Nara, Hello Venus hayranlarına teşekkür etti

1

HABER: Nara, “Sözümü tutamamış olmak kalbimi acıtıyor.. eski Hello Venus üyesi Kwon Nara olarak bana verdiğiniz sevginin karşılığını vereceğim”

KAYNAK: TV Report via Nate

1. [+724, -16] İşte böyle bitirmek gerek. Bir grup dağıldığında yapabileceğiniz şey en azından bir şekilde hayranlara teşekkür etmektir~ 90’lı yılların grupları promosyon yapmasalar bile resmi olarak emekli olmadıkları için hala hayranları sayesinde para kazanıyorlar. Sadece bir şeye ihtiyaçları olduğunda hayranlarına bir şey yazıyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+530, -48] Üyeler şu andaki kız grupları arasındaki en güzel kızlardan oluşuyordu, ben olsam çok üzülürdüm

3. [+417, -37] Nara’nın Hello Venus üyesi olduğunu unutmuştum. Umarım oyunculuk kariyeri iyi gider. El yazısı çok güzel.

4. [+22, -3] Batan bir gemide kalmanın mantığı yok.. senarist Park Hae Young Nara’yı tomurcuklanan bir potansiyel aktris olarak seçti, oyunculuk kariyerine daha çok çalışmalı

5. [+21, -4] Yüzünde aktris yazıyor resmen. İdol imajı yok.

6. [+12, -4] Oyunculuğa ya da reklam modelliğine çok daha fazla uyuyor. İdol olarak fiziğine ve güzelliğine yazık eder..

7. [+10, -0] Nara zaten elinden geleni yaptı, Hello Venus onun sayesinde tanınıyordu. Aktris olarak başarılar dilerim.

8. [+8, -2] El yazısı çok güzel

9. [+7, -2] Şirketleri onları mahvetti. Pledis’i dinleselerdi en az 5 yıl daha çalışabilirlerdi. Ne yazık ki anlaşamadılar, popüler üyeler ayrıldı, grubun imajına uymayan iki üye eklediler gruba. Konsept işe yaramayınca seksi konsept yapmaya başladılar ama bu da tutmadı ve hayranlar fandomdan ayrıldı. Fantagio idol sektöründen elini ayağını çekmeli, Weki Meki ve Astro’ya bakın.

10. [+6, -1] Yazık ya.. Hello Venus ve Spica gibi gruplar çok yetenekliler ama şirketler yeterince güçlü değil ya da üyelerde ayakta kalabilecek varyete yeteneği yok bu yüzden dağılıyorlar..

11. [+6, -1] Fantagio Pledis’e güvenseydi ve işi onlara bıraksaydı Hello Venus en azından A Pink gibi masum bir grup olarak tanınırdı ama Fantagio açgözlülük yaptı.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+240] Pledis’e geçmeleri hiçbir şeyi değiştirmez, “BİZ PRISTIN’İZ, ANNYEONG!”u duymayalı yıllar oldu

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik[PANN] Saçlarını siyaha boyatan V
Sonraki İçerikPark Yoochun soruşturmalarda tüm suçlamaları inkar etmeye devam etti
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments