My Name Is Gabriel İçin İlk Posterler Yayınlandı

1

JTBC’nin yaklaşan varyete programı “My Name is Gabriel“, Park Bogum ve Park Myungsoo‘nun başrolde olduğu yeni posterleri yayınladı!

Yapımcılığını MBC’nin popüler programı “Infinite Challenge” ile tanınan PD Kim Tae Ho’nun üstlendiği “My Name is Gabriel”, oyuncu kadrosunun 72 saat boyunca yurtdışındaki başkalarının hayatlarını deneyimlemesini içeren yeni bir varyete şovu.

Yeni bireysel posterlerde, Park Myungsoo ve Park Bogum’un her biri farklı kimliklere dönüşürken isim etiketleriyle yer alıyor ve bu da yurtdışında deneyimleyecekleri farklı hayatlara dair beklentiyi artırıyor.

 

Park Myungsoo, Wuti Chai olarak Tayland’ın Chiang Mai kentinde yeni bir hayat yaşayacak. Posterinin arka planında Park Myungsoo motosiklet sürerken, bebek taşırken ve papaya toplarken gösteriliyor ve bu günlük hayatıyla ilgili merak uyandırıyor.

 

Park Bogum’un posterinde isim etiketi kendisini Dublin, İrlanda’dan Ruaidhrí Ó Dálaigh olarak tanıtıyor. Poster, Park Bogum’un sokaklarda performans sergilediğini, yerel halkla etkileşime girdiğini ve yemek pişirdiğini, 72 saatini bir başkasının hayatı olarak nasıl geçireceğine dair beklentiler çizdiğini gösteriyor.

 

İç ısıtan posterler, oyuncular yeni hayatlarında yeni dostluklar ve aileler kurarken programın yaşatacağı dokunaklı anlar ve kahkahalar konusunda izleyicilerde beklenti uyandırıyor.

 

“My Name is Gabriel” 21 Haziran’da yayın hayatına başlayacak.

 

K: soompi

Önceki İçerik1997-2000 Yılları Arasında Doğan Okuyucularımız, Hayattan Zevk Almak İçin Neler Yapıyorsunuz?
Sonraki İçerikILLIT’ten Wonhee Ayak Bileğini Yaraladı
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments