[PANN] Netizenler T-ARA Jiyeon’un kişiliğini konuşuyor

89
6356

YouTube’un algoritması yüzünden 2011-2012? yıllarındaki idol olimpiyatlarından bir video izledim

download 11

(1. Jiyeon 2. Hyorin 3. Aji(?) 4. Ha Jooyeon 5. Bora 6. NS Yoonji)

İkinci jenerasyon kadın idoller arasında koşu yarışı 

download 1 5

Jiyeon beyaz giyiyordu, koşuda iyi değil bu yüzden sonuncuydu

download 2 2

Ama Sistar Bora bitirme çizgisine gelirken düştü ve Jiyeon arkadan onun yanına koştu

download 3 5

Bora’yla ilgilenmesine bakın, çok tatlı… Bu nasıl bir video diye izliyordum ve Jiyeon’a aşık oldum.. 

Eski videoların kalitesi iğrenç olsa bile ㅠㅠㅠ

Gönderi tepkisi [+402, -36]

1. [+172, -1] Bu gif ünlü değil miydi? Bir Uena olarak Jiyeon’a teşekkür ederim

giphy

2. [+88, -2] Jiyeon 2011-2014 arasında çok fazla nefret aldı. Pann’dakiler bilir. Cinsel içerikli yorumlar, görünüşü hakkında nefret yorumları, anne babasına küfürler, dedikodular vs. gerçekten çok ciddi bir seviyedeydi. Bütün bunlara dayanabilmesi etkileyici..ㅜㅜ Jiyeon çok güzel ama.. ㅜ burada hala ondan nefret edenler olduğunu görmek üzüyor ㅜ

download 12

3. [+51, -2] Alttaki yorumlarda bir fotoğraf vardı, onu koymak istiyordum ben de. Jiyeon gerçekten çok nazik birine benziyor. Dizisinde çalışan personellere Balenciaga oyuncular hediye etmişti, oyunculara da pahalı suluklar. Instagram’da görmüştüm

4. [+45, 0] Jiyeon’un ünlü ‘hayran olmayanların kaydettiği gifi’ㅋㅋㅋ Çocukla fotoğraf çekilmek için güneş gözlüklerini çıkarması ve gülümsemesi kalbimi pır pır ettirdi

giphy

5. [+39, 0] Bu ‘I Wanna Hear Your Song’ dizisinden! Genç, zengin, güzel..

download 13

“Jiyeon en iyisi, güzelce giyeceğim”

Kaynak: Pannchoa

Önceki İçerikEXO D.O Tayvanlı film ‘Secret’in Kore versiyonunda başrolü oynayacak
Sonraki İçerik[PANN] Black Pink Rose’nin doğumgünü için aldığı hediyeler
89 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
la cha ta

taraya çok yazık oldu gerçekten.Mvleri falan çok kaliteliydi

Last edited 3 ay önce by la cha ta
Boş yapmayın

Aslında SNSD çok şanslı ona rakip olabilecek tüm kız grupları bir şekilde skandallardan veya ayrılmalardan önünde duramadı. WG üye ayrılığı, Amerika gidişi, T-ara’ya atılan iftiralar falan. SNSD kötü demiyorum ama bir şekilde karşılarında rakip kalmayınca daha da büyüdüler ve uzun süre birlikte olunca da efsane oldular. Bu gruplar devam edebilseydi şu an SNSD seviyesindeydi bence

Last edited 3 ay önce by Boş yapmayın
la cha ta

haklısın,böyle düşünmemiştim.

Soojinstan

2ne1da snsd için güçlü rakipti bence ama çok aralıklı döndüler ve 2009-14 sadece 5 yıl… 😓

Boş yapmayın

Doğru 2NE1 da aynı şekilde onu atlamışım

QueenSS

Dediğin grupların hepsini seviyorum da sanki SNSDnin önüne hiç zorluk çıkmamış gibi… 2008de kpop tarihindeki en büyük protestoya maruz kaldılar 2009da patladıktan sonra bile antileri dediğin grupların hayranlarının toplamından kalabalıktı. Zaten sadece erkek idollerle çıkan sevgili dedikodularından bir ordu anti topladılar. İftira konusunda soshiden daha çok uğraşılan grup bulamazsın. Gruptan üye ayrılması konusunda T-ara şanssızdı henüz grup yeterli fandomu oluşturamamıştı imajları daha çok halkın ilk gördüğüne bağlıydı kızların Twitterdan yazdıklarının da pek bir faydası olmadı. Soshi bunu daha iyi atlatmış olabilir ama hala taeyeon ve tiffanyye iftira atanlar var. Yakın zaman diye tiffanynin snapchat skandalını hatırlatmak istiyorum ülkenin resmi kanalından… Read more »

Jayzz

Başlarına gelenlere bugünkü çaylak kız grupları dayanamazdı.Grupta en büyük üye 18 yaşındaydı diğerleri 16 17.Küçücük kızlardı.Koca stadyumda küçük bir fan kitlesi hariç herkes WG diye bağırdı Snsd sahneye çıktığında.Karanlığa bakarak dans ettiler.Yine de iyi direndi kızlar.Şimdiki kız grupları anında terk ederdi sahneyi.Bunu yapanlar da super junior fanlarıydı.Diğer grup fanlarını da örgütleyip birlik olmuşlardı.Kızlar sonra bir programda olanları hüzünle karışık gülerek anlattılar.Hiç kimse yollarına gül sermedi yani.2016da da bununla ilgili bir şarkı çıkarttılar hatta 0805 diye.Sürekli dinliyorum.

Last edited 3 ay önce by Jayzz
Aysel

Merakımdan şarkı sözlerine baktım kime hitafen onu anlamadım super juinior ve snsd den kim kiminle çıkmış

QueenSS

SNSDnin taeyeon-baekhyun dışında şirket içi kimseyle doğrulanmış ilişkisi olmadı. Suju ve tvxq ile aynı zamanda stajerlik yaptıkları için çok yakınlardı ve debut öncesi birçok yakın fotoğrafları vardı. O zamanın çılgın liseli hayranları oppamız elden gidiyeah diye hınçlarını kızlardan çıkardılar.
Sailing(0805) şarkısında 2008deki black oceana gönderme var arkadaş ondan bahsetmiş.

Aeri

SNSD daha çıkış yapmadan nefret alan bir kız grubuydu Suju’nun erkek versiyonu diye anıldığı için o zamanki suju fanlarının çoğu snsd antisiydi , 2008 de çıkışlarından 1 sene sonra black ocean a maruz kaldılar ki bunlar sadece bir kısmı yukarıda arkadaşlar daha detaylı bahsetmiş , ne demek istediğini anlıyorum ama cümleyi kuruşun SNSD zorluk yaşamamış rakip kız grupları zorluk yaşayınca kolayca başarılı olmuş gibi konuşmuşsun SNSD bir sürü zorluğu açarak en efsanevi kız gruplarının başına adını yazdırdı ( black ocean olayını kızlar anlatıyor burda https://www.youtube.com/watch?v=VQgVL_zMXHY )

YÜCE SOSHI

SNSD’nin ilk 3 yılını kabus olarak nitelendirebiliriz? Sektörde bu denli kalabalık olan ilk kız grubuydular bu başlı başına bir önyargı sebebiydi, SUJU ve TVXQ kıdemlileriyle yakın olmaları onlara anti kazandırdı. Black Ocean olayını bilmeyen yoktur zaten, bir grubun başına gelebilecek en kötü şeyi yaşadılar, sürekli nefret alıyordular öyle ki SM grubu dağıtma kararı aldı uzun bir süre ara verdiler ve antiler yine boş durmayıp “Grup dağıldı, üyeler hamile” diye dedikodu yayıp itibarlarını zedelemeye çalıştı. Gee ile büyük bir başarı yakalamış olsalar da ardı arkası kesilmedi nefretlerin, her hareketlerine bir kulp buldular. Sırf sevgilisi var diye Taeyeon’un ölmesi için anket başlattılar… Read more »

Last edited 3 ay önce by YÜCE SOSHI
Drbeyz

Geç kalmadınız mı övgüler için? Bir iki skandalla harcadınız ya hani güzelim grubu. Kız yaklaşık 12-13 senedir sektörde şu an konuşuluyor bunlar. T-ara sevdiğim ilk kız gruplarındandı, böyle bittiklerini görmek çok üzdü beni. Son senelerde çıkardıkları şarkılar bile çok iyiydi yazık oldu gruba.

Last edited 3 ay önce by Drbeyz
hephaklıyımben

Jiyeon her açıdan mükemmel şuan Suzy Hyuna gibi bir kariyeri olması lazımdı ama grubuna giren yanlış varlıklar küçük ne olduğu belirsiz skandal

betül

IU ile arkadaşlıkları çok güzel.. Böyle uzun süreli arkadaşlıkları görünce imreniyorum

Geçen yakın arkadaş olan ünlülerle ilgili post vardı ama çevrilmedi😟 Sırf o yüzden bir sürü fotoğraf indirmiştim atmak için…

Drbeyz

Ya iu jiyeon ile neden hiç etkileşim vermiyor doğru düzgün şaşırıyorum. Eskiden ilk kpopı takip etmeye başladığım zamanlarda öğrenmiştim dostluklarını, jiyeon iu’dan bahsediyordu ama iu pek bahsetmiyor sanki. Iu aynı zamanda suzy ile de arkadaş ve onlar bayağı etkileşim veriyorlar. Sulli ve jiyeon ile doğru düzgün hiç resim falan görmemiştim, yan yana bir programda falan. Özellikle jiyeonla. Yanlış mı biliyorum acaba?

betül

Sulli ve Jiyeon yakın olduklarını bilmiyordum ben o konu da bir fikrim yok. Jiyeon IU’nun On & Off bölümlerinde vardı aslında bahsettiği haberlere denk geliyorum ben.

Drbeyz

Yok sulli ve jiyeon ikisi arkadaş değil, ikisi iu’nun yakın arkadaşı demek istedim. O bahsettiğin program yeni sanırım, ben eskiden pek görememiştim şimdi veriyorlar sanırım.

Last edited 3 ay önce by Drbeyz
ajumma #aşağıbakmayacağız#kayyumrektöristemiyoruz

Başıma bir şey gelmeyecekse IU çok arkadaşlarından bahseden bir tip değil zaten hele böyle skandalları olan arkadaşlarını bahsedecek bir karakter de biri olduğunu düşünmüyorum. Suzy şu an popüler o yüzdendir. Artniyetli de olabilirim söyleyeyim.

Yanlış düşünüyorsun IU böyle biri olsaydı Sulli aşırı nefret alırken yanında olmazdı burda haberleri de var Sulli ye yemek yaptığı, zaten Sulli IU ‘nun dizisine de konuk oyuncu olarak katıldı.

ajumma #aşağıbakmayacağız#kayyumrektöristemiyoruz

Artniyetliyim o zaman asdf biliyorum o günleri de ama çok bahseden biri değil arkadaşları hakkında özellikle çok olumsuz eleştiri aldığı için hatta bbıbbı şarkısında bahsediyordu. Arkadaşın kötü sen de kötüsün o zaman tarzı netizen yorumlarının saçmalığını anlatıyordu. bu arada benim en sevdiğim şarkısı galiba. Neyse ben o yüzden biraz imtina ettiğini düşünüyorum. Yanlış da olabilir düşüncem.

Ya bende biraz öyle düşünüyorum. Hadi sulli ile arada moment veriyordu da Jiyeon’la hiç moment vermezdi diye hatırlıyorum eskiden. Skandaldan sonra zaten çoğu kişi t-ara yokmuş gibi davranmaya başladı. Jiyeon iu’dan bahsederdi ama iu yeni yeni bahsediyor.. Ilginç yani ne biliyim. Yanlışsam düzeltebilirler tabii ki.

ajumma #aşağıbakmayacağız#kayyumrektöristemiyoruz

Biraz Sulli ve Jiyeon’a karşı kore halkının tutumlarına bakmak lazım. çünkü Sulli her zaman popülerdi ve belirli bir kesim tarafından linç ediliyordu ama hala popülerdi diye biliyorum. Ama Jiyeon ülke çapında baya linç edildi. O dönem baya olaylar oldu. Sulli’yi salak insanlar salakça şeylerden eleştiriyordu ya. Jiyeon bir anda devil oldu ülkede abv. Zorba vs denildi belki o yüzden de uzak durmuştur.
tabi ben de yanlış biliyorum. düzeltebilirsiniz.

Öylesine

Sen haklısın ıu, skandal zamanı jiyeonu görmezden geldi.

IU 7/24 Yoo In Na övüyor, annem ablam diye bahsedip duruyor onun için. En yakın arkadaşı benim bildiğim o ve ben hep duydum bahsedişini hayran olmamama rağmen?

Moonsun

Bu bölümü izledim çok tatlılardı. Birbirlerine yakın oldukları belli oluyordu.

林枫 lín fēng :D?

bu kızlara yapılanları söylenenleri duydukça üzülüyordum. ve suçsuz oldukları bir konuda linç yemişlerdi sanırım. koreliler bu kızların ‘zorbalığına’ karşı zorbalık yaptılar. komik bi halk cidden.

stan t-ara = stan talent

izninizle burayı biraz görsel şölene çevirmek istiyorum

stan t-ara = stan talent

bir TV şovunda kimse bu kadar iyi görünemez, ayrıca yıllarca üst üste idoller tarafından gerçek hayatta en güzel görünen idol seçilmiştir artık fotoğraflar gerçek güzelliğin yüzde kaçını yansıtıyor bilmiyorum

stan t-ara = stan talent

multi talented bir vatandaş kendisi. bilenler bilir produce 101 mentor’u bae yoojung dans hocasını. Onun en beğendiği, öve öve bitiremediği tek dansçı idol Jiyeon. Dansı ve sahne karizması üst düzey ama oyunculuğu da aktris seviyesinde, hiç eleştiri almamıştır. Vokali yüksek notaya çıkabilecek ve canlı performanslarda stabil kalacak kadar iyi, 2 solo albümü var ve t-ara’da solo çıkan ilk üye. Never Ever skandala rağmen hit olmuştu, sahne dizaynı, koreografi, stil yıkılıyor açıp bir performans izlemenizi tavsiye ederim.

stan t-ara = stan talent

ilişkilerde yüzü gülmedi eski sevgilisi sette tanıştığı şerefsiz Lee Dong Gun oç’u tv’ye çıkıp Jiyeon’u çok seviyorum onu her daim koruyacağım deyip durdu sonra kızı aldatıp başka bir kadını hamile bıraktı ve o kadınla 1 ay içinde evlendi ama ne yuva yıkanın yuvası kalır ne de mazlum ahı alan karaktersizler gün yüzü görür 1 yıla kalmadan boşandılar. Mbk’den ayrılıp yeni bir şirkete geçti 6 sene sonra ikinci solo albümü çıkardı aptal şirket Jiyeon deli gibi istekli olmasına rağmen promolara izin vermedi. Anlayacağınız şimdi taptıkları rahat 20 idolü cebinden çıkaracak potansiyelde ve henüz 27 yasında 11 yıllık sektör tecrübesi olan bu… Read more »

stan t-ara = stan talent

jiyeon’un sektörde takıldığı çok kişi var bu arada, çevresi genişti hâlâ da genişlemeye devam ediyor çok arkadaş canlısı birisidir sunbae hoobae dinlemez herkesle yakınlık kurabilir Han Ye Seul, Sejong son örnekleri😁 şimdi nasıl 97 line falan varsa bi ara bunların da 93-94line vardı IU, Suzy, Jiyeon falan bunlar bi ara çok yakındı Yoo Inna vs zirve isimler bir aradaydı. Skandalda herkes gibi IU ve Suzy de arasına mesafe koydu Jiyeon’la ama sanırım kızlar başkalarının imajları kendileriyle takılıyorlar diye kirlenmesin diye buna izin veriyordu:( çünkü 2017 aklanmasından sonra tüm Kore eğlence sektörü (yapımcısından sunucusuna) ve buna dahil ünlü tayfada da değişim… Read more »

stan t-ara = stan talent

bu foto da son olsun. iyi kalpliliği zaten onca yalana dolana, ihanete, yok sayılmalara, haksızlıklara rağmen sessizce göğüs germesinden belli. şimdi mi farkına varılıyor? Gözlük çıkarıp küçük fanının boyuna göre eğilip öyle fotoğraf çekilmesi en ikonik giflerden. Personele pahalı hediye almış, surda şöyle iyilik etmiş fasa fiso. T-ara’nın karakterli kızları baştan beri Kore halkına ağır geliyordu zaten

Boş yapmayın

Kore’yi 2. Nesilde tanıdığım için bana en güzel görünen kadınlar hala Suzy, Jiyeon ve Shin min ah dır. Yani yeni nesilden kim çıksa içimden bir Suzy veya Jiyeon değil diyorum. Ayrıca iftira haricinde skandalları da yok.

Aeri

Jiyeon haberi mi gözlerim doldu güzel kızım benim seni ve grubunu nasıl harcadılar ama hiç hak etmediniz aldığınız linçleri , olduğu konumdan çok daha iyilerini hak ediyor hem oyunculukta hem şarkıcılıkta gayet iyi

Cfm

grupta bir kız yüzünde suçsuz olanlar yandı ya….

la cha ta

Roly poly roly roly poly Nan mironado nan

Last edited 3 ay önce by la cha ta
Kiraz ve ay

Şimdi kıymeti bilinse ne yazar altı yedi yıl önceki aldıkları nefreti halen daha hatırlıyorum netizenlerin işine gelmişti t ara nefreti yok yere zorbalığa maruz kalıp gittiler.

Shizune

Jiyeon cok guzel bir kadin.onu pek tanımıyorum ama uzaktan cok zarif görünüyor

Suna

Sektörün en yanlış cadı avıydı T-ara. Çok üzgünüm.

sametinyourarea

stan tara stan talent bekleniyor

stan t-ara = stan talent

Maraşlı’yı izlemeye dalmışım geç kaldım😁

sametinyourarea

annem izliyordu az once asodaasdoa maskeli adamlar cok komikti

stan t-ara = stan talent

terörist güya onlar😁 fena değil ama dizi, normalde tr dizisi hiç izlemiyorum ama geçen haftadan beri buna sardım iyi gidiyor

/InSomnia/

Youtube algoritması kadar gizemli bişey olamaz

Mirajane

Bence tzuyu minju ve jiyeon birbirine benziyor 💖 hepsi cok guzel kızlar

Last edited 3 ay önce by Mirajane
likandaᗢ

eskiden ona karşı önyargılıydım ama 2 sene önce falan ne kadar kibar olduğunu fark edip kendime aşırı kızmıştım o gün bu gündür bayılıyorum jiyeon’a

exonun enayisi

netizens yıllarca grubu harcadı harcadı şimdi de konuşmadan duramıyorlar

koniçiva

Aşığım

aswium

Jiyeon hem çok güzel tam bir best visual hem de çok yetenekli bir kızdı özellikle dansı tam merkez havası vardı onda şuan hakkettiği değerden çok uzakta bir yerde yaşıyor kesinlikle çok daha iyisini hak ediyor onu fark etmeniz lazım

la cha ta

ppmdeki fotoyu atabilecek var mı?Uzun süre önce pp yapmıştım şuan bulamıyorum kfndsgdhkkgdxf help

likandaᗢ

.

la cha ta

Allah razı olsun <3

likandaᗢ

biraz effect var galiba ama ne dmeek

SHINE7

Siz netizenler bazen midemi bulandırıyorsunuz hem t-ara’yı bitirin şimdide günah çıkarır gibi bu sözleri söyleyin nefret ediyorum sizden

Lalalulu

Jiyeon’un eski göz makyajını hiç sevmezdim güzelliğini kapattığını düşünüyorum. Oyunculukta ilerlese daha az nefret alırdı belki de. Umarım bundan sonra daha da başarılı olur.

stan t-ara = stan talent

o zaman sana daha doğal makyajlı masum bir fotoğraf atayım:) bu arada skandaldan sonra oyunculukta web drama ya da film tarzı rollerde yer alıp Kore ekranlarına dönmeyi hep ertelediği için bir noktada psikolojik yönden iyi ki yapmış diyorum çünkü aldığı nefretin harbinden haddi hesabı yoktu

suzikisuzi

jiyeon mükemmel birisi. aşığım 💗💗

QueenSS

Zaten yakından takip etmiyorsanız jimin ve arkadaşlarının veya jiyeonun size güvenilir gelmesi için bir neden yok. Kimse sizden yıllardır kızları takip edenler gibi savunmanızı beklemiyor ama sektör çalışanlarının itiraflarından sonra ve mağdur diye adlandırılan kişinin bile resmen kabul etmesinden sonra hala iftiraların haklılık payı olabileceğini söylemek asıl haksızlık.

someone else

Skandaldan sonra katıldığı bir programda içi çıka çıka ağlarken onu değil dinlemek sadece yaşadığı için bile nefrete boğan netizenler. T-ARA için 6 kız kan, ter ve göz yaşı akıttı. Ve Jiyeon aralarında en geç olanlarıydı. Onlara karşı kör olarak geçirdiğiniz senelerden sonra bu yorumların hiçbir değeri yok. Hâlâ skandalda haklı taraf yoktu diyebilen insanlar var. T-ARA sektördeki en büyük cadı avını yaşadı. Şimdi biraz olsun huzura kavuştular. O yüzden susun ve destek verin sadece. Pişmanlığınız çok yapar görünüyor çünkü. Queen’s ve T-ARA’nın yaraları çok derin.

Nayana

Gözlerim doldu bu yorumu okurken. :’) Senelerdir acı çeken bir fandom gerçekten Queen’s. Keşke en azından altısını bir arada görebilsek. Sadece bir kez daha. O zaman daha az üzülebilirdim bu yapılan haksızlıklar için.

Herneyse

Kızları 3 sene boyunca yoğun bir nefrete maruz bıraktılar. Dalga geçtiler hakaret küfürler ettiler. Şimdi bu gönderilere üzülerek bakıyorum sadece

Öylesine

Çook uzun zamandır t-ara fanıyım. T-ara hakkında herhangi bir iyi habere artık kalbim dayanmıyor. Kötülere zaten dayanmıyor ama iyileri de kaldıramıyorum. Eskilere dönüyor beynim hemen. Bu kızlara yazılan yorumları hala hatırlıyorum. Masum olduklarını anlatmaya çalıştık kimse anlamak istemedi. Şizofren gibi kendi uydurdukları şeylere inandılar ya trajikomik. Her fandomun kanlı bıçaklı olduğu bir fandom olur 2012-14 arası tüm kpop fandomları bizim karşımızdaydı. Şimdi twtda threadlar yapılıyor, böyle iyi haberler çıkıyor ama sevinemiyoruz biz fandom olarak aksine üzüyor bizi. Çok net hatırlıyorum hyomin bir keresenide “10 yıl sonra insanlar gerçekten neler yaşandığını öğrenecek o zaman bize iyi dayandılar bunca acıya rağmen sahnede… Read more »

Öylesine

Ah fan kalbim kaldıramıyor. Jiyeon tüm ülkesinden nefret alırken daha 19 yaşındaydı

sametinyourarea

Bugün Jiyeonun solo şarkısını dinlemiştim haberi gelmesini bekliyordum. Ben nedense Jiyeondan asırı tayvanlı havası alıyorum çinli de olabilir bilmiyorum.Koreli hiç demem mesela

/InSomnia/

Samet wild rift oynuyon mu

/InSomnia/

Xayah ve rakan beğendin mi

sametinyourarea

ben telefondan hiçbir şey beceremiyorum pcden urf atıyorum 2 3 gudne 50 oyun atmısımdır

/InSomnia/

İyiymiş bende telefonda zorlanıodum love live oynarken

sametinyourarea

bu arada lol atmak isteyenler nick atsın arada atarız

stan t-ara = stan talent

Hangi şarkısı? Never Ever mı Take A Hike mı? İkisine de bakmanı tavsiye ederim ana dansçı olmasına rağmen vokali efsanedir. Bu arada yüzü avuç içi gibi küçük, gözleri büyük ve burnu keskin olduğu için Korelilerin genel bazlama suratından ayrılıyor 😁

sametinyourarea

take a hike dinlemiştim daha once de bakmıstım bugun bir spotify playlistinde denk geldim never evera da bakarım

Jae

Ben de açıkçası artik güvenemiyorum idollere fakat jiyeon u yaklasik 6 yildir takip ediyorum hicbir kotu davranışını gormedim fansiteler idollerin en büyük kanitidir hicbiri kotu bi şey sızdırmadı. Arkadaş oldugu kisilere bakıyorum hwasa jimin gibi kotu bi arkadas takimi bile yok gerçekten iyi bi karakteri oldugunu düşünüyorum

Litzz

Bu normal bir hareket degil mi ya niye bunu abartmamiz gerek.
Jiyeon’u severim, yanlis anlasilmasin.

Öylesine

Biraz da Jiyeonu abartmayalım mı be litzz hahahaha

Litzz

Ay sanirim kim oldugunu biliyorum. Neyse, abartalim ulan 😀

INSPIRIT

Eskiler bilir Jiyeon’a cidden fazla nefret vardı. Bir ara görünüşü ile ilgili her gün bir nefret postu çıkıyordu resmen, tüm yorumlar ‘gözleri uzaylı gibi’ ‘estetiği çok belli canavar’ ‘bully’ gibi şeylerdi. Ama asıl yalancı aktris olarak ünlü olurken T-Ara battı… Hala çok sinirliyim bu konuda. Jiyeon’u solo ya da başrol görmek istiyorum, çok özledim.

Rubyjane

Bu kızın gözleri çok büyük değil mi? İlk görünce bir şok olmuştum baya büyük tuhaf gelmişti yani estetik yapmayan yok zaten ona lafım yok ama bari bu kadar belli etmeseymiş

stan t-ara = stan talent

anlamadım ne estetiği? jiyeon, annesi, abisi, babası hepsi çok iyi genlere sahip ve kendisinde hiç estetik yok. Kore’nin visual tanrıçası Kim Tae Hee’ye en fazla benzeyen, onun gençliği olarak adlandırılan birisi. Bilip bilmeden sanki estetiği olduğuna çok eminmişsiniz gibi niye konuşuyorsunuz? Saçmalık

Rubyjane

Kocaman gözleri var estetik olduğu bariz belli yemeyelim birbirimizi

stan t-ara = stan talent

kardeşim iyi misin? makyaj var desen anlayacağım, Jiyeon ikonik eyeliner’ı ile bilinir zaten ama estetik çok başka bir şey. bir de gelmiş bana before arter fotosu atıyor sanki tanımıyorum kızı😂

Rubyjane

Makyaj ile gözü bu denli büyüyebiliyor ve sen de buna inanıyorsun yani? Makyaj yaptıktan sonra ilahi bir güç ile yüz hatları değişiyor herhalde bak sen şu işe

likandaᗢ

ilk fotoğrafta güldüğü için gözlerinin küçüldüğü bariz ?

Öylesine

Before dediğin fotoğraf jiyeonun 16 yaşında ki hali afterda makyajlı hali aynı yaşta bile değil orada birde bayıl istersen gajajahhaha

Rubyjane

Eksi atan arkadaşlar altta attığım fotoğraftan sonra da hala estetik olmadığını mi düşünüyorsunuz :)) site Jennie antisi dolu hemen eksiliyorsunuz ama durun bir düşünün önce gayet haklıyım eksi verilecek bir sey yok.

Bombshell

Bir de bayıl istersen kız aşırı güzel estetik yaptırsın yaptırmasın mükemmel. İşin gücün Jennie olmuş sal artık tek yaptığın zarar vermek.

Rubyjane

Estetik yaptırıp yaptırmamasına laf etmiyorum siz bariz belli olduğu halde estetiği reddediyorsunuz ben bunu belirtince mi Jennie’ye zarar vermis oluyorum komedi. Asil Jennie’ye zarar veren İrene’in zorbalık olayi çıkınca Jennie’nin de zorba olduğunu iddia eden tara nickli şahıstır ama kendisine haber vereyim biz artık bu sitede Jennie antilerini barındırmıyoruz. Siteyi 2018 deki gibi zannediyorlarsa çok yanılıyorlar :))

stan t-ara = stan talent

ooo senin kuyruk acın belli oldu😂😂 ben de diyorum ya -3 iq sahibi ya da kör falan olması lazım estetikle makyajın bariz farkını anlamamakta diretmek için. meğersem o yorumumdan sonra çakal gibi an kollayıp bi T-ARA haberi çıksa da alakalı alakasız sallasam derdindeymiş, bu güne programlamış yani kendini😂 karın ağrın anlaşıldığına göre daha da muhatap olmama gerek yok, estetik olmadığını anlamana rağmen sırf bana inat olsun diye anticiliğe devam et sen😂😂😂😂

Rubyjane

Alakasi yok Jennie’ye ettiğin laftan dolayı yazmadım bunu gerçekten öyle düşünüyordum yeri geldi söyledim. Asıl Jennie sende yara yapmış sevgili grubun zorbalık skandalı yüzünden dagilmisken melek gibi kıza zorba diyorsun insan biraz grubundan ders cikarir başkasına sallamadan önce.

stan t-ara = stan talent

ulan cahil, ulan fikirsiz…T-ARA skandalı 2012’de yaşadı üstüne 5 yıl aralıksız her yıl en az bir kez cb yaparak promolara devam etti, 2 alt grup çıkardı, nasıl skandal yüzünden dağılmış oluyorlar? üstüne şirketten isim haklarını mahkeme kararıyla alıp geçen sene T-ARA adıyla konser bile verdiler, nerede dağılma? Bilmiyorsun bari bir şey, boş yapma da adın cahile çıkmasın, kpop’ı 2016’da BP ile tanıyan adam gelmiş bana 11 yıllık grubumda kimde estetik var kimde yok, ne zaman dağıldılar onun bilgisini veriyor…benim jennie ile hicbir alıp veremediğim yok, yakın çevresinden dolayı öngördüğüm bir durumdan bahsetmiştim sadece, burada BP veya Jennie hakkında iyi konuştuğum… Read more »