Benzer Yazılar

Luna, SM’den ayrıldıktan sonra Humap Contents ile anlaşma imzaladı

Luna, SM'den ayrıldıktan sonra Humap Contents ile anlaşma imzaladı

HABER: f(x) Luna Humap Contents ile anlaşma imzaladı

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+303, -44] Bir türlü ısınamıyorum ona

2. [+169, -35] İsmini değiştirmeli belki de… Co:ldfelt gibi bir şey yapabilir

3. [+139, -15] Hareketleri çok abartı ㅠㅠ Bence yetenekli şarkıcı imajı da yok oldu

4. [+24, -1] Sosyal medyada eşya satan bir ünlü görmemiştim daha önce ㅠㅠㅠ

5. [+18, -2] Ağzı, yüzü, gözü ayrı ayrı güzel ama bir araya gelince güzel bir izlenim vermiyor

6. [+16, -2] SM ondan kurtulduğu için mutludur..

7. [+14, -2] Luna’nın hayranı kaldı mı ki?

8. [+12, -1] En azından f(x)’teyken iyi bir şarkıcı olarak biliniyordu, ama Sulli ve Krystal’i kıskanmasıyla buralara geldi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ bugünlerde Sulli ve Krystal kadar popüler olmak için uğraştığını görmek üzücü

9. [+11, -0] Büyük 3 şirketten birindeyken orta halli bir şirkete düştü

10. [+10, -0] Solosu başarılı olsaydı eminim SM onunla devam etmek isterdi.. yazık

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+85] Luna’nın gerçek hayranı yoktu. Sadece vokallerini öven ama şarkılarını stream etmeyen, albümlerini almayan hayranları vardı.

 

Kaynak: Netizenbuzz

20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
narengi

luna için gerçekten üzülüyorum. bu yorumları da bu muameleyi de hiç mi hiç hak etmiyor. kendine has tatlı bir güzelliği var. şarkı söylemede ve dansta oldukça yetenekli. karakteri de çok güzel. güleç yüzlü, iyi niyetli biri. hak ettiği değeri görememesi çok üzücü. bir netizen yüzünün iyi bir izlenim vermediğini söylemiş fakat saçmalamış. nice yüzü ayrı ayrı kötü olup bir araya gelince de kötü olan kişileri yerlere göklere sığdıramazlarken oldukça güzel bu kızla ne dertleri var gerçekten anlamıyorum. umarım luna gerçekten mutludur ve bu hayatında güzel pek çok başarı tadar.

Drbel

Bana göre luna hep biraz aşırıydı. Kötü anlamda söylemiyorum, şu ana kadar kötü olan hiçbir davranışını görmedim çok da yetenekli ama kendini yönlendirebilecegi alanı tam olarak bulamadı. Çok iyi bir vokal, kendini şovlarda biraz öne çıkarabilseydi çok daha iyi bir pozisyonda olurdu hwasa gibi ama dediğim gibi davranışları yüzünden gölgelendi. Yıllar önce tvxq, sulli, luna, krystal bir programa katılmıştı, orada da krystal demişti luna karşı cinsi görünce hareketleri en çok değişen üye diye. Bu kötü bir şey değil ama işte ilgi çekmek için biraz çaba harcayan biri gibi gelmişti, aldığı yorumlardan da olabilir. Vücuduna daha fazla dikkat etmesi de bu… Read more »

Özge

5. [+18, -2] Ağzı, yüzü, gözü ayrı ayrı güzel ama bir araya gelince güzel bir izlenim vermiyor

Ne iğrenç ve kaba bir yorum. Nefretinizde geberin

Lia ama tapmayan

[+85]Luna’nın gerçek hayranı yoktu. Sadece vokallerini öven ama şarkılarını stream etmeyen, albümlerini almayan hayranları vardı.
Kesinlikle. Vokaller övülüyor ama destegi visuallar alıyor. Tıpkı Wendy gibi. Sesi güzel ama geri planda. Her hareketi ön planda olan kişi ise Irine. Yani diyecek söz yok. Yolun açık olsun Luna.

Revel

Wendy ve luna ayni durumda degil yalnız evet luna değer görmedi ama wendy fazlasıyla dikkat çeken sevilen bir üye.. sm son zamanlarda onu on plana çıkarmak için uğraştı, seside çok güzel yüzüde, ilk başlarda evet wendy ve seulgi değer görmüyordu ama artık fanlar bu konuda daha eşit davranıyor , wendy luna kadar nefret almadı hicbir zaman , lunaya bende üzülüyorum kız boş yere nefret alıyor değeri bilinmiyor umarım başarılı olur her zaman destek olacagim ona ama wendy gibi demen saçma olmuş..

Esma Morkoç

Luna’nın gerçek hayranları var, başınızı kaldırırsanız görürsünüz. Yalnızca f(x) facts Turkey hesabına bak. Hayranlığımızı da az olan izlenmeler üzerinden sizlere sorgulatmayız çünkü Luna’nın albümlerini destekledik. Teşekkür ederim, iyi günler dilerim

Jisooo

Benim anlamadigim şey sulli den nefret eden netizenler sırf luna ya nefret olsun diye yok sulli çok popüler diye onu kiskandi yok bilmem ne diyor bu insanların kafa yapısı inanılmaz hani ilgi manyagiydi o kız demek ki zaten popüler olduğu için her hareketine yorum yazıp nefret kusuyorsunuz. Luna ya gelince yabanci yorum iyi tespit yapmış herkes onun yetenekli olduğunda hem fikir ama iş desteklemeye gelince tik yok. Çok üzülüyorum onun için başta sanırım kendi devam etmek istedi ama şirket olmadan ne bileyim mesala kang daniel gibi arkanızda duran hayran kitleniz yoksa hani onun gibi kendi şirketinizi falan kursanız ama luna… Read more »

Jisooo

Ayrıca chunga bts iu vb. de küçük ve tanınmayan şirketteydiler bırakın artık 3 büyük laflarını önemli olan KALİTE.

Bende kalsin

Benim gözümde başarı kalitedir. Keyif alıyorsam fazlasına gerek yok ve evet bu kız yaptığı her şeyi en iyi şekilde yapmayı çalışıyor. Ve evet sesi cok güzel sahnede çok başarılı gerisini önemi yok. Sulli benim gözümde tırnağı bile olamaz

barbie

luna yı dinlerim ve dinlemeye de devam edicem fakat fandomuna girer miyim bilmiyorum luna dan değişik soğuk bir elektrik alıyorum
fakat luna bir şarkıcı sesi için dinlenmeli başka şeyler için değil o yüzden dinleyin millet

furioso xâm lược

luna bir tek bana mı güzel geliuor

Krystal benim karım ok?

Bana da❤️Hatta Sulli nin yeni görünümünden daha güzel bence

Krystal benim karım ok?

Her şey gönlünce olsun❤️

Bende kalsin

Gerçekten yuh gerçekten pes. Bunlar nasil yorumlar aklım almiyorr

Esma Morkoç

Isınamıyorsan Luna’nın işitme engelli MeU’ya şarkıyı beden diliyle armağan ettiği videoyu izle, onu araştır ve yaptığı bağışları gör. Luna’nın singleları izlenme dışında iyi iş çıkardı. Gidin ve f(x) facts Turkey hesabına bakın. SM Ceostanlar nerede kaldı diyordum ben de. Luna ne hayranlarını ne de f(x)’i bırakmadı. Asıl Luna mutludur SM’den kurtulduğu için. Luna şimdi SM’den ayrıldığı için mi linç yiyor? Djdjdbdbdbdn. Sevmiyorsanız bakmayın ruh hastaları. Ayrıca yabancı yorum onun gerçek hayranları var. Şarkıları da izlenme dışında gayet iyi iş çıkardı.

Krystal benim karım ok?

Bu yorumu öpeyim ben

furioso xâm lược

yüz hatları en azından ayrı ayrı güzel vokal tekniği ve gücü de gayet güzel Where r u şarkısı hariç bana hitap etmesede yetenekli aşırı kız ama neden popüler olmak içişn çabalamasın ki netizenler de bir tuhaf ya

Herneyse

Luna’nin malesef korede gerçek hayranı yok. Unni çok güzelsin çok bilmem nesin diyem kesimden bahsetmiyorum. Albüm satın almayan dijital sıralamada yardım etmeyen . Mesela free somebody 10 bin fiziksel satış yapmış albüm olarak , dijital de single olarak 75 bin satmış ki bu sm için berbat bir tablo. Izlenme i tunes falan hikaye. Sm için minimum 50 bin album satışı yalması lazımdı. Ama kıza destek çıkan olmadı tabi şarkının deneysel olmasının da etkisi var . Malesef fandom gücü yok luna’nin.

Krystal benim karım ok?

7. [+14, -2] Luna’nın hayranı kaldı mı ki?
BEN

SeulgiWendy

Kore’de yetenekli olan ne zaman ilgi gördü ki zaten tamamen dış görünüş takıntılılar Luna yolu açık olsun keşke Free Somebody gibi şarkılar çıkarsaydı benim şahsi fikrim Luna kendi tarzını solo olarak bulamadı f(x) ile mükemmel solo olarak ise sesi çok güzel güçlü ama oturmuş bir tarzı olsaydı solo olarakta yürüyüp gidebilirdi bence başta ost seslendirsin sesini halka iyice kanıtlasın çünkü çok farklı bir ses rengi var sonra güzel bir solo albüm ile ilerler bu gün solo kadın sanatçılar genel olarak ostler ile kendilerini kanıtlıyor Ben Punch gibi Taeyeon daha solo çıkış yapmadan ostleri ile konuşuluyordu. Wendy’nin ostleride keza RV tanımayan… Read more »

Yeni Yazılar