Benzer Yazılar

[PANN] Ünlü olmak için yeteneğin şart olduğunu gösteren gif

[PANN] Ünlü olmak için yeteneğin şart olduğunu gösteren gifİkisinin de yüzü çok güzel, ikisinin de vokal yeteneği ortalama, ama Hyuna’nın popülarite konusunda çoooook önde olmasının sebebi bu  

Gönderi tepkisi: (+609; -14)

1. [+323, -1] Nam Jihyun 4minute konseptlerine uymuyordu, Apink’te daha iyi olurdu

[PANN] Ünlü olmak için yeteneğin şart olduğunu gösteren gif

2. [+321, -2] Sandara Park’ı görünce de aynı şeyi düşünüyorum. Yetenek yüzden daha önemli.

3. [+197, -6] Hyuna dans konusunda çok iyi… Yüzü tam benim tarzım, fizik konusunda da Hyuna önde

4. [+180, -6] Çok basit bir hareket yapmasına rağmen yeteneği dolup taşıyor

[PANN] Ünlü olmak için yeteneğin şart olduğunu gösteren gif

5. [+154, -50] Bangtan Jin’i görünce de böyle düşünüyorum..

6. [+145, -2] Dürüst olalım, Hyuna hangi grupta olursa olsun en çok dikkat çeken üye olurdu ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ ama grubun konseptine uymayan üyeyi seçtiğin için karşılaştırma çok daha fazla bariz olmuş

[PANN] Ünlü olmak için yeteneğin şart olduğunu gösteren gif

7. [+137, -10] BlackPink Jisoo da konsepte uymuyor… Daha masum ve şirin bir şeye uyum sağlardı

8. [+136, -10] Bu da… (Tell Me coverıydı)

[PANN] Ünlü olmak için yeteneğin şart olduğunu gösteren gif

Kaynak: Pannchoa

 

86 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
bibidibabidibu

Ben buna yetenek değil de ‘sahne karizması’ ya da ‘hakimiyeti’ derdim. Hyuna’da manyak bir sahne karizması var. Zaten hangi üyeninki en çoksa sahnede en çok o parlıyor ve solo çıkmaya en uygun üye oluyor. Mamamoo Hwasa mesela güzel bir örnek bence.. Sunmi de yetenek konusunda eksik olabilir ama sahnede parlıyor ve konseptleri güzel kaldırıyor.

bahar

aynen yetenek değil bazılarının aurası vardır ünlü olmasa bile normal bir şekilde yanından geçse bile bi dönüp bakarsın bazısına enerjisi aurası farklıdır.

Suna

Biz buna aura diyoruz. Sandara’nın da Jisoo’nun da Jihyun’un da eksik kaldığı nokta bu sanırım. Hyuna, Jennie gibi ünlüler hiçbir şey yapmasalar bile ona bakmanıza neden olan bir çekim güçleri var. Hyuna’da bu cazibeyi çok güzel yaşattı. Sahneye çok yakışıyor. Aşığım

Bzg

https://youtu.be/zcFM-ic2row Jisoo nasıl eksik kalıyor anlamıyorum ya, benim mi çok farklı yetenek aura anlayışım?:(

DaRa

Jisoo güzel kız ama aura eksiliği var

Bzg

Bana göre yok işte ya bilmiyorum. Sahnede çok doğal ve güzel cringe abartı bir tavrı yok. Yani red velvet gibi bir gruba daha iyi uyum sağlayabileceğini düşünüyorum ama so hot, dkwtd, forever young gayet iyi uydu bence jisooya.

Bzg

Çıkış yapraklarında bombayah olsun whistle olsun biraz kasıntı hali vardi ama sonra geçti bence o hali şimdi gayet iyi. Yeni cblerde konserlerde falan gayet gösteriyor kendini. Hip hop tarzı rap grubu olduğu için diğer üyelere kıyasla sönük kalıyor olmasını anlıyorum ki benim gözüm sadece ona gidiyor😅 ama yetersiz denmesi mantıklı gelmiyor. Konsept olarak ana şarkılardan çok forever young dkwtd tarzı şarkılara daha iyi uyduğunu kabul ediyorum ama.

Suna

Yetenek konusunda hiçbir şey söylemedim. Aura konusunda eksik kalmasını da şu yüzden dedim. Sahneye 4 üye çıktığında izlerken gözlerim hep istemsiz bir şekilde Jennie’ye kayıyor. Sen Jisoo biaslı bir insansan bunun olmaması gayet normal. Benim biasım yok. Hepsini ayrı ayrı çok seviyorum. Sahneden indiklerinde normal hayatta Jisoo aşırı güzel. Ama o al benisi yok. Nasıl anlatılır bilemedim. Kötü bir şey değil ama sahne içinde önemli bir olay. Bu yüzden en iyi o giydirilmese bile herkes Jennie dikkat çekici giydiriliyor diyor. Ne giyerse giysin dikkati üstüne çekiyor. Benim düşüncem bu

Bzg

Bilmiyorum jisooyu cok sevdiğim için diğer üyeler bulanık izliyorum resmen diyebilirim. O yüzden tarafsız bakamıyor olabilirim ama genel böyle düşünüyorsa körü körüne de savunacak degilim.🤷‍♀️ Ama jennie kıyafetleri detaylı oluyor genelde bu konuda çok katılmıyorum ya saç ya aksesuar ya makyaj mutlaka bir ekstrası oluyor yani. Ama esit giydirildikleri zamanlar da oluyor haklarini yemeyeyim. Örneğin burada https://youtu.be/RsvljxmfH2g back up dancer gibi duruyor diğer kızlar. Jennie kaldırıyor ve mükemmel görünüyor sözüm yok ama bilmiyorum işte..

Suna

Bak buradaki kıyafetlere bir şey diyemem. Gerçekten öyle olmuş. Ama genelde Jennie’nin çok abartı giydirildiğini düşünmüyorum. Bir çok kız grubu ve erkek grubu da aynı bu şekilde merkez üye biraz farklı giydiriliyor. En basitinden takip ettiklerim arasında Weki Meki-Doyeon, Nct-Taeyong, Mark Gibi daha bir çok örnek var ama şu an aklıma gelmiyor. https://youtu.be/cxNIewNXpcg Bunda tüm üyeler neredeyse eşit https://youtu.be/MkG24J87IUk Bunda hem üye eşit https://youtu.be/aNsfD99dpeM Burada en dikkat çekici Jisoo giydirilmiş https://youtu.be/7EPaIIUQqwc Strahan and Sara da en dikkat çekici Jisoo ve Lisa giydirilmiş. Bu listeye daha o kadar çok örnek ekleyebilirim ki. Kırmızı halı olsu show olsun. İnsanlar sadece görmek istediklerini… Read more »

Bzg

Attıklarının eşit olduğunu düşünüyorum diğer üyeler ön planda değil bence ama göreceli bir şey bu sen öyle düşünüyor olabilirsin. Jisoo kırmızı giyerken lisa bordo giymiş jennie ve rose da inanılmaz parlak giyinmiş yakın yani. Ama önemli olan sadece kıyafet değil. Tanınan fırsatlar konusunda falan tartışılıyor daha çok. Kızların hepsini yetenekli buluyorum. Herkes beğendiğini destekler zaten, zevk meselesi. Sadece digerinin beğendiği idole yeteneksiz ya da aurası yok denildiği zaman sorun çıkıyor bence ya da jisoo darayla kıyaslanınca aşırı sinir oluyorum bilmiyorum. Benzetme amacı farkli cunku iyi niyetli olmuyor genelde.

Suna

Kimse yeteneksiz demiyor. Gayet sesi ve kendisi güzel bir kadın. Sadece cazibe eksikliği var. Dara benzetmeside kötü değil. İşte her şey nasıl bakmak istediğinle alakalı bir durum.

Bzg

Sen farkli acıdan bakıp benzetiyorsan ok o zaman. Ama ben artik 2ne 1 bp cl jennie bom rose ve jisoo sandara karsilastirmasından biktim vallahi. İrite ediyor bu beni.

Biriişte

[+137, -10] BlackPink Jisoo da konsepte uymuyor… Daha masum ve şirin bir şeye uyum sağlardı
Jisoo’yu çok severim ama buna da katiliyorum.

Biriişte

Jisoo icin yazdigim bu yorum 7 beğeni almış ama Jin için yazdığım -1 fhgnffhn fandom gücü derim ben buna nedir bu erkeklere yaptığınız çifte standart? Jin Jisoo’dan iyi sanki ikisi de ortalama kardeşim ki ben bunu belirttim. Gerçekten sayfa Bp antisi Bts fanı dolu. Fan olsanız da objektif olun.

İğrençlik

BP fanları da en az ARMY kadar fazla ve aktif. Kimse BP antisi değül, gerçekler bu, ayrıca Jin in çok iyi bir performans sanatçısı olduğunu düşünüyorum. Japonya da Awake sergilendikten sonra Japon Seyircisi dakikalarca alkışladı ve şarkıyı sahnelerken soğukları tutup sessizce dinlediler, cidden çok etkileyici bir sahneydi.

Lol

Daha çok eksi alan haksız, daha fazla beğeni alan haklı mı oluyor şimdi? İyi kafaymış kardeşim güle güle kullan

Bzg

Asla doğru değil bu bir bp gönderisine girin, bir bts gönderisine. Sayfa bp antisi ile dolu cidden. Hatta buna bile gerek yok bp bts ortak haberi vardi sitede 2 3 gün önce yüklenen ona bile bakabilirsiniz. Fan da vardır belki ama çoğu ya stan ya anti. Ayrica ben de jisoo icin sahnede iyi diye düşünüyorum mesela oturup bütün gün fancam izleyebilirim bana göre konsepte de uyuyor ancak genelin düşüncesi böyle değil galiba demek gerekiyor bazen… @İğrençlik

Stunnnnn

Valla ben ne zamam baksam tam tersi oluyor bu durum. Çoğu Army’nin burada takıldığını düşünmüyorum 😅 her Bangtan haberinde aç kurt gibi saydıran dolu burası… Bangtan fanları belli başlı gördüğüm kadarıyla… girl group fanları çok korkunç bence

VipSone

Belki dediğin gibi armyler burada takılmıyordur ama ciddi anlamda blackpink antileri tamamen burada takılıyor. Sevdiğimiz insana içimizden gelen sevgi sözcüğü yazsak dahi aşırı eksileniyor

DaRa

Yalan yok bende katılıyorum

Jean-Baptiste

En beğenilen yoruma katılıyorum. Bu sahne karizması ile ilgili. Mesela EXO’da en yetenekli üye Kai değil ama performanslarda en dikkat çeken o. Mesela Jin daha yakışıklı ama Taehyung daha çok karizma sahibi. Bunun bir sürü örneği var. Jisoo da karizma eksiği olanlardan.

BRAIN

Aradığım yorum bu

Kpop

BTS üyesi Jin ilk çıkış yaptıklarında en fazla eksiği olan üyeydi ama grubu 2013 ten beri takip ederim, zamanla vokali çok değişti ve gelişti, dansıda aynı şekilde ama beni en çok etkileyen, “ben yakışıklıyım nasılsa herkes bana bakar beni sever” demeden çok sıkı çalışıp kendini kanıtlaması, bazı insanların doğuştan yeteneği vardır bazıları çok sıkı çalışır ve iyi olur, azamet ve gayret en iyisidir ve en sonunda ödülünüzü alırsınız, doğuştan yetenekli olan biri de asla çalışmazsa geride kalır. Jin in sahnedeki duruşu, şarkıyı söyleyiş tarzı harika, insana o duyguyu veriyor. Bence onu yorumlar da yazan kişi çok büyük haksızlık etmiş.

Stunnnnn

+Jin geçenlerde söylemişti ilk zamanlardaki konsepte uymadığı uyum sağlayamadığı için o zamanlar çok fazla zorlanmış. Hiç kendim gibi olamadım kendimi bulamadım çok sıkıntı çektim ama run ve fire’dan sonra kendini bulduğunu dile getirdi. Zaten Jin özellikle fire’dan sonra yükselişe geçti. Ve vidden çok fazla gelişti. Birde idol olduğunda yaşı 21’di çoğu idolden çok geç başladı eğitim almaya vs. ona rağmen hiç tembellik yaptığını görmedim. Evet belki havalı, cool takılamıyor ama kendini çok güzel buldu… piyano başında vokaliyle söylediği şarkı gibi… tüylerim diken diken oluyor her seferinde(şarkı sözleri ㅠㅠ) Sesiyle kalbe dokunuyor… ve cidden canlı sesi oldukça sağlam hatta çoğu idolden… Read more »

SURMEW-BTS

@kpop ve @stunnnnn a katılıyorum, ayrıca ilk zamanlar şirket Jin e cool imajı görevi vermiş ama zamanla bundan vazgeçtiler ve Jin de kendi gibi davranmaya başladı, çocuk şirketin bazı laflarını dinlemiyor, artık daha rahat ve özgür. Ve BTS üyeleri cidden sıkı çalışan, sürekli prova yapan kişiler herbiri de çok gelişti ve Jin de durmadan sıkı çalıştı, ben de sesini, söylediği şarkıları, soundcloud da yayınladığı kendi şarkısı To Night ı ve coverlarını çok beğeniyorum ve canlı sahne performanslarının hastasıyım. Ayrıca çocuğun çok esnek bir vücudu var , sporda çok yapıyor ve fiziğide düzgün bu da dansına olumlu olarak yansıyor.

aRMyley

Evet aklımdakileri bir bir yazmışsın. Gerçekten insanların karşısındakini tanımadan yargılaması çok basit. Jin başlangıçta uyum sağlamakta çok zorlandı fakat yılmadı ve şimdiki Jin oldu. Her şeyin önemlisi kendin olmak. Jin nasıl bir konsept içerisinde olursa olsun her zaman kendini en iyi şekilde yansıtıyor. Ona bambaşka bir şekilde hayranım. Sesine değinmek istemiyorum çünkü sayfalarca yazsam yetmeyecek. 💜

Minharim

Jungkook da mı sahne karizması yok güldürme beni jimininin sahne hakimiyeti de çok iyi bütün konserlerini izlediğimden biliyorum ayrıca jin diğerlerine göre zayıf kalsa da çok çalışıyor kendini çok geliştirdi herkesten daha çol çalıştığını kendi de söylüyor bangtan normal bir grup değil zaten üyelerin hepsi karizma dolu o arada zayıf kalmış olabilir ama bu çabalarını es geçmek anlamına gelmemeli

Kpop

MIC DROP izlese kendi dediğine de gülecek, hele MAMA performansı ve YOONGI nin bi kısmında susup kafasını salladığı SBS SUPER CONCERT te ki performansı.

QueenSS

Seohyunun daha 16 yaşında rookie iken yaptığı coverın gifini koymak ne kadar adil bilemeyeceğim. Yine de performansı izlerseniz konsepte gayet iyi uyum sağlıyor sadece o kısımda abartıyor akdlshkl toyluk diyip geçin şimdi sahneleri yakıyor

melek_jenyer_4m

ünlü olmak için yetenekmi yoksa karizma sahne ışığımı her ne diyolarsa omu lazım zira burda yetenekle alakalı bişey yok zaten kpop da yetenek değil görsellik seksilik vesaire ön planda zaten yetenek diye neyi karşılaştırdığından belli onların yetenek anlayışı bu =)

Yerimiese

1-Bunun yetenekle alakalı olup olmadığından emin değilim.
2-Netizenlerin yeteneğe çok değer veriyormuş gibi davranması çok komik..

Raon

Hyuna mükemmel sahne karizmasına sahip. Sahneyi harika dolduruyor ve performansları ile insanları çoşturuyor. Bu yüzden festivallerde çok fazla yer alıyor. Kısaca Barney Stinson deyişiyle LEGEN wait for it DARY

Hata

A-ingler wait for it kısmında sıkıştı işte gkwoz92öö nerdeyse 2 yıldır cb yok ): bekleye bekleye öldük

XxX

Ama Seohyun çok tatlış.^^

Baby

Jisoo için dediğimi demişler bu Jennie ve Lisa antilerine bir şey anlattırabilir umarım sahne hakimiyeti en önemli şeydir sizi yukarlara taşır CL ve Hwasa korelilere göre çirkin ve sexy değiller (bana göre taş gibilerde işte) ama niye başarılı oldular sahne hakimiyeti onları öne çıkardı şirketleri onları öne çıkardı halkta bağrına bastı Wheein solosuna destek dahi olmadı kimse şimdi düşünün siz bir şirket olsanız Hwasa gibi bir potansiyel para kaynağınız varken dönüp paranızı boşa yatırmak istermisin zarar ediceksiniz birde üstüne hayır işte olmayınca olmuyor temelde evet adaletsizlik ama ticaret müzik sektörü sen mağazacı olarak satılmayan bir ürünü mağazanda koyarmısın hayır bazı… Read more »

Sunshine

Wheein solosunda listelerde oldukça iyiydi, hwasa’dan farklı çok büyük bir promo farkı olduğunu düşünmüyorum. Sadece Hwasa programlarda çok parladı, koreliler şov yeteneğine sahip kişileri gözlerine kestiriyor açıkçası. Örneğin WINNER Mino buna güzel bir örnek

Baby

Listelerde ilk çıktığında iyi durumda olabilir şarkı evet ama INT ve uzun soluklu listelerde durum ve izlenme olarak yatırıma en uygun üye Hwasa çok fazla Wheein şirket solo vermez versede Hwasa kadar olmaz Hwasa albüm satışı izlenme liste durumu vs her türlü Wheeini geçer

Sunshine

Hwasa’nın daha iyi sonuçlar çıkardığını ben de kabul ediyorum ama benim burada demek istediğim şirket ikisi arasında promo ayrımcılığını çok fazla yapmıyor. Hatta hiçbir üye arasında yapmıyor. Bütün üyeler solo çıkardı. Bunu hangi şirket yapıyor günümüzde? Şunu daha az destekledi diyebileceğimiz bir durum yok, sadece Hwasa daha iyi bir sonuç çıkardı. Wheein için çok solo vermez demişsin ama şirket bahsettiğin zihniyette olsaydı bu yıl Wheein bu kadar solo iş çıkaramazdı. Daha geçen gün yeni şarkısını çıkardı + düet de yaptı park bom ile. Sanırım bu yıl hwasa’dan daha aktif olmuş bile olabilir bu konuda

Baby

İlerde uzun soluklu sonuçlarını bana yazabilirsin zira YG de aynısını yaptı başka gruplarında uzun süreli bakıldığında asıl kazananların kim olduğunu göreceksin bir yere kadar sürebilir dediklerin Tiffany de solo aldı desteklendi Taeyeondan sonra ama neden SM de kalmadı adı kadar biliyordu SM bir solo için onu aylarca bekleticekti şimdi kendi yazıp söylüyor 8 şarkısı falan çıktı Taeyeon niye ayrılmadı biliyor çünkü SM ilk onu desteklicek yatırım yapıcak turlar duzenlicek bu iş böyle ilerler şimdi elinde para varken solo veriyor grup düşmeye başlarsa ne olcak söyleyim sana en popüler üyesini öne çıkarıp solo vericek o kazandıkça diğerleri pejmurde kalıcak ve grup… Read more »

Sunshine

Sektörün sistemini ben de biliyorum. O dediklerine itirazım yok zaten. Bunlar her grubun başına gelebilecek şeyler ama ben wheein de hwasa gibi desteklenebilir durumda demek istiyorum. Sonuç olarak taeyeon ve tiffany durumundaki gibi bir güç dengesizliği daha ortada yok, misal hwasa daha grupta hyuna gibi sivrilmiş durumda da değil. Diğer üyeler de adından söz ettirebiliyorlar. Örneğin debut dönemleri moonbyul çok konuşulurdu. Mamamoo’da üyeler arasında ezici farklar yok, hiç değilse şimdilik yok ve bana kalırsa şu an için de mümkün görünmüyor. Solar olsun vs kendini öne çıkarmayı çok iyi biliyor

Tori

+ Naeun

SURMEW-BTS

Bangtan Jin e laf eden kişi gidip BTS MUSTER 2019 da ki Dimple, Pied Piper, Bulletproof ve daha bir çok performanslarını izlesin, kendi soloları Awake ve Epiphany de ki şarkıyı sergilerken ki yüz ifadelerine baksın. Sesine, vokalini kontrol edişine dikkat etsin.

SURMEW-BTS

Eksilemeler gelmiş, Jin çok yetenekli ve sıkı çalışan biri, çocuk bu sektörde en çok emek veren, çabalayan ve kendini geliştiren kişilerden biri, onunla gurur duyuyorum. O sahnede olmayı hakkediyor, dansı bir Jhope ya da Jimin kadar iyi olmaya bilir ama son sahnelerine bakarsanız, tüm enerjisini veriyor, fancamleri izleyin, yüz ifadesi, mimikleri, harika. Ve vokal hocası da vokali hakkında konuşurken Jin in şarkı söyleyiş tekniğini değiştirdiğini, bunun hiç kolay olmadığını söyledi, böyle bir şey onun ses tellerine zarar verebilirdi, ama sahnede canlı olarak çok iyi söylüyor, konserlerde Awake ten sonra THE TRUTH UNTOLD geliyor ve o Awake gibi bir performanstan sonra… Read more »

SURMEW-BTS

Antilerim beni eksilemeye başlamış 😂

KINGBANG

Ya boşver uzun uzun anlatma . Kimse dinlemiyor herkes inanmak istediğine inanıyor . Oturdukları yerden birilerinin yeteneğine laf atanlar acaba ne kadar yetenekliler .

SURMEW-BTS

Haklısın, aslında ben de bunu biliyorum ama öyle bir alışkanlık aldı ki ben de bu kendimi tutamıyorum yoksa cidden başım ağrıyor, kafama takılıyor, ben de bu huyumdan çok şikayetçiyim, zaman zaman girmeyeyim internete, yorumlara konulara bakmayayım diyorum ama günümüz sosyal medya bağımlılığı ben de se var ve tamamen eksiksiz yazmaya çalışıyorum, çoğu zaman kendimi tekrarlıyorum böyle işte….Neyse gene de bu internet, yorum yapma, yorum okuma, haber okuma bağımlılığımı azaltmaya çalışıyorum ama sevdiğim bir sanatçıya da laf gelince çok üzülüyorum ve onun için yorum yazıyorum ama dediğiniz gibi bu hiçbir işe yaramıyor antiler için.

Yerimiese

Şöyle bir gözlem yaptım ki senin hep eksi almanın sebebi üzerine. Bir kişi mesela bir kişi hakkında yorumunu dile getiriyo bu yorum haklı da olabilir haksız da. Sen hep onu bir şeye inandırmaya çalışıyosun hayır aslında böyle demeye çalışıyosun. Aslında haklısın da çünkü herkes fanı olduğu kişiyi daha iyi tanır. Ama fanlar ne kadar anlatsa da anlatsın fikrini değiştirmeyecek çok insan var. Ben mesela artık bunu yapmıyorum eğer çok nefret içerikli değilse.

SURMEW-BTS

Haklısınız, teşekkür ederim bu güzel tespitiniz için, bundan sonra buna göre davranmaya özen göstereceğim ama naparsınız huyum bu dayanamıyorum, yoksa başım daha çok ağrıyor, en güzeli fazla yorum okumamaya çalışmak. 💜

sel

aslında jihyun son zamanlarda çok yükselişe geçmişti canvas performansını iizlerseniz direk ona düşüyorsunuz ama geç kaldı işte 4minute gibi girl crush bi grupta 3 rapper jiyoon hyuna ve sohyun başı çektiler gayoonda ana vokal olduğundan ve varyetelerde iyi olduğu için tanınıyordu şirket jihyunu da popüler etmek için dizilere gönderdi ama diziler patlamadı 🙁 mükemmel fizik ve görselliği olsada yeteneğin gerçektende şart olduğunu gösteren ünlü

Hata

Jihyun zaten yetenekli birisi ama grubun son yıllarına doğru geri plana atıldığı için kızda ne motivasyon ne de moral kaldı. Eski performanslarına bakarsan en az diğerleri kadar parladığını görürsün örnek olarak
https://youtu.be/oaFmqep2uOk

sel

kanak ben kpopa 4minutele başladım bilmem kaç yıl önce ama benim ult grubum olsada jihyun vokal konusunda her zaman bi kaç tık gerideydi jyp de aktris olarak stajerlik yapıyordu cube a geçince idol olarak çıkış yaptı

