[THEQOO] Ahn Jaehyun’un Instagram güncellemesi

15
8211

screenshot 20191014 195542“Bu doğru değil, değil mi?… Doğru değil? .. İnternet… Haberler tuhaf, çok fazla hap içtiğim için şu anda gerçeği algılayamıyorum, tuhaf olan benim değil mi.. Tuhaf olan benim…”  

1.20191014 20053620141116 1416118199 67813800 1 99 20141116151207

2. Ahn Jaehyun şu anda çok üzgün olmalı… Ha… Bir ünlünün hayatı işte…

3. Hiç stabil durmuyor, umarım yalnız değildir ㅠ

4. Yanında biri vardır umarım ㅠㅠㅠ Lütfen yalnız bırakmayın onu ㅠㅠ

5. Çok hap içmiş olması gerçekten endişe verici.

6. Ahn Jaehyun kendini toplamalısın ㅠㅠ

7. Umarım Ahn Jaehyun’un ailesi ve arkadaşları yanındadır

8. Birlikte Fashion King’e çıkmışlardı değil mi..? Ah ne yapacağız.. Sulli, gökyüzünde üzülme artık.. Ahn Jaehyun güçlü ol..

9. Umarım psikolojik tedavi görür ve gerekiyorsa ilaç alır

10. Bütün bu durum gerçekten trajik

Kaynak: Pannchoa

Önceki İçerikSulli evinde ölü bulundu
Sonraki İçerikNetizenler ‘Night of Hate Comments’ şovunun yayından kaldırılmasını istiyor + Sulli’nin ilgili aramalarını değiştirmeye çalışıyor
15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Drbel

Şok edici. Aslında ne bekliyorsak, kimi yardım çığlığı atıyor, kimiyse sessizce kenarda tükeniyor. Hep bağımsız ve aldırmaz görünse de ‘hotel de luna da oynadığımda hiç nefret yorumu almadım’ dediğinde biraz hissetmiştim o kadar da umursamaz olmadığını. En depresif anlarda nefret yorumları ipini çekiyor adamın ve sulli de bana hep yalnızmış gibi geldi. Keşke o nefret yorumlarını okuduğu şova çıkmasaydı, yalnız olduğu, depresif hissettiği anda kötü yorumları aklına getiriyordur. Daha fazlasıyla mücadele edebileceğini düşündü ama ne yapması gerektiğini bilmiyordu bence. Arkadaşlar, aile.. Ne bileyim keşke birilerini yardım etseymiş, yönlendirseymiş. Yazık oldu gül gibi kıza.

SeulgiWendy

Sulli’yi seven insanlar bile linçlendiği için kızdan vabalı gibi uzak duruyorlardı. IU ile ne kadar yakın olduğunu biliyoruz IU yorumlar yüzüden beraber fotoğraf bile atamadı. Kızı yalnızlaştırdılar etrafında kim varsa onuda linçlediler Dean Sulli ile şarkı yaptı nasıl ithamlarda bulundular. Go Hara’nın Sulliye son mesajı ise şuydu “O dünyada, umarım Jinri istediğini yapabilir.” .. kendiside Sulli ile geçirdiği zamanlarda çok linç yemişti. çok yazık çok umarım istediğini yapabilir artık kimse izin vermedi yaşamasına

KINGEXO

Ne hissedeceğimi bilemiyorum. Lütfen buna bir son verin nefretiniz yüzünden insanlar ölüyor, depresyona giriyor. Dünyaya bir kere geliyorsunuz şu kısacık zamanınızı nefrete harcamayın. Burada Sulli için atıp tutanlar şimdi yas maskelerini takmış üzüldüğünü belirtiyor. Kendiniz olun birazcıkta insan olmaya çalışın zor bir şey değil.

balrimnyk

sulli’nin hayranı değilim ama ben bile çok üzüldüm ve canım çok yanıyor çünkü yakınını kaybetmek ne demek biliyorum umarım güç bulur onu seven herkes

Deniz

Sulli her zaman yaptıklarıyla ben dahil bir çok insanı kızdırırdı . Her haberine girdiğimde ” Yine mi Sulli ?” derdim ama asla ona olan sevgim azalmadı . . Çevrenizde vardır sürekli insanları sinir eden davranışlar sergilemesine rağmen şeytan tüyü bulunduran insanlar . Sulli öyleydi işte deli dolu ve sevecendi . Keşke tekrar kızdırsaydın bizi ne diye bu kadar üzdün ? Hepimizin gözleri önünde mahvettiler seni ve bunu hiçbirimiz umursamadık . Öldükten sonra mezarına çiçek getirmenin hiçbir faydası olmaz biliyorum ama özür dileriz Sulli .

Aslı

İnsanın istediği kıyafetleri alacak parası olması hatta bedava gelmesi, lüks bir ev, araba, mücevherler. Mükemmel bir fizik…. Hiçbiri mutlu olmak için yeterli değil. Sanırım artık herkesin ondan nefret ettiğini ve bunu değiştiremeyeceğini düşündü. Kendisine olan özsaygısı o kadar yüksekti ki bu aşağılamaları kaldıramadı. Belki yalnız olmasa en azından bir ev arkadaşı olsa hayatta olurdu şuan. Düşünsenize aileniz de dahil olmak üzere hayatta size tamamen yakın kimse yok. Arkadaşları vardı ama birlikte bir şeyler yiyip sohbet etmek yetmez ki. Keşke ünlü olsamasaydı da evlenip çocuk yapsaydı ne bileyim paraya ihtiyacı olduğu için çalışmaktan dünyanın kötülüğüne kafa yoracak vakit bulamasaydı. Hiç fiziğine… Read more »

Vmin

Ya Allah aşkına biri bu olanları durdursun. Nereye gidiyo halimiz bütün idoller intihar etmeye kalkışıyo depresyona giriyo biz onları sadece gülerken görüyoruz diye mutlu olduklarını zannediyoruz bende daha düne kadar bi çok idole hakaret ettim ama şuan çok pişmanın belki yorumlarımı görmediler ama tek tek özür dilemek istiyorum onlardan şuan.

Aslı

Karını arayıp ikimiz de uzlaşalım artık acı çekmeyelim demelisin. Başlarda Jae Hyun karısı yüzünden nefret yorumları alsa da şuan Ko hye sun eleştiri yağmuru altında. Netizenler etmediği küfrü bırakmıyor. Umarım uzlaşırlar da ikisi de yara almadan kurtulur. Yoksa kendilerinde klavyeyle bu insanların hayatlarına müdahale etme hakkı bulan kişiler yüzünden bu çiftin sonu iyi değil. Jae Hyun bir şekilde diziyle falan devam ediyor ama Ko hye sun şuan çok dipte. Kendisini toparlamaya çalışıyor. Onu da çok suçluyorlar ama kadın da kocası kendisinden ayrıldığı için bahane bulmaya çalışıyor acaba aldattı mı diye delil arayıp duruyor. Oturup konuşsalar bu problemi çözerler bence.

WuWu

İnsanların kalplerinde derin yaralar açıyor ve gittiklerinde de onlara değer yüklüyoruz.Hele ki sosyal medya insanları kırmak ve kötülemek için bir numaralı yer.Şimdi geçmişe dönüp bir bakalım. Sulli sütyen giymiyor ve fotoğraf çekip sosyal medyaya atıyordu. İnsanlar ise deveyi pire yapıyor, bütün işlerini bir kenara koyuyor ve oturup Sulli’yi eleştiriyorlardı.Üstelik onun hakkında hiçbir şey bilmiyorlardı.O suratına takmış olduğu mutlu maskenin altında neler yattığını bilmiyorlardı.Alkışların ardındaki ızdırapları bilmiyorlardı ama konuşuyorlardı. Kendinden büyük sevgilisi vardı ama onun yanında gerçekten gülümsüyordu. Mutlu olduğu anlaşılıyordu. Gidin ve Sulli etiketini aratın ve onu öldüren insanların neler yazdıklarını görün! Bu son olmayacak,yine birilerini eleştirecek aynı haberi alacak… Read more »

feride

Bu yaşananlar çok fazla üzücü değil mi vefat eden ve geride kalanlar için çok kalp ağrıtıcı ne desem olmuyor sanki

Heartthrob

Sulli her ne kadar takmıyormuş, güçlüymüş gibi görünmeye çalışsa bile artık dayanamadı. Şimdi Sulli’de bu dünyadan ayrıldı, sırada kim var? Aklıma şuan Mina geliyor ve yine üzülüyorum. O kıza sırf hasta diye gruptan ayrıl, pasifsin, üyelere engel oluyorsun dediler. Şimdi biz o kızın da aklında bu tür korkunç bir şey olup, olmadığını nasıl bileceğiz? Artık cidden bu iğrenç sektöre dayanamıyorum. Bugün Sulli’nin bütün instagram fotoğraflarına baktım ve bir tane bile tuhaf fotoğrafı yok. Neyi size battı bu kızın, mutlu olması mı? Hepsinde güler yüzlü, içten görünüyor. Her saçma şeye nefret kustunuz şimdi meyvesini de yiyorsunuz. Allah’ım umarım ona diğer dünyada… Read more »

Krystal benim karım ok?Sulli bir melek

Meleğim ya…Şimdiden seni özledim😭Umarım toparlar ben bile bu haldeyken onu düşünemiyorum ona da bir şey olmasın

Gerçek Kpop Ruhu

Daha geçen haftalarda sulli hakkında buradaki pislik netizenler gibi yorum yapan Türkler vardı! Nerede o yüzsüzler? Eminim bir köşeden gelip ikiyüzlüce üzüldüklerini falan söylüyorlardır! Sizin de bu pislik netizenler den bir farkınız yok, kızın tek istediği şey bir yardım eliydi, bu sivri diller öldürdü onu, gencecik yaşta gitti.

.....

Utanman yok mu hiç senin ya? Diğer idollerin haberinde yaptığın destek çıktığın nefret/hakaret yorumlarını ne çabuk unuttun? İğrençsin. Bugün Sulli yarın belki başka bir idol. Bunun olmasının en büyük sebebi sen ve senin gibiler. Yazık.

Drbel

Kardeş ya trolsun sen ya da çift kişilikli. Bir tane güzel yorumun yok, herkese sallıyorsun bi de gelmiş vicdan dersi veriyorsun. Bi git işine allasen.