Benzer Yazılar

NCT 127 ‘Superhuman’ ile geri dönüş yaptı

NCT 127 'Superhuman' ile geri dönüş yaptıNCT 127 'Superhuman' ile geri dönüş yaptı

HABER: NCT 127, “Dünya turumuz ile olgunlaştık.. K-Pop’ın dünya çapında aldığı ilgiyi hissettik”

KAYNAK: Yonhap News via Naver

1. [+370, -192] Ama hit bir şarkıları var mı?? Eksi vermeyin ve bilgilendirin. Sadece hayranların dinlediği şarkılardan bahsetmiyorum.

2. [+297, -159] Bir erkeğim, BTS aşırı popüler ama hiç Naver’in ana sayfasında değil, tanımadığım bu grup ise SM’in etkisiyle öne çıkarılıyor

3. [+116, -9] NCT, turunuzda iyi iş çıkardınız ㅠㅠ Super Human fighting!! NCT fighting!

4. [+89, -27] Nefret yorumu yapmayı kesin, sizden daha iyi hayatlar yaşıyorlar

5. [+77, -17] Kendi sanatçılarınızı destekleyin, buraya gelip nefret yorumu yapmayı bırakın.. ㅠㅠ

6. [+52, -4] Biletleri alan bir fandomları olduğu için konser turuna çıktılar ㅋ hiç umrunuzda değilmiş ayaklarına yatıp nefret yorumu yazmayın ㅋㅋㅋ NCT 127 fighting

7. [+50, -5] Nefret yorumları ㅋㅋ Niye böyle bir haberde saldırıyorsunuz? Grup ne zaman çok popüler gibi davrandı ki? Hala potansiyelleri var.

8. [+38, -5] Çok antileri var, ama NCT’nin hala çok potansiyeli olduğu anlamına geliyor diye yorumlayacağım bunu. Millet, lütfen yorumlara sinirlenmeyin ve güç bulun.

9. [+27, -1] Fandomları olduğu için tura gittiler herhalde ㅋㅋ SM para getirmeyen işlere yatırım yapmaz, demek ki NCT’nin turuna ilgi varmış

10. [+71, -49] SM için kötü olmalı ㅋㅋ Bu gruba yıllarını verdiler ama grup hiçbir yere gelemiyor..

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+59] Şarkı çok iyi, antilerin çenelerini kapamaları gerek..

NCT 127 'Superhuman' ile geri dönüş yaptı

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Nctnin tüm başlık şarkıları hit seviyesinde, kareografilerinden bahsetmiyorum bile
Ama siz yeni şeylere karşı her zaman kör ve sağırsınız.
SMin etkisiyle öne çıkarılmıyorlar, sm medya oyunu yapmaz bunu biliyorsunuz. Bu çocuklar eşşek gibi çalışıyor ve en önemlisi hepsi çok yetenekli.
Küçük veya büyük şirketten çıkmayla alakası yok. Nct bana btsin eski halini anımsatıyor onlarada korede gram değer vermediniz geçmişte, amerikada Patlayınca öve öve bitiremediğiniz sizin grubunuz oldu.
Sadece stres atmak için nefret yorumu yazıyorsunuz sanki bomboşsunuz
Bu geri dönüşe gelirsek yine harikaydınız çocuklar her zamanki gibi nct farkını ve kalitesini görmüş olduk

hatca

bu gruba bayılıyorum saçma sapan yorumlar yapmayın

Kyulglkyun

Tam SHINee tarzi bir is

KINGBANG

10. [+71, -49] SM için kötü olmalı ㅋㅋ Bu gruba yıllarını verdiler ama grup hiçbir yere gelemiyor..

Aynen çünkü SM bir hayır vakfı ve ona faydası olsun olmasın gençlerin hayallerini gerçekleştirmek ve güzel anılar yaratmak için çabalıyor.Ya SM bu sektördeki en para göz şirketlerden biri sizce ona para kazandırmayanları bünyesinde bulundurur mu ? Para kazandırmasa sözleşme falan hiç biri işe yaramaz direk atar . NCT başarısız değil sadece SM’in diğer grupları çok iyi , onlara nazaran biraz sönükler . NCT başka bir şirkette olsaydı kesinlikle gözde olurdu .

bSakura

Nefret yorumu yazanlara gerizekalı mısınız diyeceğim lâkin cevabı bildiğim için susuyorum. Hay iki gözünüz bir delikten çıksın rahat bırakın NCT’yi ya.

Hoon

Zamanında BTS’i aşağılayan siz de şu an onlara tapıyorsunuz. Koreliler böyle yüzsüz ve kötü kalpli işte. Kendi işlerine bakmıyorlar. Cherry bomb’daki bir partın koreografisi bile yetiyor o emekleri anlatmaya. Her idol emek veriyor ama sizin onlara da saygınız yok. Bir ARMY ve EXO-L olarak değil, 8 senelik kpop müziği dinleyen ve eskileri de gayet takip eden birisi olarak söylüyorum bu grup cidden harika. Onlara bir sans verin lütfen!!

KINGEXO

SM sanatçılarıyla reklam yapmıyor şunu bi anlayın artık! Yıllardır SM stan olan kişilere sorun şirket sayesinde bir yerlere gelen grup var mı. NCT Kore de fazla popüler olmadığı için dünya genelinde de öyle sayılmıyor.

SURMEW-BTS

NCT ye başarılar diliyorum. Antileri kaale almayın

Who

AY ÇOK GÜLÜNÇ NCT WORLD DOMINATION B*TCHES

Who

PP GELDI SONUNDA OH

Öl de ölelim Jessica reis

İnsanların inatla anlamak istemediği bir şey var. NCT’nin hedefi Kore değil. Dünya. Regular’ın İngilizce versiyonunun Korece versiyonundan 21 milyon daha fazla izlenmiş olmasından anlayabilirsiniz aslında amaçlarına adım adım yaklaştıklarını. Uluslararası fanlar arasında en popüler 3. erkek grubu. Twitter’da ,dünyada, en çok etkileşim alan sanatçılar arasında hep ilk beşteler. https://twitter.com/PopCrush/status/1130481050789060610?s=19 Japonca şarkılarının izlenmeleri neredeyse Korece olanları geçecek. Amerika turneleri ,takip edenler bilir, çok iyi geçti. WayV de bir taraftan aktivitelerine başladı. Biz dünyayı ele geçiriyoruz, siz de oturduğunuz yerden kudurmaya devam edin çünkü We’re SUPERHUMAN 😘

SeulgiWendy

Sm sayesinde mi ahahsha haykırdım ya Sm ve reklam buna gerçekten inanıyormusunuz ya adamlar o kadar umursamaz ki yt reklam verdirmiyor onu geçtim ingilizce altyazı bile eklemiyor kliplerin çoğuna neden bahsediyorsunuz Nct kendi kanallarında çocuklar paylaşım yapıp birşeyler yapmaya çalışıyor smin birşey yaptığı yok yıllardır bildiğim şirket bana Sm anlatmayın Nct çıkış yaptığında o kadar zor kartografilere güzel şarkılara rağmen hiç canavar çaylaklar dendi mi yada müzik şovlarından ödüller aldılar mı Nct ne yaptıysa kendi emekleriyle yaptı ve yapıyor kimse bu çocukların emeğine çamur atamaz evet Korede çok bilinmiyor olabilir ama yeteneklerinin ne kadar ust düzey olduğunu azcık bu işten… Read more »

Neşe 💚

Ben bir reveluv olarak söylüyorum sm hic bir grubuna reklam yapmıyor.RV yada nct reklam yapılsaydı suan başka seviyede olabilirlerdi.Sm RV hic bir katkısı yok sadece kendi çabalarıyla bişeyler yapıyorlar.Nct öyle kesinlikle nct de reklam yapılmıyor nct flop demeyi bırakın artık.

yağmur

başta red velvet olmak üzere bütün sm sanatçılarına üzülüyorum o kadar emek vermelerine rağmen bir türlü hak ettiği değeri olamıyorlar buda tamamen sm’nin suçu zaten grup olarak yeteri kadar ilgiyi üzerlerine çekiyorlar kendi emekleriyle birşeyler yapmaya çalışıyorlar ama sm destek vermediği için hepsi havada patlıyor ne başarılarını medyaya yansıtıyor nede doğru dürüst bir şarkıyla çıkış yaptırıyor ben artık gerçekten eski sm’yi istiyorum eskiden daha iyi yönetiyordu gruplarına değer veriyordu ama şimdi bunların hiç birini göremiyorum

Kraliçe2NE1

BTS de ilk önce yurt dısında popüler oldu kore en basından beri onları destekliyor gibi yapıyor su an popülarite manyakları yetenek falan umrunuzda degil sizin bir seneye NCT BTS’le atbası olacak muhtemelen o zaman görürüz kıcınızı

Yeni Yazılar