Nature Republic’in EXO ile kontratı 8 yıl sonra sona erdi

50

HABER: [ÖZEL] Nature Republic 8 yıl sonra EXO ile yollarını ayırdı.. “Chen’in evlilik ve hamilelik haberinin etkisi oldu mu?”

KAYNAK: News 1 via Nate

1. [+1,995, -104] Ah, grubun en az popüler üyesi tüm grup için işleri mahvediyor … sadece grubu terk et. Git baba olmaya odaklan.

2. [+1,784, -64] Zamanlama sadece bir tesadüf olabilir tabi, ama haberlerin karar üzerinde hiçbir etkisi olmadığından şüpheliyim. Hangi reklam şirketi bu kadar sorumsuz birini kullanmak ister?

3. [+1,535, -95] EXO son demlerini yaşıyor. Yaşlanıyorlar ve Nature Republic onlardan istediği şeyi aldı.

4. [+106, -6] Şükürler olsun ki kontratları zaten bitiyordu. Ya kontrat ortasında bir şey olsaydı? Bir sürü kontrat ihlali cezası ödemek zorunda kalırlardı

5. [+105, -7] Nature Republic’in tüketicileri ergenler ve yirmili yaşlarındaki gençler. Daha genç bir model bulmaları marka için daha iyi.

6. [+103, -7] Kaç tane idol hayranı idolünün eşiyle sevgi dolu bir hayat yaşamasını alkışlar kiㅋㅋㅋ Zavallı Suho ne çekti

7. [+72, -2] Muhtemelen EXO’dan ayrılacak ve ismi lazım değil gibi çocuğunu ‘Superman Returns’ şovuna çıkaracak

8. [+63, -1] Yakında askere gidecekler, kontrat yenilemenin mantığı yok zaten

9. [+58, -4] EXO Chen’den sonra düşüşe geçti

10. [+57, -1] Tonlarca sevimli çocuk var, neden bir babayı model olarak kullansınlar? Hedef kitleleri gençler ve yirmili yaşlarındakiler.

11. [+55, -5] Ah, EXO’nun popülaritesi eskisi gibi değil ama Chen gidip üstüne çamur attı

12. [+42, -1] Chen’in skandalının kontrat üzerinde etkisi olmasa bile bunun haberlere çıkması Chen’in grubu şimdiden kötü etkilediğini gösteriyor

HABER: ‘Evlilik duyurusu’ Chen, EXO-L sırtını döndü… “Gruptan ayrılmasını istiyoruz, SM’den cevap bekliyoruz”

KAYNAK: Everyday Econ via Naver

1. [+9,859, -848] Hayranlara nefret yağdırmadan önce, niye üç üyenin ayrıldığı zamanları atlatan bir fandom Chen’in ayrılmasını istiyor kendinize sorun

2. [+7,578, -738] Hayranlar basit bir evlilik yüzünden sırtını dönmüyor, umarım Chen bunu biliyordur. Hayranlara sırtını dönen ilk kişi Chen’di.

3. [+4,997, -444] Lütfen grubu kötü etkileme

4. [+4,443, -633] Gruba zarar vermeyi bırak ve ayrıl. Sadece bunu sırf evlendin diye yapmadığımızı bil.

5. [+4,228, -632] 8 yıllık EXO-L’im. Lütfen Kim Jongdae’yi gruptan çıkarın. Herkes bunu istiyor.

6. [+2,212, -194] Biz hayranlar, evlendiğin için değil, gruba veya üyelere karşı düşünceli davranmadığın için sana sırtımızı döndük. Diğerleri ise yaptığın şeyin havalı ve övgüyü hak eden bir şey olduğunu düşünüyor. Bizim yaptığımız şeyin çocuksu olduğunu düşünüyorlar ve bu beni gerçekten üzüyor. Jongdae-ya, sevdiğin kişinin sorumluluğunu alırken, seni seven insanların üzerine sorumluluk yüklüyorsun. Biz Chen’i bırakmadık. Jongdae, Chen’i sen bıraktın.

7. [+1,307, -76] Hayran değilseniz yorum yapmaya hakkınız yok. Chen’in Koreli mi Çinli mi olduğunu bilmeyen insanlar gelip çok şey biliyormuş gibi yorum yapıyor.

8. [+1,289, -151] Hayranların yazısını okursanız niye sinirlendiklerini anlarsınız.. “29 yaşında, evlenebilir, hayranlar şöyle böyle” diyenler sadece hayran olmadıklarını kanıtlıyorlar. Chen ayrıl gruptan~

9. [+1,198, -59] Jongdae-ya, özür bile dilemeden “planlar mahvoldu” demen abartı değil miydi? Bunu söylerken ne yaptığını biliyordun değil mi? Bizi ne kadar sinirlendireceğini biliyordun?

10. [+1,024, -102] Sırf evleneceği için ona sırtını dönen kimse yok. Chen’in bencil hareketleri ve grubu hiç düşünmemesi bizi sinirlendirdi. 2016’dan beri sevgilisine deli gibi aşıktı ve biz onun için sessiz kaldık. Daha da katlanabileceğimizi mi düşündü?

11. [+919, -70] Kim Jongdae olarak hayatını desteklerim, ama EXO Chen olarak destekleyemem

12. [+861, -36] Hayranlar sadece evlendiği için sinirli olsaydı, 2016’da tüm hayranları onu bırakmış olurdu ㅋㅋ

13. [+732, -37] Jongdae destekçileri gelmiş “birlikte yürüyelim” diye yorumlar yapıyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Jongdae sol elinde bebeğini, sağ elinde eşinin elini tutuyor, sizin elinizi tutamaz ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ birlikte nereye yürüyorsunuz? Sadece arkasından gelebilirsiniz ㅎㅎㅎㅎㅎ

14. [+697, -57] Chen’den vazgeçen ilk kişi sendin, Kim Jongdae

15. [+616, -33] Hayranlar da kalpleri rahat şekilde böyle bir talepte bulunmuyorlar. Fandom olarak üç üyenin ayrılığını yaşadık, SM niye böyle bir şey istediğimizi anlayıp onu atmalı. Kim Jongdae olan bir EXO düşünmek istemiyorum.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+115] Kore’nin eğlence sektörü bana inanılmaz tuhaf geliyor, benim ülkemde özel hayatı ve bir ailesi var diye asla bir ünlüye sinirlenmeyiz, ne kadar zengin olursa olsun, hedef kitlesi ne olursa olsun. Ama en kötü şey de şirketlerin bu fanteziye izin vermesi.

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikTelefonun hacklenmesi sebebiyle başka bir popüler erkek oyuncunun da başı yanabilir
Sonraki İçerikSong Minho havaalanında ayçiçeği deseni giydi
50 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments