Benzer Yazılar

MBC radio prodüktörü IZ*ONE’un neden dağılmadığını sorguladı

MBC radio prodüktörü IZ*ONE'un neden dağılmadığını sorguladı

HABER: ‘Hileli’ IZ*ONE MBC radyo PD’si tarafından eleştirildi “Niye promosyon yapıyorlar?” netizenler bölündü

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+3,455, -236] Adam haklı değil mi? Hile ile çıkış yaptılar, böyle olmaması gerekiyordu. Oy vermek için para ödeyen insanlarla dalga geçtiler.

2. [+2,731, -101] İstedikleri kadar promosyon yapsınlar, sadece hileli grup olarak hatırlanacaklar. Kendi mezarlarını kazıyorlar. X1 dağılarak en iyi kararı verdi.

3. [+136, -20] Hiç adil değil. Ve şarkılarının prodüktörü de MC Mong. Kurallara uyarsanız geride kalıyorsunuz bu dünyada, kanıtı da bu~~~

4. [+127, -9] Gerçekten ama, birinci olmalarını çok saçma buldum… ünlüler nasıl skandalları çıkarsa çıksın onları destekleyen domuzlar olduğu için sürekli geri dönüyorlar

5. [+108, -24] IZ*ONE hayranlarının çoğu 30-40’lı yaşlarında erkekler… siyaset oldu mu sürekli adaletten bahsediyorlar ama IZ*ONE’u skandal boyunca korudular, o kadar iğrenç ki midem bulanıyor

6. [+106, -10] Hileli grup oldukları bir gerçek

7. [+62, -13] Bu grup beni huzursuz ediyor, kimin hileyle gruba sokulduğunu bilmiyoruz… tek çözüm dağılmak. Umarım ilerde kendi şirketlerinde yeniden çıkış yaparlar.

8. [+59, -6] Düşünsenize üniversite sınavında hile yapıp bir SKY üniversitesine girdiler, diğerleri ise nereye gideceklerini bilmeden, çıkış yapacakları belli olmadan kaldılar… hileli bir grup olduğunu bile bile promosyona devam etmeleri onları da mağdur değil suç ortağı yapıyor. Üyeler grubun hileyle oluşturulduğunu biliyor.

9. [+56, -7] Hala anlamıyorum. Kore’de ilk defa adaletin bu kadar önemsendiği bir zamandayız ama hileli bir grup televizyona çıkabiliyor..

10. [+50, -8] Nihai sonuç iyi olduğu sürece, o sonuca ulaşmak için yapılan şeylerin önemi yoktur düşüncesi var, bu düşünceden ötürü tarikatlar doğuyor. Gençlerimizin üzerinde çok negatif bir etkisi var.

11. [+47, -8] Hayranlar sessiz kalmanın daha iyi olduğunun farkında değiller

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+184] Bu grupta kaç üye olduğunu daha yeni fark ettim, kalabalık duruyor.

 

Kaynak: Netizenbuzz

14 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Lalalulu

“ünlüler nasıl skandalları çıkarsa çıksın onları destekleyen domuzlar olduğu için sürekli geri dönüyorlar”

ox

grubundaki üyeler oraya başkalarının haklarını yiyerek geldiklerini bilmeyecek kadar enayiler o zaman. ya da bunu farkında olmalarına rağmen cebe attıkları paraya bakıp yoluna devam edecek kadar benciller. yapma. grubun suçsuz falan değil. özellikle de vicdani açıdan.

wizmoon

Komiksinn bu kızlar buna hayatlarına adadılar dağılmak öyle kolay değil şirkete rest çekip ayrılıp hayatlarını mı mahvetsinler? ayrıca 1-2 kişi için tüm grubu dağıtmak ne kadar adaletli hak duyarcıları?

ox

1-2 kişi mi? 😂 kontrat olduğu için dağılmamaları normal, he dağılabilirlerdi de ama kimse sözleşme feshi durumunda ödeyecekleri miktarı vermeyi göze alamaz, gücü de yetmez. mnette de sözleşmeyi karşılıklı feshedecek karakter yok o yüzden kızlar üstünden ne kadar kazansam kârdır diyip sömürmeye devam ediyor. hala tamamı hileli bir grubu destekleyerek komik olan sizlersiniz. bir kişi dışında diğerlerinin yetenekleri de her şeye rağmen sektörde kalmalarını gerektirecek düzeyde olsa gam yemeyeceğim ama..

wizmoon

evet 1-2 kişi? bu söylediklerine sen inandın mı? tamamı hileli komiksin 😀 sanırım yarışmadan haberin bile yoktu yarışmayı eğer izlersen zaten kızların ne kadar popüler olduklarını görebilirsin ayrıca bunun komik olduğunu sorgulamak sana kalmadı komik bir şey olsaydı son albümleriyle satış rekoru kırmazlardı ” bir kişi dışında diğerlerinin yetenekleri de her şeye rağmen sektörde kalmalarını gerektirecek düzeyde olsa gam yemeyeceğim ama..” en çok bu söylediğine güldüm üzgünüm ama iz*one 4. jenerasyonunun en yetenekli grubu Yuri kendi jenerasyonun en iyi ilk 3 vokalistinden biri Yena , Yujin , Eunbi , Chaeyeon all-rounder Chaeyeon 3. ve 4. jenerasyon gruplarının dansçıları arasında Momo… Read more »

Hye Su

9. [+56, -7] Hala anlamıyorum. Kore’de ilk defa adaletin bu kadar önemsendiği bir zamandayız ama hileli bir grup televizyona çıkabiliyor..

Ah canım, ülkesinde adaletin önemsendiğini sanıyor 😔

Rien

Hileli grup diyorsunuz ama Kang Daniel,Chungha stanliyorsunuz 1. ve 2. sezonda da hile olduğu kabul edildi isim olarak hileli kişiler değiller belki ama sonuçta onlarda produce programından çıkma.

Neden bu kadar iki yüzlüsünüz?

Buse

Bir an önce bu grup dağılsın 😒

Begonya

Madem hileli bir grup almayin programlariniza bu da bir prim sistemi değil mi.

Zehra

Cevap hala para yağdıracak hayranlarının olması, haksızlık kendilerine yapıldığında kıyameti koparan ama başkasına yapıldığında umrunda olmayan kişiler işte. yazık hakları yenenlere

Ajajsjsjsjsjjsjsjsj

Blackpınkin 3 katı huhhh

Hgs

Ney 3 katı ..üye sayısı olarak mı ?

sel

evet bence onu demek istedi niye insanlar eksilemiş anlamadım

BRAIN

Aha bir fan mı yoksa bilgi veren bir kişi bilmiyorum yorumu okuyup eksileri görünce haykırdım ahhavsvvz 😂

Yeni Yazılar