Benzer Yazılar

[PANN] Kim Garam, HYBE binasında pratiğe gidiyor ve hayranlara imza veriyor

Medyanın daha önceden söylediği gibi, HYBE Kim Garam yerine başka üye koymayı ya da onu gruptan atıp 5 üyeli grup yapmayı düşünmüyor.  

Kim Garam’ın gruptan ayrılması isteniyor ve yaklaşık bir aydır grup faaliyetlerine katılmıyor, ama son zamanlarda hem aktif olduğu hem de şirkete gidip hayranlara imza verdiği ortaya çıktı.  

Bir hayran Weverse’e altı üye tarafından imzalanmış Le Sserafim albümünü yükledi.

[PANN] Kim Garam, HYBE binasında pratiğe gidiyor ve hayranlara imza veriyor

Pratik yapmak için şirkette çalışıyor gibi görünüyor. Değişen bir şey olmadığına göre, Kim Garam’ın ara verdiği sırada HYBE’a gittiğine dair tanıklar var

Bu da başka bir hayranın Twitter hesabı

[PANN] Kim Garam, HYBE binasında pratiğe gidiyor ve hayranlara imza veriyor

Bu hayran da Kim Garam tarafından imzalanmış bir albüm almış

Şirkete geldiğini, pratik yaptığını ve hayranları için tereddüt etmeden imza verdiğini görünce, HYBE ve Kim Garam’ın aklında sadece geri dönüş var gibi görünüyor.

[PANN] Kim Garam, HYBE binasında pratiğe gidiyor ve hayranlara imza veriyor

Kim Garam’ın Non-no dergisi fotoğraflarında görünmesinin sebebi fotoğrafların ara vermeden önce çekilmesi değildi, geri dönüşü için bir adımdı sadece

[PANN] Kim Garam, HYBE binasında pratiğe gidiyor ve hayranlara imza veriyor

Mağdurlar ağlıyor, HYBE ve Kim Garam ise her şey yalandı deyip duruyorlar.  

[PANN] Kim Garam, HYBE binasında pratiğe gidiyor ve hayranlara imza veriyor

Kim Garam bunu sadece küçük bir tatil gibi görüyor, Le Sserafim’in bir sonraki geri dönüşünde yer alacak. Bu yüzü müzik şovlarında yine görecek olmamız korkutucu.  

Gönderi tepkisi [+2,496, -41]

1. [+753, -9] HYBE bu konuda fazla inatçı davranıyor

2. [+645, -11] Garam’ı özleyen var mı? ㅋㅋ

3. [+477, -48] Onun yüzünden Le Sserafim bir iljin grubu oldu ㅋ

4. [+237, -30] Evet kesinlikle Le Sserafim’i boykot edeceğim

5. [+186, -1] Grubunun efsanevi bir görsel üyesi değil, yetenekli de değil, niye kirli geçmişiyle grubunu aşağı çekiyor..?

6. [+183, -1] Zorbalık yaptığından şüphe duyulmuyor, gerçekten de zorbaydı. Birine psikiyatrik tedavi görmek zorunda kalacak ve hatta kendini öldürmeye teşebbüs edecek kadar zorbalık yapmanın nasıl bir nedeni olabilir? Eğlence sektöründeki ‘Büyük 3’ şirketten birinin zorbayı bu kadar korumasının ve mağdura iki kez saldırmasının bir mantığı var mı? Bir şirket ve idolleri hayranların sevgisinden para kazanacaklarsa azıcık ahlaklı olmalılar… P*çler

7. [+154, -1] HYBE’ın bu skandaldaki tavırlarından nefret ediyorum. Umarım mahvolurlar!

8. [+103, -3] Serseri Kim Garam’ı bırakın ve merkez olarak Heo Yunjin’i destekleyin!!

9. [+98, -0] Bu yüzden herkese Le Sserafim’e para harcamamalarını söyleyip duruyorum çünkü Garam kesinlikle gruba geri dönecek… şu anda sadece zaman kolluyorlar.

10. [+63, -2] Zorba idol ㅋㅋㅋㅋㅋ yine nereye çıkıyor?

K: Dailynaver

guest
130 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
shinyuna

bu kızın fansitesinin olması ve şirketin bu denli inatla grupta tutmasını anlamıyorum eğer garam gerçekten suçsuzsa o zaman ortaya çıkartın bu şekilde ne grup ilerler ne de garamın durumu

adim

hic mi fark etmediniz ulkece guzellige tapiyorlar garam’in bu olaylari olmasaydi wonyoung’in falan rakibi olacakti yasi cok genc, yuzu, boyu vucudu derken yeni it girl yapilmaya calisiliyor bence sadece disaridan bakildiginda uygun bir aday sesin mesin onemi kalmadi zaten. o yuzden belki unutulur diye elden cikarmamaya calisiyorlar ama kiz daha fan toplayamadan anti kitlesi topladi bence
donusu cok zor ayriyetten karakter olarak canavar gibi kim buna fanlik yapsin hybe akilli olup geri adim atmali

shinyuna

sorun şu ki kız bana güzel de gelmiyor sesi de normal grupta olsa ne olur olmasa ne olur

Naina

Ya kızda bir merkez havası olduğu doğru ama bence o konumu Sakura çok daha güzel dolduruyor.Ve genel olarak baktığınızda evet gerçekten güzel bir kız sesi falan çok dikkatimi çekmedi o konuda yorum yapamam.Ama mesela ot5 promo yaptıkları zamanda hiç eğreti durmadı kızlar.Birbirlerini gayet de tamamlıyorlardı performansta falan.Hybe gerçekten kendi ayağına sıkıyor.

YGSEVERᵥᵢₚ

Gelecekte daha büyük bi sorun oluşturmaz umarım, Hybe bunuda düşünmüştür bence.

army

Wonyoung a rakip olacak kadar kesinlikle güzel değil o zaman soojin i neden attılar gruptan çok sacma bu işte başka bişey var

Kiraz ve ay

Wonyoung un rakibi olacak kadar güzel değil ki.

yes sir

kanka wonyoung da ışıltılı makyaj yapmadan bu kıza benziyor yani onun da aşırı üst sınıf bi güzelliği yok

Kiraz ve ay

İş ışıltılı makyajla bitiyorsa o zaman herkes visual olur. Wonyoung un bakışları fiziği aurası çok farklı. Mesela jennie de öyle aşırı güzel değil ama kızda farklı bir hava var herkeste olmayan. Ama garam çok düz bir tip bence albenisini ben göremedim.

Biktim

Aynen, bu gruba hep doğal görünen, sade makyaj yapıyorlar. Fotoğraf çekimleri de hep aynı şekilde. Woonyoung’ın evet farklı bir güzelliği var ama bu kızda da Asyalıların beğendiği surat var. Sadece Woonyoung’ın mimikleri, dudak kıvrımları falan biraz daha farklı. O idol güzeliyse bu kız oyuncu güzelliğine sahip. Ben Woonyoung’ı hep Soojin’e benzetiyorum nedense. Soojin’in kızkardeşi gibi
https://images.app.goo.gl/pJSxvvFEVnRtNzpD7

https://images.app.goo.gl/F4DTewhEn2tfebzu7

Betül

Bence sullyoon su an wonyounga rakip hatta kat kat daha güzel

Rosie Posie Exo-l bir Blink

Aman aman bir özelliği de yok ama. Sıradan bir yüz. Çok daha iyileri varken Karam tutmazdı zaten.

Nnc

Hadi kız ve şirket yüzsüz, bir şey olmamış gibi devam ediyorlar onu anladık ama bu kızın nasıl fanı olabiliyor onu anlamıyorum. Pardon da s*lak mısınız

Nnc

Vay canına 😯 Her yorumu eksileyen birileri olduğuna göre cidden bunun bile fanı var. Hayatınızda hiç mi zorbalanmadınız da bu tipin bile arkasında duruyorsunuz. Iyyııyyıyyy

Pacangam

Burada Hasan isimli bir user vardı. Garam’ı savunup bize kızıyordu Garam’a zorbalık yapıyorsunuz diye. Acaba hâlâ fanlık yapıyor mu

Hasan

Queen Garam

twentyone

vay s@lak

Hasan

Qudur

Hayrunnisa

Hala desteklemenin nedeni ne? Masum olduğunu mu düşünüyorsun?

Last edited 6 gün önce by Hayrunnisa
Hasan

Yo masum olduğundan değil.Size laf mı anlatayım burda.Biraz büyüyün anlarsınız.

Nnc

Biraz büyüyün? 80-90lı yaşlardasın herhalde. Nasıl olsa bir ayağım çukurda her suç, olaya karşı affedici olmalıyım falan diye düşünüyorsun büyük ihtimalle. Başka türlüsünü düşünemiyorum şahsen.
Olayın yaşla bir alakası olduğunu sanmıyorum. Suçluyu destekleyen bir suç ortağından başka bir şey değilsiniz gözümde. Zorba zorbadır. Birini intihara sürüklüyorsan potansiyel katilsindir. Bu kızın yaptıklarının savunulacak bir tarafı yok.
Savunmaya devam edene diyecek bir şeyim de yok. Yaşınıza aldırış etmeden bir iq testine girin derim.

Hasan

Gözün umrumda değil?IQ testi falan?Dediğim tam olarak bu.Konuşma tarzınız,düşüncelerinizi başkalarına dayatmanız.Sizle dalga geçiliyor bu ülkede farkında mısınız?
Birini intihara sürüklüyor falan.Sanırım olaylara 1. dereceden şahitsiniz.Medya ne derse oraya savrulma kapasiteniz var.

Nnc

Medya ne derse oraya savrulma kapasitemiz yok. Kesin delillerle kanıtlanmış, bakanlık gibi yüksek mercilere sevk edilmiş zorbalık olayı hakkında önümüze serilen bilgilerle konuşuyoruz. Ha bir de Garam’ın Facebook hesabına attığı yaşına göre uygunsuz olan paylaşımlara göre. Neye göre ne tarafa savrulduğumuzla ilgili başka sorun var mı?
Dayatma dediğin şeye de ayrı bir şaşırdım şahsen. Kendi yorumunla da masum olmadığını söylemişsin. Mantıklı bulmadığım için yorum yaptım ve tekrar okursan ‘savunmaya devam edene diyecek bir şeyim yok’ dedim.

Hasan

Umrumda değil?Banane?

Hayrunnisa

Doğru düzgün soru sordum. Doğru düzgün cevap verebilirsin. Ama üslubundan görüyorum ki, verecek bir cevabın yok.

Hasan

Cevap verilmesini hakeden bir kitle değilsiniz hanımefendi.Online olarak boq attığınız insanlardan sonra o boqtan hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Hayrunnisa

Site yorumcularına laf atarak, konudan sapabileceğini mi düşünüyorsun? Verecek bir cevabın hala yok. Masum olmadığını sende biliyorsun. Sadece algılamak işine gelmiyor.
Lağn yoksa aşık mı oldun kıza?😂 Ortak yönünüz çok, o da kendini suçlu görmüyor, sende. Geçinir gidersiniz. Ama sonrasında zorbalığa uğradım diye zırlama sakın🤣

Hey

Bunları söyleyen bu yüzsüz gd fanı bu arada looool

leeknow.skz

ksjskljdskdjkd

shinyuna

hasan sen s*laksın

Hasan

Duygularımız karşılıklı.

Hayrunnisa

Kirli geçmişine rağmen çıkış yapabilecek cesareti kendinde bulması, suçu ortaya çıkmasına rağmen debutlaması, ifşalayan kişiler için okulu basması, tepkiler çoğalınca, kırık kalbini onaracağım diyerek ara vermesi kızın kendini suçlu görmediğini anlamak için yeterli olandan fazla kanıttı. Herşeye rağmen devam edecek gibi görünüyor.
Ama asıl şaşırdığım daha çaylak bir idolün savunulması. Ne ara bu kadar güven verdi? Ne ara bu kadar bağlandınız?

Ddeulggii

Açıkladınığı zaman bile savunanlar vardı, yemin ederim manyak bu insanlar. Fandoma girmeden önce ‘Koşulsuz ve şartsız ben bu idolü desteklemeliyim’ diyerek falan stanlemeye başlıyorlar herhalde.

Hey

Ulan m&l sen bigbang fanısın lan dön kendine bak önce akdkdkkd

yorummer

Şirkette kim garam’ın seks köleleri falan var heralde

sashchoi

Aslında Garam’ın imza vermeyeceğine ama şirketin “iyi bir kız gibi davran garam empati topla” dediğine ve bu yüzden imza verdiğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam,Bir zorba kendinden başkasını sevmez.Tamam HYBE geçmişini artık önemsemiyor peki grup içersinde yaptığı zorbalıklar özellikle Sakura’ya yaptığı hiç hoş değildi bunun için bile gruptan atılmalı ki biz sadece kameraların önünde yaptıklarını biliyoruz acaba kamera kapalıyken kızlara nasıl davranıyordur zavallı kızlar tanrı onları bu melek görünümlü zalimden korusun.

starrysky

ay bi de gidip imza veriyo yüzsüz xjakwkxkalwldl imza alanlar da ayrı bi araştırma konusu

hai

bu sektörde her şey o kadar hızlı unutuluyor ki hybe da farkında hala kızdan imza alan fanları gördükçe ilerlediği yolun ne kadar doğru olduğuna emin olmuştur şaka gibi yönetim

Blinkto

İmdat bunun hala fanı mı va cidden

lianaxxx

Sektörün en berbat şirketi olduğunu çok güzel gösterdi hybe tebrikler. IST entertainment’de yeni bir grup çıkarak. Çıkış yapmadan önce çocuklardan birinin zorba olduğu haberleri dolanıyordu ortalıkta. Üstelik Garam’ın haberleri gibi kanıtlı değildi ama çocuğu gruptan çıkardılar. Hybe zorba yanlısı olduğunu çok güzel gösterdi. Bu kadar berbat bir şirket olamaz. Nasıl olsa bedava popülerlik geliyor diye umursamadıklarına çok eminim.

Neocrackheadtech.ltd.şti

Hybe, hayranları enayi yerine koyuyor vol bilmem kaç

Kpop

Heo Yunjin bence de merkez üye olmalı ve Garam çıkmalı.

Elif Nur

Yani illa gel anti ol diyosunuz. Kız belgeli zorba ve hiç de bundan pişmanmış gibi değil. Rahatça imza paylaşıyor, dergi çekimi yapıyor,ortalık durulana kadar bi köşede rahatına bakıyor gayet yüzsüz. İnanılır gibi değil cidden

Kimsenin fanı değilim

Bu yüzsüzden hala imza isteyen karaktersizler var demek

tifosi48

garam sayesinde grubunun inanılmaz reklamı yapıldı ,reklamın iyisi kötüsü olmaz, spotifyde red velvet 6m-twice 9m aylık dinlenme alıyor iken garamın grubu 5m alıyor ,olaya ticari bakıyor şirket bu kadar olumsuzluğa rağmen grup dinleniyor ise garamı gruptan atmazlar

haneull

Vay be cidden çok utanmaz..
Şirket de böyle devam ederse bts in oluşturduğu her şeyi hiç edecekler

aswium,minhoamaskzüyesiolan

hani hayranlar bu kıza tepkiliydi?

Ad:*

– Çok tepkiliyim.
+ Ne kadar tepkili?
– Çok, aşırı.

aswium,minhoamaskzüyesiolan

durumun özeti gibi cidden fvknıreopgjrepgjregşogre

cansu

saldkaskdaskdkskdsal abi bu ne

Buse

Atılmamasına neden bu kadar şaşırıyorlar anlamıyorum bundan en fazla 1 yıl sonra kimse umursamayacak çünkü, hala insanlar deli gibi şarkılarını dinleyim dans coverları çekiyorlar hatta gruptaki diğer kızlara üzülüp onları desteklemek için fandoma falan giren insanlar var boykot anlayışları bu para kazandırmaya devam ediyorlar hybe neden umursasın hajfkagkalkgakg

Nora

İfşa olan onca şeyden sonra diğer kızlarla nasıl vakit geçirebiliyor anlayamıyorum. Kendi grup üyelerinin arkasından sallayan biri nasıl bakar ki tekrar yüzlerine. Sirketlerin b0k olduğunu biliyorduk da Hybe iyice lağıma dönüşmeye başladı gözümde. O kadar vazgecilmezse solo falan çıksın kim destekliyorsa desteklesin

yohartık

utanmazlar

tmm

GrAm gerçek Bi iD0L tüm zorb@l@ra umut ışığı oldu çok cEsuR (harbi bu kadar nefrete nasıl dayanıyor)

Last edited 7 gün önce by jhope unu kaybetmeyen bi army
lrainl

Hybe neden bu kızı kimse istememesine rağmen atmama konusunda ısrarcı? Şirketlerin idollere karşı katı kuralları var sanıyordum ama garam parmağında oynatıyor

Runbtsamadissşarkısıolan

Şuan kötüleyen tüm bu netoşlar yarın öbür gün cb yaptıkları zaman unuturlar hemen ama gerçekten neden bu kadar ısrarlı bi şekilde grupta tutuluyor anlamıyorum ne var bu kızda? Suçsuzsa ispat edin herkes rahat bi nefes alsın he yok suçluysa atın şunu artık gruptan ya grubun kariyeri için kötü le sserafim dinleyeceksem bile sırf bu kız olduğu için dinlemem ben meselâ ama bu koreli ablalar 2-3 güne unutacak tüm bu olanları

Yasemin

Çok net bu kızın kalma sebebi. Ya şirkette üst kademeden biriyle ilişkisi var (sponsor olayı gibi de olabilir), ya ailesi çok varlıklı ve şirkete para yağdırıyor ya da iş insanı, siyasetçi gibi önemli birinin kızı, tanıdığı bu kız. Grupta ısrarla kalmasının başka sebebi olamaz. Daha çaylak grup, bir özelliği yok, ayrılsa kimse üzülmez. Garam ısrarı ne diye olsun ki?!

Betül

Bence bang pd ile sevgili

yeji

sasirtmadi cikaracak olsalardi coktan çıkarırlardi zaten, gruba ve kizlara yazik oldu

mrqueen08

Bu sektörde zorbalık yapan ırene hala daha sektördeyse garam rahat bir şekilde sektöre girer. Olaylar birkaç güne unutulur güzelliği ile devam eder çocuktur denir şirket dava açar. Arkasında şirket var..

2008’den beri neler neler gördüm zorbalar geçti durdu hala daha Seu** savunan, Irene savunan benim gözümde aynı olduklarını düşünüyorum zorbalığa desteklemektir. Bu kızda hayatına kaldığı yerden devam eder olan mağdurun yaşadıkları acıyla kalır.

Budaböyle

Zorbalık yapanların savunulmasına ve sektörde olmasına ben de karşıyım katılıyorum.Tamam da zorbalık dedigimiz şey sitematik olarak tekrar eden bir şeydir. Irene’in ki bir tartışmaydı ve Irene’nin davranışı son derece kabaydı savunulacak hiçbir yanı yok ama tartışmaya zorbalık diyerek zorbalık gibi ciddi bir meseleyi bu şekilde alelade kullanmak doğru değil. Ki bu kız hakkındaki iddialar Irene’i en az 5 kez sollar Lia falan deşeydin anlardım da irene’nin olayi bunla pek alakalı durmuyor

blakc

3 çalışana Zorbalık yaptığını kendisi ve şirket kabul etti. Şirket ve fan kabul etmişken bunu zorbalık olarak görmemek ayrı bir saçmalıktır. Lia ortada kanıt yok eğer bu garam gibiyse onu da sevmem desteklemem .(bir insana hakaret etmek aşağılamak zorbalıktır) Bu kadar basit. benim gözüme irene ve seu** ve garam bu 3’lü aynılar.. bu 3’lü sektörde zorba üçlüsü olarak görüyorum (bu benim düşüncem) insanların göz yaşıyla hayatına devam edip ekrana melek görünmeye çalışanlar (ki daha fazlası vardı ekrana sadece yansıyan idollerdir.=

Last edited 7 gün önce by blakc
Ahjumma deme bozuluyorum

İrene takip ettiğim yada güzel bulduğum bir ünlü değil ama yazdıklarından sonra savunma ihtiyacı hissettim. Hadi kadın senin dediğin gibi zorba diyelim, Garam ile karşılaştır neyse de S.ungri ne alaka? Adam 9 ayrı suçtan hüküm giymiş biri. Suçlarının her biri İrene’nin yaptığını 10a katlar. Sektörde bildiğimiz kadarıyla S.ungri ile karşılaştırılacak insan sayısı 5-10 kişi ve şimdilik bunlardan biri Irene değil. Şu sitede zorbalık haberleri çıkan bir sürü idol ve oyuncu oldu. Bazıları yaptıklarını kısmen kabul etti, özrünü diledi, ara verdi ve şimdi tıpkı Irene gibi işlerine devam ediyorlar. Ama sen ısrarla sadece Irene’i söylüyorsun. Dünkü haber Irene haberiydi. Orada söyledin… Read more »

blakc

Diğer ünlüler içinde yazıyordum sadece bu siteyi yeni keşfettim önceki sitelerde çok yazım vardır.
Irene hakkında yorumlara ve özellikle türk fanların yazdıklarını çok garip buluyorum 3 çalışanı aşağılayan bir insanı sırf güzel diye sevmek bana çok korkutucu geliyor . Seu** ırene garam soojin ve diğer zorbalar benim gözümde aynıdır Bir insanın acısıyla yaşıyorsa zorbadır. Seun** ,Irene olayları kabul etmedim oysa ki ekrana iyi oynamışlar ve oynamaya devam ediyor. Garam da aynı şekil . Tüm idoller zaten ekrana oynuyor kimiler yalanları/zorbalıkları ortaya çıkıyor kimileri de gizlemeyi iyi başarıyor.

Last edited 7 gün önce by blakc
Budaböyle

Ohoo sektörde kimler zorbalıkla anıldı sen Irene’e takmışsın. Son kez söylüyorum Irene hatalıydı orada ama o olaya zorbalık denilmez bu şekilde gidersek tartışıp kavga eden herkese zorba demeliyiz o zaman. Garam ile bile karşılaştırmak manasizken seungri gibi bi sucluyu eklemekle neyi amacladigini anlayabilmis degilim

Last edited 7 gün önce by Budaböyle
blakc

takıntı? şirket ve ırene kabul etmişken fanların ısrarla 3 maymunu oynaması çok komik

Pacangam

Lia ne alaka? Sadece kanıt yetersizliğinden davayı kaybetti. Bu onun zorba olduğunu kanıtlamıyor. Irene kabul etti ve özür diledi.

Budaböyle

Zorbalıktan bahsettiğimiz için olabilir mi?? Lia hakkında da zorbalık iddiaları çıktığı için Lia dedim. Lia’nin olayi kesinlesmedi biliyorum ama en azından konu aynı=”zorbalik” ya da Soojin mi deseydim veya zorbalıkla anılan başka biri her neyse irene’ in durumu bunlardan daha farklı duruyor

yeji

lia yine bu konuya nasil dahil oldu kizin ismi bile verilmedi hatta jyp dava acti ve liaya söylemediği icin kaybetti hala devam ediyorsunuz

Budaböyle

Yahu örnek verdim Örneeekk Lia’nin davası umrumda değil ben Lia’yı suçlu bulmuyorum zaten çünkü benim için suçu ispat edilene kadar kişi masumdur. Söz konusu zorbalıktan bahsettiğimiz için Lia dedim çünkü hala bundan dolayı konuşuluyor. Hay örnek vermez olaydım Soojin dedim varsayın

aeriel

irene ile garamın olayını bir tutmak bence aşırı yanlış irene olayında kendisi yanlıştı evet ama garamınki ayrı bir seviye resmi kurumlara kadar ulaşmış

blakc

Irene ne yaparsa yapsın koyun fanlar destekler. 3 çalışana zorbalık yaptığı halde seviyorlar. Mağdurun elinde ses kaydı var, ses kaydına almak suç sayıldığı için mahkemede delil olarak kullanamıyor ama sm inkar ederse elinde kanıt olacağını söylüyor bu yüzden kabul ettiler. Garam olayı ise lisede geçiyor lisede okul belgeleri resmi belgedir onu mahkemeye taşırsın kanıt gösterebilirsin.. Şirket sm gibi zorbanın arkasında duruyor durmaya da devam edecek tıpkı Irene olayı unutuldu birkaç gün konuşulur sonra tepkiler susar çünkü kadın güzel . Garam da olaylar çıkmadan önce beğeniliyordu seviliyordu biliyor birkaç aya unutulur gider. Irene de ortalıkta yoktu tepkileri azaltmak için bekliyordu Garam… Read more »

Last edited 7 gün önce by blakc
Sharon

Irene niye savunmayalım knk? Kadın kaç yıldır sektörde sadece bir tane olayı çıktı oda karşılıklı tartışmaydı zorbalık şeysini nereden çıkarıyorsunuz anlamıyorum yani ifadelerini okusan bile kavga ettiklerini anlarsın. Yinede hatalıydı ve bir çok kez özür diledi kadınla yüz yüze görüşüp yine özür diledi ve kadın samimi bulduğu için affettiğini söyledi. Üstüne irene kaç ay ara verdi yani daha ne yapmalı? Herkes hata yapar ama şu sektörde çoğu idol kabul etmeye tenezzül bile etmezken irene inkar etmeden olgunluk ile özrünü diledi.

blakc

sektörde diye kötü davranması mı gerekiyor? ayrıca garam da özür dilese her şey yoluna mı giriyor? ırene de aynı ah allah akıl vermiş kullanalım diye yazık.

Öylesine

Irene hatasını kabul edip yüz yüze kadından özür diledi ve uzun bir süre ara verdi. Garam ile kıyaslanamaz bile. Heleki diğer şahıs ile isimleri aynı yerde bile geçmemeli

blakc

yaptığı şeyleri geri getirir mi = garam da özür dilese yaptığını geri getrir mi?

Leydi

Irene ve garam bir tutmanız çok saçma bence grama tescilli bir şekilde zorba biri kanıtlanmış ama irene zorba bir olarak kanıtlanmadı ki aralarında tartışma olmuş SM, Irene ve sitilist bunu dile getirmişti açıklamalarında ikisi tartışmış irene haklı bulmuyorum ve sitilist haklı bulmuyorum çünkü ikisi yaşadığı şeyleri konuştular irene ise hatasını anlayıp özür diledi karşı taraf ise affetti irene zorba olarak hiç bir şey yok 3 kişi diyorsun ama haberleri takip etiğine eminmisin çünkü o 3 kişi sahte hesap çıkmıştı red velvet ile çalışan kişiler öyle hiç bir çalışanla çalışmadıklarını olay oldugu gün o 3 kişi o zaman hesapları açmışlar yani… Read more »

blakc

Zorbalığı kanıtlanmadı mı!! Kendisi zorbalık yaptığı için özür dilerim diye mektup yazmadı mı???

Leydi

Hayır knk kanıtlanmadı kanıtlanacak hiç bir şey yok ayrıca özürü ise mektubu okuduysan zorbalık için değil tartışma içindi knk abi okumayı çözemediysen bu senin sorunun git ilkokula öğretirler sana fjfjghgjgh

blakc

neee tartışma mı kızın yazdığı buu hakaret etmiş bu ne demek ya kaynak istersen aşağıda link attım bakarsın hatta bu site çevirmişti..
https://netizenturkey.net/editor-irenein-ozrunden-sonra-aciklama-yapti/

hareketleri sadece bana karşı değildi, bana o gün yardım eden junior editör ve asistan da bu hareketlere maruz kaldı. Bu yüzden özür buluşmasına bu iki kişiyle birlikte gittim. SM Entertainment ve Irene ile konuştular, Irene ikisinden de özür diledi

blakc

3 kişiye zorbalık yapmıl yaa bacım yaa bu kadar 3maymun olmayın

blakc

3 maymun oynamaya devam edin bakalım

blakc

3 kişi oo sen olayları bildiğine emin misin?
Bak yazısına bak hele :

 hareketleri sadece bana karşı değildi, bana o gün yardım eden junior editör ve asistan da bu hareketlere maruz kaldı. Bu yüzden özür buluşmasına bu iki kişiyle birlikte gittim. SM Entertainment ve Irene ile konuştular, Irene ikisinden de özür diledi

Leydi

Nerden aldın la bunu benim kafadan atma seviyem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

blakc

https://netizenturkey.net/editor-irenein-ozrunden-sonra-aciklama-yapti/ buyur 🙂

blakc

Yazık sana acıyorum kanıtlar sunduğum halde görmek istemiyorsun

blakc

ctrl f ile yazdıklarımı arat direk çıkar yada boşver oku da vicdanın sızlar belkir.

Last edited 5 gün önce by blakc
Hayrunnisa

Seungri’nin tek suçu zorbalık değildi. İki olayı bir tutamazsın. Kaldı ki Irene’nin olayı bile zorbalık değildi.

blakc

bu 3 idol insnaların göz yaşlarıyla hayatına devam ediyorlarsa benim gözümde 3 de aynıdır kamera varken ayy biz çok masum utangaç ce çok kibarız bizi sevin para verin kamera yokken ezmeye çalışırlar o yüzden 3 aynıdır.

yaya

irene in o olayından sonra ben de uzağım ama senin irene e olan tutumun duyarlılık falan degil. Sen bayagı takmışsın ve nefret seviyesine gelmişsin artık. Dün ki haber de ki yorumların ve şimdi buna bakılınca böyle anlaşılıyor. Mesela dünkü haber güzellik haberiydi ve insanlar güzel dedi kıza diye kusura bakma ama kendini yırttın. Üstelik güzel diyenler sadece tipine yorum yapmıştı. Abi kız kötü birisi olsa da güzel güzeldir yani. Garam da çöpün teki ama kız güzel.Bu tipine yapılan bir yorumdur. Ben sizi anlamıyorum. Birde seungri ile kıyaslamak nedir yahu. Akıl tutulması resmen. Ayrıca şu da bir gerçekki şu sektörde olayı… Read more »

Last edited 7 gün önce by yaya
blakc

takıntı? Birisine zorbalık yaptığını (şirket ve kendisi kabul ederken) bunu söylerken suç nefret takıntılık oluyor cidden çok kötülük ve nefret saçmaktan başka bir şey değildir. tıpkı fanı olduğunuz idol gibi davranmaya devam edebilirsiniz..

yaya

Senin bu konuda ki tutumun direkt takıntı. Ayrıca ben fanı falan degilim. Gözün o kadar dönmüş ki okuma anlama yetin bile zayıflamış

blakc

yazık yazık fanlıktan 3 maymunu oynuyorsunuz keşke idolünüz gibi zorbalık yapmayı bıraksınız ama sevdiğiniz insan öyle olunca fanlarda böylee olur.. yazık size .. acıyorum

Leydi

Bunu söylemeden edemicem ama baya takıntılı çıkmışsın irene karşı sanki takıntılı psikopat gibi davranıyorsun bu hiç iyi değil yaptığın bu yorumlar sanki irene sana zorla zorba yapmışta onun gibi davranıyorsun öyle yorumlar paylaşıyorsun ben psikoloji bölümünü okuyorum bu tutumun hiç iyi değil knk tamam irene sevmeye bilirsin bunu anlarım ama takıntın cidden hiç iyi değil bence ciddi bir boyuta geçmiş bir yardım alsan iyi olur unutma sende şuan irene sözlü zorbalık yaptığını farkındasındır

blakc

Takıntı neden fanlar bazı gerçeklerden rahatsız oluyor şirket idol kabul edip zorbalık yaptığını fanlar hayır o melek diye görünüyor bu sekötde zorba olarak anılmaya devam edecek rahatsız olan sizsiniz. Ayrıca ben zorbalardan örnek verdim se** yazdım soojin de bak onlarda sorun yok ama idolünüzün adı geçince 3 maymun

whatismoisty

Garam’dan imza almak ne yaa 🤦‍♀️ Allah akıl fikir versin

Suha

T-ara’nın hiçbir gerçeklik payı olmayan haberlerinde grup dağılsın diye 80 bin imza toplayıp saraylarına gönderen netizenlere bakın hele… bir zorbaya sahip çıkıyorlar rezalet gerçekten rezalet!

Zxzx

Garam incinmiş duyguları yüzünden ara verdi, tabii ki dönecek, demek iyileşmeye başlamış, tabi sizin g(a)ram umrunuzda değil garam xnndjdjd

Zxzx

Ayrıca imza istemelerine neden bu kadar şaşırdınız, demek ki kendi gibilerine bir umut oluyor, sağol garam onlar da çıkış yapabilecek incinmeden hshdhdh Bu arada imzaları çok tuhaf basit geldi keşke biraz imza üzerine çalışsalarmış fnnfjc

Last edited 7 gün önce by Zxzx
blablabla

şu kızı görmekten daral geldi

Yorumyapıpçıkıcam

Hybe reklam olarak kullanıyor. Belki ileride istediğini alınca gruptan atar. Tam garam olayları duruldu, odak başka yerlere dağıldı derken hooop dergi kapağıydı oydu buydu tekrar konuşuluyor. Kız da yüzsüz yüzsüz imza vermiş.

yes sir

ya istemiyoz seni git artık git yapıştı a q

meow

zorbaligi falan gectim savunulacak yani yok zaten de grup arkadaslariyla iliskisi hic saglikli degil samimiyetlerine inanmam asla nasil fan toplayacaklar merak ediyorum

Hellobitches

artık bu noktada diğer 5 üyenin bir kumar oynayıp, sözleşme yakma parasını falan düşünmemesi ve HYBEa ya bizi seçersin ya onu demesi lazım

Ddeulggii

Yüzünü görmek bile midemi bulandırıyor.

Hellosharon

nE?! Bu kadar kolay mı yani

Vivi

Hybe sen iyice kafayı yemişsin kendin kazdığı çukura kendin düşüyorsun da haberin yok sen de Garam’da yok olsa keşke

Aysel

Bu kiz kesinlikle zengin olmalı

Sir

Aman Allahımm!!!😳Bu kıza fan olanlarda m var?!

Lili lili

Həyatımda bu qədər sırtığ adam görmədim

yutaenny

Cringe

jjjjj

suç ne şirkette ne garamda suç halkın zamanında kanıt bile yokken t aranın sonunu getirdiler ama bugün bakıyoruz hataları yüzünden insanların hayatına mal olmuş bu zorbaları destekliyorsunuz cidden acınası bu kız bi ruh hastası ki bu onaylı tedavi görmesi gerekiyor grup üyeleri için endişeleniyorum 2. bi aoa vakası olacak bu grupta eminim hybe hakkında dicek bişeyim yok yıllardır armyler sektörün en temizi en iyisi diyordu ama hybe nin bts dışında doğrusu yok hybe bana göre 3 büyükten daha tehlikeli çünkü parası çok var ilerde hybe yg jyp ve smi mumla aratacak

Betül

Bence bang pdile sevgili

YGSEVERᵥᵢₚ

Kız grup için önemli bir yer bile kaplamıyor bana göre, kaldı ki İrene olayını tekrar tekrar açanlar ne yaşıyor ya, anlaşılan sallamak için dünden razı imişsiniz, şunun nesi güzel ya birde imza vermiş yüzsüz şey.

birgezgin

fanları da midesizmiş utanmadan imza alıp paylaşıyorlar kurbanlara yazık şimdi bir şey daha derdim o fanlara ama neyse dediğim gibi asla ama asla bu grubu desteklemeyeceğim ne de güzel şeyler derim bu saatten sonra şirket madem böyle hareket edecek

İmdat ya

Dün sour grapes şarkılarını dinledim ilk defa, baya da beğendim. Büyük kısmını garam söylüyomus… Zorba diye dünyanın lafını söyleseler de hemen öğrenilmeseydi olayları görseli ve sesiyle bir sürü hayran kazanmış olacağından hybe ara bile verdirmezdi. Yorumların altı garam’ı sevmeyebilirsiniz ama sesine laf edemezsiniz minvalinde yabancı yorumlarla dolu. Hybe tabiki atmayacak bu kızı zaten yurtdısı odaklı grup. Eski izone üyelerinin fanları hatırına da kore’de ortalama bir başarı elde etseler yeterli.

Last edited 6 gün önce by İmdat ya
Yallah Muz Cumhuriyetine

Teknik olarak diğer kızların bir suçu olmasa gruptan soğudum. Çoktan gitmesi gerekiyordu kızın.

Lacibolala

Keşke dün zorbalığı kanıtlanmış kendi ağızıyla zorbalık yaptığını söyleyen Irene için de böyle şeyler yazsaydınız dün sırf güzel diye metiyeler dizenler gelmiş zorbalık duyarlı kasıyor aralarında bence hiçbir fark yok sadece sektörde yer edindiği için herkes irene’nin yaptığını unutmuş bakıyorum iki yüzlülük yapmayın ikisinin yaptılıda iğrenç ve ikisinde zorba …

adim

savunmucam ama siz de halihazirda olan nefretinizin acisini cikarmak icin su kapanmis konulari acip durmayin yeter ayrica birisine hadi unluluk egosuyla yapti bi sey yapti dersin de yasi kucucuk olup sinif arkadaslarini zevk icin ezikleyen agzini actiginda seks konusan garip bi kizla nasil bir tutarsiniz anlamiyorum

Blinkto

İkisinin de yaptığı yanlıştı ama senin bir zorbalık olayını yumuşatmaya çalışman daha yanlış

Lacibolala

Kapanmış konular derken özür dileyince konu kapanıyor mu yani garam özür dilese ve zorbalığa uğrayan kişiyle olayı hallettik dese garamın yaptığı iğrençliklerin unutulması mı gerekiyor irene 30 yaşında böyle bir olay yaşadı bu yaşına gelmiş bir kadının ve yıllardır sektörde ünlülük egosuna kapılıp insanları aşşağılaması çok anormal bir durum resmen savunuyorsun bu olayı pes diyorum

adim

yoo editor kadin yazmadi mi konuyu uzatmayin diye

Melisssa

editör kadın değil erkek bu arada niye herkes kadınmış gibi yorum yapıyo

Öylesine

Mağdur olan kadın konunun uzatılmasını istemedi zaten çünkü hallettiler yüz yüze görüşüpte konuşmuşlar ve özrünü samimi bulduğu için affetmiş yani daha ne olmasını bekliyorsunuz? Pişman olup uzun bir süre arada verdi. Üzerinden kaç yıl geçti olayın ve bir daha böyle bir haberi çıkmadı hatta çalışanları ile çok yakın birlikte konserlere falan gidiyorlar. Hepimizin hayatında yanlışlar oluyor önemli olan ders çıkarabilmek ve bir daha tekrarlamamak. Garam konusu Irene’a göre daha büyük ve uzun ortada bir sürü kurban var ve kız asla pişmanlık göstermeden hayatını yaşamaya devam ediyor. İkisi karşılaştırılamaz bile

Heyimi

Irene’nin zorba olayı kanıtlanmadı editör erkek bunu kesin olarak onayladı ikisi tartışmış açıkcası orda bulunan kişler ise açıklama yapmıştılar zorbalık olmadığını sadece sesler yükseldi diye irene açıklamasında ben zorba biriyim kabul ediyorum demedi ki bu şeyleri nerenizle uyduruyorsunuz cidden sitilist bunu artık konun kapanması gerektiğini dile getirmişti irene özürünü diledi her defasında ve adam da affeti ikiside hatalı bence sitiliste o zaman red velvet’in kıyafetlerini erken hazırlasaymış performans kaç dakika kalmış üstelerini değiştirmek zorunda kalmışlar kısa sürede

Öylesine

Irene olayı unutuluyor çünkü kadın samimi bir şekilde özür dileyip hatasını kabul etti. Ve mağdur olan kişide özrünü kabul ettiğini ve bir sorunları olmadığını söyledi. Olayın uzatılacak bir yanı kalmadı. Garam ile karşılaştırılamaz bile

omg

acaba diyorum kız masum da her şey uydurma mı? kesin böyledir demiyorum ama şu johnny deep davasını gördükten sonra acaba arka planda bilmediğimiz şeyler mi oldu diye de düşünmeden edemiyor insan. bazen olaylar sandığımızdan daha karmaşık olabiliyor çünkü. ha değilse cezasını alır umarım ama eğer masumsa nasıl kurtulacak ve olayın aslı nedir merak ediyorum doğrusu

Öylesine

Knk eğitim bakanlığı onayladı zorba olduğunu belgesi bile var kızın

Buse

Ay Jonny deep i çok masum bir şwy zannediyorsun ahfkaklsng

Melisssa

keşke garam icin de halka açık bir mahkeme kursalar da her şey acıga çıksa

Yeni Yazılar

130
0
Would love your thoughts, please comment.x