Benzer Yazılar

Mina, Jimin’in onu ziyaret edip özür dilediğini açıkladı

Mina, Jimin'in onu ziyaret edip özür dilediğini açıkladı

Mina yeni Instagram güncellemesinde Jimin de dahil AOA üyelerinin onun evine geldiğini söyledi.

“Öncelikle duygularımı kontrol edemeyip tüm gün konuştuğum ve çok kişiyi etkilediğim için özür dilerim… Okuması zor bir sürü haber çıkmış olmalı ve eminim bazıları bunları bilmek istemiyordu. Birçok kişi evime ziyarete geldi, endişe yarattığım için özür dilerim. Bir ünlünün yapmaması gereken hareketler yapıp sözler söyledim.

Birkaç saat önce tüm AOA üyeleri ve menajerleri evime geldi, konuştuk. Jimin geldiğinde öfkeliydi, ben buna inanamadım. Özür dilemeye gelen birinin yüz ifadesi mi bu diye sordum ona. Tartıştık, bana ‘bıçak nerede, kendimi öldürsem her şey çözülecek mi’ diye sordu. En sonunda oturup konuştuk ve Jimin olanları hatırlamadığını söyledi. Ben onun beni incittiği zamanları anlattım. Tabi ki ben de pek iyi bir kafada değildim ve Jimin çoğunu hatırlamadı. Ben de hepsini hatırlamıyordum ama hatırladığım her şeyi gözlerine bakarak anlattım.

Jimin’in kafasında, biz her şeyi cenazede çözmüştük. Ama o bir cenazeydi ve ben o gün onu teselli etmek için yanındaydım. Ama o gün iletişim kurduk ve Jimin yaptıklarını hatırlamamasına rağmen benden özür dilemişti, her şeyin çözüldüğünü düşünmesini anlayabiliyorum. Ama 11 yıl çekilen acıları tek bir günde nasıl çözebilirsiniz? Cenaze gününde benim yıllarca çektiklerimi konuşmadık, zaten bunlar bir cenazede konuşulmaz. O gün onu desteklemek için oradaydım ve sonrasında kendime döndüm. Bu kadar yıkık haldeyken tek bir gecede tamamen iyileşemiyorsunuz.

Neyse, onunla konuşmaya devam ettim ve Jimin dinledikten sonra özür diledi. Nasıl olduğu önemli değil, sonuçta bir özür aldım ve kabul etmeye karar verdim. Jimin ayrıldı, evde kalan diğer üyelerle konuştum ve düzeleceğimi, ekstrem şeyler düşünmeyeceğimi söyledim, söz verdim, hepsi bu.

İkimizin de babasının bizleri cennetten izlediğine inanıyorum. Dürüst olmak gerekirse Jimin’i ilk gördüğümde gerçekten pişman mı diye düşündüm. Ama defalarca özür diledi.. duydum… gerçekten ne yazsam bilmiyorum. Samimi bir özür dileme niyeti göremedim onda, ama bu benim kendimi küçük görmemden dolayı olabilir, ya da ona sinirli olduğum için samimiyetini göremedim… Jimin için samimi olabilir, tam olarak ne olduğunu söylemek zor.

Sakinliğimi kazanmak için çalışacağım ve tedavi olacağım. Bir daha bu konuda olay çıkarmayacağım. Gerçekten özür dilerim. Yavaş yavaş iyileşmeye çalışacağım. Benim yüzümden çok kişi etkilendi. Bu gönderide bile Jimin hakkında pozitif şeyler yazamadım, bunu kabul ediyorum. Önün özrünü düşünemedim, sürekli eve geldiğindeki öfkeli halini düşünüp duruyorum. Çok perişan halde olduğum için anında iyileşemeyeceğim… ama deneyeceğim. 

Bir daha bundan bahsetmeyeceğim ve gönderi de atmayacağım… İyi bir yazı olmadı, ne söylediğimi bile bilmiyorum ama yeniden özür dilerim…”

HABER: Kwon Mina, “Duygularımı kontrol edemediğim için özür dilerim… Shin Jimin bana öfkeli bir şekilde geldi ve özür diledi”

KAYNAK: Daily Korea via Nate

1. [+4,097, -48] Bunun düzgün bir özür olduğunu düşünmüyorum

2. [+4,046, -38] Jimin öfkeli bir şekilde gelmiş, tartışma başlatmış, sonra bıçak arayıp ben ölürsem her şey düzelecek mi demiş. Bunun neresi özür? Samimi bir özür mü bu? Bu şekilde olayları sonuçlandırmak kabul edilebilir mi? Mina gerçekten son raddeye gelmiş de bunları açıklamış gibiydi.

3. [+3,979, -54] Vay be, nasıl senin yüzünden intihara kalkışan birinin evine gidip bıçakla kendini öldürme tehditinde bulunabilirsin? ㅡㅡ Kafayı yemiş. Yanında diğer üyeleri götürmesi de Mina’ya baskı yapıyor gibi ㅡㅡ yalnız başına yapamayacağı için grup olarak takılan iljin s*rtüklerden farkı yok

4. [+557, -3] Bu nasıl bir özür? Evine öfkeli bir şekilde gitmiş, bıçak isteyip kendini öldürmekle tehdit etmiş? Karaktere bak… bana şu eğlence şovunu hatırlattı, gece geç saatlerde arabasında ‘Frozen’ şarkısını çalıyordu, personeller ise uyuyordu ve bir şey söyleyemeyecek kadar çekiniyorlardı. Jimin kamera önünde bu kadar kötüyse kamera arkasında nasıldır?

5. [+527, -4] Manyak s*rt*ğe bak. Niye kendini öldürmedi? Grup üyelerini alıp işkence ettiğin birinin evine götürdün ve sonra böyle bir şov mu yaptın?

6. [+498, -3] Bu özür değil, tehdit.

7. [+473, -4] Mina’nın evine sinirli bir şekilde gitmiş, bıçak isteyip kendini öldüreceğini söylemiş, en sonunda özür dilemiş.. senin yüzünden intiharı düşünen birine nasıl böyle bir şey söyleyebilirsin? Nasıl bir insansın sen?

8. [+430, -2] Tüm üyeleri yanında götürmüş ㅋㅋㅋㅋㅋ Şirket ne düşünüyordu? Nasıl böyle bir grup yaptınız? Niye psikolojik yardım sunmadınız üyelere?

9. [+393, -1] FNC muhtemelen “sizi endişelendirdiğimiz için özür dileriz” diye bir açıklama yapacak… herkes hikaye olduğunu biliyor

10. [+377, -3] Jimin gerçekten üzgün olsaydı onu yalnız ziyaret ederdi. Nasıl tüm üyeleri yanında götürüp bir de böyle davranabildi? İntihar deneyen, senin yüzünden yüzlerce uyku ilacı içen birine? Mağdurun önünde nasıl kendini öldürme tehditi yaparsın?

HABER: Kwon Mina, “AOA Jimin, ‘Kendimi öldürürsem her şey çözülecek mi’ diye geldi bana… özrünü kabul etmeye karar verdim”

KAYNAK: Star Today via Nate

1. [+1,428, -7] Bu özür değil tehdit. Eminim Jimin yapabileceği her şeyi yaptığını düşünüp kendini rahatlatıyordur.

2. [+1,419, -9] “Bıçak nerede, kendimi öldürürsem her şey çözülecek mi” bu nasıl bir özür?

3. [+1,402, -11] Tüm menajer ve üyelerle birlikte mi gelmiş eve? Bu özür değil tehdit. Bıçak isteyip kendini öldürmekle tehdit etmiş? Nasıl özür dilendiğini bilmiyor, insan olmayı hak etmiyor. 10 yıldan uzun süre işkence çektirdiğin birine karşı nasıl hiç sorumlu hissetmezsin? Jimin’in sektördeki kariyerini bitirip kendi isteğiyle gruptan ayrılması gerek. Halk bir daha onu görmek istemiyor.

4. [+110, -0] Bahse varım “Tamam tamam özür dilerim, ne olduğunu hatırlamıyorum ama öyle hissettiysen özür dilerim. İyiyiz şimdi değil mi?” demiştir

5. [+107, -0] Grup olarak kızın evine geldiler, Jimin bıçak istedi;;; bu tehdit ㅜ Mina fazla şefkatli birine benziyor

6. [+89, -0] Pislik karakterli birinin nasıl davranmasını beklerseniz aynı öyle davranıyor

7. [+82, -1] Umarım Jimin sonsuza dek emekli olur

8. [+72, -0] Haber: Jimin şu anda öfkeli

9. [+67, -1] İnsanlar değişmez. Jimin’in her şeye kurgu demesiyle zaten nasıl biri olduğunu öğrenmiştik.

10. [+64, -0] Özür dileme şekline bakarak bir insana nasıl işkence çektirdiğini görmek kolay

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+477] Jimin 10 yıl boyunca ona zorbalık yaptı, öyle bir duruma geldi ki Mina kendini öldürmek istedi ve ailesini etkiledi, buna rağmen Jimin’in babasının cenazesine gidip Jimin’i teselli etti, aynısını Jimin ona yapmamışken. Bu Mina’nın karakterinin nasıl olduğunu gösteriyor. Mina bu kadar hassas bir durumdayken FNC niye tüm grubun ve menajerlerin kızın evine gitmesine izin verdi? Zorbası sinirli bir şekilde onunla yüzleşti, duygusal manipülasyon yaparak Mina’nın suçlu hissetmesine sebep oldu, özrünü zorla kabul ettirdi. Mina’nın bunu ifşa etmesine sevindim. Gerçekten samimi biri gecenin bir saati öfkeli bir şekilde birinin evine girmez, kendimi öldürürsem her şey çözülür mü demez, bir sürü bahane üretip sonra özür dilemez. Bu samimi değil.

 

Kaynak: Netizenbuzz

45 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Birferda

Bu ne bicim ozur ya vala iyi kabul etmis kiz. Heralde artik yildi daha fazla gormek istemedj. Sirket gruptaki kizlar nasi sustu. Ben sevmedigim insana bile bole zulum yapilsa goz yumamam bi tane patlatirim. Herkes ahnisini yapar. Nasil insanlik. Umarim sen ve ailen toparlanirsin Mina.

Notyourbusiness

Jimin sen öylesine leş bir varlıkmışsın ki! Aciz, ödlek seni. Sen yıllarca kendini bi halt zannet kıza dünyayı dar et, gerçekler ortaya çıkınca bir de haklıymış gibi öfkelen. Zaten senin gibilerinin ortak özelliği herkes duyunca korkmaları. Her şeyin gerçek olması yetmezmiş gibi birde hala devam ediyor buna. Hala zorbalık yapıyor, duygusal baskı uyguluyor kıza. Ölsem her şey çözülür müymüş? Bu kafayla yaşama zaten oksijen israfısın sen. Neler yapmışsın, inşallah misliyle ödersin hakkını bulursun!

Notyourbusiness

Birde diğer kızların buna yıllarca susmuş olmaları ve hala da Jiminle Minanın yanına gelmeleri ve pasif oynamaları?? Siz de Jiminle aynısınız aynı. İlahi adalet bulacak hepinizi. İyi ki samimi olmadığını yazmış bu yazı da, affettim diyor ama hala huzura ermediği belli..

Mirkolik

Ah işte ailenin önemini bir kez daha gördüm. Mina’nın iyileşmek için çaba göstermesi kendini değerli hissettiren bir anneye sahip olmasından kaynaklı. Sulli ve Hara için bir kez daha üzüldüm.

RIM

“Ne yapayım kendimi mi öldüreyim?” dün hala olayın doğruluğundan emin olmayanlar vardı. Bu cümle Jimin’i ve yaşadıklarının gerçekliğini yeterince özetliyor. Umarım sektörde idol diye daha fazla gezinmez.

Juyeon

Mina bu gönderide bile ne kadar kibar, umarım güç bulur ve mutlu yaşar

nothing but kyungsoo

Zorba+menajer ve diğer üyeler, o kadar kalabalık bir şekilde evine gelindiğinde Mina’nın ne kadar stres olduğunu hayal edemiyorum bile. Zaten çok zor bir zamandan geçiyorken. Jimin içindeki pisliği bir kez daha dışarı vurmuş üstelik. Mina keşke bu işin arkasını bırakmasa ama çok yıprandığı belli, daha fazla yazmak istememesini anlıyorum. Umarım içinde tuttuklarını haykırabildikten sonra toparlanabilir biraz da olsa. Ayrıca Choa belki de daha fazla bu olayları hatırlamak istemediğinden susuyor konuşsa keşke,, söyleyecekleri olduğuna eminim.

Muziksever & Blackpink sever

Samimi biri zaten ilk başında kurgu demezdi.

Eco

Jimini geçtim artık ona diyecek lafım yok ama diğer üyeler, bütün bunlar yaşanırken insan olan biri nasıl sesini çıkartmaz, valla eziksiniz ezik yani ben hayatım da böyle garip bir ülke görmedim

Eco

Üyeleri bilmiyorum Allah var kim kimdir bilemem ama bu olaylara sessiz kalmaları bunca yıl hayır birde küçücük kızmış jimin bana böyle davranacak tek yumrukla indiririm onu yani çok değişikler

NeNe

Şuna bak;Özür dilerken bile duygu sömürüsü peşinde…Sahteden bıçak aramalar falan samimiyetsizliğinin ve hala ilgi delisi olmasının göstergesi değil mi? “Ölürsem biter mi?” diyor. Mina’yı 10 yılda ölmekten beter etmiş ona gelince”Hatırlamıyorum!” Yersen tabi… Ayrıca madem ‘kurgu’ydu;babasının cenazesinde nasıl çözmüşler herşeyi? Kız cenaze de kabalık yapacak kadar kötü değil herkesi kendi gibi zannetmiş heralde ya da bir özürle sıyırılacağını mı düşünüyordu? Mina’nın samimiyeti başından beri belliydi.Sadece bir özür ve pişmanlık istedi.Bir daha da bu konu ile ilgili konuşmayacakmış. Yani prim yapmadığı da ortada..İki tarafı da dinleme mevzusu falan değil bu..Taraflardan hangisinin çirkin olduğu bariz ortadaydı. Eğer hala Jimin’i savunacak bir durum… Read more »

speechless

Özür dilemek değil, göz dağı vermek olmuş. Menajerlerle gitmek de neyin nesi fanmeetinge mi çıkıyorlar? Kıza biz biriz sen teksin, demek istemiş gibi bir halleri var kimse kusura bakmasın

minlep

mina da ne sabır varmış kızdaki sabra özenmedim değil.ben olsam dayanamayıp kariyerim yok olur demeden jimin i bir güzel dövmüştüm şimdiye.

iloveubaby

Bu durumda kusura bakarsanız bakın ama sıçarım özrüne de ji**n e de. Ruh hastası yapmadığı kalmadı kıza. Hayatının içine sıçtı intihar edecek raddeye getirdi. Birde üstğne öfkeli miymiş. Senin öfkene de yüzsüz. Şimdiye kadar yapılan tüm hakaretleri,linçleri hakaediyor.

PSY

Ben olsam evime almazdım onu ne belli başka şeyler yapmayacağı.. Bir de haklıymış gibi sinirli gelmiş, yok unutmuş yok bilmem ne… Seni hayatımdaki beyin özürlüsü insan kümesinin derinlerine gömüyorum Jimin

Sananelazım

Jimin tam bir varoşsun kızım

yeahhhright

jimin sektörden sürülürsün umarım

QueenSS

Ahh be mina nelerle uğraşmak zorunda kaldın. Yabancı yorumun da dediği gibi eğer gerçekten jimin özür dilemeye gelseydi tek gelirdi, arardı, masajla iletişime geçerdi. Sırf şirket olayı çözmek için kızları toplayıp evine gitmiş gibi. Bu hatırlamıyorum bahanesi de çok ucuz. Mina intihar girişiminde bulunacak kadar ilerlediyse bence anlatmadığı başka olaylar da var nasıl hepsini unutabilir? Minanın psikolojisi bozulmuş olabilir ama ben jimininkini de hiç sağlam görmüyorum. Bir insana bunları yaşatarak tatmin olması ilginç. Umarım mina daha fazla jimini kafasına takmaz ve hayatından uzaklaştırabilir çünkü ilişkilerinin iyiye gideceği yok. Twitterda instagramda jimine söven insanlar da yaptıklarının minaya hiçbir fayda sağlamadığını anlarlar… Read more »

nayeonist

manyak karı

Candy

Cidden ne rezil bir insan…Bir kızın hayatını bitir senin yüzünden sektörden ayrılsın sen gel birde hala drama queenlik yap…İğrendim…Sektörden sonuna kadar emekli ol zorba

6894

Jimin’in sektörden emekli olup psikolojik destek alması lazım. Durumu içler acısı görünüyor, özür dilemeye gitmişken bile kıza zorbalık yapıyor.

Tuğba

Şovmen kız resmen, nasıl hayatının bir parçasıysa hatırlamıyor bile yaptıklarını.Sizin için önemsiz basit olan şeyler başkalarının hayatında enkaza sahip olabiliyor. Özür dilerken bile kuzu suçlu hissettirecek şekilde davranması bile karakterini gösteriyor zaten.

HelloMet

Mina’nın yüzünü görünce üzülüyorum. Sanki yüzü hep acı dolu, üzgün gibi hissettiriyordu en başından beri ama gerçekten öyle olacağını düşünmemiştim.

Vincenteu

Jiminde zerre pişmanlık görmüyorum.

señorita

Şirketin hala daha açıklama yapmamış olması rezaleti… ayrıca jimin şeylere benzememiş mi, böyle lise çıkışlarında arkasını toplayıp kavgaya gelen tipler olur ya. Tam onun gibi. Ama aslında bence tek gitmemesi daha iyi olmuş. Hatırlamıyorum deyip kızı döverdi de bu manyak

belgisiz sıfat

Okkalı bir yalan kurgulamaya çalışıyorlardır…

selen

ulan adam dövmeye gider gibi sürüyü toplayıp gitmişler . üzgünüm ama ödüllerde aoa ve grubunu görmek istemiyorum . daha özür dilemeyi beceremeyen biri nasıl başkalarına örnek olabilir ki ?

Bir bakıp çıkacağım

Mina yı o kadat iyi anlıyorumki . Bir zaman sonra bu tip insanlar kendinizi sorgulatıyor . Diyosunki acaba benimmi suçumdu . Abartılacak bişey yokmuydu ….öyle bir kararsızlığa sürüklüyorlar ki sizi artık o bile umrunuzda olmayıp kendinizle savaşmaya başlıyorsunuz . Olanları kenara atıp kendinize yönelip kendinize sinirlenmeye başlıyorsunuz . Güçlü bir karakterde , kimseye pabuç bırakmayan bir insan dahi olsanız bir müddet sonra bu hale dönüyorsunuz . Gerçekten umarım bu tür insanlar hem bu dünyada hem öteki dünyada yaptıklqrının bedelini öder.

Boş yapmayın

Arda Turan temsili :Bir suçum varsa al bu silahla sık bana. .. Öldür kendini diyemeyiz ama ne olur göz önüne gelme. Bir özür ile her şey bitmez, 10 yıl bitmez. Affettirdim, rahatım demesinden de inş pişman olursun.

Pırtt

İnsanlar yaşattıkları acının,duygunun aynısını yaşamadan ölmezler.
İnşaa ettikleri kristal kuleler minik bir taşla koca bir yığına döner. Şimdi bu olaydan kurtulmuş olarak görebilir jimin kendini ama öyle bir KURGU(!!!) çıkar ki insan içine çıkamaz hale gelir…

Efendim

Mina inşallah hayatına düzgünce devam edebilir. Jimin hiç samimi değil ve bence kendisinin psikolojik sorunları var, sosyopat, duygusuz, ben merkezcil, bencil, düşüncesiz biri, onun da tedavi görmesi gerek, hala nerde ne yanlış yaptığının insanlara acı çektirdiğinin farkında değil, ya da cidden farkında ve diğerlerini umursamıyor, karşısındakini onun gibi bi insan değilde, ezmesi gereken bi psilşkmiş gibi davranıyor. fnc nasıl böyle birini lider yaptı, herkese zorbalık edip manipüle etmiş, bence herkes kendileride zorbalığa uğrarlar diye susmuş ve korkmuşlar, bu kızın ne torpili ya da nerden tanıdığı varda fnc görmezden gelmiş, lider yapmış… kötü bi grup oluşturmuşlar. ayrıca fnc ile imzalanan kontratlatı… Read more »

Last edited 2 yıl önce by Efendim
Queengi

Mina sen çok iyi kalpli bir insansın💕

Esra

Resmen evde kıza psikolojik şiddetini yeniden uygulamış üstüne ölürsem sebebi sensin diyerek tehdit etmiş birde bana bir şey olmasın bak özür diledim demek için özür dilemiş.
Senin yüzünden ölmeyi düşünen birisine nasıl getir bıçağı da öleyim dersin bu nasıl bir kafa…

Fi??

Mina bu dunya için Çok kibarsin

PSY

Tamam şuan cidden içimde bir kuşku olmadan Minaya inanıyorum. Jimin bir doktora gözüksün…

ryik

3. [+3,979, -54] Vay be, nasıl senin yüzünden intihara kalkışan birinin evine gidip bıçakla kendini öldürme tehditinde bulunabilirsin? ㅡㅡ Kafayı yemiş. Yanında diğer üyeleri götürmesi de Mina’ya baskı yapıyor gibi ㅡㅡ yalnız başına yapamayacağı için grup olarak takılan iljin s*rtüklerden farkı yok

Lila

‘bıçak nerede, kendimi öldürsem her şey çözülecek mi’ bu özür mü şimdi diyecek hiçbir şey bulamıyorum

Kjd

Başka bir haberde üyelere hemen tepki gostermeyelim demiştim ama toplanip kızın yanına gitmişler hala daha jiminin yanında gibiler üyelerin davranışı çok garip ses çıkartsaniz ne olacak ki ne korkutuyor sizi bu kadar ya da sizle onunla aynı kafada mısınız diye düşünüyor insan. Tek bildiğim şu an minanın desteğe iyi hissetmeye ihtiyacı olduğu umarım insanlar rahat bırakır artık kızı

Öl de ölelim Jessica reis

Hâlâ geçmişte yaşadıklarını atlatamamış. Zorbalığa uğradığı ve bunu ortaya çıkardığı için bile özür diliyor. Bu asla özür dilemeni gerektirecek bir durum değil Mina. Güçlü ol lütfen 🧡 Taeyong davasında da demiştim. Gerçekten zorbalık yapan kişi hatasının farkına varırsa ve içten bir şekilde özür dilerse bence kabul edilebilir ama Jimin resmen kızı buna mecbur bırakmış. Bu davranış da psikolojik şiddet olarak kabul edilir mi bilemem ama Mina’nın üzerinde baskı yarattığına eminim. Miniskirt döneminden beri severek dinlediğim bir gruptu. Jimin de sevdiğim bir üyeydi. Olanlara çok üzüldüm. Umarım yakın zamanda hatasının farkına varır.

Cansu

AOA benim için bitti artık Mina’yı elimden geldiğince destekleyeceğim umarım güzel bir şekilde hayatına devam eder.

Suna

Geldiler konuştuk aramızda artık sorun yok ama Jimin sanki içten değildi gibi, özür diledi ama sorun yok yani. Ama yine de pişman gibi değildi. Aşırı garip bir konuşma stili var. Beni çok kuşkulandırdı. Jimin’in yaptıkları doğruysa gerçekten nefreti hak eder. Ama bu kızın konuşması da bana şaibeli geldi. Biri çıkıp şu olayı aydınlatsın. Psikolojisi iyi değil büyük ihtimal, Jimin ve üyeler özür dilediğine göre haklılık payı da var mutlaka ama hikaye gerçekten tamamen böyle mi?

nayeonist

inanmak için daha ne gerekiyor acaba

Laktikasit

Asıl minanın haksızlık payı olsa bütün üyeler ondan şikayetçi olurdu bu duruma senelerce göz yumdular ve şimdi kısıldıkları için pişmanlıktan napacaklatını şaşırdılar seolhyun belki chanmi yi de eklersek diğetlerinin uzun bir ömrü yok sektörde bu yüzdende senelerce susmuş olabilirler. Size inandırıcı gelmeyen şey ölüm haberini almamanız, oturupta bu durumda 100lük essay yazamaz size her şey ortada

Suna

Gençler sakin. Şirketten bir açıklama, ya da Jimin’in anlatacakları varsa tamamen ortaya çıkmasını bekliyordum. Ama karşı taraf zaten gruptan atılarak doğruluğu kanıtlanmış oldu. Mağdurun yanında olmadığımı iddia etmedim. Ki zaten buradan destek yorumu atmak da yanında olmak olmuyor. Neyse.

Begonya

Benim anlamadığım bir kiz bir kiza nasil bir baski yapar. Hadi yapti baski yapılan kiz buna niye müsade eder. Ben olsam bana ettiklerini aninda iade ederdim.

Yeni Yazılar