Mnet’in Hayatta Kalma Programı Kadrosu

19

Eski DAY6 üyesi Im Junhyeok’tan AB6IX’ten Jeon Woong’a kadar çok sayıda eski idol Mnet’in en yeni hayatta kalma programı Build Up’a katılıyor

 

Yaklaşan Mnet hayatta kalma şovu ‘Build Up: Vocal Boy Group Survival’ın tüm katılımcıları sonunda açıklandı.

Mnet’in ilk kez 26 Ocak’ta yayınlanacak olan ‘Build Up: Vocal Boy Group Survival’ (“Build Up”) programının yapım ekibi, 21’inde, Mnet’in resmi sosyal medya hesaplarında 40 katılımcının tamamının profil resimlerini açıkladı.

‘Build Up’, tür ne olursa olsun, vokal becerilerine güvenen ve vokal konusunda tutkulu yetenekli bireyleri bir araya getirerek dört üyeli bir vokal erkek grubu oluşturan yeni konseptli bir vokal erkek grubu hayatta kalma şovu. Gösteriyi Sunucu Lee Dahee yönetirken Lee Seokhoon, Baekho, Seo Eunkwang, Solar, Wendy ve Kim Jaehwan gibi jüri üyeleri yeni nesil erkek vokal grubunun doğuş yolculuğuna tanıklık etmek için bir araya gelecekler.

Açıklanan ‘Build Up’ katılımcıları arasında eski DAY6 üyesi Im Junhyeok, AB6IX’ten Jeon Woong, A.C.E’den Lee Donghun, WEi’den Kang Seokhwa, JUST B’den Bae In ve geçen yıl ‘Boys Planet’ programına katılıp hayranların desteğini alan Hwanhee, Wumuti ve Jay Chang dahil olmak üzere birçok tanıdık yüz yer alıyor.

Ayrıca programda yetenekli yeni yüzlerin ortaya çıkacağına dair ipuçları da verildi. Kim Seohyung, Kim Sungjung, Cho Hwanji, Choi Haram, Hong Sungwon ve müzikal aktörler, idol stajyerleri ve sıradan katılımcılar da dahil olmak üzere diğerleri, tür ve deneyime bakılmaksızın kendilerine meydan okudular.

Yapım ekibine göre, eski şarkıcılar ve çeşitli türlerdeki yetenekli kişiler de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda gizli yetenekler aradılar ve ‘Build Up’ için beklentileri artırdılar. Program 26 Ocak Cuma günü saat 22:10’da yayınlanacak.

 

 

 

-Junhyuk yine başka bir hayatta kalma programında yer alıyor… Onun adına üzülüyorum…

-DAY6’da yalnızca bir albüm için aktif olmasına rağmen, her yerde göründüğünde DAY6’yı ona ekliyorlar ve o zamanlar onun üye olup olmadığını bile bilmeyen o kadar çok insan var ki.

-Ha, AB6IX üyesi mi? Aktif değil miydi ve albüm çıkarma konusunda başarılı değil miydi?

-Oh, AB6IX üyeleri bu şova mı katılıyor?

-O kadar çok tanıdık yüz var ki.

-Taehwan, fighting!!!

-Lee Donghun A.C.E üyesi mi?

-DAY6 üyesi neden ayrıldı?

-Hul… Kulağa harika geliyor…

 

 

K: pannatic

Önceki İçerikKey, Solo Konseri İçin Merchleri Yayınladı
Sonraki İçerikHybe, Kurum İçi Kliniği Kuran İlk Eğlence Şirketi
Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments