[PANN] Arin Music Bank sunuculuğu yaparken fazla kahkaha atıyor?

65
8170

download%2b%25284%2529download%2b%25285%2529Arin sürekli kendi kendine kahkahalara boğuluyor. Bunu hayranlara karşı da yapmıyor, ben diğer sunucunun yerinde olsam dikkatim dağılırdı? 

Gönderi tepkisi [+713, -86]

1. [+307, -29] Hwasa’nın yüz ifadesi ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ “ne oluyor” der gibi bakmış

2. [+250, -11] İkinci gifin nereden olduğunu bilmeyenler sanki yayına ara verdiklerinde çekilmiş bir şey sanar ㅋㅋ

3. [+211, -28] Gerçekten abartılı davranıyor

4. [+159, -5] Arin’i gülümsediği için eleştirmiyoruz. Kahkaha atmasının sebebi hata yapması. Umarım kendini düzeltir ve kayıtlara öyle devam eder. Arkasındaki şarkıcılar geri dönüş yaptıkları için röportaj veriyorlar ama sunucu sürekli kahkaha attığı için röportajlarını düzgün yapamıyorlar. Bunun yerine sunucunun hatasına odaklanıp duracaklar.

5. [+149, -115] ..? Neden? Ben başka bir grubun hayranıyım ama bunu sorun etmedim

6. [+133, -12] Arin’i seviyorum ama bu hareketleri yüzünden hiç profesyonel durmuyor, kendini aptal gösteriyor

7. [+129, -7] Önceden hiç dikkatimi çekmezdi ama bugün biraz abartıydı

8. [+115, -4] Arin kahkaha attığı için sunuculu olarak görevini yapamıyorsa kendini düzeltmesi gerekmez mi? Güldüğü için söylemesi gereken şeyleri söyleyemiyor. Umarım daha ciddi olur.


[PANN] MUSIC BANK SUNUCULARI SOOBIN VE ARIN ÇOK MUTLU GÖRÜNÜYOR

download%2b%252827%2529download%2b%252828%2529

Gönderi tepkisi [+65, -8]

1. [+103, -3] Gülerken diğerlerine yaslanması bir alışkanlık ya da değil… hayranlar rahatsız olmaz mı? Niye sunuculuk yaparken yanındaki kişiye yaslanıyor?

2. [+85, -10] Hwasa’nın yüz ifadesi = benim yüz ifadem..

3. [+75, -18] Arin neden Soobin’e yaslanıp duruyor??;

4. [+55, -5] … Düzgün davransaydı kimse bir şey demezdi

5. [+48, -3] Onları ne zaman izlesem yayın sırasında birlikte güldüklerini görüyorum


[enter-talk] DÜRÜST OLALIM, MUBANK SUNUCULARI…

İkisi de çok kötü… Soobin ve Arin… her gün “GUHAHAHAHA HAHA” diye bağırarak gülüyorlar, başka bir şey yaptıkları yok 

Gönderi tepkisi [+804, -76]

1. [+348, -9] Seyirci olarak komik olan nedir anlamıyorum. Bir ya da iki kez de olmuyor, sürekli mikrofonlarını tutup bağırarak gülüyorlar. Bu kadar komik olan nedir diye merak ediyorum.

2. [+300, -1] Birden kahkaha atmaya başlamaları çok sinir bozucu. Biraz azaltmaları lazım.

3. [+247, -6] Sürekli gülüyorlar

4. [+135, -1] Arin bazen çok geriliyor ve sunucunun tonuna uyamıyor bence.

5. [+128, -2] Bu konu hakkında açıklama yapmalılar. Gerçekten sınırı aşıyorlar. Bu bir iki defa yaşanan bir şey de değil.

6. [+112, -7] Hayır ama ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Arin’i bilemem ama Soobin gerçekten gelişti. Kekelemiyor ve konuşma hızı da gelişti. İkisinin de hayranı değilim

 

Kaynak: Pannchoa

Önceki İçerik[THEQOO] Güzelliğiyle forumlarda trend olan çaylak kız grubu üyesi
Sonraki İçerik[THEQOO] BTS’in Wall Street Journal fotoğraf çekimi
65 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Büş

Açıklama yapmalılar demiş biri ne desinler
‘Gülerek verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz artık gülmemeye çalışacaz saygılar.’ her şeye açıklama istemeyin yahu hsushhsh

Kadriyye

Şey olması lazım ne gülmüş mü? Tez kellesi vurula! Ajsjzj

pokpak

dnjsjbdhd ahsjsuhsksjs

Burioos

Hwasa’yı bilmemde Moonbyul baya eğleniyor gibi gözüküyor

Bir Army

Güldüğü ve dokunduğu için mi kızıyorsursunuz manyaklıkta çığır aşıyorsunuz 😂 Çok tatlılar bence

Aaa

Anladığım kadarıyla sürekli hata yapıyormuş ve bu hataya gülüyormuş. Bir bakıma haklılar sonuçta işi sunuculuk yapmak ama hata yapıp duruyor üstünü kapatmak içinde gülüyor. Gerçi bana gerçek kızma nedenleri çocuğa dokunması gibi geldi. Gülerken çocuğa yaslanıyor oda tatlı tatlı ona gülüyor falan oppacılar sinirlenmiştir.

Bir Army

Bence bunların abarttığı kadar yok hatası sonuçta profesyonel bir sunucu değil hatalar ortamı germiyorsa sıkıntı olacak bir şey yok. Soobin’e dokunması sinirlerini bozmuş bunların ama art niyetli insanlar bunlar. Kimse dert etmiyorsa bunlara konuşmak düşmez.Arkada idoller de rahatsız değil gibi sunucular onlara kıyasla küçük olduğu için sevimli geliyordur.

Aaa

Aslında şöyle bir iki videoya baktım bu haberden sonra. Tabi ki yüzde yüz profosyonel olmaları beklenemez. Bence kız ile alakalı asıl sorun hata yaptıktan sonra gülüyor tamam ama gülmesi bitmiyor. Hani o an gülüp geçmiyor. Gülmeye devam ediyor. O sırada röportaja devam etmeye çalışan insanlar var etrafta. Kız tatlı olduğundan okadar rahatsız etmiyor. Ama sonuçta bu bir iş kendini geliştirmesi lazım.
Neyse bende belirttim zaten çocuğa dokunması oppacıları sinirlendirniştir diye aynı fikirdeyim seninle.

Xx4

Gayet haklılar, belli ki hataları bir değil iki değil ki dikkat çekmiş sonuçta ezberlemeleri gereken senaryo var röportaj başına ..Kendini kontrol edip dozunu ayarlamali, sempatik olucam derken işte antipatik görünüyor ekranda

LooL

Mood fcgdssff

pokpak

nxmshdgagagg

Xx4

Shsjshshsh

Usagi

Hey gidi hey bunlara Mehmet Ali Erbil, Okan Bayülgen ya da Huysuz Virjin izleticeksin, bu nedir ki mecmua hdsjjdkddk

ClarryRiddle

Mehmet ali erbilin idollerin ağzına bütün salam tıkmaya çalıştığını görseler kalpten giderler bu netizenler. Biz neler neler gördük zamanında

Kadriyye

Keşke biz de görmeseydik. Rezalet resmen. Ancak kore şovlarında da salam sokma kadar olmasa da küçük düşürme üzerinden reyting kovalamaca var. Bir de o kadar flört edilen program var onlara da hicbir lafları yok. Garezleri sırf idollere heralde.

May

İkisini de çok severim, çok tatlılar. Soobin’e yaslanmasında da hiçbir sorun yok her zamanki gibi Koreliler abartıyor ama Arin sanki fazla hata yapıyor. Çok gülüyorlar ve neden güldüklerini anlamıyorum ama yine de ben de gülüyorum izlerken, pozitif bir enerji yayıyorlar. Eminim zamanla iyice alışacaklardır gereksiz bir konu yine.

ClarryRiddle

Röportajı bu haber çıkmadan önce izlemiştim. Mamamoo da zaten röportaj sırasında oldukça eğlenmişti. Moonbyul hatta bir ara baya kopmuştu. Resmin anlık olduğu oldukça açık. Ayrıca program her yayınlandıktan sonra twitterda, youtube da sunucular viral olup olumlu yorum alıyorlar. Youtube videolarının altında da kötü yorum neredeyse yok, herkes sunucularla eğlenip gülüyor. Öyleyse bu yorumlar ne? Onu bunu bilmem arin ve soobin çok iyi gözüküyorlar, oldukça tatlılar. Ve bu müzik programına damga vurdular.

ClarryRiddle

Bu ikili kimin aklına geldiyse tebrikler, çok iyi iş çıkartmış

koniçiva

Vay canına senin sevdiğin idoller varmış:d

Janti Suho

Her Cuma Music Bank izliyorum bir kere bile rahatsız olmadım

pokpak

oradakiler değil seyircinin ne düşündüğü daha önemlidir

pokpak

haa aynen asyalılar için temas etmek falan sıkıntı hiç temas etmiyorlar bizim gibi. biz direkt sarılıyoruz öpüşüyoruz falan

Deniz

Ben eskiden şu her görüşmede öpme olayından nefret ederdim ama şu virüs bir bitsin herkesi 4 5 kez öpecem jlfkeşwsbjcvgdlos

Ceren

Soobin’nim her geçen gün gelişiyor onla gurur duyuyorum

???

Fotoğraflar bi bende mi gözükmüyor? Bilgisayardan bile baktım meraktan yok kdkddk

tomodono

Bende de gözükmüyor;(

pokpak

bende gözüküyor hihihahahoho

Hata

Bende de gözükmüyor

Mel

Aynen sadece ilk gif açılıyor

Last edited 7 ay önce by Mel
Nene

Size de yaranılmıyor…
Kız öylece dursa bu sefer de bu ifadesiz surat ve mimiklerle nasıl sunucu oldun diyeceklerdi. Parlak ve neşeli olmasını isteyip, idollere sürekli gülen robot imajı yaratan sizsiniz zaten…
Hata yapınca verdiği tepkiye kadar taktınız kafayı,cidden tuhafsınız..
Ayrıca bundan daha fazla şeyler yapsa yine onları da kanıt olarak koyardınız siz. Birilerini dibine kadar bitirmeyi sevdiğiniz için malum…Demek ki göze batacak seviye de değil.

Last edited 7 ay önce by Nene
VelvetPink

Arin o kadar tatlı ki o güldüğünde insanlar otomatik olarak gülmeye başlıyor. Hata yaptığında gülmesi olayı kapatmak için olabilir ama bir tepki de olabilir ben de bazen utandığım zamanlarda gülüyorum. Ayrıca bu yorumların da %80inin Arini kıskandığından yaptığına eminim. Aşırı tatlılar birlikte çünkü.

koniçiva

Çiftin ilk ayları sanırım dhdkdhd

Miracle

Soğuk bir şekilde durup, ciddi bir şekilde konuşma yapmasındansa gülerek sunuculuk yapmasını tercih ederim. Bu insanlar neden bu kadar abartmış anlam veremiyorum.

Xx4

Dozunu ayarlamak önemli bence

Miracle

Ben abartı bir şey göremiyorum. Mamamoo da rahatsız olmuş gibi gözükmüyordu. Burada abartı olan şey bu insanların tepkisi.

slipintothediamondlife

Saçma buldum bunu, Arin’in gülmesindeki sorun ne? Ben Arin güldüğünde her zaman gülümsüyorum. Gayet tatlı birisi bence, bunun içinde linçlenmez daha düzgün bir linç bulsaydınız bari.

Piton

Sevgili netizenler arin’in gülüşüne mi yoksa soobin’e yaşlanmasına mi kizdiniz?

miyeş

gidip izledim şimdi inanılmaz tatlı geldiler bana.Gülüp neşeli olmalarını seviyorum dümdüz durmak çok sıkıcı çünkü.Ayrıca hata yapabilir zaten kendi hatasına gülüyor kız ve utandığı için de yüzünü saklamak istiyor.Siz sadece kötüsünüz ki koluna dokunmasından bile rahatsız oluyorsunuz. Soobinle kimyaları çok uyumlu yaani kimseyi ilgilendirmez.Sektör yeterince idollere robot muamelesi yapıyor zaten böyle görüntüler insanın hoşuna gidiyor

miyeş

ayrıca Hwasa da sonradan gülmüş diğer üyeler de gülmüşler özellikle Moonbyul

JKW

Gülünecek yerde tebessüm edilip gülünebilir ama insanlarin dikkat edip eleştireceği seviyedeyse sorun var demektir, sonuçta orda işlerini yapıyorlar

Last edited 7 ay önce by JKW
miyeş

off ne abarttınız ya ayrıca rahatsız olanlar sadece pann ve siz çünkü yt yorumlarında kötü eleştiren hiçbir şey görmedim.Arkada Moonbyul ve Wheein de çok gülmüş normalde Hwasa ve Solar da gülüyor yani grup rahatsız olmamış. Alt tarafı da bir kahkaha atmış tutamamış kendini işte.Videoyu izledim utanmış zaten ama gayet tatlı gözüküyor.Siz hiç mi ortaokulda lisede metin okurken gülmenizi durduramadınız sanki de laga luga yapıyorsunuz? Sorun var diyo bi de skdndkfnvdfn Bu ikisi için bile music bank kesitlerini izliyorum ki eminim bu sebeple izleyen çok kişi vardır

miyeş

zaten kız bu yorumlardan sonra gülmemeye de başlarsa şaşırmam.El birliğiyle sektörde ne kadar pozitiflik varsa laflarınızla mahvediyorsunuz yeter be yeter valla şiştim artık

Mashi

Netizenlere hak verdim düşününce ne zaman onları izlesem hep ağızları kulaklarında oluyor. Özellikle diğer müzik şovlarının sunucularına baktığınızda farklı geliyorlar. Bunun sebebinin KBS olduğunu düşünüyorum. Çocuklara sürekli neşeli ilişki yansıtmalarını istiyor olmalılar. Çünkü geçmişte donuk Irene bile Park Bogum ile sunarken yüzünden gülümseme eksik olmazdı. Hatta bu şov Irene’nin çok daha sevilmesini sağlamıştı. Bence Arin biraz çizgiyi aşmış sürekli kahkaha atması da hoş değil. Dozunda olmalı hafif gülümseme ile iyi sunmalı

pokpak

bana niye bu habef çok komik geldi djdnsjehbdjdjd

HarloneCd

beklenen açıklama ‘ güldüğü için özür dileriz şirketten kovduk güldüğü için’

AhgaseAileean

Vay be olaya bak insanların gülüşleri bile linçleniyor, üzücü.

pokpak

hsjahhahahha

Armyze

Ay beyinsiz mi bunlar buna da takılmasınız yani gülebilirler arin güldükçe arkada ki mamamoo da kahkaha atıyordu sıcak bir ortam oluyor put gibi durmalarını bekliyorlar ana haber sunmuyorlar sonuçta her şeye takıyor bunlar hayranlar rahatsız oluyorsa da olsun bir kız ve erkek arkadaş olabilir ya da sevgili bunu sorun etmemeyi öğrenemediler bir türlü yobazlar tam

Selin

İnsanların gülüşüne laf etmek o kadar kötü bir şey ki ben insanlar gülünce gülmeden duramıyorum ve yakın olmadığım insanlar yakınımda şakalaşırken kendimi kasarak ağlamıştım var, gülmemek için. Abartılı davranıyor falan da dense sonuçta gülüşle alakalı olduğu için doğru bulmuyorum bu tarz eleştirileri. En azından mutluluğumuzu rahatça ifade edebilelim, birine kahkahası tuhaf gülüşü çirkin falan dendiğinde gülüşü solar

ıwashere

hwasa ve bakışları dsfsfsfsfsdf

delulu

ciddiyetsiz olmaları hoşuma gitmedi ama izlememek gibi bir seçeneğiniz var yani şu ufacık şeyden de linçleyip sunucular arasında gerginlik yaratmayın bi zahmet

Kingkong - exo ot12

Bence bu çok şirin diğer sunucular gibi yapay davranmıyor. Bir şeyi komik bulunca gülüyor. Neden sorun olsun ki

Ceren

TXT haberleri okumak istiyorum ben ya

Berree

İlk başta hata yaptıklarında herkes gülüyordu çünkü tatlıydı ama kaç oy oldu hala en ufak hatada hunharca gülünce insanlar profesyonelliğini sorgular yani gayet normal tepkiler dmlxldld

Hye Su

Oppama dokunmasın demeyelim de Arin çok kahkaha atıyor diyelim

Xx4

Doğru mclik ciddi bir iş, sempatiklik ve laubalilik arasındaki dozunu ayarlamalısın..Yapim ekibi sana güvenip onca idol arasından seçmişlerse pişman etme onları, cb yapan grup kimse röportajda ilgi onlara doğrultulmali, saçmalayan sunucuya değil

Xx4

Bana her zaman da katılabilirsin eğer istersen aşk ❤

Last edited 7 ay önce by Xx4
aswium

burada kötü bir şey yok ki neden eksilediniz

Aswium

Kahkaha atmak güzel bir şey birini rahatsız etmiyorsan örnek adam hastadır uyumaya çalışıyordur sen kahkaha atarsın bu yanlış böyle değilse birini incitmek dalga geçmek vs vs bunun gibi şeyler için değilse pek ala da kahkaha atabilir bunda bir sorun yok hatta ortamda şenlenir hem

JKW

Tatli kiza benziyor ama açıkçası laubali görünüyor, kim cb yapmışsa röportajda ilgi onların üstünde olmalı ve kendilerini anlatabilmeliler..Böyle mclerin üstüne gereksiz fazla ilgi toplanıyor gibi olmuş, işini daha profesyonelce yapmalı ve sempatiklik ve laubalilik arasındaki konumunu iyi belirlemeli bence

Eunha'nın Buddysi

Ben demiştim inşallah kızı linçlemezler diye maalesef o gün gelmiş 🙁

Rain

Soobin’i tanıyorum o da hata yapıyor ama cidden yapmamaya çalışıyor ve güllelerinin kahkaha sanılacagıni sanmıyorum sadece hata yaptıklarini bozuntuya vermiyorlar

Ayşegül

Benim bildiğim soobin bu kadar gülmez, arın güldüğü için soobin de eşlik ediyor

aley

soobine yazık birşey de diyemiyor kıza kesin ama oda rahatsız oluyordur

Life Goes On

Bence haklılar.Linç edilecek gibi değik ama kpop camiasında böyle şeyler pek olmuyo.Bir kadın ve bi erkek idol bu kadar yakın olmuyorlar.Ben olsam korkudan göz ucuyla bile bakamazdım.Hayranları rahatsız olabilir,daha dikkatli olmalı.Çok rahat görünüyor