Netizenler EXO’nun Miyagi konserinin iptal edilmesini istiyor

22

HABER: Netizenler EXO’nun Japonya konserinin Fukuşima yakınlarında olmasından ötürü öfkeli “Konseri iptal edin”

KAYNAK: Sports Seoul via Nate

1. [+3,007, -72] SM gibi büyük şirketlerin bu boykotlara katılmasını beklemiyorum, ama Japonya’yı Fukuşima’daki radyasyondan ötürü hedef aldığımız bir zamanda üzerimize soğuk su dökmeseler olmaz mı?

2. [+2,658, -58] Kafayı mı yemişler??!

3. [+2,340, -72] Ülkeye Japonya’dan Yen getirmeleri umrumda değil ama.. aslında bu iyi bir şey!! Bu şekilde Japonya’ya koymuş oluyoruz. Ama Fukuşima yakınında performans sergilemek üyelerin sağlığını nasıl etkileyecek? Koreli hayranlar da gidecek, peki ya onların sağlığı? Koreliler lütfen Fukuşima konserine gitmeyin. Japonya’daki şirket ve SM gitmezseniz eğer bir daha oraya yollamaz. Japon hayranların bile radyasyondan ötürü bu konsere gideceğini sanmam.

4. [+106, -3] Kore’ye Yen getirdikleri sürece sorun yok diyebilecek kadar aptal olamazsınız, nasıl ötesini göremiyorsunuz? Japonya Fukuşima yakınlarına yabancı sanatçıları getiriyor, bu şekilde “Fukuşima güvenli” diyecekler ve daha çok para kazanacaklar. Koreli sanatçıların Yen kazanmasıyla bir ilgisi yok.

5. [+84, -5] Lee Soo Man’in açgözlü olduğunu zaten biliyorduk ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

6. [+83, -3] SM’in neler olduğunu öğrenmesi lazım artık  ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

7. [+60, -5] SM o kadar açgözlü ki kendi sanatçılarını bile mahvediyorlar

8. [+59, -0] Bu Japonya’nın bir oyunu gibi. “Bakın, burada radyasyon endişesi yok. Konser bile veriyoruz. Ürünlerimizi endişelenmeden yiyebilirsiniz” diyorlar.

9. [+52, -1] EXO’nun Japonya’daki şirketi farklı, bu şirket EXO’ya Dome’da konser ayarlıyordu ama durup dururken Osaka Castle, Miyagi Hall’a geçtiler.. resmen ülkemizden intikam alıyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ lütfen idolleri şeytani intikamlarınız için kullanmayın

10. [+45, -0] EXO’nun Japonya’daki şirketi farklı ㅠ ve şu andaki anti-Japonya duygusu yüzünden gruptan intikam alıyorlar ㅜ EXO hiçbir zaman bu konser salonunda performans sergilemedi ve lokasyon turun geri kalanıyla hiç uyuşmuyor.. Bu 60 bin koltuklu yerde konser veren bir grup, niye birden 7 bin koltuklu salonda performans sergiliyorlar?… Keşke SM iptal etse.

11. [+37, -1] SM’in grubun buraya gitmesine izin vermesi çok saçma geliyor bana

12. [+36, -1] Lütfen iptal edin, tehlikeli

13. [+34, -0] Bu ülkeye Yen getirmekle ilgili değil. Japonya ülkemizin popüler grubunu kullanarak tüm dünyaya Fukuşima’nın güvenli olduğunu söyleyecek! Japon ilbeler ya bunu bize karşı kullanırsa, ya EXO Fukuşima’ya geldi çünkü oranın güvende olduğunu düşünüyorlar derlerse?

14. [+30, -1] Fukuşima yanındaki şehir ㅋㅋ radyasyonda 1 numara ㅋㅋㅋㅋ yok artık ya ㅋㅋㅋㅋ SM bu konser için ne kadar para aldı??????????? Niye biden EXO’yu daha önce hiç performans sergilemedikleri bir yere yolluyorlar????

15. [+19, -0] Ülkeye Yen getirme taraftarıyım ama… üyelerin sağlığına ne olacak..? Hayranların sağlığı? Bu konser çok düşüncesizce.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+77] Miyagi ve çevresinde 2 milyondan fazla kişi mutlu mutlu yaşıyor, oraya 2 saatliğine performans sergilemeye gelmiş 8 kişinin sağlığı mı tehlikede? Japonya’yla ilgili olan her şeyi boykot edip onları şeytan gibi göstermek için bir oyun daha. Japonya’nın kendi ‘güvenilir ülkeler’ listesinden Güney Kore’yi kaldırmasına şaşmamalı. Buna devam ederseniz ekonominiz kötü etkilenir. Kpop Japonya’da yasaklanırsa ne yapacaksınız?

 

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerikKim Soo Hyun’un Key East’ten ayrılıp kuzeniyle çalışacağı tahmin ediliyor
Sonraki İçerik[THEQOO] Koreografiyi kimin yanlış yaptığı anlaşılmayan gif
22 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments