Benzer Yazılar

Mnet özür diledi, yakında X1 ve IZ*ONE ile ilgili açıklama yapacağını duyurdu

Mnet özür diledi, yakında X1 ve IZ*ONE ile ilgili açıklama yapacağını duyurdu

HABER: Mnet, “IZ*ONE ve X1 üyeleri yanlış bir şey yapmadı… gelecek planlarını açıklayacağız”

KAYNAK: Naver

1. [+3,438, -248] Umarım üyeler zarar görmez

2. [+2,624, -207] Tüm mağdurlar telafi edilmeli. Stajyerler ve üyeler, hepsi mağdur, bunu unutmayın

3. [+1,978, -37] Azıcık utanmaları varsa kendi suçları olduğunu kabul ederler. Mağdurların kayıplarını telafi edin, ulustan özür dileyin ve üzerinde çalıştığınız tüm gruplara karşı sorumluluk sahibi davranın

4. [+1,502, -54] Resmi açıklama için teşekkürler. Mağdurları nasıl telafi edeceksiniz, bu sanatçıların promosyon planları ne olacak açıklayın lütfen. CJ ve Mnet sorumluluk almalı.

5. [+1,251, -28] Bu olaydan ötürü canı yanmış bir sürü insan var, herkesin kalbini rahatlatacak bir plan istiyoruz. Teşekkürler. Produce serilerinde yer almış genç stajyerlerin yaralarını düşünmek beni üzüyor.

6. [+359, -43] Çocuklar yanlış bir şey yapmadı

7. [+318, -17] Üyelere zarar gelmeden iyi sonuçlar alınsın istiyorum

8. [+250, -22] İki grubun üyeleri ve yarışmacılar, hepsi mağdur. Umarım doğru düzgün bir telafi etme yöntemi bulunur

 

Kaynak: Knetizen

8 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
LooL

İdolleri melek görmeyi kesin artık. Yani bu gruplardaki üyeler hile, torpil ile secildiklerini biliyorlarsa (ki bilmemeleri imkansız BENCE) asıl düşünmeniz gereken emek vererek bu gruplara giremeyenler olmalı. Sırf idoller diye sürekli her boku desteklemeyin biraz hakkı yenen insanları da düşünün mesela taglari bu gruplardaki üyeler için açmak yerine hakkı olduğu halde hile hurda ile elenen insanlara açın.

Yeter

Iyi de gruptaki tüm üyeler hile ile girmedi ki. Bu şekilde tüm gruba cephe alarak da hilesiz hakkı ile gruba girenlere yazık ediyorsunuz. Lütfen genel konuşmayı bırakın artık.

LooL

skzstay yorumumu götünle mi okudun? Orada senin gibi “duyarcılar” için kocaman BENCE yazmışım gördün mü? Ayrıca yorumda belirttigin türden şeyler de demedim. İroni yapayım derken bokunu çıkarmışsın. Polyannacılık oynama.

Nişu

Off üyeler hatalı olmasa ne olacak böyle daha çok zarar görüyolar görücekler yapılanın farkında mı bunlar ben hala anlamadım

Krystal benim karım ok?Sulli ve Hara bir melek

1. [+3,438, -248] Umarım üyeler zarar görmez

2. [+2,624, -207] Tüm mağdurlar telafi edilmeli. Stajyerler ve üyeler, hepsi mağdur, bunu unutmayın

JenLisJisRos

Bence mnet hile ile giren üyeleri ve gerçekten hak eden stajyerleri açıklamalı yoksa tüm üyeler zan altına giriyor ayrıca bende hile ile giren üyelerin tamamen masum olduğunu düşünmüyorum sonuçta önceden şarkıları vs. öğrenip pratik yapanda onlardı gerçi k-pop açlık oyunları gibi bir hayatta kalma savaşı onlarıda anlamak lazım. Ayrıca hayranlardan aldıkları paraları geri iade etmeliler bence. Ama grupların dağılacağını da zannetmiyorum o kadar yatırım yaptılar izonenin japonyada da iyi bir popülaritesi var tüm bunları çöpe atamazlar. Ama promosyon yaptıkları sürece elbette şu hileli grup lafindan kurtulacaklarını sanmıyorum bir kaç tane yazan elbette bulunacak.

JenLisJisRos

Hele ki netizenler güzel ve yetenekli bulmadiklarina öyle olmasa bile hileli lafını hemen yapistiracaklar ve malesef üyeler nefret almaya devam edecekler

Xtml

Yanlız bazıları knetizenleri geçmiş nefret yorumlarında iyiki Kore’de doğmamışsınız varya kaç Ada’mı ipe götürürdünüz bu nefretle bilemiyorum salak saçma yorumlar yazmadan önce açın şu çocukların yaşlarına bakın da yazdığınız şeylerden utanın yazıklar olsun

Yeni Yazılar