Benzer Yazılar

Mina Twice’ın geri dönüş promosyonlarına katılmayacak + showcase’te Kang Daniel hakkındaki sorular yasaklandı

Mina Twice'ın geri dönüş promosyonlarına katılmayacak + showcase'te Kang Daniel hakkındaki sorular yasaklandıMina Twice'ın geri dönüş promosyonlarına katılmayacak + showcase'te Kang Daniel hakkındaki sorular yasaklandı

HABER: JYP, “Twice Mina geri dönüşte olmayacak” (resmi)’

KAYNAK: Star News via Naver

1. [+1,237, -148] Mina-ya, bekliyor olacağım.. ve Jihyo’ya birden ne oldu ya ㅠㅠ umarım ‘Feel Special’ showcase’i güzelce sonlanır

2. [+513, -74] Mina-ya!! Sorun değil!! Biz seni bekleriz!! Hasta olma, yemeklerini ye, yakında görüşelim

3. [+362, -35] Diğer üyelerin Mina’nın yerini dolduracağına inanıyorum. Mina sen sadece iyileşmeye odaklan. Başarılar Twice!

4. [+318, -38] Kızlar hasta olmayın ㅠㅠ Mina, daha çok dinlenebilirsin ♥ Albüm prodüksiyonunda yer alman bile çok cesurcaydı! Sizi seviyorum Twibebekler.

5. [+235, -38] Twice Mina jjang

6. [+83, -10] Albüm prodüksiyonunda yer aldığın için inanılmazsın zaten, biliyorum bu çok güç gerektirdi

7. [+64, -3] O kadar promosyon yaptıktan sonra hasta olmasalar tuhaf olurdu.. Umarım hepsi iyileşir..

8. [+120, -63] Twice enerjisini kaybediyor sanki. Zirvedeki bir kız grubunun tipik düşüşü… SNSD’den daha uzun süre statülerini koruyacaklarını sanmıştım ama kolay değil.

KAYNAK: Nate

1. [+421, -25] Red Velvet’in sorunu: her geri dönüş bir öncekinden tuhaf
Twice’ın sorunu: fazla çalıştırılıyorlar
Black Pink’in sorunu: şirketleri
IZ*ONE’un sorunu: hiç Kore’de değiller
Lovelyz: sorun
Oh My Girl’ün sorunu: daha yeni popüler olmaları
Mamamoo’nun sorunu: abartılı moda tarzları

2. [+165, -13] Promosyonlara katılmayacak, sadece şarkı ve klip kaydında vardı. Doğru, birileriyle tanışmak en zor yanı

3. [+142, -38] Bu yıl tüm idol grupları arasında BTS hariç hiçbiri hit şarkı çıkarmadı sanki. Twice’ın ‘Fancy’ şarkısı Melon’da birkaç saat 1 numara kaldı ama sonra kayboldu ve pek reaksiyon almadı. İdol dünyası çok tuhaf artık.

4. [+26, -8] Mina’nın ayrılması daha iyi olmaz mı? Böyle devam ederse üyeler hep Mina’nın olup olmamasına göre şarkılarını ve danslarını düzenlemek zorunda kalacak, herkes için rahatsız edici bir durum. Sonsuza dek bekleyip Mina’nın istediğini yapamazlar sonuçta. Klipten bile Mina’nın iyi görünmediği anlaşılıyor ve onun gibiler sadece herkesin modunu düşürür. Kendine bakamıyor ve promosyonlara da katılamıyor. Tüm kariyerini sonlandırmalı ya da gruptan ayrılmalı.

5. [+18, -9] Mina, hasta olma

Mina Twice'ın geri dönüş promosyonlarına katılmayacak + showcase'te Kang Daniel hakkındaki sorular yasaklandı

HABER: JYP Twice showcase’inde Jihyo ve Kang Daniel sorularını yasakladı “özel hayatlarıyla ilgili sorulara cevap yok”

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+338, -44] Tabii ki??

2. [+280, -36] Showcase’te böyle bir soru sormak çok kaba olur

3. [+228, -36] Aferin JYP

4. [+31, -5] Geri dönüş sahnesinde böyle özel bir soru sormak çok kaba, tüm sorular albümle ilgili olmalı. Niye hassas konularda soru sorarsın ki?..

5. [+30, -6] Bir showcase’te sadece albüm ya da performans soruları sorulmalı

6. [+8, -3] Açıkçası merak etmedim bile

7. [+6, -0] Jihyo’nun solo showcase’i değil ki, onun özel hayatı Twice sahnesinde sorulacak bir şey değil..

8. [+4, -0] Koreli gazetecilerden ne beklenir ki

Mina Twice'ın geri dönüş promosyonlarına katılmayacak + showcase'te Kang Daniel hakkındaki sorular yasaklandı

HABER: Jihyo, boynu tutulduğu için iskemlede oturdu

KAYNAK: MK Sports via Nate

1. [+635, -37] Düzgün şarkı söyleyen tek üye o, Mina gibi ara vermesine izin veremezler. Grupta başka vokal olmadığı için ara veremez.

2. [+486, -51] Büyük şirketler arasında gruplarını sadece JYP köle gibi çalıştırıyor. Got7 hariç diğer erkek grupları para getirmiyor ve JYP Japon grubu planlarıyla Yen için açgözlü davranıyor

3. [+479, -39] JYP ilk jenerasyonda köle kontratlarına karşıydı ama şimdi sanatçılarını çok çalıştıranlar onlar. Her geri dönüşte hasta olan bir üye var

4. [+39, -37] Geri dönüşüm kızı

5. [+29, -4] Sevgili yaptığından beri daha güzel

6. [+18, -4] ㅋㅋㅋㅋ Yorumlarda ‘çok çalıştırılıyorlar’ diye amma konuşulmuş ama hala alışverişe gitmeye, sevgili yapmaya vakitleri var ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+14, -3] Jihyo bugünlerde güzelliğinin doruğunda.. aşk insanı güzelleştirir işte~

8. [+12, -3] Oyuncak bebek gibi

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+109] “6. [+18, -4] ㅋㅋㅋㅋ Yorumlarda ‘çok çalıştırılıyorlar’ diye amma konuşulmuş ama hala alışverişe gitmeye, sevgili yapmaya vakitleri var ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ”

Ünlülerin işleri dışında hayatı olmasın mı yani? Bunu hak etmiyorlar mı? Düşünsenize onlar gibi yaşadığınızı, evet popülerler ve paraları var ama bu iyi bir şey olmayabilir. Hobileri olmalı, diğer insanlarla ilişkileri olmalı yoksa delirirler. Bu kadar düşüncesiz olabildiğin için gerçekten yazıklar olsun yorum sahibi

Kaynak: Netizenbuzz

33 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Tori

Kusura bakmasın da sırf sevgilisi var, alışveriş yapmaya vakti var diye köle gibi çalışmayı mı hak ediyor? Çok tuhaflar

Majo

Twice’ın sorunu: fazla çalıştırılıyorlar
Black Pink’in sorunu: şirketleri
IZ*ONE’un sorunu: hiç Kore’de değiller
Lovelyz: sorun
Oh My Girl’ün sorunu: daha yeni popüler olmaları
Mamamoo’nun sorunu: abartılı moda tarzları

Lovelyz chjdbzbsbzb

Lili

Hönkürdüm ben MSMDKEKDLWKT

Insprit

Lovelyz sorun
Pardon da ne hatasını gördünüz kızların ya size Lovelyz fazla şerefsiz netizenler

Almina

Normal şartlarda çalısan insanların bile boynu tutuluyo gün içinde ters bır harekette vs bu kızların iş dans etmek bu tür sorunlarla karsılasmaları normal çünkü dansta zor gözüküyo kolay yapsalar kolay dıyosunuz bu sefer napsınlar … artık yazdan kışa da geçiyoruz grıp filan olmasınlar ben ondan korkuyodum

Melanie

Paran varsa mutlusun algısından çıkabilir misiniz artık?

Sananeey

Dur bende kendi düşüncelerimi yazayım RV’nin sorunu: karmaşık ve tuhaf şarkılar. Şarkıları baş ağrıtıyor artık. Son şarkıları çok anlamsız ya. Twice’ın sorunu: Sağlıkları ve dünya’nın en zengin kız grubu olmalarına rağmen giydikleri kıyafetler. Çok basit. Blackpink’in sorunu: halka ulaşamamak ve gruptaki popülerite savaşı. Bir de grup gibi hissettirmiyorlar. Mamamoo’nun sorunu: Sürekli uç kıyafetleri ile gündeme gelmek. Doğrusu götü haber olmasa hwasayı asla tanımazdım. Kimisi için iyi kimisi için kötü bir durum bu. Neyse. G-Idle’ın sorunu: Soyeon fazla önde. Ama aşırı fazla. Kızlara bir şey anlattığı bir videoya denk geldim sanki salağa anlatıyor. Zaten bi Soyeon’u bir de yuqi var sanırım… Read more »

Kdlfşsşdş

ITZY baş ağrıtmıyor, gayet güzel şarkıları var ve daha yeniler. İnsanlar sevdi ki ödüller aldı listelere girdi izlenmeleri yüksek. Şu algıdan çıksanız keşke. Günde 20 kez Dalla Dalla ICY Cherry Want It dinleyebilirim benim gibileri de vardır illaki.

Kpop

Yabancı yorum haklı, hepimiz işlerimizden, görevlerimizden boş kaldığımız zamanlarda alışverişe, gezmeye gidiyoruz, boş günlerde arkadaşlarımızla, ailelerimizle vs aktiviteler yapıyoruz, bu her insanın yaptığı normal günlük bir şey ve bir insan hakkıdır, idoller niye yapmasın. Kazandığı parayı yemesin mi,çalışıyor kazanıyor ve imkanı var boş günü olmasın mı, boş gününde istediğini yapmasın mı. Kendileri napıyor acaba!? Ayrıca az Afganistan, Irak, Suriye, Honduras, Sudan vs gibi ülkelerde zor şartlarda yaşayan insanların haline bakıp şükretsinler, ya da kuzey Kore de yaşayan akrabaları var, ırkdaşları var onların yaşamını nasıl yaşadıklarını hiç mi düşünmüyorlar.

deatheater

Her şeyden önce Mina’ya minnettar hissediyorum. Performanslarda olmasını hastalığından dolayı hiçbir zaman istemedim. İyileşsin, öyle döner, zorlamasın diye düşündüm. Düşündüğüm yönde de olduğu için mutluyum. Klip için albüm için yeterince efor sarfetti. Bir anda yoğun kalabalığa çıkmak Allah korusun artırır hastalığını. Her şeyden önce, sağlık! İyileşsin, döneceğine inancım var benim. Şirket zorunlu kılmamasına rağmen kendi isteğiyle albüme ve klibe katıldı. Tabii ki Showcase’de Jihyo’ya sevgilisi hakkında soru sorulamaz. Hatta hiçbir yerde sorulamaz. O Jihyo’nun özel hayatı ve bu konu hakkında konuşmak çok kaba, yersiz. Boynunu incitmiş olmasına çok üzüldüm. Boyun ağrısı cidden hiçbir şeye benzemiyor ve çok hareket kısıtlıyor. Ama… Read more »

Jisooo

Kızların gerçekten 1 aylık değil 1 yıllık dinlenmeye ihtiyacı var. Hepsi iyi olsun güzel vakit geçirip yeni arkadaşlar edinsin farklı şeyler denesin. Geri donusleride harika bana garip gelmeyen tek park jinyoung şarkısı beğendim açıkçası özellikle mina nin sahnelerinde çok duygulandım gruptan ayrıl demek sizin için kolay ama fanlar ve twice için kolay değil biz yıllardır hep beraberiz ve mina twice için önemli bir üye.

Almina

Mina ya ayrılmalı diyen netizen sen gaddar bir insansın sen hiç mi hasta olmayacaksın her şey insanlar için uğruna uğraş verdiği şeyden vazgeçmek o kadar kolay mı ayrıca böyle bir sey diyebildiğine göre hayran bile değilsin seni ne ilgilendiriyo Onceler için klipte ve albümde olması yeterliydi bu kız bunun için özverili davrandı grubu hayranları düşündü ama öyle fiziksel bir hastalık değil ki dinlenip geçsin yok modunu düşürüyomuş kendine bakamıyomuş cümlelere bak ya klipte müthiş görünüyodu nerenden uyduruyon depresıf oldugunu kızda kaygı bozuklugu var ağır depresyon altında değil..

Exovelvet

MV’yi izlerken dediğim şey “üzgününüm daniel jihyo artık nayeon’un”du. Şaka bir yana şarkıyı çok beğendim klibi de beğendim ama keşke dahyun’un rap partı olmasaydı. Jyp’nin bütün gruplarında var bu rap yetenekleri(stray kids haric) olmak zorunda degil vokalleri iyi olsun yeter

Muziksever

Bense tam tersi düşünüyorum şarkının pik bölüme ihtiyaci vardi ve rap kısımla onu halletmişler bence.

Exovelvet

Tabi öyle düşünebilirsin 🤗ben sadece dahyun’un rapini beğenmiyorum vokalini tercih ederdim

Kdlfşsşdş

Dahyun yerine Chae yapsaydı keşke rap…

aRMyley

Kızlarıma nazar değdi. 😢 Sizleri 9 kişi olarak çok özledim. 😭💙💓
Bazılarınız şunu anlamıyor. Sahne ışıkları kapanınca hepsinin özel hayatı kaldırıldığı raftan alınıyor. İdoller oyuncak bebek değil lütfen artık saçmalamayı kesin. Herkes para kazandığı işinden sonra kendine vakit ayırmıyor mu? Peki bundan idoller neden muaf tutulsun ki?

inspiritholy

Lovelyz kadar başınıza taş düşsün yaa😠😠😠😠😠😠

Skz

https://www.korezin.com/2019/09/14/kadin-ve-erkek-sanatcilarin-2019-top-20-album-satislari/ got7 dışında erkek grupları satmıyor diyenlere henüz 2 yıllık olmasına rağmen bir çok gruptan daha iyi satıyor sattığı album sayısı 300.000

Fandomsuz, Partisiz, Takımsız Lia

1. [+635, -37] Düzgün şarkı söyleyen tek üye o, Mina gibi ara vermesine izin veremezler. Grupta başka vokal olmadığı için ara veremez.

Bombay

jypden nefret ediyorum kızlar nefes almadan sürekli dönüş yapıyorlar. her dönüş de başarılı olmuyor fancy flop oldu…

Kkaebsong

Fancy’de flop demesin abi ya

Kpop

Fancy bütün dijital müzik dinleme platformlarında hala yer alıyor ve yüksek sıralarda. Bilmeden konuşmayın, Kore Müzik listelerine bakmadan konuşuyorsunuz. Albüm fiziksel olarak ne kadar satmış, şarkı ne kadar indirilmiş, ne kadar stream edilmiş vs bakmadan flop demeyin, neye göre kimse göre flop Allâh aşkına

Kpop

Fancy nin 21 Eylül de ki durumu, şarkı çıkalı kaş ay oldu hala listelerde. https://twitter.com/SerieTV46/status/1175740949328257024?s=19

Almina

Fancy nin neresi flo ya illa 1. sırada mı kalmalıydı liste başarısı çok iyiydi İtzy Dalla dalla bile 1.liğe oturmadı ama şuan en çok dinlenilen indirilen şarkıların başında geliyo bu yıl

GirlsLikeSunset

Allah bütün şarkılara Fancy’nin flopluğundan versin

Once since birth

Fancy?? Flop??

deatheater

Kpop dünyasından haberim yok tek bir grup için buradayım diğerlerine sallamak hobim, yorumu değil mi bu?

Bombay

kesinlikle 8 yıldır hiç bir şeyden haberim olmayarak kpop dinliyorum

deatheater

Belli belli listelerden çok güzel haberin var.

Sinini

Bence BTS ortaya çıkıp dünyayı domine edince kpop da yavaş yavaş yok olmaya başladı

Hata

Bence boş yaptın

...

Klip çok güzel ama şarkı tipik bir Twice şarkısı olmuş. Fancy’de hah tamam farklı bir renk olmuş derken bu geri dönüşle yine eski sıkıcı ritimlere geri dönmüşler. Mina için gerçekten çok üzgünüm. Umarım sağlığına kavuşur. Yoksa grubun vokal olarak hali nice olur

Yeni Yazılar