Momo, Heechul ile ilişkisi onaylandıktan sonra ilk kez görüntülendi

HABER: Momo, ilişkisini onayladıktan sonraki ilk etkinliği

KAYNAK: Star Today via Nate

1. [+1,040, -129] Kim Heechul ile yakışıyorlar ㅋㅋㅋ

2. [+891, -196] Bir kadın ama savaşçı tipi var onda, Kim Heechul ise daha feminen görünüyor. Zıt olmalarına rağmen yakışıyorlar.

3. [+527, -258] C Jamm’e benziyor…

4. [+45, -14] Belki de Kim Heechul Park Jin Young ile aynı göze sahiptir, JYP tarzı görünen kızları seviyor. Önceden Sohee aşığıydı ve şimdi ITZY hayranı ㅋㅋㅋ

5. [+40, -8] JYP bile pes ettiyse Twice kariyerinin sonuna geliyor demektir

6. [+39, -7] Japon kadınlar daha feminen görünen erkekleri seviyorlar fark ettiğim kadarıyla ㅋ

7. [+35, -24] Momo bugün çok dolgun görünüyordu

8. [+26, -10] Evlenirler umarım

9. [+24, -4] Bana ajumma havası veriyor, böyle süslendiğinde bile… Muhtemelen bu yüzden aralarındaki yaş farkını hissetmiyorsunuz.

10. [+19, -6] Momo’nun eski fotoğraflarını gördüm, estetik canavarı. Göz kapaklarına ve dişlerine kadar her şeyini düzelttirmiş.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+147] Dişlerini yaptırmayı da mı estetik kabul ediyorlar artık?

Kaynak: Netizenbuzz

33 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan BenceGay

Hayatımda bu Koreliler kadar boş insanları çok az gördüm

Tıvaysdiceksiniz

5. [+40, -8] JYP bile pes ettiyse Twice kariyerinin sonuna geliyor demektir
Bu JYP’nin pes ettiğini değil idolleri insan yerine koyup sevgilileri olmasını normal karşıladığı anlamına gelir siz illa birisinin sevgilisi olunca şirketten atılıp hayatının karartılmasını isteyecek kadar canavar olabilirsiniz ama demekki JYP öyle değilmiş.
Twice’ın sonu gelmedi, ulusun kız grubu (SNSD ile beraber) tam hızla sektörü öldürmeye devam ediyor, siz kenarda kudurabilirsiniz…

yalakalarabb

SNSD yazamda araya laf yemiyem adlı çalışma dkdkskdldldlsl Ulusun kız grubu adı üstünde ulusun kız grupları değil yani bir tane 1 BİR

Tıvaysdiceksiniz

Laf yemek önemli olmazdı benim için, sonuçta sadece buradan linç atacaktın olacak bitecekti. Ama gerçekleri söylemek neden battı ki sana? SNSD sektördeki kız gruplarının devrimidir ve şuan yani 3.jenerasyonda da Twice hakim… Sonuçta ikisi de ulusun kız grubu iken ne zoruna gitti?

Matmazel

[+40, -8] JYP bile pes ettiyse Twice kariyerinin sonuna geliyor demektir.

Hay Allah’ım. Şu cümlenin saçmalığına bir bakar mısınız? Sizler gerçekten komiksiniz başka sözüm yok teşekkürler.

Limpi

Sadece çift göz kapağı yaptırdı.Ki bence doğal hali çook daha güzeldi. Aynı zamanda dünyanın neresinde insanların dişlerini düzeltmesi estetik sayılıyor. O halde dişlerinde tel olanların hepsi estetikli. Sinir bozucular.

Cansu

Aman tanrım estetikliyim ooo

db db

comment image

Red

Nasıl resim koyuyorsun dostum

db db

https://hizliresim.com sayesinde.. “Resim Direkt Adresi” linkini koplayapıp yapıştır buraya dostuum
comment image

KINGEXO

Kim ne derse desin bu kadın çok güzel.
Çıkış yaptığından beri güzelliği ile beni büyülüyor üstelik dansı 3. Jenerasyonun en iyilerinden.
Heechul ile yakışıyorlar ilişki haberleri kariyerlerini engellememeli.
Ikisini sonsuza kadar destekliyorum 😭💜

wheepup

Diş teli takmış biri olarak az önce estetikli olduğumu öğrendim

yorumlarım can sıkıcı

Yaş farkı beni de rahatsız ediyor çünkü Momo ile aynı yaştayım ancak ABİ HABERİ DUYDUĞUMDAN BERİ BU ÇİFT BENİ İNANILMAZ MUTLU EDİYOR ASLGKAJFAKSJJA Youtube’daki Heechul Momo videolarından kendimi alamıyorum… Neyse şakasına bile ideal tipim sensin muhabbetleri de yapılmayacak televizyonlarda mecbur askdkfldlf

Hsny

Bu kızın ilişki haberi çıkmasaydı olası yorumlar şu şekilde olacaktı:
“Oh Momo çok güzel.” “Japona benzemiyor Koreli gibi görünüyor (evet onlar bunu iltifat sanıyor) ” “Adeta parlıyor” bla bla..
İlişki haberi çıkan kadın idollere bakış açıları anında değişiyor ve asla unutmuyorlar. Uyanın artık bu kadınlar sizin seks fantezilerinizi süslemek için yoklar. Özellikle bu kadın idollerin katlanmak zorunda oldukları şeyleri düşününce çok sinir oluyorum.

ISYAN EDIYORUM ARTIK 🤢

Hayalinizi yaşayan insanları kıskanmaktan vazgeçin.

balrimnyk

yaş farkını momo ve heechul sizin kadar dert etmedi be

Kayısı

E ben 3 tane kanal tedavi yaptırmıştım. Hastr, meğer estetik canavarıymışım.

Gece 1004

[+39, -7] Japon kadınlar daha feminen görünen erkekleri seviyorlar fark ettiğim kadarıyla ㅋ

Yeap, bugün bir Japon olduğumı öğrendim😂 Köpüş yüzlü ve yumuşak hatlara sahip erkekler benim gözümde en iyileri 👌

Mmed

Sevgilisi olduğunu öğrenmeden önce dünyanın en güzel kızıydı. Aptal koreliler sanki heechul olmasa onlara bakacak kız.

May ama telefonu bozuk

[+147] Dişlerini yaptırmayı da mı estetik kabul ediyorlar artık?

Gerçekten dişler benim için çok önemli diş yaptırmayı sonuna kadar destekliyorum

Akali

Alt tarafı sevgili yaptı ve gelen türlü türlü yorumlara bak; 5. [+40, -8] JYP bile pes ettiyse Twice kariyerinin sonuna geliyor demektir 10. [+19, -6] Momo’nun eski fotoğraflarını gördüm, estetik canavarı. Göz kapaklarına ve dişlerine kadar her şeyini düzelttirmiş. 9. [+24, -4] Bana ajumma havası veriyor, böyle süslendiğinde bile… Muhtemelen bu yüzden aralarındaki yaş farkını hissetmiyorsunuz. 7. [+35, -24] Momo bugün çok dolgun görünüyordu 1-Momo’nun fiziği çok fazla harika 2-Momo hiç de yaşlı göstermiyor her konsepti kaldırabilen harika bir kadın 3-Göz kapak estetiğini tüm idoller yaptırıyor neredeyse ve dişlerini ya da başka bir yerlerini düzelttirmenin neresi kötü? Momo estetikli değil… Read more »

barbie

jyp pes mi etti adam ne için pes etsin twice niye kariyerinin sonuna gelsin ne boş insanlarsınız ya

134340

Şu Korede ki sevgili haberinden sonra kadın ünlülerin her haberine sevgilisinin adını da eklenmesi olayını hiç sevmiyorum. İlk haberde hemen “sevgili haberinden sonra” diye başlık atıp bütün kadın ünlülere aynı şeyi yapıyorlar. İkinci haberde “Heechul’un kadını” şeklinde yapılacak. Kadınların yaptığı işi konuşun her haberde sevgilisini konuşmayın.
Lütfen yanlış anlamayın çift olmalarına çok sevindim, ayrıca Heechul’a da bayılırım ama Kore de genel olarak sevgili haberinden sonra kadın ünlülere karşı olan tutumdan nefret ediyorum.

Lulululu

Akıllı tavşan Momoooo

Mel

En beğendiğim twice üyesi, seni de kaybettim momomm mutlu ol

İğrençlik

Sevgilisi olan kadın ünlüleri anında çirkin yapıyor bu Koreli erkek fanlar… Ne kadar iğrençler ,tez zamanda twice inşallah şu sorunlu fanlardan kurtulur.

Nino

Her seferinde sevgili yapana düşman kesiliyorlar… Hakikatten korkulur bunlardan. Düşmanımın bile başına bunlardan gelsin istemem. Leş yiyiciler. Ayrıca Momo çok güzel ve naif birisi, her sahnesinde beni büyülüyor ki ben ONCE bile değilim. Umarım bu leş yiyicilerin yorumlarından uzak duruyordur.

junnie

şuan signal dinlerken kudurmanızı izliyorum

Twice

10. [+19, -6] Momo’nun eski fotoğraflarını gördüm, estetik canavarı. Göz kapaklarına ve dişlerine kadar her şeyini düzelttirmiş.

Benim de çenem küçük olduğu için dişlerim yamuk çıkıyor ben de onu düzelttiriyorum kaç seneden beri ve daha bir buçuk yıl daha sürecek tedavi. Merak etme estetik yaptırmadım yani

Artemisiaa

Bugün kırmızı halıda biraz gergin görünüyordu sanki. Momo çalışkan, güzel, eğlenceli bir kadın ayrıca Heechul ile de çok yakışıyor yani boş yapmayınız please.

kafanmıgüzel

bu koreliler de bizim gibi çirkinsin estetik yaptır da düzel derler yaptırınca da estetik yaptırmış şuna bak derler (misal Hande Erçel’e demedikleri laf kalmadı yüzündeki yağları aldır diye, aldırsaydı da bin ton laf edilirdi)

INSPIRIT

[+147] Dişlerini yaptırmayı da mı estetik kabul ediyorlar artık?
En başından beri öyle görüyorlardı. Yıllardır Kore eğlence sektörünü takip ediyorum, diş yaptırmayı estetik ameliyatı olarak görüyorlar.

stfu

hayatimda grduyum eng guzzel jjjapon Yoko Ono♥