Benzer Yazılar

NCT Haechan’ın güvenlik görevlisi, Haechan ona görüldü attığı için sinirlendi

NCT Haechan'ın güvenlik görevlisi, Haechan ona görüldü attığı için sinirlendi

HABER: Güvenlik görevlisi NCT Haechan’ı ifşa etti… “mesajlarımı okuyor ama Katalklarıma cevap yazmıyor”

KAYNAK: Top Star News via Nate

1. [+309, -38] Pfft ㅋㅋㅋ Bir idolün güvenlik görevlisi olduğu için arkadaşlarına karşı böbürlenmek istemiş gibi duruyor ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+199, -19] Bir idolü tanımakla böbürlenmeye mi çalıştı?

3. [+161, -5] Prestijli bir iş yaptığını mı zannediyor? Kendi işi için en küçük bir sorumluluk duygusu yok.

4. [+42, -3] Bir idol niye güvenlik görevlisiyle iletişim kurmak zorunda olsun ki? Menajer ile konuşman gerekmez mi?

5. [+29, -1] Bence işinin ne olduğunu bir düşünsün. Tek işi manyak hayranlarla idol arasında durmak değil, müşterisine ‘velet’ diyemez. Müşterisinin bir, iki, üç araba istiyor olması onu ilgilendirmez. Tek bir arabaya girmek istedilerse kendi işinin azalacağını düşünmeli.

6. [+29, -3] Bir idol niye güvenlik görevlisiyle özel bir konuşma yapmak zorunda olsun ki? Uzun yıllardır sektörde olan ünlülerin kendi görevlileri olmasını anlarım ama bu çocuk çaylak ve güvenliğiyle özel konuşma yapmasına gerek yok

7. [+27, -16] Kendilerini çok bir şey sanan bir sürü kendini beğenmiş idol var

8. [+26, -4] Aralarında iş ilişkisi var, idol muhtemelen özel Kakaotalk hesabına mesaj gelsin istemiyor. İş arkadaşlarınızın sürekli özel Kakaotalk hesabınıza yazdığını düşünün, çok sinir bozucu olurdu.

9. [+17, -1] Bugün kovulacak. Marketlere iş başvurusu yap ㅋㅋㅋㅋㅋ

10. [+15, -0] Bu ne biçim bir güvenlik görevlisi?

11. [+14, -0] Güvenlik görevlisine cevap vermek zorunda değil. Eminim önemli olmadığı sürece çoğu idol menajerlerine de cevap yazmıyordur.

12. [+12, -2] Sık sık görüldü atılmış olmalı, sinirlenmiş

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+245] Şunu açıklığa kavuşturalım, güvenlik görevlisi SM’de çalışmıyor, dışarıdan bir görevli. Sosyal medyada sürekli idolleri tanımasıyla böbürlenen bir adam bu. SM’de çalışmayan bir görevli, programını bilmek istiyorsa Haechan’a değil menajerine yazmalı. Haechan muhtemelen adamı pek tanımıyor. Tanımadığınız bir numara programınız hakkında soru sorsa cevap verir misiniz? Ayrıca hem Dream hem 127 ile promosyon yapan tek üye Haechan, muhtemelen kendi programlarını bilmiyordur…

 

Kaynak: Netizenbuzz

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
BlueElf

Kimseyi aşağılamak istemiyorum ama insanlar gerçekten kendilerini bir şey zannediyorlar genel olarak Kore halkında idolleri bir aşağılama bir kompleks zaten varda kocaman adam birde idol bana görüldü attı diye yazması tek bana mı komik geldi yoksa gerçekten komik değil mi? bu ne sevgili tribi gibi kimse cevap vermek zorunda değil menajer diye bir şey var git ona sor açık açık idolün numarası bende var diye hava atacakken g*t olmuş onun hıncını çıkarmaya çalışıyor neyin peşindesin ki şu çocuk senin yüzünden linç yese hoşuna gidecek resmen iftira yaptığı şey yazık ya hiç vicdanları da sızlamıyor çamur at izi kalsın sonra idoller… Read more »

Riri

Sevdiğim ünlü bana görüldü atsa sevinirim, bundaki şımarıklığa bakın.

JenBellaShakespare

Aynen ya

xoo

Vallahi çok kötü bir durum. Ailesine sabır, kendisine şifa dilerim. Dünyanın en önemli mevzusu, haberlerde görürüz.

speechless

Bu “görüldü” takıntısı virüslerden daha tehlikeli ve çözümü kesinlikle yok.🤦‍♀️

nctzen

Kore haber sayfaları Türkiye haber sayfaları gibi. Ya eksik yazıyorlar ya da doğruluğundan emin olunmamış yalan yanlış haber. HC linç yiyecek diye korktum habere tıklamadan önce çünkü haber kaynağı Sm çalışanı olmadığını belirtmemiş ki zaten amaç anca tıklanmak. HC’nı burada kötü göstermek!

yeosangel

crushim da bana goruldu atiyor ben de onu ifsalamak istiyorum

Tori

Ook ananlanbaban

Delixx

Görüldü atmak böbürlenmek midir :*

la cha ta

Yabancı yorum

Lisa

Ben çocuğun görüldü atmasından çok netizen yorumlarına gülüyorum Neymiş efendim bı idol olduğu için neden cevap versin Tam anlamıyla saçmalık niye yani o insan değil mi kendisi Allah’ın lütfu mu?burda lafım kesinlikle heachana değil olayı bilmiyorum o yüzden yorum yapmiyicam.Bu herhangi bi insan için iş yada başka bir alanda alt seviye bı çalışan bana seviyeli mesaj attığında cevap vermezsem kendi insanligimi sorgularim evet is ilişkisinde ben onunu üssü olabilirim ama ikimizde neticede bir bireyiz insanların kendini çok üstün görmesi başkalarına çok alt tabakaymis gibi davranması onun zavalligini gosterir Her insanı ve idolü bu kadar yüceltmeyin sonra herkesin ne mal olduğunu… Read more »

Yeni Yazılar