MBC radio prodüktörü IZ*ONE’un neden dağılmadığını sorguladı

14

HABER: ‘Hileli’ IZ*ONE MBC radyo PD’si tarafından eleştirildi “Niye promosyon yapıyorlar?” netizenler bölündü

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+3,455, -236] Adam haklı değil mi? Hile ile çıkış yaptılar, böyle olmaması gerekiyordu. Oy vermek için para ödeyen insanlarla dalga geçtiler.

2. [+2,731, -101] İstedikleri kadar promosyon yapsınlar, sadece hileli grup olarak hatırlanacaklar. Kendi mezarlarını kazıyorlar. X1 dağılarak en iyi kararı verdi.

3. [+136, -20] Hiç adil değil. Ve şarkılarının prodüktörü de MC Mong. Kurallara uyarsanız geride kalıyorsunuz bu dünyada, kanıtı da bu~~~

4. [+127, -9] Gerçekten ama, birinci olmalarını çok saçma buldum… ünlüler nasıl skandalları çıkarsa çıksın onları destekleyen domuzlar olduğu için sürekli geri dönüyorlar

5. [+108, -24] IZ*ONE hayranlarının çoğu 30-40’lı yaşlarında erkekler… siyaset oldu mu sürekli adaletten bahsediyorlar ama IZ*ONE’u skandal boyunca korudular, o kadar iğrenç ki midem bulanıyor

6. [+106, -10] Hileli grup oldukları bir gerçek

7. [+62, -13] Bu grup beni huzursuz ediyor, kimin hileyle gruba sokulduğunu bilmiyoruz… tek çözüm dağılmak. Umarım ilerde kendi şirketlerinde yeniden çıkış yaparlar.

8. [+59, -6] Düşünsenize üniversite sınavında hile yapıp bir SKY üniversitesine girdiler, diğerleri ise nereye gideceklerini bilmeden, çıkış yapacakları belli olmadan kaldılar… hileli bir grup olduğunu bile bile promosyona devam etmeleri onları da mağdur değil suç ortağı yapıyor. Üyeler grubun hileyle oluşturulduğunu biliyor.

9. [+56, -7] Hala anlamıyorum. Kore’de ilk defa adaletin bu kadar önemsendiği bir zamandayız ama hileli bir grup televizyona çıkabiliyor..

10. [+50, -8] Nihai sonuç iyi olduğu sürece, o sonuca ulaşmak için yapılan şeylerin önemi yoktur düşüncesi var, bu düşünceden ötürü tarikatlar doğuyor. Gençlerimizin üzerinde çok negatif bir etkisi var.

11. [+47, -8] Hayranlar sessiz kalmanın daha iyi olduğunun farkında değiller

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+184] Bu grupta kaç üye olduğunu daha yeni fark ettim, kalabalık duruyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikLee Min Ho ve Kim Go Eun’un dizisi ‘The King’in ilk fragmanı yayınlandı
Sonraki İçerikChungha’nın iki personelinde coronavirüs çıktı
14 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments