı deniyor ama bence hiç çekici değil.

6. [+45, -12] Lee Min Ho’nun çok iyi bir oyuncu olduğunu söyleyemem

7. [+44, -11] Tonlaması ve diksiyonu kötü, oyunculuğu yetersiz

8. [+43, -16] Bence ‘The Heirs’da Kim Eun Sook ile pek uyuşmamıştı

9. [+37, -5] Ben Jo In Sung ya da Won Bin olmasını umuyordum. Kim Eun Sook seviyesinde biri Won Bin’i alabilir diye düşünüyordum. Hayal kırıklığına uğradım biraz.

10. [+29, -3] Ben Lee Min Ho’yu seviyorum ama gizli bir mücevheri seçmelerini tercih ederdim ㅜㅜㅜ…

11. [+28, -1] Lee Min Ho Korelilerin sevdiği bir tarzda değil.. he’d be daebak in China.

12. [+26, -4] Lee Min Ho dizilerine katlanamıyorum, hepsi çok klişe oluyor

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+227] Tahmin edeyim, erkek başrol zengin, yakışıklı, havalı, yetenekli, anne ya da babasıyla sıkıntıları olan biri olacak.

 

Kaynak: Netizenbuzz

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal

Netizenlerin düşünceleri şaşırttı beni. Lee Minhonun lee Minho olmasının bir nedeni var bence. Kendisinin hayranı değilim ama ben gerçekten iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. İzleyeli 7 sene oldu ama city hunterdaki karakterini ve performansını hala unutamam. Bir de bazen oyuncular ne kadar iyi olursa olsun bazı karakterleri üzerlerine oturtamıyorlar. Lmh’nun çoğu dizisini izlemiş biri olarak oynadığı karakterleri üzerine cuk oturtuyor proje seçmede iyi olduğunu düşünüyorum. Kim Eun Sook tekrar lee minhoyu seçtiyse vardır bir bildiği ben gerçekten iyi bir iş izleyeceğimizi düşünüyorum

Dyphellia Grayi

Koreli netizenler bi alem. Adamın oyunculuğuna ve yakışıklılığına laf söylemişler, ancak adamda oyunculuk desen var, yakışıklılık desen fazlasıyla var.. Gözleri bozuk sanırım bunların😂

B.A.B.Y

4. [+54, -26] Aigoo, biraz hayal kırıklığına uğradım… pek sık görmediğimiz başka bir erkek oyuncu görmeyi umuyordum ben, başka bir gençlik starını değil.. Lee Min Ho’nun oyunculuk tarzından bıktım artık, ondan daha iyi bir sürü oyuncu var, gerçekten başka birini seçemediler mi?

Tam olarak düşündüklerim. Adamın oyunculuğunu gerçekten hiç sevemiyorum… Dizide gerçekten sevdiğim bir oyuncu olmadığı sürece de izlemem.

Yeni Yazılar