Benzer Yazılar

NISI, Park Yoochun’un uyuşturucu testinin pozitif çıktığını açıkladı

NISI, Park Yoochun'un uyuşturucu testinin pozitif çıktığını açıkladı

16 Nisan’da polis Park Yoochun’un Hannam’daki evini ve arabasını aramıştı, oradan saç/kıl toplanmış. İdrar testinde uyuşturucu çıkmamıştı. Polis Park Yoochun’un vücudundaki kılların çoğu alınmış olduğu için evinden ve arabasından toplanan kılların incelenmesini istedi. Narkotik’ten gelen sonuçlara göre kılında ‘Philopon (bir çeşit metamfetamin) bulundu.

Eski kız arkadaşı Hwang Hana ile birlikte philopon kullanma şüpheleriyle yargılanıyordu ve basın toplantısı yapıp asla uyuşturucu kullanmadığını söylemişti.

KAYNAK: Newsen via Nate

1. [+1,551, -7] Ve Park Yoochun bir efsane olur…

2. [+1,330, -9] Bir idol efsanesi

3. [+1,285, -6] ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Gerçekten utanmaz

4. [+97, -4] Ne kadar süre kullandı da pozitif çıktı? Ne kadar utanmazdı da basın toplantısı düzenleyebildi? ㅋㅋ

5. [+75, -5] Tuvalet Yoochun şimdi Keş Yoochun ㅋㅋㅋ Niye basın toplantısı düzenledin ㅋㅋㅋ

6. [+67, -0] Herkes şeytanın Hwang Hana olduğuna inandı, zenginliğini ve bağlantılarını kullanarak Park Yoochun’a iftira atıyor dendi.. eminim o aptallar şimdi ‘ha?’ diyordur.

7. [+64, -1] Niye basın toplantısı yaptı anlamıyorum. Tüm vücudunu tıraş ettiği için uyuşturucu testinde negatif çıkacağını mı sandı? Şok oldum..

8. [+53, -0] Vücudumdaki tüyleri tıraş edersem NISI beni yakalayamaz diye düşündü muhtemelen

NISI, Park Yoochun'un uyuşturucu testinin pozitif çıktığını açıkladıNISI, Park Yoochun'un uyuşturucu testinin pozitif çıktığını açıkladı

KAYNAK: Naver

1. [+3,265, -17] Zaten uçmuş olmayan kimse tuvalete yapışmaz ㅋㅋㅋㅋㅋ

2. [+2,401, -15] En beteri..

3. [+1,880, -159] Tamam anladık, şimdi Seungri’yi hapise atın ve bize havadaki toz hakkında bilgi verin~

4. [+958, -38] Tuvalet Yoochun’dan Keş Yoochun’a, sakın bir daha Kore’de yüzünü göstermesin. Ya geber ya da yurtdışında yaşa.

5. [+571, -19] Akıldan hasta…

6. [+384, -3] Uyuşturucu testi kılımdan uyuşturucu bulamaz diye düşündü muhtemelen ve basın toplantısıyla imajını temizleyebileceğini düşündü. Yine de kıl bulunacağını kim bilebilirdi…

7. [+181, -6] Masum olduğuna bu kadar eminse niye vücut tüylerini aldırdı? Konserim için dedi ama konseri bir ay önceydi, bir ay boyunca hiç mi yeni tüy çıkmadı?

8. [+156, -2] Pislik… Suçundan çok utanmazlığı midemi bulandırdı..

NISI, Park Yoochun'un uyuşturucu testinin pozitif çıktığını açıkladı

KAYNAK: Naver

1. [+2,559, -8] Niye basın toplantısı düzenledin ki?????

2. [+1,562, -9] Elveda

3. [+1,155, -7] O basın toplantısı ‘yapılacaklar listesi’nde falan mıydı? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Şu anda yapmalıyım, bir daha yapamayacağım diye mi düşündü? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

4. [+1,053, -8] Pisliğe bak ㅋㅋㅋ yalan söylemeseydi bari

5. [+177, -2] Yani bu kadar zaman onu uyuşturucuya alıştıran Hwang Hana değilmiş, tam tersi Park Yoochun’muş. Bir uyuşturucu satıcısına para yollayıp malı almaya giden kendisiydi ama Hwang Hana yaptırdı demişti… pislik herif

ORJİNAL NB SİTESİNDEKİ EN ÇOK BEĞENİ ALAN YORUM (YABANCI HAYRAN YORUMU)
[+130] PYC: Sıkıysa yakala
NISI: Meydan okumanı kabul ediyorum

 

Kaynak: Netizenbuzz

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
yummix

Basın toplantısını hatırlayanlar 😂😂😂😂😂😂

SURMEW-BTS

2008 de TVXQ yı tanımıştım Yoochun o zamanlar gözüme çok saf, masum ve yakışıklı geliyordu ama şimdi….
neyse Yoochun ı hapse atın ve artık Kore dkei ARENA ve BURNING SUN da yaşananlara ve suçlulara, gerçek suçlulara odaklanın ve hepsini hapse atın…. Se****ungrii nasıl hala dışarıda… hele Lee Jonghyun o nasıl hala dışarıda….

SeulgiWendy

Yok canım olur mu öyle şey Sm gidip arabasına uyuşturuculu kıl atmıştır karalama kampanyası ya hatta gruplarından ayrılmayan Yunho ve Changmin yapmıştır ne de olsa yıllardır hain ilan edildiler ya yaparlar 🙂 şaka bir yana 2005den beri en sevdiğim gruptur ayrılmış olsalar da ayrılmadan öncede sonrada tek sevmediğim üye Yoochun’du hatta dizilerde falan popüler olduğunda bunun neresini seviyorlar demiştim ama Junsu ve Jaejoong ayrıdır ki Jaejoong’u bilen bilir çok arkadaşlarına duşkundur hala SuJu uyeleriyle gorusuyor falan ama Yoochun’dan Jae bile vaz geçmiş belli yoksa arkasında dururdu durmadığına göre Jae biliyor herşeyi askerden döndüğünden beri hiç bir arada görmedim Junsu ile… Read more »

KINGEXO

Se**gri den ne haber? Haftalardır ortada yok asıl başrol.
Nereye sakladınız o pisliği.

fernwe

burning sun dan yeni haberler vardı çevrilmesini bekle ve şok ol

KINGEXO

Sonunda asıl konuya dönüyoruz hu?

KINGBANG

İş çocuk tecavüzüne kadar gitmiş.Daha reşit olmayan çocuklar satılıyormuş. Defalarca kürtaj olduğu için rahmi artık çalışmayan çocuklar var. Çocukları sizi ünlü yapacağız sözüyle kandırıp tanınmayack şekilde estetik yaptırıp , ünlü küplerde VIP müşterilere sunuyorlarmış , tıpkı bir eşya gibi. Okurken kanım dondu .3 5 kişiyle sınırlı değil bu komple temizlenmesi gerek. işin . Tecavüz edilen kadın ve çocuklar bunun yanı sıra işkence edilp videoya alınıyormuş.

Adaletli

Ohaaa seungrinin bunlardan haberi varmıymış cidden? Asılsa yeridir şerefsiz.

KINGBANG

Bence var . BS da yaşanan olaylar haberi olmama ihtimali yok

Funda

Ne diyorsun ya?! Ay okurken kanım dondu bu nasıl bir şey!!! İNANILMAZ!!!

Rsm

Yalnızca gülüyorum. Bir insan kendi ipini nasıl çeker, şahit olduk arkadaşlar.

serenay

bıktım ya..

feride

Rezil ya iyice sıçtı sıvadı desem doğru bi tabir olur ah ah you eunhye ile dizisini 2 kere izlemiştim nerden nereye fazla para hiçbi zaman iyi değildirin kanıtı

Adaletli

Arabadaki kıla dna testi yapıldı mı? Arkadaşının kılı da olabilir. Ha bence kendisinin kılı da bunu da net şekilde söylesinler, bu yoochun berbat bir hayat yaşıyor yazık.

lol

sıçtı sıvıyamadı da baya rezil kepaze oldu ahahahahahha

Yeni Yazılar