Hata

Zaten ana vokal seviyesinde değil ama stabil ve güzel bir sesi var

İğrençlik

exo sehun, super Junior Leeteuk ve siwon, shinhwa junjin, 2NE1 sandara, snsd sooyung, miss a Min, gfriend umji, bigbang in eski pislik sapık pezevenk üyesi seungri, BlackPink jisoo, bunlar şimdilik aklıma gelen gruplarında pek te yetenekli ve iyi olmayan diğer üyelere göre geride kalan, sahne ışığı auraları başkalarına göre az olanlar.

Tori

Sehun ve Siwon yinede bayağı popülerlerler bu duruma göre

İğrençlik

Ama konu popülarite değil. Anladığım kadarıyla bu postu açan kişi idolleri sahnedeki hallerinden, performansları swrgileyiş şekillerinden, verdikleri enerji ve histen bahsetmiş. Hyuna nın yüzüne bakarsınız inanılmaz bir performans yeteneği var, star ışığı, aurası denen şey var.

Nick bulmak zor anam

Reis nickin yakıyor xldmdl

İğrençlik

Teşekkürler 😂 aksjdyeyqkalkfşksjsjskakajsjsksjsj, yani bazen insanları iğrenç bulduğumdan böyle bir nick alasım geldi

DaRa

Super Junior Siwon mu? Exo Sehun mu? Peki🙄

May

Umji’dense Sowon bana çok berbat gelmiştir. Sanki kızı sırf bacak boyu için gruba almışlar.

Lia

Bunun adı sahne ışığı. Hyunanın yeteneği değil. Suzy de öyle. Ortalama yetenekler ama maksimum karizma. Hyunanın çizdiği imaj çok güçlü o oradan kazanıyor yoksa yetenek namına pek bir şeyi yok.

Suna

Erkeklerde de Jin’in bende uymadığını düşünüyorum. Daha çok çiçek çocuk imajı var sanki Seventeen gibi bir konsepte daha çok uyardı. Neyse zevk meselesi. Her farklılık bir renk katıyor gruplara

KINGBANG

. [+154, -50] Bangtan Jin’i görünce de böyle düşünüyorum..

Jin benim BTS’ de en sevdiğim ses . Huzur veren bir sesi var. Özellikle ” Tonight ” şarkısını dinlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

moon

benimde BTSte en sevdiğim ses jinin sesi

mel

tonight bammbaşka bir seviye değil mi ya, şimdiye kadar en çok etkilendiğim solo oldu

KINGBANG

Kesinlikle . 4 o’clock , Tonight ve Winter Bear’ı çıktığından beri her gün dinlerim . 3’ü de tam bana göre . Umarım RM tekrar vokal yeteneğini bizlerle paylaşır

Jisooo

4minute de zaten yetenek açısından bakarsak en iyi üye bence jiyoon du vokal+ses+karizma hepsi vardı. Ben ji-hyun ve gayoon un açıkçası farklı konseptlerde daha iyi olacağını düşünürdüm hep bununla beraber ji-hyun a şarkılarda hep tuhaf kısımlar verildi g idle shuhua gibi güzel bir kızdı ama sahnede de biraz donuktu sohyun a da hep yeteneksiz denildi ama konseptleri kaldırıyordu crazy döneminde bence çok havaliydi hyunaninda açıkçası sexy ve girl crush konseptleri çok iyi bir şekilde kaldirabildigini düşünüyorum vokal açısından yetersiz olabilir ama rap + sahne karizması çok iyi dansida mükemmel bi şekilde dünyanın en kötü şarkısında söylese kendini izlettirir ve umarım… Read more »

Sıkıldım

Neredeyse her grupta bana göre diğerlerinden farklı gelen var. Bp de, exo da, bts de, twice da mamamoo da… Ama kendini geliştirmek için uğraşıyorlar zaten ve bence çoğu gelişti de jisoonun çıkışına bir de şimdiki haline bakın aynı şekilde jin de ilk konseptleri çok daha sertti pek uyuşmuyordu konseptle ama şimdi bence hiç de sırıtmıyor.
Bts de hoseok jimin ve jungkook bence sahnede en parlayanları – en azından benim gözüm hep onlara gidiyor – taehyung seksi hareketlerle parlıyor jin çiçek çocuk haliyle suga ve rm rap yaparken çok karizmatik oluyor ve sahneyi tamamlıyorlar. Sahne mükemmel oluyor mu oluyor daha ne

Lucia

Bence güzellikten daha çok yeteneğe bakılması lazım

Sinini

Aklıma exid ta bi kız vardı o da böyleydi

Bzg

Bence bu tamamen konsepte uymakla ilgili bir şey; https://youtu.be/xqWjJP_WT-0
https://youtu.be/zcFM-ic2row şu iki fancamdeki auraya bakın. Alttakiyle verdiği his çok farklı.
https://youtu.be/dWhu6KgV5D8

mel

4minute hyuna lütfen geri dön

Yorum

Jihyun’a bu tarz konseptler daha çok yakışıyor. Bu performansta çok tatlı ♡ Ayrıca Hyuna’nın artık eski karizması olduğunu düşünmüyorum. 4minute’n dağılışından sonra kendini değiştirmiş gibi ama tabikide herkesin kendi tercihi.
https://youtu.be/FUCgUM3QZPo

KINGBANG

[+154, -50] Bangtan Jin’i görünce de böyle düşünüyorum…

Jin’ in huzurlu bir sesi var . Özellikle “Tonight ” şarkısını dinleyin. Ne demek istediğimi anlarsınız .

Minharim

Netizenlerden nefret etmemin sebebi bu. 3 dklık music bank performanslarına bakarak yorum yapıyorlar. Bangtanın konserleri 2-3 saat sürüyor, jin diğer üyelerden geri kalmıyor konserlerde. Sadece öne çıkamıyor taehyung, jungkook,RM gibi sıradışı insanlarla aynı grupta olduğunu düşünürsek gayet normal. Kendini çok geliştirdi vokal konusunda. Vokal ve dansa çalışmaktan yüz ifadesi çalışmaya vakti kalmamıştır kusura bakmayın da.

Ireokebangtanstyle

Yorumlara Jihyun’un konsepte uymaması açısından katılıyorum. Masum konsept yapan bir grupta parlayabilirdi çünkü çok duru bir güzelliği var. Fikrimce 4Minute’deki en güzel üyeydi.

Birisiiii

Sondaki seohyun gifi ciddenakgjdkfndkj

mono

Sen Jin’ i tanıyamamışsın üzgünüm..

Gamze

Yetenek mi? Sanki çok umrunuzda? Koreliker için önemli olan tek şey güzellik! Kimi kandırıyorlar?

Biriişte

[+154, -50] Bangtan Jin’i görünce de böyle düşünüyorum..
Kesinlikle.

Biriişte

@Stilljiminic İzledim. Hala aynı fikirdeyim.

Minharim

Bangtanı yüzeysel tanıyanlar için jin eksik olabilir siz 3-4 dklık videoları izleyerek yorum yapıyorsunuz onların konseri 2-3 saat sürüyor. Ayrıca konserlerde kendilerini daha çok gösteriyorlar yetenek denilen şey 3 sn. Kameraya bakıp yüz ifadesi yapmak olmamalı

VipSone

Bu sıralar gidle soyeon da görüyorum bu ışığı. Bambaşka bi özgüveni ve duruşu var

Bluewh

Bts Jin’e bakınca tam olarak bunu düşünüyorum,sahnede yüz ifadelerini iyi kullanamıyor

Kdlfşsşdş

Jisoo konsepte uymuyor değil, gayet de iyi uyum sağlıyor ama partları ve dansta arkada yanda olması sebebiyle diğerlerine göre arka planda kalıyor fancam izlerseniz Jisoo’nun gayet de kaldırdığını fark edersiniz

Bzg

Ben de öyle düşünüyorum da buradakiler pek öyle düşünmüyor sanırım. Neyse jisoonation kendi kendine yeter be.🤷‍♀️

Yeni Yazılar