[PANN] Shownu çok kilo verdi

20
5430

download%2b%252844%2529download%2b%252845%2529

Gerçekten başka biri zannettim;;

Gönderi tepkisi: (+321; -144)

1. [+375, -35] Yaşanan her şeye rağmen promosyonlara devam ediyor… benim çıplak fotoğraflarım internette yayılsaydı gerçekten zihinsel çöküş yaşardım. Yapılması gereken bu değil.

2. [+241, -26] Çok zor zaman geçiyorlar gibi, hepsi birkaç gün içinde yaşandı

3. [+238, -17] Of çok fena

4. [+184, -48] İnsanlar ‘zor zaman geçiriyor’ deyip duruyor ama tek gecelik ilişki yaşayan kendisi değil miydi?~~~~~~~~

5. [+182, -13] Psikolojik açıdan çok zorlanıyor olmalı. Bütün bunlar geri dönüş yaptıkları anda ortaya çıktı… bir aldatma skandalı, bir de tek gecelik ilişki; hata yapan Wonho’ydu ama Shownu ne yaptı?

6. [+152, -11] Ama bir sürü idol tek gecelik ilişkiler yaşıyor gibi duruyor

7. [+140, -16] ㅋㅋㅋ bir kadın idolün tek gecelik ilişkisi ortaya çıksaydı bir daha asla promosyon yapmasına izin verilmezdi~~

 

Kaynak: Pannchoa

Önceki İçerik[THEQOO] Sinirlenince albüm satın alan yabancı Army’ler
Sonraki İçerik[PANN] EXO Kai ve X-EXO Kai teaserları büyüledi
20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
ARMY-ㄴㅇㅅㅌ

4. [+184, -48] İnsanlar ‘zor zaman geçiriyor’ deyip duruyor ama tek gecelik ilişki yaşayan kendisi değil miydi?~~~~~~~~
Bir insanın tek gecelik ilişki yaşamasında ne gibi bir sorun var anlamıyorum onlara zaten uzun süreli bir ilişki yaşama şansı tanımıyorsunuz bu genç insanlardan ne yapmasını bekliyorlar ve karşı tarafın Shownu uyurken çıplak fotoğraflarını çekip yayacağım çocuk ne bilsin ya çocuk mağdurken hala nasıl böyle nefret alıyor anlamıyorum ama son yoruma da sonuna kadar katılıyorum bu bir kadın idol olsaydı tepkiler çok daha ağır olurdu ve asla promosyon yapamazdı

Exovelvet

Tek kişilik ilişki mi değil mi bilmiyorum. Etikliğini tartışmayacağım,kendi görüşümü katmayacağım.Ama burda suçlu olan taraf kadın. Birinin çıplak fotoğraflarını paylaşmak nedir? Gerçi Korede bu aşırı normalleşen bir şey oraya buraya kamera koymalar. Son derece pis zihniyetliler. Shownu umarım ne dediklerine takılmaz çünkü madur kendisi.

Yılgın

iyi de çocuk suç işlememiş ki kadın onu kandırmış ilişkisinden size ne ve evet gerçekten çok zayıf görünüyor Wonho nun yaptığı şeyler arasında hırsızlık gibi suçlar var onu savunanları hiç anlamıyorum ama bu çocuğa sinirlenilmesi çok saçma

Lucia

Çok kötü görünüyor umarım toparlar

Betül

Son yoruma yüzde yüz katılmakla birlikte, Shownu’ya için gitti demek istiyorum sadece. MX bunları haketmedi. O şeref yoksunu iki kadın Wonho’nun kuyusunu kazarken, diğer yandan da Shownu’nun en özel resimlerini paylaşan kadındansa Shownu nefret yorumu aldığını görmek cidden komik. Bizim ülkemizdede adalet pek işlemiyor ama Kore’de iş çığrından çıkmış. Ülkenin başkanları bile bu kadınlara el uzatamıyor. Hiçbiri karakola bile uğramıyor . Cidden dünya b*k yoluna gidiyor.

blind

hala wonhoyu haklı buluyor musunuz gerçekten? yaptığı şeyler doğru mu yani size göre? adaletten bahsetmişsin ama wonhoyu savunuyorsun hala, çok tuhaf

XOx

Wonho oppişlerini savuncaklar tabii ki. 🥴

Betül

Size cevap dahi vermeyeceğim.

Betül

Evet Wonho’yu savunuyoruz. Çünkü biz adaletli insalar olarak, iki tarafında dinlenmesi ve adaletin bir kişi tarafından, hatt hatta o kişinin sosyal medya hesabından paylaştığı resimdeki arka planda duran tahta üzerinde ince ince kariyerini b*k etmek için uğraştığı ve devletin bile el uzatamadığı bir kadına inanmıyoruz. Ne zaman ki Wonho çıkıp haberleri onaylar, bizlerde o açıklamasını düşünüp ona göre bir yol belirleriz kendimize. Kaldı ki, bunu sorgulamak ne size nede bir başkasına düşmez. Ben hür bir insan ve bireyim. Suç işlemiş dahi olsa, (ki bu daha belli değil) bu ne benim fanlığımı bağlar nede benim sevdiğim şarkılardaki varlığını.

Betül

Sadece, MX tüm bunlatı asla haketmedi! diyebiliyorum.

estuko

??? cinsel ihtiyaç diye bir şey var, eğer inancı yoksa yetişkin bir insanın neden tek gecelik ilişki yaşamaması gerektiğini biri açıklayabilir mi? sevgilisi olsa bin tane laf ederler, aktif cinsel hayatı olsa bin beş yüz tane laf ederler… of sanki korede kaç tane motel var bilmiyoruz, tamam kore halkı siz bebekler gibi temizsiniz bu adam suçlu

anonim

[+184, -48] İnsanlar ‘zor zaman geçiriyor’ deyip duruyor ama tek gecelik ilişki yaşayan kendisi değil miydi?~~~~~~~~
Sanki yorum yapanların hepsi rahibe. Sevgili yapamazsın, tek gecelik ilişki yaşayamazsın, masaj salonlarına gidemezsin… Ne yapsın bu çocuklar, ne zaman kimle yapacaklarını da mı size sorsun ?
Konuşulması gereken özel hayat ihlali hiç konuşulmuyor her zaman ki gibi.

Hye Su

İşte bu yüzden eğer bir ünlüysen başka bir ünlüyle çıkman normal bir insanla çıkmaktan daha mantıklı. Çünkü sevgilin de bir ünlü olduğunda onun da koruması gereken bir imajı olacak. Dolayısıyla sana da bir yanlış yapamaz.

Nişu

Aşşşırı kilo verdi gerçekten ve çocuğun burda hiç bir suçu yok bence ve tek gecelik ilişki yaşamak suç değil ya artık şunu anlayın sağlıklarına dikkat ettikten sonra gayet normal bir şey hele ki idoller için.. Üzücü ama cidden böyle bir haberle kadın bir idol gündeme gelseydi çoktan işi bitmişti iğreniyorum böyle durumlardan

db db

*idollere telefon yasağı sevgili yasağı vs. gibi kurallar koyuluyor bazı şirketler tarafından. kimileri aşırı kurallardan kimileri ise aşırı rahatlıktan yanlış yollara sapıyor.

**kore’de zaten gizli kamera olayları çok yaygın. bir ünlü olarak kendi imajını korumak için daha dikkatli davranmalıydı. ama fotoğrafın sızdırılmasında onun bir suçu yok.

***kadınlar için konu farklı olurdu, meselesine girmek istemiyorum. öyle bir senaryoda herkes ne olacağını biliyor zaten.

Sehunais

Monsta x bu çocuğa düşmüştüm tek gecelik ilişki yaşadığı için nedense sevgim gitti nefret etmiyorum ama artık umrumda değil. Wonho savunanlar gördükçe oha diyorum yaptıklarından pişman o .s.s demeniz falan kamera önünde öyle görünüyor ama pişman falan değil olsaydı o eski sevgilisini arar parasini verir özür dilerdi Medyaya yansimazdi. Seungri, Wonho, taeyong hala bunları seven ve koruyan hemcinslerim var, yazık.

Betül

Tek sorum var o halde size: Bana bir tane tek gecelik ilişkisi olmayan K-pop şarkıcı var mı? Söylebilir misiniz?

Betül

Ayrıca hemcinsciğim…. Ne yapmamızı önerirsin? Senin gibi dünyaya at gözlükleriyle mi bakalım? Azıcık araştırsan, kendinin kolaylıkla bulabileceğin dava sonuçlarını sana anlatmayacağım. Ancak sen bu kafa yapısıyla yaşamaya devam edersen, ya çok pis yalnız kalacaksın yada hayat seni törpüleyecek ve sen bir dahakine araştırmadan etmeden konuşamayacaksın. Bunu sakın unutma; konuşmadan önce düşün, isdia etmeden önce araştır. 👈🏻 Bu bilgi hayat kurtarır.

...

Gününü gün ettiği günler geride kaldığı eskisi kadar rahat kızlarla takılamayacağı için stres yapmıştır. Üzülmeyin

Didem.x1

Kadin idolün korumasi gereken bir yeri şeyi var normal olarak.