Benzer Yazılar

Netizenler sevgilisini kürtaja zorlayan aktörün Kim Seon Ho olduğu şüphelerinden sonra ajansından açıklama istiyor

0000136180 001 20211018171801474

HABER: ‘Özel hayat skandalı çıkan aktör K = Kim Seon Ho’ iddialarına rağmen ajansı sessiz

KAYNAK: Everyday Economy via Naver

1. [+1,579, -116] Tüm bu reklam sözleşmeleri için bir ton ceza ödemek zorunda kalacak. ‘Hometown Cha Cha Cha’da Shin Min Ah ile büyük bir patlama yapmıştı ve şimdi bir anda dibe vurdu… Sun Ho-ya, elveda

2. [+1,146, -243] Doğru olduğu onaylanana kadar tarafsız kalın. AOA Kwon Mina ve Goo Hye Sun gerçeği ortaya çıkardıklarını iddia etmişlerdi ama yalan söylediler, hatırlıyor musunuz? Her iki tarafı da dinlemek zorundasınız. Nate Pann gönderisini gördüm ve temelde hiçbir kanıtı olmayan bir gönderiydi. Buna göre taraf seçemezsiniz.

3. [+707, -55] Erkek seçmeyi hiç beceremiyorum ya ㅜㅜㅜㅜㅜ Seni seviyordum, Sun Ho-ya. Elveda.

4. [+609, -19] Ünlü olmak istiyorsan gerçekten temiz bir hayat yaşadığından emin olmalısın. Herkesin sizi ifşa edebileceği bir dünyada yaşıyoruz… ne kadar korkutucu

5. [+459, -36] Ah, Sun Ho-ya ㅠㅠ lütfen doğru olmadığını söyle

6. [+430, -32] Ben de eski sevgilim için ameliyat olmak zorunda kalsam, fiziksel ve psikolojik sağlığımı mahvetsem, ama eski sevgilim nazik ve iyi kalpli imajıyla popüler olsa, reklam sözleşmeleri ve dizilerden büyük paralar kazansa çok sinirlenirdim.

7. [+299, -6] İnsanların neler olduğunu anladığını sanmıyorum. Reklam endüstrisinin resmi bir açıklama gelmeden önce Kim Seon Ho ile bağlarını kesmesi, söylentilerin doğru olduğu anlamına geliyor. Sektör sıkı, üst düzey yöneticiler kararlarını çoktan vermiş durumda. Uyanın. Bir sözleşmenin böyle tek taraflı bir kararla feshedilmesi için ne gerektiğini bir düşünün. Onu savunamazsınız.

8. [+236, -6] “Bu şeyler ilişkide olur” diyenler gönderiyi okumamış galiba. Gönderi yazarı diyor ki, aktör kadın kürtaj yaptırsın diye bir sürü yalan uydurmuş. Bu yalanlardan biri de ‘iki yıl içinde seninle evleneceğim’miş. Kürtaja onunla birlikte gideceğine, yanında bir küçüğünü ve bir kadını göndermiş. Kürtajdan sonra da başka biriyle olmak istediği için kadından ayrılmış. Kadının niye onu ifşa ettiğini çok iyi anlıyorum.

9. [+187, -6] Dominos, Shin Dong Yeob’un reklamı hala durmasına rağmen Kim Seon Ho’nun reklamını kaldırdı. Bu söylentiler doğru değilse, ajansının bunları reddeden bir açıklama yapması gerekiyor, bu yüzden sessiz kalmaları garip geliyor. ‘Hometown Cha Cha Cha’ dizisini izleyen biri olarak çok üzüldüm.

10. [+195, -10] Gizli bir kız arkadaşa ya da ona benzer bir şeye sahip olmak başka bir şey… Tabii ki, o kadar yakışıklı ki şaşırmadım ama bu söylentiler gerçekten doğruysa.. yaptığı şey oldukça ağır ve onu savunamam;; Bu kadar güzel bir yüzü israf etmiş;;

0000768087 001 20211018192201294

KAYNAK: Naver

1. [+1,571, -17] Bütün bunlar yaşanıyorken Dominos Instagram hesabındaki Kim Seon Ho fotoğraflarını sildi… pizzaları bu kadar çabuk eve getirmiyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+695, -24] Gerçekten Kim Seon Ho ise bu büyük şok… yeni dizisinde onu çok sevmiştim ㅠㅠ ‘1N2D’ gerçekten lanetli falan olmalı…

3. [+586, -39] Kız arkadaşı olsa tamam ama kız arkadaşını kürtaja zorlayıp sonra onu terk ettiyse bu tamamen başka bir şey. Bir daha dizilerini izlemeyeceğim.

4. [+158, -2] İşte yeniden ünlülerin imajlarına güven olmayacağını hatırladık

5. [+153, -20] Ajans inkar etmeye uğraşmıyorsa doğruluğu belli değil mi? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Sevimli görüntüsüne rağmen onda bir tuhaflık olduğunu düşündüğüm için tuhaf olan benim sanıyordum..

KAYNAK: Naver

1. [+239, -31] Söylentiler çıkar çıkmaz Seo Yeji’nin üzerine atlayan insanların şu anda tarafsızlık talep etmesi komik ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ aptal hayran kızlar korkutucu

2. [+191, -11] Bu Seo Yeji’nin erkek versiyonu değil mi? Eski sevgilisine kürtaj yaptırması için gaslighting yapmak, zaten hamile olduğu için korunmayı reddetmek?

3. [+154, -24] Kadına sormak istiyorum, neden insanların arkasından konuşan bir adamla kaldın, hatta ondan hamile kaldın? Adam seni kürtaj yaptırmaya zorlarken neden evlilik hayali kuruyorsun?

4. [+103, -7] Dizisine bayılmıştım, ama eğer söylentiler doğruysa onu savunmaya gerek görmüyorum. Kadının böyle bir iddiayla ortaya çıktığı için ne kadar pişmanlık duyduğunu bir düşünün. Ünlüler insan ve hata yapmalarına izin verilir, ancak bu halkın göz ardı edebileceği her şeyin ötesinde bir hata. Sevgilinizden ayrılırken ona göstermeniz gereken temel bir düşüncelilik düzeyi vardır ve bu adam bir insan olarak en temel görgü kurallarını bile göstermedi.

5. [+44, -5] Beni hayal kırıklığına uğrattı ama… Gelecekleri için kürtaj yaptırmak zorunda kalan birkaç çift gördüm (lütfen korunun millet!!!).. ve kadının onu şimdi ifşa ettiği gerçeği bana birbirlerinden farklı olmadıklarını düşündürüyor

KAYNAK: Naver

1. [+448, -25] Yazının tamamını okudum ve asıl sorun kürtaj gibi görünmüyor, genel olarak umutsuz bir insan. Sahip olduklarına şükretmeyi bilmeyen biri. Karakteri soğuk.

2. [+284, -19] Bazı insanların bunun basit bir ayrılıkla eşdeğer olduğunu düşünmesi korkutucu..

3. [+116, -6] Şok edici… ㅠㅠ gerçekten sevdiğim bir aktördü o yüzden daha da şok oldum

4. [+97, -8] Lütfen bir şey söyle ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ

5. [+89, -4] Bence ajansın sessiz kalması ve hiçbir şeyi engellememesi aslında daha kötü bir şey olduğu anlamına gelebilir… Bir ilişki yaşamak ve ayrılmak sorun değil, ama kadını kullanmış gibi görünüyor. Dünyada o kadar çok oyuncu var ki, onun gibi zayıf karakterli birini çalıştırmamıza gerek yok.

 

 

K: Netizenbuzz

guest
23 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
depresyondayim

+1,571, -17] Bütün bunlar yaşanıyorken Dominos Instagram hesabındaki Kim Seon Ho fotoğraflarını sildi… pizzaları bu kadar çabuk eve getirmiyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋ

Jsjsjsjejksjdjjdjdjdsj

pikachuu

çok güldümmmm

aaa

Shin min ah i çok severim diziyide baya hevesle bekliyordum. Şimdi izleyemiycem sanırım. Normalde böyleyken orda aşırı romantik halleri itici gelir bana.
Ve 2. Yorumdaki netizen. Mina da go hye sunda yalan söylemedi. Sadece öç alma hırsından gözleri döndüğü için herşeyi abarttılar. Yani ne o garip sesli jimin ne de o herif temiz değil. Sizce jimin bunlar gerçek olmasa sektörden ayrılırmıydı. Onda o göz varmı. Diğer adamında başka kadınlarla özel zamanlar geçirdiği diğer dizi oyuncuları tarafından görülmüş. Hatta birinin şahitlik yaptığına dair koreliler konuşuyordu.

sadece gerçekler

Ben de minanın söylediklerinin çoğunun en azından bir kısmının doğru olduğunu düşünüyorum da jimin de kalkıp inkar edemezdi. Çünkü Mina sürekli kendini öldürmekle tehdit ediyordu, ağzını açtığı anda serumlu fotoğraf gelebilirdi. İntihar etmeyi kaç kez denemiş biri eğer başarsaydı Jimin sektörden sürülmekle kalmaz insan içine çıkamazdı.

once

yorum bastan sonra dogru ne denebilir ki…

cherry

Ahn jae hyunu rahat bırakın artık ya adam boşandı yine de kurtulamadı bu kadından

betül

“Merhaba. Bu Kim Seon Ho’nun ajansı Salt Entertainment.
Daha hızlı bir yanıt veremediğimiz için içtenlikle özür dileriz.
Şu anda anonim gönderinin gerçek dayanaklarını kontrol ediyoruz. Gerçekler henüz netleşmediği için biraz daha beklemenizi önemle rica ederiz. Hoş olmayan bir sorunla sizi endişelendirdiğimiz için özür dileriz.”

Böyle bir açıklama yapmış şirket.

betül

3. [+154, -24] Kadına sormak istiyorum, neden insanların arkasından konuşan bir adamla kaldın, hatta ondan hamile kaldın? Adam seni kürtaj yaptırmaya zorlarken neden evlilik hayali kuruyorsun?

Kadının bu düşüncesi bana da garip geldi…

aceofyoona

kim seon ho kötü biri olabilir ama kadın da masum gelmedi bana. onun da hayallerinde ksh ünlü olur parayı kırarız düşüncesi olduğuna eminim…..

omo omo

Kesinlikle. Bu herifi pek tanımıyom ama her şey kesinlik kazanana kadar bekleme taraftarıyım. Aoa minanın haltları ortaya çıkana kadar jiminden kötüsü yoktu.

neva

Ne olucak canim iki lincler sonra o da sektore doner pezevenk destekcileri zorbalar dondu bu mu donmeyecek uzerini kapatir yine basinizin ustune koyarsiniz acinasi keske tum kotu huylu tumorler sektorden silinse belki katlanilabilir olur

roxanne

kore dizilerini hiç izlemem, oyuncularını takip etmediğimden dolayı bu isim şok edici değil ama kolaylıkla bir cana son verilip verilmeyeceğini bencil zevkleri ve problemleri yüzünden yapmaları şok edici. Bir canın dünyaya gelmesine engel oldular ve canını aldılar, bunu böyle görüyorum

imyeon

Ajans açıklama yapmış. Yani açıklama dediğim de… teyit etmeye çalışıyoruz demişler. Doğru sanıyorum…

bubu

ortada hiçbir kanıt yok ve şu anlık sadece bir iddia herkesin bu kadar çabuk hallenmesi çok yanlış daha sonra iddia yalanlanırsa konuşmaya yüzünüz olacak mı? hiçbir şey belli değilken belliymiş gibi konuşmaları çok saçma

jeykeeey

1. [+1,571, -17] Bütün bunlar yaşanıyorken Dominos Instagram hesabındaki Kim Seon Ho fotoğraflarını sildi… pizzaları bu kadar çabuk eve getirmiyorlar ㅋㅋㅋㅋㅋ

Ciddiyetle okuyordum ki bu yorumu görene kadar ksşmxkdşcncı

army

Ya bu adamı o kadar co kseviyodum ki lütfen gerçek olmasin

esra

Arkadaş bu kadar aktif bir cinsel hayatınız varken neden doğum kontrol kullanmayı bilmezsiniz. Hadi kız hamile kalmak istedi be aptal sen kızdan çocuğun olsun istemiyorsan kondom kullansana.
Adam belki kızla takılmak istedi fazlasını düşünmedi ama kız daha fazlasını istedi gibi geliyor. İkili ilişkilerde iki tarafta masum değildir.

merhaba

bu konudan bağımsız bir şey diyeceğim.Korelilerin zorbalık olaylarında ki tepkileri ve zorbalık haberi çıkan üyesinin hemen gruptan atılması biraz tuhaf geliyor.Sakın yanlış anlamayın zorbalığı savunmuyorum ama zorbalığın bu kadar yaygın olduğu bir ülkede bu kültürle yetişen hatta bu kültürün en irkin haline mağruz kalan karakter gelişimini tamamlamadan çıkış yapan idollerin zorba olmasına şaşırmaları bana biraz saçma geliyor.Ve bence direkt gruptan atmakta biraz saçma ne bileyim hapse girebilir başka bir ceza alması gerekiyorsa alabilir.Ama direkt kariyerini sonlandırmak gerçekten değişik

once

burdaki yorumlarin bile adami savunmasi cok komik PQHDKQKWKF hatta kadin da az degil falan demisler

once

arkadaslar bu kadar kadin dusmani oldugunuzu belli etmeyin yarin bi gun aynisi sizin basiniza gelirse ne yapacaksiniz?

dodjksks

Sağlıklı ilişki ve aile planlaması denen bir şey duymadınız herhalde? Tek gecelik ilişkiden olan çocuk nasıl sağlıklı bir ortama sahip olabilir büyürken?

öylesine biri

Kürtaj bir canı katletmek gibi değil mi adeta? İnsanlar madem çocuklarının sağlıklı bir ortamda büyümesini istiyorlar o zaman lanet olası şehvetlerini dizginleyip tek gecelik ilişki yaşamasalar mı?

almina

Adam suçlu da kadın da gerçekten o kadar saf mı yani kendi çocuğunu aldıran adam sana acır mı! Adamla evlenseydi bebeğinin acısı geçecek miydi…

Yeni Yazılar

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x