Park Yoochun soruşturmalarda tüm suçlamaları inkar etmeye devam etti

6

HABER: Park Yoochun cezaevindeki ilk sorgusunda tüm suçlamaları yalanladı

KAYNAK: Yonhap News via Nate

1. [+426, -12] Ne yapmaya çalışıyor? Cezaevi yerine akıl hastanesine gönderilmek için akıl hastalığı var gibi mi davranacak?

2. [+397, -12] Hayal dünyasında yaşıyor gibi hissediyorum

3. [+332, -14] Önünde kapı gibi kanıt var, inkar edince daha ağır ceza alacağını bilmiyor mu? Cezaevinde geçireceğin yıl artacak.. sadece itiraf et, merak edip denedim de.. cezan azalır.

4. [+23, -2] Manyak şerefsiz.. işin bitti, neyi inkar etmeye çalışıyorsun? Her türlü aptalca şeyi yapan sensin, şimdi ise tek yaptığın yalan söylemek.

5. [+22, -6] İşte şimdi niye her şeyi yalanladığını çok merak ediyorum..

6. [+19, -1] Seungri’nin skandalı bu şekilde ört bas mı edilecek?

7. [+18, -8] Kanıt olmasına rağmen her şeyi inkar etmesi ya hasta olduğunu ya da bütün bunları Hwang Hana’nın yaptığını gösterir;;

8. [+18, -3] Aptal hayranlarının ona inanıp ATM olmaya devam edeceğini bildiği için inkar ediyor

9. [+13, -2] P*çe bak. 5 yıl yatacaksa 10 yapın.

10. [+8, -2] Gizli kamerada para yatırırken, uyuşturucuyu alırken yakalandı, testten pozitif çıktı. Hala her şeyi inkar etmesi korkunç, sırf bu yüzden daha ağır bir ceza alması gerek.

KAYNAK: Naver

1. [+432, -30] Hiç değişmiyorsun. Seks skandalında da haberim yoktu diyerek kendini kurtardı, şimdi de aynı taktiği kullanmaya çalışıyor ama bu sefer fazla kanıt var. Yargıç sırf bu yalanlama yüzünden ona daha ağır bir ceza vermeli.

2. [+169, -26] Onun için üzülüyorum, bir psikoloğa görünmesi gerek gibi ㅠㅠ

3. [+137, -13] Pislik

4. [+58, -0] O zaman niye vücudunu tıraş ettin? Uyuşturucu testi yapacaklarını bile bile niye?? Birkaç gün sonra tıraş olsaydın ölmezdin. Masumluğundan %100 eminsen uyuşturucu testinden önce vücudunu tıraş etmezdin. Testin kullanabileceği kadar kıl bırakırdın. Bundan daha güzel bir açıklama yok. Saklayacak bir şeyin olduğu için vücudunu tıraş ettin ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

5. [+59, -8] Uzmanlara göre Park Yoochun vücudunu tıraş etti ve negatif çıkan özel bir uyuşturucu testi yaptırdı, yakalanmayacağına emin olduğu için basın konferansı düzenledi. NISI test yapınca yakalandı.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+94] Bütün bu inkarlarla tam bir Seungri’lik yapıyor

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikNara, Hello Venus hayranlarına teşekkür etti
Sonraki İçerikJungyeon uzun saçlarıyla aldığı pozitif yorumlar için teşekkür etti
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments