Netizenler ‘Night of Hate Comments’ şovunun yayından kaldırılmasını istiyor + Sulli’nin ilgili aramalarını değiştirmeye çalışıyor

12
7853

night

HABER: ‘Night of Hate Comments’ fragmanlarını sildi, Sulli’nin yer aldığı iki bölüm daha var.. gelecek planları belli değil

KAYNAK: Ilgan Sports via Nate

1. [+431, -21] Şovu yayından kaldırın.. Komik değil, duygusal değil. Niye birini oraya dikip yaralarını deşiyorsunuz.? Şovun sınırı aştığını düşünmüştüm hep, midemi bulandırıyordu şahsen.

2. [+298, -26] Şovu yayından kaldırın. İlk günden beri tartışmalı bir şov. Ünlülerin kendilerine gelen nefret yorumlarını okuyarak iyi hissedeceklerini mi düşündünüz? Sulli’nin ölümünde bu şovun da suçu var. Hem nefret yorumları, hem medya suçlu, ama bu şov halkın gözü önünde Sulli’ye kendi nefret yorumlarını okuttu, onlar da suçlu… JTBC özür dilemeli.

3. [+271, -23] Night of hate comments?? Bu şov hiç yayınlanmamalıydı. Prodüktörler yayından kaldırsın!

4. [+25, -5] Yayından kaldırın. Niye birine kendine gelen nefret yorumlarını okutursunuz ki

5. [+22, -6] Tek çözüm şovu kaldırmak

6. [+20, -5] Yayından kaldırın!!!!! Bu şovun devam etmesi hiçbir fayda sağlamaz!!!!!

7. [+19, -6] Sulli’yi bu şov öldürdü. Bir sonraki gün bu şovun çekimleri vardı ve gitmek istemiyordu muhtemelen. Hepimiz nefret yorumlarından ve depresyondan muzdarip olduğunu biliyorduk, ama yine de onu insanların önüne çıkarıp nefret yorumlarını okuttunuz. Bu fikir kimden çıktı? Prodüktörler, siz birini öldürdünüz.

8. [+19, -5] Yayından kaldırın

9. [+16, -0] Ama böyle bir şov olmasa ünlüler dedikoduların aslını nasıl açıklayacak, içlerindeki öfkeyi nasıl dışa vuracaklar? Nefret yorumlarını okudukları kısmı kaldırıp ünlülerin bir psikolog ya da avukatla oturup nefret yorumlarına dava açmaya hazırlandığı bir kısım eklemeleri gerek ㅠㅠㅠ Bence suç şovun değil nefret yorumlarını yazan kişilerin

10. [+15, -1] Aptal PD, Jimmy Kimmel şovdan çaldığı bir şeyle çok başarılı olacağını düşünmüştü muhtemelen

sulli1

HABER: ‘Sulli seni seviyorum’, ‘Sulli şeftali’ Sulli’nin ilgili arama terimlerini değiştirme çabası neden?

KAYNAK: Money Today via Nate

1. [+288, -5] Bir değişiklik yapılması için birinin ölmek zorunda olduğunu düşünmek bana acı veriyor

2. [+199, -6] İlgili aramaları gerçekten çok kötü, insanlar niye vücut görmeye bu kadar takıntılı?

3. [+172, -3] Şimdi mi aklınız başınıza geldi… netizenler çok ikiyüzlü

4. [+16, -3] Yeter artık. Gerçekçi olalım, birkaç gün sonra unutacaksınız, hiç umurunuzda olmayacak. İyi insanlar gibi rol yapmayı bırakın, kız öldükten sonra bu şeyleri yapacağınıza sessizce oturun. İkiyüzlülüğünüz midemi bulandırıyor.

5. [+13, -1] Artık ne önemi var ki….

6. [+13, -0] Kesin şunu, onu rahat bırakın. Ailesi bir daha onu göremeyecek… rahat bırakın sadece. Sulli hayattayken ve parlarken onu parçalara ayırmaktan çekinmiyordunuz, ama şimdi onun için üzülüyorsunuz.

7. [+12, -0] Bütün bunları şimdi yapmanın ne önemi var? Niye o hayattayken daha iyi davranamadınız ona? Ah nefret yorumu yapanlar cezayı hak ediyor

8. [+9, -1] Neden şimdi?? Sessiz olun sadece.. sahte olmayın, tüylerimi diken diken ediyorsunuz..

9. [+7, -0] Öldü artık, bir önemi yok bunların. Hayattayken ona daha iyi davranmalıydınız

10. [+7, -1] Sulli hayatta kalsaydı, ölmeseydi insanlar ‘ilgi rspuluğu yaptı’ diye dalga geçerdi. Goo Hara da aynı muameleyi gördü. Sulli öldüğü ana kadar nefret aldı.

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+240] “10. [+7, -1] Sulli hayatta kalsaydı, ölmeseydi insanlar ‘ilgi rspuluğu yaptı’ diye dalga geçerdi. Goo Hara da aynı muameleyi gördü. Sulli öldüğü ana kadar nefret aldı.”

!!!!!!!!!!

Kaynak: Netizenbuzz

Önceki İçerik[THEQOO] Ahn Jaehyun’un Instagram güncellemesi
Sonraki İçerikBang Minah, Instagram’ına gelen bir nefret yorumunu dava açmakla tehdit etti
12 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Zamane

Hepsi birer katil. Şimdi çıkmış ahlaklı insan gibi davranıyorlar tüm suç programın değil mi ağzınızın salyalarını akıta akıta yazdığınız yorumları da silin pislikler🤬🤬🤬

Olga

Bence kaldırmasınlar hatırlasanız Oya Aydoğan öldüğünden önceki çekilen bölümü özel olarak vermisdiler cooook duygulanip ağlamıştım bunuda öyle yapsalar keske

EXO-L ie

[+240] “10. [+7, -1] Sulli hayatta kalsaydı, ölmeseydi insanlar ‘ilgi rspuluğu yaptı’ diye dalga geçerdi. Goo Hara da aynı muameleyi gördü. Sulli öldüğü ana kadar nefret aldı.

Kesinlikle..Çok doğru.

BlueElf

3. [+172, -3] Şimdi mi aklınız başınıza geldi… netizenler çok ikiyüzlü 4. [+16, -3] Yeter artık. Gerçekçi olalım, birkaç gün sonra unutacaksınız, hiç umurunuzda olmayacak. İyi insanlar gibi rol yapmayı bırakın, kız öldükten sonra bu şeyleri yapacağınıza sessizce oturun. İkiyüzlülüğünüz midemi bulandırıyor. Sulli o programın insanların nefret yorumları yapmaması için farkındalık yaratmak için bir parçası oldu toplumunuzun linç kültürünün olduğu gereksiz yere insanların eleştrildiği için birşeyler yapmak istedi belkide. bakın Girls Day Minah’a ne kadar iğrenç yorumlar yazılmış hergün bir çok idol bunlara maruz kalıyor belki artık idollere’de bu insanlara acımayıp dava edip davalarını gerçi çekmezler. Sulli iyi kalpli bir… Read more »

Stunnnnn

Kötü bir şaka gibi ama Sulli 1- 2 senedir değil seneleerdir nefret alıyor, durmaksızın…. bu programdan depresyon nedeniyle ayrılmak istemiş duyduğum kadarıyla ve izin verilmemiş. Vefat ettiği gün bu programın çekimleri varmış, gitmemiş. Kim bilir ne kadar dayanamayacak hale geldi. Eğer programa gitmemiş ve yaşıyor olsaydı psikolojik nedene bakılmaksızın yine nefret alacak, sorumsuzlukla ve daha niceleriyle suçlanacaktı. Nasıl bir raddeye geldiyse bunları tekrar yaşamak yerime ölümü tercih etmiş. Özellikle son zamanlarda netizenlerin Sulli’ye karşı nefret yorumları çok aşırı ve seviyesizdi. Ve şu var bunları hakedecek bir şey yapmadığı halde yapılıyordu (kimse nefreti haketmez bu ayrı) empati yapınca ne kadar korkunç… Read more »

Miyalll

Bu program ne kadar zamadır varki sizi bu kızı 2014 den beri lincliyosunuz tüm eski gönderileri biliyoruz kıza ağza alınmayacak küfürler yağdırdığınız zamanları ne ara unuttunuz

xoo

Evet, zamanında ben de eleştirmiştim Sulli’yi. Ama eleştirmiştim. Nefret yorumu ya da aşırıya kaçan bir hakaret etmedim. Sulli’ye zorbaca sallayanlar ve bunları Sulli’nin hayatına daha açık yansıtan programcılar, şimdi kına yaktınız mı?

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

O da kalksın tabii, ama şu Netizenler hep Sulli yi umursuyormuş gibi davranıyor ya sinir oluyorum.Siz değil miydiniz Kıza ilgi orsu diyen?Büyük bir neden Netizen lerdi meleğimin ölümünde

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

4. [+16, -3] Yeter artık. Gerçekçi olalım, birkaç gün sonra unutacaksınız, hiç umurunuzda olmayacak. İyi insanlar gibi rol yapmayı bırakın, kız öldükten sonra bu şeyleri yapacağınıza sessizce oturun. İkiyüzlülüğünüz midemi bulandırıyor.

gezegentozu

Tahmin ettiğim gibi eğer o olay olmasaydı burada en fazla bir iki tane nefret yorumu dışında yorum olurdu. Her Sulli haberine girip yine ilgi için ne yapmış, yine şuna ihanet edip şununla sevgili olup nasıl hayatına devam etmiş gelip linç kusayım diyen insanlar bu haberlere de giriyordur. Umarım ne kadar iğrenç hastalıklı davrandıklarını anlayıp yorumlarını kesmişlerdir sadece diğer insanlardan tepki alırım diye değil.

Almina

Sulli sanki sovdan önce yorumları bilmiyordu görmüyordu kıza kişisel hesabından bile nefret yorumu atılıyodu sevmediğin bir insanın hesabını nıye takıp edersinki sırf nefret kusmak kendini rahatlatmak için kızı stres tahtası yaptılar Sulli yayında demişti dava ettiği bir kız kendi yaslarında üniversite öğrencisi çıktı sırf stresını atmak için kıza nefret yazmış….

Zehra

7. [+19, -6] Sulli’yi bu şov öldürdü.

Sulli’yi öldüren gerçekten bu şov muydu? Yoksa böyle bir şovun var olmasını sağlayan sizler mi?